Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do rzeczywistości

 

Cavs nie mają większych szans. Nie widzę ustawienia w którym mogą powalczyć ze small ballem GSW, nie widzę też za bardzo opcji gdy Bogut będzie na boisku bo rusek nie wygląda w tym roku na game changera. Słabość defensywna Love’a na pewno będzie przez Kerra wykorzystana.

 

JR Smiths też w końcu przypomni nam o swoim legacy i crazy ts 65% który nam do tej pory pokazuje musi wrócić do regular 50% z kariery. To samo z Czajnikiem bo nie wierzę, że skończy PO jak najlepsza rozciągająca czwórka ever.

KI i JR grają srogie minuty razem ale nie wierzę by tak było w całej tej serii bo splash brothers ich zjedzą. Większe minuty musi dostać delly i iman, a szczególnie ten pierwszy póki co jest zawodem takim jak mozgov.

 

Po drugie stronie mam wrażenie że Iggy zacznie startować bo ktoś tego LBJ będzie musiał bronić a nie widzę HB w tej roli. Zresztą andre obok genialnej defensywy po cichu rozgrywa świetne PO w ataku trafiając m.in. trójki na 43%.

 

Mam nadzieję na ciekawą serie, ale boje się, że po pierwszym meczu będzie blowout i zaczną się nerwowe ruchy na ławce cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak

SAS>OKC

GSW>OKC łatwo i przyjemnie

 

ja rozumiem ze forum i wymiana myśli, ale przed każdą serią wielu userów przewiduje sromotne porażki, brak nadziei i ogolną padake

 

Ja rozumiem, że forum i wymiana myśli, ale fajnie coś konstruktywnego czasem napisać zamiast nie bo nie i moja racja jest mojsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że forum i wymiana myśli, ale fajnie coś konstruktywnego czasem napisać zamiast nie bo nie i moja racja jest mojsza

na tym sie opiera cały foruming tego typa przecież

 

Co do serii to licze na jakiś mocny statement game Stepha coś jak Kobe w G1 z Magic

 

Edytowane przez Jesse James
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytac porównania Bolta czy Djokovica do gracza który jest w topie od 2 lat to się płakać chcę

no nic, koniec już o nim pisania bo wyjdzie że jestem hejterem!!
trzeba trzymać kciuki za Cavaliers żeby te szystkie Jesse Jamese, januare, maci i inni loverzy się uciszyli

wtedy to oni powinni wyrwać bana a nie ja :)))
pozdrawiam serdecznie i życze miłego widowiska!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beat writer GSW, Tim Kawakami stawia ze Warriors wygraja w 5 http://blogs.mercurynews.com/kawakami/2016/06/01/nba-finals-prediction/

 

serio ?

 

to cos na poziomie tego:

"Co do serii to licze na jakiś mocny statement game Stepha coś jak Kobe w G1 z Magic"

a pozniej wkleja linka do meczu Kobe w Lakers.

2 lata, 2 playoff runs a statement game jest taki, ze trzeba przytaczac Kobe'a video hahah !

a po serii beda plecy Klaya jeszcze bardziej "bolaly"!!!!! zobaczymy tylko jaki bedzie skutek.

bo narracja to napewno bedzie w desen tego "eksperta" z bay area.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pisze, że licze na statement game STEPHA i przywołuje jako przykład Kobe Bryant game 1 vs magic zeby pokazać na jaki statement game Stepha licze. Jak można nie skumać czegoś tak prostego?

Ja także liczę na to , że Curry weźmie przykład z gry Kobe w Game 1 2009 finals i tak samo jak Bryant trafi jeden raz za 3 punkty.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron w Finalach 1-2 vs Tim ; 0-1 vs Dirk ; 1-0 vs KD ; 0-1 vs Steph

Wow ; i teraz jeszcze ten pol czlowiek pol kon nie jest faworytem pomimo pelnego i zdrowego skladu

co mozna powiedziec - jedyny w swoim rodzaju

 

jesli Dellavedova nie polamie Curryego albo Klaya to nie widze tej serii - Warriors w 5 ;

niesamowite jest do jakiego przyziemia sprowadzony zostal Love w Cavs i chyba juz na wieki - gosc jedzie na hype odkad w lidze; odkad w lidze nic nie zdzialal i teraz jeszcze LEbron daje mu Bosh treatment

 

jest jeden sposob dla Cavs na wygranie tej serii i to nie bedzie out-Warriors Warriors tylko James na low blocku miazdzacy po kolei Draya, Iguodale , Barnesa

jak James bedzie chcial grac te swoje niewiadomo co to nawet nie bedzie trzeba sadzac Harrisona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.