Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

 

Derrick Rose sezon 2015/16 

True shooting %  - .479 %  66 miejsce na 77 sklasyfikowanych PG ligi
Assist ratio          -   65 miejsce -- // ---
Player Efficiency Rating   -  44 miejsce -- // ---
Value Added   -  34 miejsce -- // ---
Estimated Wins Added -  34 miejsce -- // ---
Rebound rate - 51 miejsce -- // ---

 

Derrick Rose sezon 2016/17 
True shooting %  -  .521 %  38 miejsce na 70 sklasyfikowanych PG ligi
Assist ratio          -   65 miejsce -- // ---
Player Efficiency Rating   -  18 miejsce -- // ---
Value Added   -  17 miejsce -- // ---
Estimated Wins Added -  17 miejsce -- // ---
Rebound rate - 27 miejsce -- // ---

 

 

No to ładne rzeczy. Śmiech jak niektórym forumowym mędrcom optyka się poprawiła, szczególnie, że DR ver 15/16 miał obrońców...oj tam, oj tam.

 

 

4VG6D.gif

 

 

pobiłeś wszelkie standardy samozaorania

 

szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do fanów NYK. Czy waszym zdaniem granie ustawieniem z Łotyszem na C i Melo/Thomasem na skrzydłach ma sens w dłuższej perspektywie?

Łotysz na C tak, ale Melo/Thomas nie. Obok Łotysza najchętniej widziałbym jakiegoś mobilnego PF/C dobrego w obronie picków, na switchach. Chyba, że sam Porzingis nauczy się wreszcie dobrze bronić piki i ustawiać się na obwodzie, bo w tym momencie to świetny rim protector, ale im dalej od kosza tym jego defensywa wygląda gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobiłeś wszelkie standardy samozaorania

 

szacuneczek

Powiem tak, od dawna ignoruje wszystkie twoje wpisy, ponieważ "przedstawiają one zerową wartość", ale tym razem złamię zasadę i ci odpiszę: chłopie, od tych bandwagonów popierd... ci się w głowie, bo w prostym zdaniu gubisz się jak młody. 

 

 

Aaaa odp kieruj do ściany bo leży mi to martwym bykiem! 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż twierdzę że Rose zostanie w Knicks

Skoro Noah dostał taki kontrakt, żeby go ściągnąć dla Derricka to i tutaj coś skapnie

Myślę, że albo Jrue Holiday przyjdzie (chce grać z bratem), albo zostanie Derrick ale na umowie podobnej do tej Rondo w Bulls. Każda inna umowa będzie bez sensu. We'll see. Ogólnie nie wiem kto może być Rosem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że albo Jrue Holiday przyjdzie (chce grać z bratem), albo zostanie Derrick ale na umowie podobnej do tej Rondo w Bulls. Każda inna umowa będzie bez sensu. We'll see. Ogólnie nie wiem kto może być Rosem zainteresowany.

Ten który będzie chciał zarobić na koszulkach :D

 

Wysłane z Xiaomi Mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu na fali pierwszych 20 meczy Knicks i całkiem fajnego bilansu, biedy / nędzy i kupy po Calderonie, ogólnie kurewskiej biedy , gdzie jednym promykiem był Kristaps, broniłem strasznie Rosa tutaj, nie bez krytycznie, wkurwiając się na meczach jak nie widział naszego białasa nie krytego na obwodzie i wystawiającego te lapska do góry, jak można nie zobaczyć takiego "wieżowca" nie krytego, lub na missmatchu ? Można... Zapytajmy Melo i Rosa jak... 

 

Toczyłem tu zacięte boje, żyłem w strasznym błędzie, na fali dobrych wyników i eye testu , czasem trudno obiektywnie spojrzeć na całość. 

Rose nam pomaga tankować, jeśli to ma tak wyglądać , to może grać dla mnie nawet po 50 minut do końca sezonu. Jeśli natomiast w głowach dwóch Panów (Phila i Millsa) rodzi się jakiś plan, na zatrudnienie Rosa nawet na rok (w stylu Rondo w Bulls), to chyba trzeba będzie zrobić jakąś akcję protestacyjną w Polsce , o której Zen usłyszy :grin:

 

A tak zupełnie serio, z cyfr Rosa wynika szkoda, nie wierzyłem w to ,ale to jest prawda przez wielkie P !

Nawet wczoraj 28 pkt -8 w +/- , zero obrony na Stefku i pomyślunku w ataku, widzenia partnerów, dla porównania : Baker 9 pkt  +10, w +/- obrona / zaangażowanie / IQ , aż miło się patrzyło na niego (miło się patrzy od początku sezonu), bałem się że jak Baker zostanie za długo na boisku to jeszcze to wygramy :grin: , ale jak zobaczyłem Darka w ostatniej kwarcie to byłem spokojny.

