Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

candreva za pol roku ma 30tke a tak to tylko darmian mniej niz 30 w pierwszym skladzie , niezle sobie zapierdalali jak na takie latka ;]

w c*** ciekzo bedzie ograc taka ekipe

 

A cała repra 20 na 24 ekipy jeżeli chodzi o średnią wieku. To na ławce chyba wszyscy na wózkach :]

 

Świetnie się ich oglądało, ale też dlatego że Belgowie grali piłką ale robili to wyjątkowo nieporadnie. Ciekawy jestem Włochów vs ekipa z którą będą posiadać inicjatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam Ipla bez problemu? Mi dwa mecze śmigały idealnie, a dwa w ogóle nie chciały odpalić.

 

wczoraj ku mojemu zaskoczeniu ostatnie dwa mecze śmigały bez problemu, niestety ilość kurew i kutasów rzucanych podczas meczu Polaków nie pomaga w pozytywnie ocenie tego czegoś

 

a z odtworzenia jeszcze nic nie oglądałem, jeśli Ci o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o umiejętności piłkarskie  które miał ogromne Del Piero ,  w reprezentacji miał trochę pecha choć  to jego bramka dobiła szwabow na ich terenie w półfinale 

 

Eder, Pelle ,Zaza czy IL Faraone to nie ta pólka 

 

kiedys italia miala wysyp napastnikow topowych ( Zola,Signori,Ravanelli, Vieri,Baggio,Del Piero, Chiesa,Inzaghi,Montella Totti ,Toni) a teraz trochę posucha

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zola, Ravanelli, Chiesa i Montella to nie byli topowi napastnicy. W kadrze niewiele osiągnęli a w klubach mieli pojedyncze dobre sezony.

Signori istniał tylko w klubie.

 

Reszta faktycznie w swoim prime wymiatała. A taki Toni nawet w wieku 38 lat był królem strzelców w Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zola, Ravanelli, Chiesa i Montella to nie byli topowi napastnicy. W kadrze niewiele osiągnęli a w klubach mieli pojedyncze dobre sezony.

Signori istniał tylko w klubie.

 

Reszta faktycznie w swoim prime wymiatała. A taki Toni nawet w wieku 38 lat był królem strzelców w Serie A.

dzisiaj o takim ravanellim czy montelli w  italii moga pomarzyc

 

defensywa za to od lat na wysokim poziomie

 

nesta,maldini,cannavaro , panucci - kiedys  barzagli ,bonucii i chiellini - teraz  no i wieczny gigi buffon

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.