Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak marna to organizacja pod skrzydłami GarPax, to najlepiej świadczy fakt o podpisywaniu Moora za parę baniek na sezon. <hahaha>

Ten koleś, to zwykły leszcz na 10-15 minut z ławki w lottery team, a dla nich to priorytet... <hahaha>

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls powinni teraz się skupić na pozostawieniu Gasola i trejdzie pod Taja

 

Jest Lopez. Prawdopodobnie Bulls nie będą nawet przedstawiać swojej oferty Gasolowi. Z jednej strony dobrze - idą w przebudowe, chcą młodych, atletycznych zawodników. Z drugiej zaś strony Butler był znacznie bardziej efektywny w ataku przy Gasolu.

 

 

Jak marna to organizacja pod skrzydłami GarPax, to najlepiej świadczy fakt o podpisywaniu Moora za parę baniek na sezon. <hahaha>

Ten koleś, to zwykły leszcz na 10-15 minut z ławki w lottery team, a dla nich to priorytet... <hahaha>

 

Bulls są lottery team ;]

Zupełnie się nie zgodzę. Moore poprzednich dwóch sezonach pokazał że ma potencjał do bycia topowym role-player. To jest GRACZ. Nie łamie zagrywek, jest bardzo inteligentny, nie gra pod siebie, oddaje tylko świetne rzuty. Kibice Bulls, pamiętacie, żeby Moore oddał kiedyś zły rzut? Dobry obrońca. A najlepsze jest to że jest młody. Podobno Thibodo go chce mieć u siebie, także Bucks się z nim już kontaktowali, ale mam nadzieje że zostanie w Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jazz, Grizz and Bulls among teams moving on Pacers’ Solomon Hill, per source. Utah needs potential starter if Hayward leaves next summer.


 


 


Cody Westerlund @CodyWesterlund



In addition to reported interest from Bulls, Bucks and Wolves, E'Twaun Moore is also meeting with the Pelicans this morning.


 


jak mówi mycek jest zainteresowanie Moorem


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Gar Froman znów kłamie.

Nie ma takiej siły, żeby za rok Bulls mieli miejsce na 2max kontrakty. Policzyłem sobie i minimum jakie trzeba wygospodarować na takie umowy to w sumie 75mln w pierwszym roku przy założeniu, że SC będzie = 115mln.

Bulter+Lopez+McDermott+Valentine+Grant+Portis = 40,6 baniek. Trzeba jeszcze doliczyć rookie, felicio i cap holdy, nowy kontrakt moore (?), część gwarantowaną MikeD + co z bedzie z Nikola? Taj oczywiście musiałby polecieć za darmo.

Boje się o Bulls, jeśli tak dalej będzie.

 

EDIT:

Rondo był dziś w Chicago i rozmawiał z Bulls.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo w Bulls? Pierce i Perk są wolni, pod Kg można zrobić trejd, jeszcze tylko namówić do powrotu Allena i laluna.

 

Serio trudno w ogóle się zorientować o co chodzi Bullsom. Niby oddali za frajer Rose, olali Noah i Gasola, a zainteresowali się Rondo? Tankować widzę nie chcą, bo gdyby chcieli to Butler byłby już w Minny, ale na sukcesy też się nie zanosi. Tacy Suns wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jakieś ewentualne plusy posiadania 34letniego Wade za 20 baniek za sezon?

Na pewno "recruting factor" - podczas ASG razem z Butlerem mogą kogoś razem namawiać do podpisania z Bulls.

Jeśli chodzi o parkiet to sam nie wiem, na pewno Wade opuściłby spory % meczów, to raz, dwa to fakt, że słabo uzupełniają się z Butlerem. Mogło by to wyglądać tak, że Wade z Butlerem na zmianę robią izolacje a na obwodzie stoją mirotic, mcdermott, dunleavy, valentine, calderon - 5 gości z potencjałem 40% 3pt. Pomysł z Wadem na pewno lepszy niż z Rondo, ale mam nagle uwierzyć w pogodzenie się Wade z Bulls? hmm. Też dziwne, bo na konferencji Valentine Froman mówił to o czym pisałem - młodość, atletyczność. A tutaj zainteresowanie Rondlem i Wadem. Czy Forman wie co chce od życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalne salary do jakiego trzeba dobić to 84.7mln

Czyli Bulls obecnie brakuje około 15...

 

Głównym sporem pomiędzy rosem a butlerem był fakt, że Bulter chce mieć piłkę i grać swoje akcje. Już nawet nie chodzi o charakter Rondo - w Sacramento potrafił siedzieć cicho. Chodzi o to, że Rondo to jest czołówka ligi jeśli chodzi o monopolizowanie piłki. Kompletnie nie widzę tutaj logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Trey Bruke to nie jest super kolo, ale za 2 rd pick w 2021 to jest spoko ruch.... a u nas co? Nic.... lecz w sumie to na tej fali przepłaconych kontraktów to spoko, choć boję się o Rondo...

 

Tak w ogóle to niby happy z trejdu Rose'a ale reszta.... nie wiem o co mają teraz CHI grać? Ani do loterii nie pasują do końca, ani tym bardziej do play-off....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.