 

Zgodzę się, że jest co najmniej z 27 lepszych jedynek od niego. W jakiej drużynie mógłby odnaleźć się Rose ? Może w Cavs, skoro tam ląduję tylu graczy niechcianych / nielubianych i Lebron jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki potrafi sprawić , że nagle "im się chce" , to może tam Rose zacząłby podawać więcej i starać się w obronie. Derrick Wiliams , J.R. Smith , niestety Shumpert niet, to przykłady dobrej transformacji u boku Lebrona, tylko Cavs dali by mu ochłapy $, a on chce 150/ 5 lat przecież... :grin:

 

 

Zastanawiam się co z tym Hornackiem będzie, bo jeśli on z Philem któregoś styczniowego wieczoru usiedli sobie spokojnie, wiedząc , że na PO w tym roku już raczej nie ma szans w tym składzie i stwierdzili wspólnie przy szklaneczce dobrej whiskey : "Tankujemy - a Darek w S5 grający po 30 minut, nam w tym pomoże, bardziej niż jakbyśmy go zwolnili / oddali za "waciki"  przed TD , to ja to kupuję ciesze się, jest ok.

 

Ale... Jeśli Horni nie wie co się dzieję za bardzo w okół niego i brnie w jakąś totalnie słabą rotację, zamiast dać się ogrywać młodym w tym tankowcu  (Baker , Randle) rotację, którą nawet słabi komentatorzy z c+ potrafią trafnie skrytykować, jeśli wierzy w Darka i jego talenty i przydatność, bo ja się często gubię jak go słucham / czytam, ciągle powtarza o jego grze (Rosa) jakieś totalne c***owizny i go chwali, to zastanawiam się jaka będzie jego przyszłość i przyszłość Knicks, tym bardziej że z trójkątami też ma na bakier, co na pewno u Phila ma znaczenie. Kto wie czy to nie będzie ostatni sezon Horniego u nas.  

 

Co do KP na C  tak, ale koło niego nie Melo i Thomas , a np Ibaka :smile:

 

Na koniec luźna myśl o słynnym "No Trade" i naszym Melusie , którego zawsze będę kochał, nie ważne co tam wykrzyczy po tych game winnerach :grin:

 

Nie wiem co Wy myślicie o tym, ale moim zdaniem Melo zrobił sobie trochę krzywdę tym No Trade, jaką ? Sportową...

Tak wiem zabezpieczył swój gruby tyłek w Nowym Yorku na lata jeśli chodzi o finanse i przyszłość, chwała mu za to, biznesmenem jest dobrym. 

Ale tym zapisem odebrał sobie w pewien sposób motywację do lepszej gry... 

Nie wiem ilu graczy oprócz niego ma taki zapis, ale zakładam w ciemno że 97 % graczy w NBA , czuje nad sobą tzw. "pręgierz wymiany" jest kilku nietykalnych graczy mimo braku tej klauzuli, , (lub braku mojej wiedzy o tym że ją mają ) : (Lebron, Kyrie, Stefan, Durant, Leonard, Russ, Harden, A. Dawis ) pewnie jest więcej graczy, o których właściciele nigdy nie będą myśleć w kategoriach wymiany, wymieniłem tylko tych, którzy dla mnie są nie do ruszenia i jest Melo.... 

No własnie, "c***owo bronię (albo w ogóle nie bronię) , w ataku zagram tak jak mi się podoba, raz podam, raz nie, raz pyknę 45 punktów, a raz zaliczę 3 mecze pod rząd 7- 26 i będę ceglił na potęgę, MAM KLUZULĘ i będę grał tak jak mi się podoba i tak mnie nie możecie wymienić, pokazuję wam środkowy palec...  

 

I tak to wygląda, Melo ma WYJEBANE na pewne aspekty gry na parkiecie, nawet nie ma na ławce trenera w tym momencie, który powiedziałem by mu tak "Mam w....e na Twoją klauzulę, jak nie będziesz bronił i grał bardziej dla drużyny, to będziesz grał po 15 minut w meczu, aż sam poprosisz Phila o wymianę"

 

Czy nie takiego trenera potrzebuje Jaks w przyszłym sezonie ?

Philu drogi , gdzie byłeś jak Thibs jasno mówił , że chce tu pracować, może potrafił by z naszej gwiazdki wydobyć coś więcej, po drugiej stronie parkietu, a w ataku sprawić, że cofnął by się chociaż sezon wcześniej...

