Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2016/2017


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

LBS, ten mvp bedzie ogloszony dopiero na tej gali? czy bedzie znany wczesniej, a tylko wreczenie nastapi pozniej?

 

nie rozumiem dlaczego jestem adresatem tego pytania, ale z tego co słyszałem to mvp ogłoszą dopiero w czerwcu:

 

 

 

For fans who have been dialed in to the amazing 2017 NBA MVP race there is good and bad news. First the bad news, fans will have to wait until a brand new NBA award ceremony Monday, June 26, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O Jezu drogi, ile mnie nie było! Pewnie mało kogo obchodzi czemu i wielu postawiło na mnie krzyżyk jak na zwykłym oszuście? :) Nie będę Wam moich prywatnych wynaturzeń sprzedawał (chyba że ktoś bardzo chce poznać tajniki ponad rocznej nieobecności? ;) )

 

Ale wreszcie jestem! A że człek ze mnie honorowy to przypominam się z zaległymi zakładami z sezonu zdaje się 2015/2016!!!

 

zaphod, Józek, czy ja tylko Wam jestem winny hajs czy komuś jeszcze? Zgłaszać się ludziska, napiszcie, przypomnijcie, co komu i za co. Ja pamiętam tę dwójkę chyba za obstawianie bilansu Lakers 15/16, choć nie jestem jej pewien i liczę na szczerość w temacie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

czyli

@julekstep @luki mamy nieuregulowany zakład

W którą stronę poszedł ten zakład i o ile był? ;]

Btw ma ktoś ochotę na zakład, że Cavs wygrają co najmniej 2 mecze w finale? Ja mówię że wygrają. O stóweczkę powiedzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którą stronę poszedł ten zakład i o ile był? ;]

Btw ma ktoś ochotę na zakład, że Cavs wygrają co najmniej 2 mecze w finale? Ja mówię że wygrają. O stóweczkę powiedzmy.

skoro dali rade 2 lata temu to czemu nie mieliby dać rady teraz?

na moje to matematyka mówi, ze żeby wejść w taki zakład musiałbyś napisać co najmniej 3 mecze..

tez chętny na zaklad jesli ktos tu liczy na <6 spotkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.