Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiejcie się...

 

Za rok to Lonzo Ball będzie pg w tej drużynie :smile:

Full tank i Markelle? Dennis Smith, chociaż on już podobno miał jakieś kontuzje, De'Aaron Fox, a może wysoki Harry Giles który już chyba miał kontuzje kolana. W sumie wysoki wybór w drafcie by nam pomógł ale nadal liczę na to że Knicks jednak dostaną się do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są zblokowani, skoro w przyszłe lato nie wykonując ŻADNYCH ruchów mają miejsce na jednego maxa? Co do Noah, to ja od początku łapałem się za głowę, jak można mu dać 4 gwarantowane lata, ale na szczęście nowe CBA jest w drodze i mam nadzieję, że nie zabraknie w nim miejsca dla tradycyjnej amnestii.

 

 

Oby nie. Są lepsiejsi kandydaci.

 

Podobno większość GMów jest przeciwko amnestii w nowym CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się trzęsie w Jabłonowie..

 

When Hornacek replaced the former Defensive Player of the Year with a rookie jump shooter out of Wichita State, Noah took the walk of shame from the foul line to the bench. He briefly exchanged words with Hornacek before taking a seat and never returning.

 

a tu drugi piękny tekst:

 

So Hornacek gets the job and after the second game of the season – and the Knicks only win – Jackson waits until the media is allowed into practice to make a big production out of talking to several players about – what else? – The triangle. Way to undermine your head coach and send mixed messages to the players in the first week of the season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co na to Horny, jeżeli ma hard ballsy, to sam pójdzie w cholerę, w końcu to nie Ryba, który cokolwiek zaczynał trenerkę.

Jeżeli jest tak, jak piszą o ręcznym sterowaniu z tylnego fotela przez PJ - najdalej w grudniu będzie new coach celebrity. Ciekawe, czy Jax wziąłby na swą siwą klatę prowadzenie zespołu. Wtedy można by zweryfikować legends of tiangle offence, ludzi dobierał sam -  powinni więc realizować jego myśl tenerską.

Edytowane przez Knickerbocker....once
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Bulls Nix, obecnie Joakim jest słabszy od Robina Lopeza, który jest gwiazdą wśród solidnych graczy, Noah to popłuczyny wśród (bardzo) dobrych graczy. Noaśka dostał kontrakt na cztery lata, to już w ogóle boli, bo raczej chętnych na jego kontrakt nie widzę.

 

Szkoda bo trzon Porzingis - Melo do tego fajni zmiennicy i ferment z Chicago, Knicks mają spory potencjał na addition by subtraction, ale to chyba nie za dobrze świadczy o Philu.

 

e: Bulls to akurat będą do przodu. :D

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej własny, unprotected pick jest, tylko nie o to chyba miało chodzić.

czekaj, wymian można dokonywać do lutego więc ten pick jest mocno wątpliwy

 

Dziś UC będzie pękac od nadmiaru emocji. Żałuję, że idę do roboty na,noc i mnie to ominie.

 

Życzę sobie dobrego meczu Derricka, starego dobrego Noah i wygranej Bulls

Aż dziwne że to jest mała sprzeczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj, wymian można dokonywać do lutego więc ten pick jest mocno wątpliwy

 

Dziś UC będzie pękac od nadmiaru emocji. Żałuję, że idę do roboty na,noc i mnie to ominie.

 

Życzę sobie dobrego meczu Derricka, starego dobrego Noah i wygranej Bulls

Aż dziwne że to jest mała sprzeczność

az obejrze : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe te Bullsy. Trzaskają jakieś izolacje, a Wade ciepie trójki. Ławka dramat.

 

Szkoda, że gramy w UC tylko 2 razy do roku, bo takich Dario i Joakima to ja szanuję. Inne człowieki. Kristaps też się zjawił, chyba ktoś go wreszcie nakarmił. Chociaż nadal mi wygląda na lekko popsutego. Jego FTs to jakiś koszmar, a w obronie nie jest tym samym #ŁotyszMVP, co rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam. W 4 kwarcie jak był Gobert na parkiecie to KP był chyba 1/5. Za to Rose trzymał Nowy Jork w grze bo miał dwie akcje 2+1 i ogólnie chyba 5/6.

Rzekłbym diagnoza nietrafione jeśli chodzi o ostatnie 10minut

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advice: Utah didn't really have any answers for Porzingis, but the Knicks (Derrick Rose) also failed to take advantage of the situation and started drifting away from him during the second half. In fact, Porzingis looked unstoppable through the first two quarters posting a ridiculous usage rate of 46.5, but then Rose happened and Porzingis finished the second-half of action with a 23.4 usage rate. Jeff Hornacek wants Porzingis to be more involved, so he may have to have a talk with his starting PG.

 

Myślę tyle w temacie ;)

Przecież atak Knicks wyglądał przeciwko Jazz bdb (120 ORtg). W pierwszej połowie pick&popy Rose+Łotysz kończyły się często trójką Porzingisa, bo Favors za bardzo pomagał przy Rose i zostawiał wolnego Łotysza, do którego Darek ładnie podawał. Potem widać było, że Jazz odrobili lekcje, bo te same akcje w drugiej połowie nie dawały Kristapsowi open looków, bo Jazz bronili help&recover, przy czym bardzo szybko wracali do Łotysza. Jednak to otworzyło drogę Rose'owi do łatwych punktów po penetracjach. Generalnie naprawdę trudno się czepiać Rose za decyzje, bo te były dobre i jeśli szukać przyczyn nie dostawania piłki przez Porzingisa, to więcej pretensji miałbym na razie do trenera Jeffa za to, że jak dotąd jedynymi jego pomysłami są pick&pop i post up. Chciałbym zobaczyć jak Porzingis wychodzi po podwójnych zasłonach od np Rose i Carmelo, ale coś czuję, że się mogę nie doczekać.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.