Skocz do zawartości

widzialem ich ! ;]


marzec

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio se przypomnialem ze kiedys widzialem Armstronga i tak mi sie zaczelo myslec kogo spotkalem slawnego w zyciu ;]

fajny w sumie pamieciowy replay tak do podusi, ale i tak wszystkiego se czlowiek nie przypomni.

mozna sie chwalic, mercury, diana, jackson, kurt, obama, putin, gates, jordan, bolt, pele, wojtyła, wałesa, berlusconi, rockefeler, einstein, opra, claudia schifer, kasia figura czarek pazura itd itp ;]

top 5 starczy mysle, zobaczymy czy mamy jakiegos przec***a na forum przy ktorym powiemy wow, tylko nie z tv a tak na zywo chocby z kilometra ale live ;]

 

 

clapton

sting

armstrong

bill russell

beckham

 

 

mozna wklejac zdjecia, tylko elwood nie te z norbim ;]

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieć to jedno ale rozmawiać to drugie...ClintonAnna Maria JopekHeather Nova. Widziałem na zywoTim Duncan i styka...Stinga to widziałem na każdym koncercie w Polsce. Od Gwardii w deszczu po otwarcie Poznania. Jak popalilem widziałem Jezusa ;-)

A i na Camer Image siedziałem pomiędzy Sophie Marceau a Formanem

Po pijaku siadlem w rzędzie vipow i obok było dwóch laureatów Oscara za zdjęcia filmowe ( nie pamiętam nazwisk ale klasa światowa operatorow)

Więc w 5 tworzylismy niezły zestaw w Toruniu w Auli UMK

KB Hill Carter LBJ Allen Rozan Pau Dirk Grenger ONEAL (J) Yao Melo Zach

Manu Parker Horry. Isiah Thomas Curry Klay Green. Gortat

Z Gortatem oczywiście też rozmowa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bernard KingA top topow to po wygranej z Portugalia w Chorzowie na dyskotece sikalem w kiblu z Ronaldo. Serio serio. Spiz w Katowicach

9 z 22 kadry Portugali przyszło na dyskotekę i nie uwierzcie ale tak bylo... gość był wtedy młody w MU i miał 18

Bylem w szoku ze takie dziecko a zachwycał milionyBym wiedział że zrobi karierę to bym fote krocza walnal

A jak się nazywa ten Nowojorczyk oldschool w kolorowych marynarkach?

Koncerty to dużo tego. Np. Ostatni Tiny Turner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy służbowo się liczy,gdyż w pracy robiłem kilku VIP-ów w tym nawet i koszykarzy? A prywatnie widziałem Mike Tysona z odległości ok metra i zaskoczony jestem jak niski jest Tyson. Według bios miał mieć 5'11'' czasem podawali 5'11''i pól cala ,a w rzeczywistości ma 5'9'' wzrostu.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamed Haddadi i Denis Schroeder jednego wieczoru w toruńskich klubach.

Piłkarze Barcelony w 2006. Earvin Ngapeth ( zajebisty siatkarz) po memoriale Wagnera na Rynku Staromiejskim w Toruniu ( spotkałem go koło 4 nad ranem i miał już grubą fazę). Cezary Pazura po jakimś występie w Toruniu. No i treningi z przekotem mma ze Szwecji Alexandrem Gustafssonem. Paru jeszcze pewnie było się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jak stałem pod ambasadą Białoruską czekając na odbiór paszportu to mnie prawie Katarzyna Kolenda-Zaleska rowerem potrąciła. Ja nazwałem ją głupią cipą, a ona już kilkanaście metrów dalej krzyknęła: przepraszam! 

 

I ostatnio widziałem Zytę z Klanu w metrze. 

 

Satanistów jedzących koty na scenie nie będę wypisywał, bo Elwood dostanie zawału i gul mu skoczy z zazdrości. Ale upiłem Rootwater po ich koncercie, a po nich przyszli Corruption i upili mnie  :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam z zapachem?

 

Za młodu podkochiwalem się w niej "na odleglosc" stąd nic dziwnego że jak miałem ja na odległość nosa to się ozywilem niezdrowo. A z tego momentu najbardziej zapamiętałem ostry czysty zapach perfum takich jak z pachnidla a nie douglassa.

 

Nic dziwnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.