Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

okej Misie

 

z moich wstępnych oględzin wychodzi na to, że większości pasuje termin - 20 sierpień (wg. kalendarza Elwóda)

 

rzucam temat i liczę, że większości podpasuje, niestety nie da się pewnie zgrać wszystkich, ale takie życie no

 

pisać kto chętny na przyjazd do Stolycy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dobra czas zacząć to już ogarniać, bo zostało trzy tygodnie, a pewne rzeczy trzeba dograć

 

Na dziś dzień chęć przyjazdu/przyjścia wyrazili

 

LBS

Elwood

Orzeł

mac

Ignazz

tegotamtego

BC

Qooniu

RappaR

january

Reikai

 

poza pierwszym miejsce kolejność przypadkowa

 

osobiście przyjeżdzam już 19-go aby na luzaku nastawić się na sobotni wieczór, tak było w tamtym roku, tak zrobię i teraz

 

każdy kto chce przyjechać/spotkać się już w piątek może to zrobić, nie ma przeszkód

 

zarezerwowałem już sobie Hotel Ibis na Starym Mieście w cenie 280zeta za dwie noce (jest klima) myślę, że to uczciwa kwota

 

jeśli jednak przyjezdni będą chcieli wynająć jakiś przykładowo pokój/apartament zawsze mogę z hotelu zrezygnować

 

co robimy w sobotę? dużo zależy od pogody, ale trzeba wierzyć, że będzie niegorsza nic rok temu - czy znowu chlańskie w plenerze czy kminimy nad innymi opcjami - sprawa do dogadania -- gramy w basket?

 

bardzo proszę osoby z listy o potwierdzenie przyjazdu, oraz innych zainteresowanych o wpisywanie się na powyższą

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signed.

Wiezadło powoli dochodzi do siebie, pogralbym trochę. Tylko wtedy musowo jakis prysznic zeby tylek obmyc, po jak bedzie taka pogoda jak rok temu to po meczyku nawet menele będą od nas spier.lac.

A jako ze czlowiek niewybredny jestem, szamka+wodeczka nad Wisłą mi pasuje.

Ale jak ktos ma jakis inny plan to nie widze problemów. Byle mnie od Elwooda w tym roku izolowac.

 

A, z Macem zapraszamy sympatykow roto. Grube dyskusje (i deale w Dynasty) sie szykują w tę sierpniową noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.