Skocz do zawartości

Offseason 2007 w Cleveland


Lucc

Rekomendowane odpowiedzi

Ferry nie tyle dostał wolną rękę, co Gilbert stwierdził, że jeżeli zespół będzie miał szansę na istotne wzmocnienie, płacenie podatku od luksusu nie będzie stanowić problemu. Każdy jednak wie, że to oprócz Dolana chyba żadnemu GM radości nie przysparza, dlatego Danny musi uważać, kogo podpisuje i wie, że wydanie MLE na pierwszego lepszego grajka nie będzie mile przyjęte przez Gilberta. Stąd też efekt jest jaki jest i trudno było się w ostatnich przerwach międzysezonowych spodziewać jakichś konkretnych ruchów na rynku FA. Ferry miał na to mnóstwo kasy latem 2005 i niestety postawił zdecydowanie na bardzo nieodpowiednich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co tu tak cicho? Zdaje sie, ze Ferry wreszcie jakies dobre ruchy wykonal. Podpisal przede wszystkim Devina Browna (wiem wiem, kolejny Brown) za troche ponad 1mln na 1 rok i przede wszystkim wytransferowal Davida Wesleya (ktory juz zakonczyl kariere) za Cedrica Simmonsa, czyli bodajze 15 pick z draftu sprzed roku. Szczerze powiedziawszy jestem zadowolony z tych ruchow, zwlaszcza tego drugiego. Ex-gracz Hornets jest bardzo mlody, ma bardzo duzy upside i przede wszystkim jest graczem podkoszowym, ale moze byc tez i takim, jakiego szukalismy od dawna, czyli goscia ktory troche poblokuje i pobroni.

 

Druga sprawa to taka, ze Ferry podpisujac Davina i Cedrica jednoczesnie dal do zrozumienia AV i AP ile tak naprawde sa warci i jak sa latwi do zastapienia za o wiele mniejsza kase. Ja mysle, ze to powinno sprowadzic naszych wciaz wolnych agentow troche na ziemie ze swoimi wymaganiami. Nie wiem czy to prawda ale AV nie chce zejsc ze swoich 10mln, a Pavlo szuka czegos na poziomie MLE. Ferry mimo ze zawalil pierwszy offseason to trzeba go pochwalic m.in. za nieustepliwosc w prowadzeniu negocjacji i wyciagania naprawde fajnych graczy za darmo. Goodena podpisalismy za naprawde male pieniadze i teraz takze twardo negocjuje podpisanie kolejnych graczy, ktorych takze mozemy dostac spowrotem nieprzeplacajac ich. To jest mysle priorytet w budowaniu druzyny mistrzowskiej czyli nie przeplacac rolasow. Fajnie, ze Danny to wreszcie zrozumial, troche za pozno ale daje rade. Osobiscie nie biore pod uwage takiej opcji, ze AV i AP z nami nie podpisza nowych kontraktow, a te gadki o grze w Europie to tylko sciemy agentow. Oni tez na tym zarabiaja, im wiecej wyciagna kasy dla swojego klienta tym wiecej zarobia, nie ma co sie dziwic stosowaniu wybiegow przez nich. Mysle, ze do dzis powinien byc ktorys z tych dwoch wreszcie podpisany za uczciwe pieniadze, mam przynajmniej taka nadzieje.

 

Trzecia sprawa to taka, ze byc moze Ferry szukuje jakis transfer z Varejoke i Pavlovicem za kogos wartosciowszego. Obaj sa mlodzi, maja upside, w koncu grali w finale, mysle ze jakas wartosc maja i moze Danny ma juz na stole oferte, w ktorej mowa jest m.in. o naszych wolnych agentach. Stad tez byc moze pomysl na podpisanie Browna i wytransferowanie Davida za Simmonsa. No zobaczymy chyba juz za kilka dni co tak naprawde sie swieci. Training Camp jest juz na dniach i to chyba ostatni dzwonek aby poukladac to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho? Zdaje sie, ze Ferry wreszcie jakies dobre ruchy wykonal. Podpisal przede wszystkim Devina Browna (wiem wiem, kolejny Brown) za troche ponad 1mln na 1 rok i przede wszystkim wytransferowal Davida Wesleya (ktory juz zakonczyl kariere) za Cedrica Simmonsa, czyli bodajze 15 pick z draftu sprzed roku. Szczerze powiedziawszy jestem zadowolony z tych ruchow, zwlaszcza tego drugiego. Ex-gracz Hornets jest bardzo mlody, ma bardzo duzy upside i przede wszystkim jest graczem podkoszowym, ale moze byc tez i takim, jakiego szukalismy od dawna, czyli goscia ktory troche poblokuje i pobroni.

