Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Serio?

Ja wiem, że jak nie idzie, to trzeba znaleźć winowajce, no ale bez jaj. Phil chyba wiedział kogo bierze, nie? Patrząc na historię jego kontuzji, to gra całkiem dobry sezon. Lepiej popatrzcie na swoją ławkę rezerwowych, Noaha i lidera od siedmiu boleści Melo, który jest totalnym dnem w obronie. Może, to tutaj leży przyczyna Waszych niepowodzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Melo to top 3 najgorszych liderów w lidze

nie wydaje mi się, by fani Knicks jakoś przesadnie bronili 33-letniego Melo tutaj.

 

opinia dla mnie grubo ptzesadzona

poproszę trzech gorszych starterów niż on.

 

z grubsza Rose kiepsko broni, przeciętnie rozgrywa i jest szalenie nieefektywnym scorerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie w BKN trzech starterów?

 

na pewno Mudiay jak grał dalej nie wiem, ciężko kogoś z Rosem równać nie mówiąc już żeby znalezc kogoś gorszego

 

Payton z Orlando, każdy z Bulls, każdy z Dallas i można byłoby jeszcze paru wymienić.

 

http://insider.espn.com/nba/hollinger/statistics/_/position/pg

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payton z Orlando, każdy z Bulls, każdy z Dallas i można byłoby jeszcze paru wymienić.

 

Payton? Nie. Każdy z Dallas czyli kto konkretnie? No wymień jak masz tylu kandydatów.

 

Rose i jego impact to poziom Melo, niby cyfry jakieś kręci, ale jak zobaczysz jego statystki określające efektywońść w ataku, to dojdziesz do wniosku, że finalnie jest on szkodnikiem i to pod każdym względem praktycznie, zresztą sam bilans mówi wszystko. Bulls mają 10 pgków burdel w szatni a i tak ich bilans jest o wiele lepszy niż NYK, którzy mają w dodatku kogoś takiego jak Kristaps.

 

Nie ma o czym dyskutować w ogóle, każdy kto podpisze w lato Dariusza upierdoli się na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Denver teraz starterem jest Nelson, i on oczywiście jest lepszy, Yogi jeżeli utrzyma poziom gry w Dallas - także, ale tutaj trzeba poczekać. Payton oczywiście jest lepszy, zaczął coś kreować i dużo lepiej broni. Bulls to dobra kandydatura, Nets przez kontuzje także, ale sam Lin też jest lepszy.

 

tak z grubsza Rose słabiutko broni, słabo kreuje i przeciętnie punktuje, z grubsza każdy, rozciągający grę, starający się w obronie i potrafiący kreować rozgrywający jest od niego lepszy. może to bottom3 to przesada, ale ogólnie 30 lepszych ''jedynek'' pewnie moglibyśmy znaleźć, bo jeszcze kilku rezerwowyh jak Mills, Williams, Smart ze względu na obronę. 

 

jak ktoś twierdzi, że jest inaczej, niech zastanowi się czy chciałby Rose'a w składzie jego zespołu - no, nie znam takiej osoby. ogólnie jakby Rose zamienił 18ppg na 51%ts na 13ppg na 56%ts i zaczął się starać w obronie, może pogodził się z rolą rezerwowego (niekoniecznie w Knicks) to nie byłby aż tak zły, ale to już kwestia jego koszykarskiego IQ .

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Payton oczywiście jest lepszy, zaczął coś kreować i dużo lepiej broni.

Ile meczów widziałeś Paytona? Serio pytam, bo Orlando jest po Bulls drugą drużyną, którą śledzę i nie ma nic gorszego niż Payton. Jeżeli mówisz, że on jest lepszy od Rose, to ja albo jestem ślepy, albo kompletnie nie znam się na tym sporcie. 

Szukamy gorszych startujących jedynek, to masz choćby w SAS Parkera, który gra mega żenujący sezon. W Detroit Jackson gra też mega słaby sezon, więc mówienie, że jest on aktualnie w top3 najgorszych jedynek, to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile meczów widziałeś Paytona? Serio pytam, bo Orlando jest po Bulls drugą drużyną, którą śledzę i nie ma nic gorszego niż Payton. Jeżeli mówisz, że on jest lepszy od Rose, to ja albo jestem ślepy, albo kompletnie nie znam się na tym sporcie. 

Szukamy gorszych startujących jedynek, to masz choćby w SAS Parkera, który gra mega żenujący sezon. W Detroit Jackson gra też mega słaby sezon, więc mówienie, że jest on aktualnie w top3 najgorszych jedynek, to lekka przesada.

trochę nie rozumiem, bo ja nie twierdzę, że Payton jest kimś lepszym niż średniakiem, a jedynie to, że wystarczy być średniakiem żeby być lepszym aniżeli Rose. Jackson to w sumie ten sam poziom, nawet statystycznie.

 

więc, no spoko, załóżmy, że jest 23 lepszych starterów od Rose'a, a nie 27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 letni Kidd był gdzieś tak z 3 razy lepszy.

Który grał na dwójce obok Feltona.

 

W ogóle to Rose zdobywa w tym sezonie najwięcej pts in the paint w całej karierze, co oznacza, że nie można wszystkiego w jego przypadku wytłumaczyć kontuzjami, bo te jak widać nie ograniczyły aż tak bardzo jego największej broni.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derrick Rose sezon 2015/16 

True shooting %  - .479 %  66 miejsce na 77 sklasyfikowanych PG ligi
Assist ratio          -   65 miejsce -- // ---
Player Efficiency Rating   -  44 miejsce -- // ---
Value Added   -  34 miejsce -- // ---
Estimated Wins Added -  34 miejsce -- // ---
Rebound rate - 51 miejsce -- // ---

 

Derrick Rose sezon 2016/17 
True shooting %  -  .521 %  38 miejsce na 70 sklasyfikowanych PG ligi
Assist ratio          -   65 miejsce -- // ---
Player Efficiency Rating   -  18 miejsce -- // ---
Value Added   -  17 miejsce -- // ---
Estimated Wins Added -  17 miejsce -- // ---
Rebound rate - 27 miejsce -- // ---


No to ładne rzeczy. Śmiech jak niektórym forumowym mędrcom optyka się poprawiła, szczególnie, że DR ver 15/16 miał obrońców...oj tam, oj tam.


4VG6D.gif
Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.