Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2016/2017


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak uważam, ale liczyłem na hejterów C's. :P :P

 

Może ktoś bardziej rozeznany jest w stanie wskazać serwis, gdzie można grać tego typu zakłady, a nie tylko wyniki meczów, czy typowanie mistrza/mvp?

wg większości buków Cs są 4-6 ekipą do majstra, więc wątpie aby typ na hca był w ogóle dostępny

 

a jeśli już to guzik na tym zarobisz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wejdę w zakład, żę Buddy Hield lub Embid wygrywają roty. Konkurent typuje swoich grajków za wyjątkiem tej dwójki (np Dunn - Simmons, Simmond Ingram) itp.

 

100zł na żarcie dla psów/kotów na schronisko na Paluchu (może być inne, ale te znam).

 

Van, Kore, Puzon, anyone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby te pieniądze jeszcze szły na potrzebujących. Trzeba opłacić urzędników tam pracujących, prowadzący fundacje Tez chce swoją dole. Dobrze wogole będzie jak 40 zł z tych 100 pójdzie na zwierzaki czy potrzebujących, ale fakt liczą się intencje. Każdy może przecież prywatnie przelać na fundacje nic nie stoi na przeszkodzie. Ja mimo że jestem raczej plebsem co jakiś czas wpłacę coś na zwierzaki,(nie wiem nawet ile % idzie na te zwierzaki) ale jak się zakładam to chce wybrać cel na jaki przeznacze kasę, zostawmy rozporządzenie nieswoich pieniędzy rządom. Sam bym wszedł w ten zakład ale wytypować zwycięzcę chi nyk to jak rzut moneta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby te pieniądze jeszcze szły na potrzebujących. Trzeba opłacić urzędników tam pracujących, prowadzący fundacje Tez chce swoją dole. Dobrze wogole będzie jak 40 zł z tych 100 pójdzie na zwierzaki czy potrzebujących, ale fakt liczą się intencje. Każdy może przecież prywatnie przelać na fundacje nic nie stoi na przeszkodzie. Ja mimo że jestem raczej plebsem co jakiś czas wpłacę coś na zwierzaki,(nie wiem nawet ile % idzie na te zwierzaki) ale jak się zakładam to chce wybrać cel na jaki przeznacze kasę, zostawmy rozporządzenie nieswoich pieniędzy rządom. Sam bym wszedł w ten zakład ale wytypować zwycięzcę chi nyk to jak rzut moneta.

 

Widziałem gdzieś na forumku fotki z karmą i paragonem, żeby właściciel fundacji coś uszczknął musialby odsypać, sprzedać albo nakarmić swojego pupila :) To też jest wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.