Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

przecież Brooklyn na 100% przehandluje gdzieś Lopeza w CY. Boston ma dwa picki w top5 dwóch następnych draftów, w tym roku pewny Fultz/DSJ/Ball/Jackson, w przyszłym - Ayton, Bamba, Carter, Doncic, Porter.

Tu się różnimy. Dla mnie w tej lidze nie ma już nic na 100%. Przecież teraz nawet poważniejszych rozmów raczej nie mieli. Równie prawdopodobne jest dla mnie jest to, że Lopez latem chętnie podpisze długie extension z Nets jak i to, że odejdzie, jak i to, że poczeka z decyzją do 2018 do lata razem z Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się różnimy. Dla mnie w tej lidze nie ma już nic na 100%. Przecież teraz nawet poważniejszych rozmów raczej nie mieli. Równie prawdopodobne jest dla mnie jest to, że Lopez latem chętnie podpisze długie extension z Nets jak i to, że odejdzie, jak i to, że poczeka z decyzją do 2018 do lata razem z Nets.

i po co Brooklyn miałby dawać długie extension 29-letniemu Lopezowi? Lopez poleciałby już teraz gdyby nie jego zaniżone trade value przez deal Cousinsa. chyba Bogdanović też poszedł za 1st roundera, ale pewnie w przyszłym roku znajdzie się ktoś kto odda pick za Lopeza.

 

zresztą, no come on, mówimy o Brooku Lopezie.

 

​obecnie w lidze nie ma poza Kings i Nets zespołów które nie mają żadnego talentu, nawet tacy Suns będą mieć dużą liczbę prospektów, Nets musieliby pozyskać kogoś ciekawgo na rynku, ale niby na kogo oni mają szanse? a mówimy o zespole z bilansem 10-50...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czyli okolice top10-top15 na swojej pozycji? Pytanie tylko ilu. 2,3,4?

 

4 w top10 na swojej pozycji to byłby świetny wynik. Inaczej to widzę osobiście. 1-2 wg mnie maksymalnie (Russell i Ingram).

 

 

2) No nie do końca, bo wrzucasz LAL do dyskusji trochę pisząc, że jeśli chodzi o przyszłość C's nie są w sytuacji LAL, Nets, Magic, sugerując, iż : a) te ekipy są w najgorszej sytuacji w NBA (co w przypadku LAL rzecz jasna nie jest prawdą)

 

Tzn. nie są te 3 ekipy osamotnione, ale spokojnie w low10 Lakers w tym momencie mam. Boston w top10, a Thunder w środkowej 10.

 

 

"średnie te perspektywy C's" gdy tak naprawdę są w znacznie lepszej sytuacji niż nie wiem. 25-28 klubów w NBA?  

 

Mowa była o perspektywach na mistrzostwo. W kolejnych 3-4 latach wg mnie jest więcej niż 2 kluby, które mają lepsze perspektywy pod tym względem - przede wszystkim drużyny mające franchise playerów z prawdziwego zdarzenia (Warriors, Cavs, Spurs, Rockets, Clippers, Raptors). Ale tak jak mówiłem - top10 są na pewno, pytanie, czy to dużo w ich obecnej sytuacji?

P.S. Jak wyjmiecie PG13 za darmoszkę, to lecicie do top10 january, ale obecnie oceniam tu i teraz, a to wygląda przeciętnie do słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak wyjmiecie PG13 za darmoszkę, to lecicie do top10 january, ale obecnie oceniam tu i teraz, a to wygląda przeciętnie do słabo.

Słabo w c*uj,dawno nie widziałem tak przecietnej,wręcz słabej drużyny.Danny to nie ma sensu,wysyłaj chłopaków na ryby.Skoro nie jesteśmy w stanie pokonać w PO drużyny broniącej mistrzostwa,naszpikowanej kozakami m.in graczem top3 all time,tzn.że jesteśmy strasznymi przeciętniakami,a nawet słabiakami,co zresztą udowodniliśmy w ostatnim meczu(a nie przepraszam,Cavs teraz grają same sparingi bo PO już blisko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież boston gra coraz lepiej a nadchodzące wybory draftow sprawiają ze wyglada to bardzo obiecująco. O co chodzi nie wiem.

 

IT2 ma wady ale gra rewelacyjny sezon skład jest szeroki III nie wisi tylko na nim a w obronie są dobrzy.

 

Czy na walkę z lbj starczy? Będzie ciężko ale wywalać i h z top 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo w c*uj,dawno nie widziałem tak przecietnej,wręcz słabej drużyny.Danny to nie ma sensu,wysyłaj chłopaków na ryby.Skoro nie jesteśmy w stanie pokonać w PO drużyny broniącej mistrzostwa,naszpikowanej kozakami m.in graczem top3 all time,tzn.że jesteśmy strasznymi przeciętniakami,a nawet słabiakami,co zresztą udowodniliśmy w ostatnim meczu(a nie przepraszam,Cavs teraz grają same sparingi bo PO już blisko).

 

Wow, pisałem o Lakers. Ochłoń ziomek.

Czy na walkę z lbj starczy? Będzie ciężko ale wywalać i h z top 10?

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jest różnica między byciem top 10 na poszczególnych pozycjach.

 

top 10 wśród centrów to może być solidny po obu stronach parkietu dryblas robiący double-double.

 

top 10 wśród jedynek to już jest zwykle all-star.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jest różnica między byciem top 10 na poszczególnych pozycjach.

 

top 10 wśród centrów to może być solidny po obu stronach parkietu dryblas robiący double-double.

 

top 10 wśród jedynek to już jest zwykle all-star.

 

To oczywiste, to nie mój pomysł, by w ten sposób oceniać potencjał gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem rywalizację, radość ze zwycięstwa swojej ekipy, ale po co ta nienawiść do drugiej drużyny? to tylko sport :)

Tu raczej nie chodzi o nienawiść.Imo przez wzgląd na historię,wielkie pojedynki pomiędzy legendami obydwu ekip,zwycięstwo nad Wami zawsze smakuje inaczej niż zwycięstwo z np.Pelicans czy Timberwolves ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=Xp1vZrbaSFE

23 min / 7-13 z gry i 8 zbiórek.

To polatał Jaylen, tym samym przyćmił mocno Ingrama który w 26 minut zrobił 5 fauli , 3 straty i miał 0-2. Ten alley oop and one - WOW.

Wgl po tym meczu w Staples Center chyba bedą wymieniać sprężyny w koszach bo wszyscy polatali zdrowo dzisiaj.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co pierdyknie? na 0-4 z Bulls w PO nie ma raczej szans, a wszystko ponad awans do 2 rundy będzie ponad stan i czystym bonusem na zakończenie sezonu. Brown daje radę, widać ogromny postęp. mnie zwycięstwa nad Lakers, szczególnie słabymi nie jarają, nie napinam się tak na to. ale słabe Lakers, Knicks to tylko dodatkowa korzyść dla Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co pierdyknie? na 0-4 z Bulls w PO nie ma raczej szans, a wszystko ponad awans do 2 rundy będzie ponad stan i czystym bonusem na zakończenie sezonu. Brown daje radę, widać ogromny postęp. mnie zwycięstwa nad Lakers, szczególnie słabymi nie jarają, nie napinam się tak na to. ale słabe Lakers, Knicks to tylko dodatkowa korzyść dla Bostonu.

Tylko skąd pewność, że zagracie akurat z Bulls?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.