Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Cavs oglądam w miarę regularnie. Pamiętam, że był taki moment, gdzie Felder grał kilka razy z rzędu (z ławki oczywiście) i wtedy jego gra wyglądała pewniej. Były to mecze z Pelikanami i Hornets. Później znowu przestali nim rotować. Nie bronię go, nie fascynuje mnie jego osoba. Wg mnie, jego żałosna gra, jest po prostu w dużej mierze spowodowana brakiem doświadczenia i miernymi warunkami fizycznymi.

Edytowane przez mateuszf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bulls są 0-3. Ewidentnie nie leżą im. Może być ciekawie jak trafią na siebie w PO, chociaż tam raczej szans dla Bulls nie widzę w ewentuaniej serii z Cavs.

Tak bez spinki, ale jak to się dzieje, że Byki, które podobno są tak fatalne, to w meczach z aktualnym top 4 konferencji mają bilans 8-3! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Deron już potwierdził że idzie do Cavs.

Teraz starają się o Boguta a jak nie pójdzie to podobno mają brać Sandersa. Bogut mega spoko a Sanders to praktycznie żadne ryzyko a przy Lebronie może dużo dać. Tak czy inaczej ławka Cavs będzie robić wrażenie - Shumpert, Deron Williams,Derrick Williams,Jefferson,Korver,Sanders/Bogut. Niesamowicie to wygląd ilość opcji i możliwych zależnie od przeciwnika adjustments jest ogromna.

 

A Korver jak na razie gra świetny basket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale dobranie też właściwych graczy to ważna sprawa. To Griffin postanowił wziąć JRa czy wymyślił Frye. Ok Lebron ułatwia sprawę aletl też zadaniem Griffina jest złożenie zespołu właśnie po Lebrona. Korver,Derrick Williams itd to jego trejdy. Wiadomo że gdyby w Ohio nie bylo Króla to Ci zawodnicy pewnie by się nie pojawili.

Ok ale dobranie też właściwych graczy to ważna sprawa. To Griffin postanowił wziąć JRa czy wymyślił Frye. Ok Lebron ułatwia sprawę aletl też zadaniem Griffina jest złożenie zespołu właśnie po Lebrona. Korver,Derrick Williams itd to jego trejdy. Wiadomo że gdyby w Ohio nie bylo Króla to Ci zawodnicy pewnie by się nie pojawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny sposob na wzmocnienia znalazl James z Griffinem.

 

James, Irving, Love, Thompson, Smith, Deron, Shump, Korver, Frye, Bogut, Jefferson.

 

Wyglada to calkiem solidnie. W barwach GSW 6 spoko grajkow a potem zaczynaja sie schody. Jestem ciekaw czy jak Cavs jednak ogealiby GSW to za rok West zawita u niego :-) Bogut na pewno mial kwas skoro GSW nawet nie byli wymieniani jako ekipa ktora sie o niego stara. Duma Austealijczyka tez pewnie zrobila swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support LJ > support Duranta

 

;)

oj wstrzymałbym się z takimi opniami

Bogut się im nie przyda aż tak bardzo bo Cavs planują zasypać ich 3 i pójsć na wymiane ciosów a nie iść w big ball

Deron nie wiadomo w jakiej formie będzie, JR tak samo

Love czy będzie zdrowy,

 

poza tym Durant ma obok siebie 3 ziomeków z top 15? top 20 ligi? a Lbj tlyko Irvinga? tak mi się zdaje że Love nie 

no i jednak s5 wazniejszea jest od 7czy 8 ziomka co wchodzi z ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny sposob na wzmocnienia znalazl James z Griffinem.

 

James, Irving, Love, Thompson, Smith, Deron, Shump, Korver, Frye, Bogut, Jefferson.

 

Wyglada to calkiem solidnie. W barwach GSW 6 spoko grajkow a potem zaczynaja sie schody. Jestem ciekaw czy jak Cavs jednak ogealiby GSW to za rok West zawita u niego :-) Bogut na pewno mial kwas skoro GSW nawet nie byli wymieniani jako ekipa ktora sie o niego stara. Duma Austealijczyka tez pewnie zrobila swoje.

 

Co do Boguta to nie tyle kwasy z Golden (choć to nie wykluczone), a zasady bo wyczytałem, że po prostu nie może w tym sezonie podpisać z Golden po zwolnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wstrzymałbym się z takimi opniami

Bogut się im nie przyda aż tak bardzo bo Cavs planują zasypać ich 3 i pójsć na wymiane ciosów a nie iść w big ball

Deron nie wiadomo w jakiej formie będzie, JR tak samo

Love czy będzie zdrowy,

 

poza tym Durant ma obok siebie 3 ziomeków z top 15? top 20 ligi? a Lbj tlyko Irvinga? tak mi się zdaje że Love nie

no i jednak s5 wazniejszea jest od 7czy 8 ziomka co wchodzi z ławki

Wez pod uwage ze z Bogutem Cavs maja:

irving, james, love, thompson, smith, deron, shump, korver, jefferson, bogut, williams. Jedynastu chlopa na po, liczba minut jamesa tez musi teraz zaczac spadac.

 

Goldeny za to: curry dyrant green klay iggi livingston no i dalej mcgee west zaza i pelno mlodziezy ktora nie wiem czy da rade w glowach rozegrac po. Gdy Goldeny wygrywaly to wlasnie szersza rotacja byla kluczowa, teraz ten atuta powoli jest oo stronie Cavsow.

 

No i najwazniejsze:

 

Detroit, Atlanta/Toronto, Wizards/Boston > Denver, Utah/LAC/ SAS w kontekscie bycia bardziej wypoczetym przed finalami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wypoczeciem to zobaczymy, bo tacy Jazz czy Rox mogą bardziej postraszyc gsw niż Bos czy Raps Cavs.

 

W po i tak się gra w max 8luda więc w finale deron i Bogut za dużo nie pograja.

Wątpliwa jest imo forma z jaką wrócą Jr i Love a także staruszek RJ będzie niewiadomą.

Tak czy siak najwięcej się rozbije o s5 i to jak gsw będą nimi rotować ale ogólnie na papierze jest szersza. Zobaczymy jak to będzie w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.