Skocz do zawartości

Boston Celtics 2016/17


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak najbardziej słusznego, bo Butler superstarem nie jest. LBJ, KD, Curry, RW, tegoroczny Harden. Na tej półce nie był i nigdy nie będzie. 

 

Allstarem już, owszem, jest pełnoprawnym. 

Jest, nie jest, kwestia oceny. Pozwól jednak, że w tym momencie, ale bardziej jako ciekawostkę, przytoczę kilka tak nielubianych statystyk. 

 

Otóż Butler w aktualnym sezonie prezentuje się tak:

 

RPM - 3rd

Wins RPM - 3rd  

SF RPM - 1st

SF Wins RPM - 1st

PPG - 12th

 

 

W momencie gdy włączy hero-mode i gra radosną koszykówkę jak top 10 strzelców ligi, jego staty wyglądaj całkiem okazale. 

 

jUiSLSK.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze zaden z ww nie poszedlby za taka paczke obecnie.

Jesli mozna go porownac to love calkiem pasuje. W podobnym wieku, love rok pod kontraktem (minny musiala go trejdowac) jimmy jeszcze dwa i pol za psi pieniadz na dziesiejsze warunki.

 

Kibice bos cierpia w tym sezonie na syndrom ptb z zeszlego.Overachieving jak sie jeszcze przeslizgaja jakos do ecf to juz w ogole bedzie dzika euforia.

Mlodzi gniewni zajebisci przyszlosc nalezy do nas.

Za dwa lata moze byc smutno.

 

Na szczęście Ainge to nie jest Billy King, ani Isiah Thomas, co więcej nie ma zapędów do szantażu wschodzącej gwiazdy poprzez ścięcie minut jak gracz nie weźmie odpowiednio niskiego kontraktu. Oczywiście marny z niego drafter, ale jakoś dziwnie spokojny jestem o Celtics 2019. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek

Griffin to nie jest perfect fit dla Celtics, ale lepszy niż Butler. Tym bardziej, że nic nie trzeba oddawać w zamian (wiem, że szansa nie jest duża, ale earto poczekać do offseason). W ataku uzupełniają się idealnie. Do tego Blake rozwiązałby w pewnej części problemy na desce bo zbierającym jest bardzo dobrym (staty ma zaniżone przez obecność DAJ). W obronie, poza tym sizem, też by dawali radę bo obaj są co najmniej dobrzy w D.

 

Ja nie jestem przeciwny oddawaniu picków, ale przeciwko pochopnemu ich oddawaniu dla niwielkiej poprawy teraźniejszości kosztem przyszłości.

Jestem przeciwko maxowi dla Thomasa, a jeśli on zagra na podobntlym poziomie przyszły offseason to ktoś mu rzuci maxa i przyjdzie albo złożyć podobną ofertę albo zostać bez PG. Wolę Fulza/Balla/Smitha w perspektywie 4lat za grosze i kolejnych 5 za rozsądne pieniądze. Ryzyko jest, ale imo gra warta świeczki.

Crowder, z jego kontraktem i impactem, to idealny element każdej mistrzowskiej układanki - imo powinien być nie do ruszenia.

 

I nie demonizowałbym Ainge jako draftera. Przytaczanie Smarta (kogo miał wtedy brać?) Browna czy nawet Olynyka jako błędnych wyborów jest bez sensu. To że po Olynyku poszedł Giannis nie znaczy że Ainge wybrał źle - na Giannisie nie poznało się pół ligi wybierającej wcześniej. Teraz mamy mega mocny draft, a przecież gdyby Ainge miał 1pick 2012 to by brał Antka a w 2015 KATA. Mial mega wtopy jak z Youngiem np., ale też mega steale jak Avery. Orłem nie jest ale z 1 raczej nie weźmie Jacksona a z 2 Tatuma.

 

Już poza tym wszystkim, to przypominam że po poprzednim, słabym drafcie, Wyc mówił, że nie robili wymian bo inni chcieli ich dymać. To tym bardziej nie dadzą się dymać w perspektywie dużo mocniejszego draftu, co mnie akurat cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls nie muszą robić teraz żadnego dealu z JB, poczekają do końca sezonu. Możę się uda ugrać PO. 

