Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

im wiecej mysle o tym noelu tym bardziej jestem na tak.

randle potrzebuje jeszcze troche czasu ale mam nadzieje, ze w tym offseason zajmie sie solidnie treningiem trojek

 

draymond w 1 sezonie tez trafial 20% trojek i dzis wcale nie ma b. wysokich wskaznikow. randle spokojnie jest w stanie do  tego dojsc.

draymond jest swietnym podajacym, randle wskaznik asyst tez ma niczego sobie , duzo wyzszy niz green w swoim 3 sezonie przy wiekszej ilosci minut tak wiec randle to jak najbardziej material na 4 w dzisiejszej nba,

 

noel nie musi rzucac trojek. bogut nie rzucal, zaza nie rzuca. rzucajacy trojki center to nie jest jakis przymus. moze byc, nie musi.

 

nie wiem co bysmy musieli oddac ale wszystko poza ingramem-russellem i randlem jest spoko. nawet clarksona, choc tu bym sie zastanowil, bo chlopak moze sie jeszcze mocno rozwinac. a gdyby jeszcze udalo sie dodac balla w wakacje...

na dluzsza mete nie potrzebujemy nikogo z pozostalych.

 

a noel jest fajny. jest mlody, fajnie biega.

 

 

czyli co, tankujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fajny mecz Ingrama. Widać, że nabrał dużo pewności siebie, bo coraz odważniej wchodzi pod kosz, a przy czystych pozycjach mniej się waha i rzuca. Jak się wzmocni w offseason, to będzie się go świetnie oglądało. Mega progres zanotował od początku sezonu - dzisiaj 3 w zespole pod względem wskaźnika +/-. 

 

Fajnie, że minuty dostaje Zubac. Widać brak doświadczenia w obronie, bo łatwo łapie faule i zawsze idzie w pierwsze tempo, podczas gdy przeciwnik markuje rzut. W ataku już teraz wygląda nieźle i chciałbym, żeby grał jak najwięcej z Russellem, który potrafi grać z wysokimi.

 

 

Ciężko być teraz kibicem LA, bo z jednej strony jest naturalna chęć oglądania zwycięstw własnej drużyny, a z drugiej świadomość, że w gruncie rzeczy szansa na pick w TOP3 jest całkiem spora. 

 

 

E: Noel byłby spoko, ale przy takim kontrakcie Ruska i wzięciu z draftu Zubasa nie wiem czy jest sens się w niego pakować. 

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns wygrali, Heat wygrali.Dzis wyjazd do Dallas bez Russella który połamał swoje kurczakowate nogi i może to zmotywuje go do pójścia na siłownie.

 

To co, Calderon do S5 i gładkie L ;) ?

Ingram jako rozgrywający Calderonowi w dotychczasowych występach siedziała trójka, więc SG. Young SF, Randle, Zubac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lakers zrobiła się drużyna luźnych rzutów, często za 3, jak najszybciej, jak najwięcej na pełnej wyjebce bez obrony.Główni aktorzy trzech kumpli, Jordan Clarkson, Nick Young i Lou Williams.

 

Jak Mitch nie wymieni chociaż jednego z dwójki mentorów Young lub Williams, to uznam go za beton i sabotażystę.Śmiało może przejść do Bulls, tam tez nie lubią kombinować.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co was dziwi, wypadl russell

lakers pogrzebali walke o playoffs

w glowach gdziestam siedzi im to, ze juz nie maja o co grac w tym sezonie, czesc zdaje sobie sprawe z tego, ze niekoniecznie zostana graczami lakers do konca kariery, stad takie rozpasanie. dzis to juz w ogole dno kompletne. 1 kwarta wygladala beznadziejnie, boje sie myslec, co sie dzialo w 2...

 

inna sprawa, ze chyba sam walton chyba lekko sabotazuje ten team

majac takich grajkow, na pf ustawialbym randle i z lawki denga, ktory gralby wszystkie minuty jako pf pod nieobecnosc randle i par minut jako sf, jak jest randle

 

tymczasem mamy blacka, ktory gra pf'a obok zubaca czy mozgova. okeeeej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem i popieram tanking w odpowiednim momencie, ale jak można się dać upodlić z Dallas? Macie wy rozum i godność człowieka?

Ingram jest straszny, cała nadzieja w tym, że ma tylko 19 lat. Jose i dwóch wesołych pielęgniarzy (NY, LW) to kolejna przykra historia.

 

Obawiam się, że tutaj Proces potrwa nieco dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.