 

Druga sprawa to taka, ze Ferry podpisujac Davina i Cedrica jednoczesnie dal do zrozumienia AV i AP ile tak naprawde sa warci i jak sa latwi do zastapienia za o wiele mniejsza kase. Ja mysle, ze to powinno sprowadzic naszych wciaz wolnych agentow troche na ziemie ze swoimi wymaganiami. Nie wiem czy to prawda ale AV nie chce zejsc ze swoich 10mln, a Pavlo szuka czegos na poziomie MLE. Ferry mimo ze zawalil pierwszy offseason to trzeba go pochwalic m.in. za nieustepliwosc w prowadzeniu negocjacji i wyciagania naprawde fajnych graczy za darmo. Goodena podpisalismy za naprawde male pieniadze i teraz takze twardo negocjuje podpisanie kolejnych graczy, ktorych takze mozemy dostac spowrotem nieprzeplacajac ich. To jest mysle priorytet w budowaniu druzyny mistrzowskiej czyli nie przeplacac rolasow. Fajnie, ze Danny to wreszcie zrozumial, troche za pozno ale daje rade. Osobiscie nie biore pod uwage takiej opcji, ze AV i AP z nami nie podpisza nowych kontraktow, a te gadki o grze w Europie to tylko sciemy agentow. Oni tez na tym zarabiaja, im wiecej wyciagna kasy dla swojego klienta tym wiecej zarobia, nie ma co sie dziwic stosowaniu wybiegow przez nich. Mysle, ze do dzis powinien byc ktorys z tych dwoch wreszcie podpisany za uczciwe pieniadze, mam przynajmniej taka nadzieje.

 

Trzecia sprawa to taka, ze byc moze Ferry szukuje jakis transfer z Varejoke i Pavlovicem za kogos wartosciowszego. Obaj sa mlodzi, maja upside, w koncu grali w finale, mysle ze jakas wartosc maja i moze Danny ma juz na stole oferte, w ktorej mowa jest m.in. o naszych wolnych agentach. Stad tez byc moze pomysl na podpisanie Browna i wytransferowanie Davida za Simmonsa. No zobaczymy chyba juz za kilka dni co tak naprawde sie swieci. Training Camp jest juz na dniach i to chyba ostatni dzwonek aby poukladac to wszystko.

No trzeba go pochwalić. Zgadzam się z tobą Hirek. Świetne transfery, takie alternatywy w przypadku niezatrzymania Sashy i AV. Oddanie Wesleya za perspektywicznego Simmonsa (miał być ten jakiś Vinicius, ale jest ok) i pozyskanie doświadczonego, potrafiącego zagrać solidnie Devina to ciekawe ruchy. Hdyby udało się jeszcze zatrzymać Pavlo i Varjata byłoby bardzo dobrze, a jeśli już sign and trade, to już jakiś porządny gracz, jak myślicie kto mógłby nim być. Słyszałem, że niektórzy spekulują o Marionie (Suns chcą się go pozbyć bo ma wysoki kontrakt), AK i Odomie, ale trudno mi w to uwierzyć. Camp już w poniedziałek :) Go Cavs!

 

P.S Na stronie pisaliśmy już o tych posunięciach ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hdyby udało się jeszcze zatrzymać Pavlo i Varjata byłoby bardzo dobrze, a jeśli już sign and trade, to już jakiś porządny gracz, jak myślicie kto mógłby nim być.

Nikt. :-) S'n't jeżeli by do tego doszło oznaczałby pewnie podpisanie takiego Varejao na jego warunkach tj 65 mln za 5 lat(myślę, że Fegan miał ciężką noc wczoraj i jego pierwsza cyferką powinna być nie 6 a 2... :twisted: ), a żaden zespól nie jest tak głupi, żeby dać mu taką lub chociaz podobną kasę. A jak zejdize z żądań to Ferry pewnie zrobi wszystko by został u nas, tym bardizej że jest przecież zastrzeżonym FA, wtedy nam ta opcja pewnie nie podejdzie, chyba, że rzeczywiście coś sie ciekawego, ale wydaje się to mało prawdopodobne, tym bardizej ze z AV i pavlo ten skład jest w miare kompletny i musiały być to zbieżne pozycje by nie rozwalać wszystkiego przed samym startem sezonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.