Jesli bedzie deal to dopiero w Draft Night

 

Poza tym Griffin który opuścił 70 meczów łączeni w tym i w tam tym seoznie, bez dobrej obrony to nie jest dobry ruch dla Bostonu.

w ataku jak bedzie JB  to i tak sobie poradzą razem z IT a w obronie potrzebny jest defensor pelną gębą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z Achillesem, jednak Stevens potwierdził, że nie jest to żadne uszkodzenie, naderwanie ani nic z tych rzeczy. Po czym dodał, że zdolny byłby już do gry ale nie chcą sie spieszyć bo wiedzą jak ważnym Bradley jest ogniwem.To samo uszkodzenie było jakos 4 tygodnie temu, wrócił na mecz z NYK, zagrał w całym wymiarze czasowym a na 2 dzień powiedział, że coś go znowu zaczęło boleć, dlatego teraz są ostrożni i dają mu po prostu dużo czasu na odpoczynek i w 100 % wyleczenie tego, żeby nie powtórzyła sie sytuacja jak po meczu z Knicks. Ważne, że potrafią sobie poradzić bez Averyego ale czekam na tego świra bo uwielbiam go oglądać i mam nadzieje, że po powrocie będzie trzymał cały czas taką samą solidną forme jak na początku.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do przyjemniejszych spraw. Boston ma za sobą 3 mecze na Zachodzie. Przegrali z osłabionymi Kings a pokonali PTB i Jazz. Szczególnie dzisiejszy mecz robi wrażenie. Osłabieni Celtics prowadzili nawet 20pkt. Końcówka nerwowa ale spokojna wygrana. Teraz 3 stosunkowo łatwiejsze spotkania. Powinno być dobrze. A mają wrócić Crowder i Bradley. Mam nadzieję że Brownowi nic poważnego się nie stało. Stres był jak Smart zszedł utykając.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam Celtics dosc czesto w tym sezonie i jestem pod wrazeniem. Ainge jest chyba geniuszem, albo w organizacjach NBA siedza sami idioci ktorzy nie wiedza jak przebudowac druzyne.

Danny zrobil z gowna zloto idac w przebudowe i w ciagu 3 sezonow stworzyl w Bostonie contendera, bez jakiegokolwiek extreme tankingu czy innego badziewia i nie podpisujac zadnego superstara w offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiją się niestety.

Ale przy odrobinie szczęścia możemy stać się czołowym zespołem ligi. Dzięki Nets są szanse nawet na 2 razy 1 pick w drafcie. Zazic fajnie sobie poczyna w Europie. Gdyby Ainge zdołał latem namówić jakąś gwiazdę z FA i użył swoich zdolności, oddał część naszych wyborów na uzupełnienie składu o solidnych rzemieślników to może będzie 18 baner.

Ja jestem starym zgredem, nie podoba mi się takie rzucanie pierdyliona 3. Chcę solidnego centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiją się niestety.

Ale przy odrobinie szczęścia możemy stać się czołowym zespołem ligi. Dzięki Nets są szanse nawet na 2 razy 1 pick w drafcie. Zazic fajnie sobie poczyna w Europie. Gdyby Ainge zdołał latem namówić jakąś gwiazdę z FA i użył swoich zdolności, oddał część naszych wyborów na uzupełnienie składu o solidnych rzemieślników to może będzie 18 baner.

Ja jestem starym zgredem, nie podoba mi się takie rzucanie pierdyliona 3. Chcę solidnego centra.

Robin Lopez? Bulls szukają assetów (ogólne hasło 1st rouder - ale nie wiadomo totalnie o jaki ewentualnie chodzi) - prawdopodobnie aby dograć wymianę Jahlila. RoLo by się imo odnalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin Lopez? Bulls szukają assetów (ogólne hasło 1st rouder - ale nie wiadomo totalnie o jaki ewentualnie chodzi) - prawdopodobnie aby dograć wymianę Jahlila. RoLo by się imo odnalazł.

RoLo + Butler = Jae/Bradley + Zeller + Amir + Rozier + 1st pick nets 2017 + 1st pick Celtics 2018,2019 + 1st pick Grizzlies 2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.