Skocz do zawartości

Summer League 2016


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz Gielo będzie grał dla 76ers 4-7 lipca w Utah i nie jestem pewien ale chyba też później w Las Vegas. Mateusz Ponitka ma grać 8-18 lipca w Las Vegas dla Denver Nuggets. Miał ponoć jeszcze opcje gry dla Grizzlies i Rockets. Ciężko w sumie powiedzieć gdzie szansa zaczepienia się do rosteru NBA jest największa. Ponitka z Juciem znają się prywatnie ale "kumplować się" nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zadebiutował Simmons. Kurde ale on ma widzenie gry. Musi tylko ustabilizować skuteczność rzutu z półdychy ( bo technikę rzutu ma nawet nawet ) i będzie przekotem. Gdzie tam. Już jest. Lamar Odom na koksie takie mam pierwsze skojażenie po tym meczu. Oczywiście to tylko SL ale zaimponował mi bardzo. I na zbiórkach też fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne wrażenie zrobił Simmons jako playmaker, pod tym względem będzie przydatny od pierwszego dnia, znacznie gorzej jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Dlatego lepszym fitem byłby dla niego zespół, który ma wkoło więcej ofensywnego talentu, ale może Sixers porobią jeszcze jakieś wymiany przed sezonem.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne wrażenie zrobił Simmons jako playmaker, pod tym względem będzie przydatny od pierwszego dnia, znacznie gorzej jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Dlatego lepszym fitem byłby dla niego zespół, który ma wkoło więcej ofensywnego talentu, ale może Sixers porobią jeszcze jakieś wymiany przed sezonem.

Bo ja wiem? W Sixers będzie mógł dominować w rozegraniu. Lebron-esque wyglądał jeżeli chodzi o passing Simmons, aż tak wysoko go nie ceniłem w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak obserwować bo kamery c***owe

Orlando Pro faktycznie nie da się oglądać,salka treningowa i kamery na wysokości jajec zawodników totalne nieporozumienie.,  W Utah już jest normalnie.,Dzisiaj dwa ciekawe mecze Six-ers vs Spurs o 3PM i Celtics vs Jazz o 5 PM .,Wczoraj oprócz Simmmonsa ciekawy występ Jaylena Browna chłopak próbuje udowodnić ,że rzeczywiście zasłużył na 3 pick w drafcie.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wczoraj dość sporo meczu Knicks vs Clippers.

I powiem, że jak na Summer League to całkiem niezły meczyk.

Podobał mi się Diamond Stone, którego życzyłem sobie do Lakers, Brice Johnson też się ładnie pokazał zwłaszcza pod względem atletyzmu, dobry slasher i finisher.Znikąd dzień konia za 3 (6/9) miał Chasson Randle, o którym nie słyszałem nic a podpisał tylko kontrakt na Summer League z Knicks, w zeszłym roku miał taki kontrakt z GSW.

Końcówka meczu to festiwal strat Clippers, przez co Knicks wrócili do gry i ostatecznie wygrali.

Liczyłem też na kolejny mecz Simmonsa, tymczasem nie zagral, podobnie J.Brown z Bostonu.
Za 2 dni debiut Ingrama, co mnie najbardziej ciekawi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wczoraj dość sporo meczu Knicks vs Clippers.

 

I powiem, że jak na Summer League to całkiem niezły meczyk.

 

Podobał mi się Diamond Stone, którego życzyłem sobie do Lakers, Brice Johnson też się ładnie pokazał zwłaszcza pod względem atletyzmu, dobry slasher i finisher.Znikąd dzień konia za 3 (6/9) miał Chasson Randle, o którym nie słyszałem nic a podpisał tylko kontrakt na Summer League z Knicks, w zeszłym roku miał taki kontrakt z GSW.

 

Końcówka meczu to festiwal strat Clippers, przez co Knicks wrócili do gry i ostatecznie wygrali.

 

Liczyłem też na kolejny mecz Simmonsa, tymczasem nie zagral, podobnie J.Brown z Bostonu.

Za 2 dni debiut Ingrama, co mnie najbardziej ciekawi.

 

 

 

Jak obrona Rona Bakera z Knicks? Nie oglądałem wczoraj tego meczu i teraz strasznie żałuję  :offended:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obrona Rona Bakera z Knicks? Nie oglądałem wczoraj tego meczu i teraz strasznie żałuję  :offended:

Ciężko po jednym meczu powiedzieć i nie specjalnie skupiałem na nim uwagę.

 

W obronie gra dość agresywnie, przechwycił 4 piłki, ale też niezbyt uważnie grali Clipps. Wyłapał 6 fouli w 31 minut. "over-hustler" raczej niż pure skill obrońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Spurs - 76ers.

 

W tym meczu przeogromną przewagę robili Anderson i Simmons. Szczególnie Jonathon Simmons wyglądał jak LeBron w tym spotkaniu Summer League i był zawodnikiem zdecydowanie najlepszym. Przydzielony do jego krycia został Tomek Gielo i pewnie za kilka lat będzie mógł tylko powspominać, że krył Simmonsa, bo Polak wg mnie był najgorszym zawodnikiem na parkiecie i nie pasował do towarzystwa (trzykrotnie zablokowany, tym raz przy rzucie za trzy). W 76ers na rozegraniu był jeszcze Bryon Allen, który w 2014/15 reprezentował Start Lublin i zdobył 10 punktów, ale wszystko na kontrach + rzuty wolne i też ze swoim streetballem nie widzę szans na zaczepienie w NBA. 

 

U Simmonsa ze Spurs świetny był scoring, ale w ostatnich latach zawsze też ważny jest passing dla Spurs, a tutaj Simmons się nie popisał i dwa razy podawał na pamięć wyrzucając piłkę w trybuny.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Więcej tego samego od Simmonsa, dobre passing skills, kiepsko z rzutem.

Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale spora część asyst u Simmonsa wydaje się taka trochę na siłę, gdzie notabene sam mógłby/powinien akcję kończyć. Czasami wydaje się, że Simmons wjeżdża pod kosz nie po to by punktować, ale żeby rozrzucić na obwód, jako jego docelowe zagranie. Niemniej jednak te drive and kicki póki co na graczy Summer League są wystarczające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale spora część asyst u Simmonsa wydaje się taka trochę na siłę, gdzie notabene sam mógłby/powinien akcję kończyć.

 

Na tym filmiku tego absolutnie nie widać. Widać natomiast, że ma to coś, czego 95% graczy NBA nigdy nie będzie w stanie wyćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.