Skocz do zawartości

[NBA Finals] Golden State Warrios - Cleveland Cavaliers 2015/16


Mirwir

Mistrz NBA 2015/16  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mistrz NBA 2015/16



Rekomendowane odpowiedzi

I tak był najlepszym graczem swojej drużyny wtedy. Ogólnie gdyby nie on, to by to faktycznie skończyło się blowoutem. 

 

Dat is tru.

 

Jeszcze parę cyfr:

 

Liczbą przegranych GSW w RS: 9

Liczba przegranych GSW w PO: 9

 

Teraz Barens powinien wrócić do GM i spytać się z oczkami z Shreka czy jednak może jeszcze te 16 banieczek podpisać.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrać mecz gdy twoja 3 opcja robi 32/15/9 to trzeba umieć

nie wiem od ilu mam tu konto, ale pisac  że Curry nie jest najlepszy w lidze i że Lebron jest nadal najlepszy na świecie było warto

gdybym był takim januarym czy innym barcaloverem to bym sam siebie zbanował i już tu nie wrócił, bez kitu

Cavaliers są wielcy! Irving i James są wielcy! wygraćz 1-3 sezon z "najlepszą drużyną w historii", takiego czegoś już w tej lidze raczej nie zobaczymy! jaram się jak pojebany

Edytowane przez jadowitazmija4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dat is tru.

 

Jeszcze parę cyfr:

 

Liczbą przegranych GSW w RS: 9

Liczba przegranych GSW w PO: 9

 

Teraz Barens powinien wrócić do GM i spytać się z oczkami z Shreka czy jednak może jeszcze te 16 banieczek podpisać.

 

Nie. Powinien iść i prosić co najwyżej o 10, a to i tak za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż posta napiszę. Przez cała noc oka nie zmrużyłem, za godzinę "wstaję" do roboty, ale cholernie warto było :D . Super zwieńczenie tego magicznego sezonu. Cleveland po tylu latach wreszcie mają mistrzostwo. Bardzo trzymałem za nich kciuki przez ostatnie 12 lat? Zaczęło się od LBJ, ale gdzieś tam po drodze polubiłem to miasto, ludzi, kulturę. Cieszę się, że się udało wygrać to mistrzostwo nie tyle dla Lebrona, Irvinga czy Love'a, ale dla tego "przeklętego" miasta :). Teraz już w zasadzie nie mam po co oglądać NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Love'a będą i tak próbowali trejdować, ale zależy co dostaną jak nic sensownego to nie oddadzą, bo wątpię żeby właściciel teraz szukał oszczędności. 

 

Lebron zostanie przynajmniej na rok, a potem jak nie powtórzą misia to możliwe, że gdzieś odejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie rozumieją, że on dostawał bany nie za niepopularne tezy, a chamstwo, brak kultury i prowokowanie do kłótni.

 

To co? Temat wymiany odiłości upadł? No i LBJ mistrza dał - odchodzi?

To że odpowiadałem na durne posty wychwające w niebiosa Kure i GSW to jest prowkowanie do kłótni ? prowokacją do kłótni byłoby jakbym pisał do tego january coś w stylu "Kobe to gówno które wygrywało mistrzostwa dzięki wysokim i możesz mi possać" a ja zapraszałem do merytorycznej dyskusji z argumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dat is tru.

 

Jeszcze parę cyfr:

 

Liczbą przegranych GSW w RS: 9

Liczba przegranych GSW w PO: 9

 

Teraz Barens powinien wrócić do GM i spytać się z oczkami z Shreka czy jednak może jeszcze te 16 banieczek podpisać.

Za coś musi dzieci wykarmić :)

 

LeBron wygrał z 73-9 

No proszę ile liczby znaczą.

 

Warriors z tym swoim 73-9 właśnie ostali prześmiewczo miszczem regulara zapewne ever. Przegrali proadząc w Finale 3-1. Łał!

 

ale dziś nie ma co po nich jechać.

