Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Deron już oficjalnie.  :panda: To teraz jeszcze Boguta ściągnąć i to wszystko wygląda przekosmicznie, jeśli James nie dozna w trakcie PO kontuzji, to wszystko wskazuje na łatwe przejście do finału ze stratą może łącznie z pięciu meczów. Problem w tym, że to tylko takie gdybanie, a znając życie, to Cavs co najmniej jedną serię będą mieli do sześciu meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się to wszystko zapowiada. Coraz większe szanse na back to back. Nawet ten Derrick Williams dobrze się prezentuje, wymusza faule, kończy power dunkami, rzuca za trzy, zbiera. Muszę przyznać, że trejdy z Korverem i Derrickiem były bardzo trafione a teraz jeszcze dochodzą Deron W. i Bogut. Jestem pod wrażeniem.

 

Edit: Oczywiście nie miałem na myśli kontuzji Duranta, dopiero przed chwilą się o tym dowiedziałem i mam nadzieję, że nie zakończy przedwcześnie sezonu.

Edytowane przez The Goat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs, Rockets z HCA, czy nawet Clippers to może nie być jakoś szczególnie wygodny rywal dla Cavs w ew. finale.

 

Spurs i LAC może, ale szczerze wątpię, a Houston bez obrony to nie mamy o czym gadać. LeBron siada na Hardenie i jest pozamiatane. W tym sezonie Houston przegrało trzy mecze z Indianą, kiedy PG siedział w obronie na Hardenie. Czar Houston pryśnie w PO. Na dziś grają z Memphis i jakoś nie widzę, żeby przeszli w pełni zdrowych Miśków. Harden musiałby mieć zajebistą serię albo Bev rozwali Conleya.

 

 

Mi cavs pasuje.

 

Można lbj przykryć.

Ławka podobna.

Parkera jest jak ukryć.

I mamy podobne mięso pod koszem.

 

Lma robi różnice.

 

Na kim zamierzasz ukryć Parkera?

Różnicę to będzie robił Thompson na deskach. 

LMA biegający na obwodzie? Nie widzę tego.

 

O ławce nie rozmawiajmy, bo Spurs mają dość ubogą ławkę przy Cavs w tej chwili. Na dzień dzisiejszy Cavs wchodzi najszerszą ekipą do PO i o dziwo przed sezonem było to praktycznie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze na PO nie jest potrzebna 11-12 osobowa rotacja, to jest zdecydowanie lepsze na sezon

 

Super, ale w starciu z LAC potrzebny jest ci drugi klocek pod kosz dla zmiany Thompsona a w meczach z GSW już np. nie. Dlatego im więcej graczy przydatnych w konkretnych matchupach tym chyba lepiej, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha już wszyscy widzę uważają, że Durant wylatuje na całe PO a może za 10dni wrócić. 

 

Widzę już Spurs podnosi głowę :tongue:

 

Nikt tak nie "uważa", ale jest taka opcja i ktoś poruszył temat, więc dlaczego tego nie rozważyć? Warriors są w tym sezonie zbudowani na Durancie, więc oczywiście, że nie będą drużyną tak mocną, jak byli przed rokiem. Curry miał inną rolę w tym sezonie i rotacja też jest węższa, więc wg mnie Warriors bez KD nie wejdą do Finałów.

 

 

Spurs i LAC może, ale szczerze wątpię, a Houston bez obrony to nie mamy o czym gadać. 

 

Wg mnie jest o czym gadać, ale to na tyle wielkie "gdybanie", że oczywiście żaden z nas poważnych argumentów na teraz nie przedstawi. Ale muszę przyznać, że czekam na Rockets w PO i Hardena, który teraz będzie miał więcej okazji do odpoczynku, czego mu brakowało w poprzednich sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ale w starciu z LAC potrzebny jest ci drugi klocek pod kosz dla zmiany Thompsona a w meczach z GSW już np. nie. Dlatego im więcej graczy przydatnych w konkretnych matchupach tym chyba lepiej, co nie?

 

w starciu z LAC :D ? po 1 niech najpierw przejda 2 runde PO, po drugie nie jest potrzebny, nikt sie nie zbroi na LAC bojac sie DeAndre... tam trzeba myslec o Blake'u, CP3, potem o uciekajacym po zaslonach jak malo kto Redicku, a potem mozna myslec o DJu. 

Ale okej, jasne ze lepiej miec wiecej flexibility, z tym ze mam wrazenie ze strasznie przeceniane sa te sciagniecia Derona i Boguta, nagle 2 weteranow ma z nich zrobic 2x lepszy team. Tak nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.