Nie wszystko wina Rosa, wina Rosa + Klauzuli :grin:

 

To wszystko wygląda średnio na sezon 2017/2018, jedynymi promykami Kristaps, wybory w drafcie i młodzi u nas : Baker / Willy może Randle, wiem że to nie są super prospecty, ale my fani Knicks cieszmy się z rzeczy małych, z których czasem wyrasta coś dużego jak Linsanity czy Kristaps Porzingis... :smile:

 

Trochę się rozpisałem, za długoląga przepraszam ;)

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łotysz na C tak, ale Melo/Thomas nie. Obok Łotysza najchętniej widziałbym jakiegoś mobilnego PF/C dobrego w obronie picków, na switchach. Chyba, że sam Porzingis nauczy się wreszcie dobrze bronić piki i ustawiać się na obwodzie, bo w tym momencie to świetny rim protector, ale im dalej od kosza tym jego defensywa wygląda gorzej.

Niemniej, obracamy się w takich realiach, a nie innych, także w ciągu najbliższych +/- 2 lat najefektywniejsze, co możemy wystawić, to Melo na pf i KP na c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose nawet w swoim prime był najgorszym strzelcem za 3, wśród oddających więcej niż 2 rzuty na mecz, a ten cymbał oddawał ich z 5 czy 6, mimo że trafiał na 25% skuteczności. Wara od Cavs. Wara od NBA. Do Chin z nim, sprzedawać koszulki, a nie niszczyć karierę KP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzac na ankiete w temacie cavs kto bedzie seedem #2

 

na nyk glosy oddali:

 

Przemek_Orliński, [/size]karpik, [/size]badboys2, [/size]100lare, [/size]LakeShow, [/size]agresywnychomik, [/size]janusz, [/size]

 

rozumiem głos janusza[/size]

reszte głosów poproszę do tablicy...

Jestem trollem.

 

Skoro już mnie ktoś wywołał do tablicy, to proszę, takie rzeczy pisałem na początku lipca

 

Lee w tym całym szaleństwie wydaje się być ok. Najlepsze jest to, że Gordon dostał od niego więcej kasy. Wydawało mi się, że jestem mentalnie przygotowany na początek lipca i nic mnie nie zaskoczy, a tu taki psikus i okazuje się, że tam za oceanem odpierdalają się takie cuda, a kolejka chętnych do wypłaty jest dalej całkiem długa.

 

Wróćmy do Knicks. Jeśli zatrzymamy Gallo i Thomasa, to jako tako to będzie już wyglądać, ale nie obraźcie się, ja nie jestem wielkim optymistą co do przyszłego sezonu.

Rose to minusowy gracz po obu stronach i nic nie wskazuje na to, że ten sezon będzie dla niego przełomowy (no, może poza tym, że będzie w CY).

Noah od dwóch lat ma problemy z kończeniem akcji pod koszem, te dobre podania przestają go ratować w momencie kiedy nie jest żadnym zagrożeniem jako scorer (półdystans i FT też mu drastycznie spadły, a teraz po operacji ramienia jakoś trudno wierzyć, że wszystko wróci do normy. No, ale w obronie powinien pomóc, a Porzingis myślę, że też skorzysta na wspólnych treningach i grze.

Melo też po cichu zalicza od pewnego czasu regres. Może to wina trójkątów i dłuższej gry na SF i pod Hornackiem te dwie rzeczy się zmienią, ale Carmelo od dwóch lat balansuje na granicy inefficient/average scorer.

Lee to na pewno lepszy fit od Afflalo. Lepszy obrońca, który w ataku nie woła o piłkę, także tutaj mamy apgrejd.

Jednak tak na prawdę wszystko zależy od tego, jaki postęp zrobi #ŁotyszMVP i jeśli Kristaps będzie w stanie dawać 18-20 pkt/mecz, to rzeczywiście mogą być z tego PO, jak nie, to znowu skończymy w trzeciej dziesiątce jeśli chodzi o ofensywę, obronę z Noah powinniśmy poprawić.

Znowu jednak wymieniamy 2/3 składu, a rezerwowi pewnie będą z łapanki, także musi się naprawdę wiele rzeczy naraz udać, żeby można było myśleć o PO, także sorry, ale ja się zbytnio nie napalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I  to wymieniamy na cancer'a z wątpliwym charakterem? Nie popieram. Nie psuje to ogólnego planu, bo wciąż za rok możemy być czyści w salary, ale po prostu za samą wartość Rolo+Granta można zyskać więcej.

Plus jest ewentualnie taki, że zwiększają się szanse na jakiś collapse. Pick mamy, więc szansa na wysoki numer istnieje i to najlepsze, co może nas spotkać. Bonusem byłoby wku*wienie się Melo, wymiana go za pick i całkowita budowa pod KP.

 

Czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.