 

Należy docenić LeBrona. Zaprawdę był Wielki i pokazał, kto nadal jest najlepszym graczem na tej planecie.

Pierwsze historyczne mistrzostwo dla Radomia Stanów Zjednoczonych. Brawo Cavs! 

 

Otrzymał sporą pomoc od Irvinga, który wyrasta po tych finałach ewidentnie na nr2 Cavs. Tristan my man zamknął wszystkim japy odnośnie swojego kontraktu. Lovuś, którego hejtuję jeszcze od czasu Minnesoty był tak beznadziejny, że mi się go nawet szkoda zrobiło. Świetny był za to JR Smith, który w Cavs się ogarnął. Mistrzostwo sobie wreszcie zdobył Jefferson. I oczywiście kolejny tytuł dla Jamesa Jonesa. Natomiast Lue - coach debiutant pokazał, po Kerze i Waltonie, że chyba ostatnio przeceniana jest rola kołcza. COTY raczej dla LeBrona.

 

Brawo LBJ! Dokonałeś tego. Udowodniłeś, że jesteś jednym z najlepszych ever w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Irving robi w finałach 27-4-4 i ogrywa w bezpośrednim matchupie Curry'ego, uprzednio grając rewelacyjne playoffy, a pewnie ledwo co łapie się do top15 ligi, i to dlatego że ma za sobą zajebiste playoffy w tym momencie. Porażająca jest głębia obecnej ligi. 

Żeby były śmieszniej nie jestem w stanie wymienić ani jednego centra w takowym gronie. W ogóle chyba Gryffin i Green to jedyny wysocy w top15-top20 ligi. Przy czym jeden dodatkowo z gwiazdką zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby były śmieszniej nie jestem w stanie wymienić ani jednego centra w takowym gronie. W ogóle chyba Gryffin i Green to jedyny wysocy w top15-top20 ligi. Przy czym jeden dodatkowo z gwiazdką zdrowia. 

Gasol? Aldridge? Davis? W przyszłym sezonie Towns i Porzingis, jeżeli się nie połamią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden widzialem, g3 albo g4.

 

My tu rozmawiamy o jakichs momentach wartych zapamietania na dluzej, wiec nie o ile nie ma 2-3 gamewinnerow - a nie bylo - to sorry, ale 4-0 to jest 4-0

 

juz kiedys pisalem, i napisze ponownie ze ilosc emocji i zacietosc meczu nie swiadczy jeszcze o tym ze to jest zayebisty mecz.

Chodzi o poziom koszykówki grany w spotkaniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla LBJ, bo wyszarpal tego majstra. Sprowokowal Greena, co bylo punktem zwrotnym, a potem zaliczyl zajebiste trzy mecze. Irving jako robin nice w tych PO. Cale Cavs sie cieszy. Tymi PO i finalami LBJ na pewno top5 all time a moze juz top3.

 

Co do GSW to sciskalem za nich kciuki caly sezon, ale chyba dobrze stalo sie jak sie stalo. Nadmuchali balon do granic mozliwosci, a sa zespolem zaleznym od trojek i chyba nic wiecej. Pokazali ludzka twarz, moze i kontuzje, ale co tam, moze gdyby nie kontuzje w Cavs bylyby dwa tytuly...

 

Tasma napisal cos kiedys, ze to czas, ze do GSW powinni przychodzic weterani za minimum...nope...to nadal czas ze weterani beda szli do LBJ i grali za minimum za cene mistrzostw a przynajmniej szans na gre w finalach...

 

Cavs stoja przed szansa zrobienia b2b i dania niezlego dylematu LBJ, czy zostac i bic sie o 3peat czy juz odejsc do Miami i wygrzewac sie w sloncu. Zobaczymy, kogo uda sie pozyskac za Love w ten offseasson? No i na dzis Cavs bronia wymiany z Wigginsem. Na dzis byl to dobry ruch a co bedzie po erze LBJ to juz malo wazne...

 

No i na koniec czy powstanie realny rywal dla Cavs na Wschodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.