Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę tutaj przesadzasz Jendrek, bo Deng nie oddaje najgorszych rzutów w drużynie, on jest wielokrotnie wiiiide wiiiiiiiiiide open, ale po prostu nie trafia. Dzisiaj było to samo 0/6, ale żaden z tych rzutów, które oddał nie nazwałbym złym złą selekcją rzutów.

 

To, że miał kilka pozycji to swoją drogą, ale generalnie Deng jest zagubiony w nowym systemie i stąd dużo błędnych decyzji.

 

 

A czy Russell jest pierwszą opcją? Nie widziałem, żeby obrona się jakoś przesadnie na nim skupiała jak do tej pory. Z reguły Russ jest kryty 1 na 1 i z racji, że nie ma pierwszego kroku, to póki co nie będzie konieczne specjalnie jego podwajanie, przynajmniej tak długo jak nie zacznie seryjnie trafiać  :smile:

 

 

Kto jak nie on?

 

Jest głównym playmakerem (i w zasadzie jedynym w pierwszej piątce, przynajmniej wśród obwodowych), to od niego się wszystko zaczyna i oddaje najwięcej rzutów. Nie pisałem nigdzie, że obrona skupia się na nim "przesadnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu LA wytradowalbym jak najszybciej DAR i tak samo Randla (on jest zwyczajnie przereklamowany i jeszcze cos za niego moga dostc, a nadaje sie tylko na rezerwe na 10 minut), jego mogli wypchnac, jak miel dobry trade value, ani jeden ani drugi sie nie nadaja do LA.

http://www.e-nba.pl/topic/4219-los-angeles-lakers-20152016/?p=414803

 

06fy1gg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy aż Borys oficjalnie przeprosi Dannego. Najlepiej by było pojechać osobiście z kwiatami i na kolanach czekać przed drzwiami :D

Skopiowales sobie to do pliku i czekałes na TEN moment? Juz o 7.49 wiedziałeś ze to będzie dobry dzień :D dobrze ze ja jestem użytkownikiem którego nikt nie kojarzy wiec i pewnie teczki nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy aż Borys oficjalnie przeprosi Dannego. Najlepiej by było pojechać osobiście z kwiatami i na kolanach czekać przed drzwiami :grin:

Skopiowales sobie to do pliku i czekałes na TEN moment? Juz o 7.49 wiedziałeś ze to będzie dobry dzień :grin: dobrze ze ja jestem użytkownikiem którego nikt nie kojarzy wiec i pewnie teczki nie mam :smile:

 

Akurat ja nie brałem udziału w tamtej dyskusji, ale ten cytat doskonale zapadł mi w pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell musi być kimś w tej lidze - zbyt wiele potrafi by utonąć w przeciętności.

 

Randle robi postępy (w porównaniu do zeszłego roku da się już oglądać te jego wjazdy bez zażenowania). Po wolnych widać też, że pracował nad rzutem, choć w grze wciąż jeszcze nie czuje się na tyle pewnie, by przy kryciu obrońcy próbować z półdystansu.

 

Mozgov wygląda zaskakująco dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell nie dość, że znalazł rzut to jeszcze zdecydowanie częściej atakował kosz i było widać że nie ma z tym jakiegoś dużego problemu mimo średniego pierwszego kroku. ;) 

 

Randle gra póki co naprawdę świetnie, niby poprawy w rzucie nie widać, ale gra zdecydowanie mądrzej i chyba na razie jest najlepszym kreatorem w Lakers. 

Black w 13 minut zrobił 12-9. Nie wiem czy Black nie mógłby dostawać trochę więcej minut bo gra dobrze. 

 

Po tym jak teraz był trochę łatwiejszy terminarz teraz Lakers mają Spurs, Bulls, OKC, GSWx2 i Hawks, jedno zwycięstwo będzie sukcesem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak teraz był trochę łatwiejszy terminarz teraz Lakers mają Spurs, Bulls, OKC, GSWx2 i Hawks, jedno zwycięstwo będzie sukcesem. :smile:

 

Co Ty Stary. Z GSW 2x & Hawks powtórka z rozrywki! :D GSW 20'toma klepiemy, a z Hawks powoli, powoli do celu!

 

Nie no, a tak serio, to tak jak mówisz. Te drużyny na pewno trochę nam przyprawią nosy, ale nie ma co rozpaczać. Mecze z "łatwiejszymi" drużynami wrócą i będzie trzeba nadrobić. Na ten moment jesteśmy ex aequo na 5 miejscu z dodatnim bilansem 7-5 co w Pre-Seasonie było nie do pomyślenia. 1-2 wygrana i będzie dobrze. Jeżeli serio myślimy o PO to nie można w późniejszych meczach przegrywać głupich spotkań i starać się brnąć do tego 0.500 W/L Ratio. Będzie dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak teraz był trochę łatwiejszy terminarz teraz Lakers mają Spurs, Bulls, OKC, GSWx2 i Hawks, jedno zwycięstwo będzie sukcesem. :smile:

 

Potem wcale łatwiej nie jest, bo w kolejce 5 wyjazdów w 6 meczach. 

 

Bulls i Thunder to są mecze, w których trzeba powalczyć, Atlanta będzie się chciała zrewanżować za poprzedni mecz, a z Warriors czeka nas straszliwe lanie. 

 

Ogólnie, jeśli z najbliższych 12 meczów uda się wyrwać z 5, to będzie grubo.

 

A co do Randle'a: 14-8-4 na TS 61%. PER36: 18-11-5. Pozdrawiam tych, którzy porównywali go do Brandona Bassa i JJ Hicksona, bo miał podobne statystyki w NCAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym starcie Lakers też mieli trudne mecze, a Randle w nich też wyglądał dobrze. Najlepszy mecz zagrał chyba z GSW. :smile:

 

Póki co Randle jest chyba najlepszym graczem Lakers w tym sezonie, a tak naprawdę to jest jego drugi sezon dopiero..

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondelk daje rade i o dziwo Mozgov tez w miare ogarnia, ale cos wiecej o zespole bedzie mozna napisac po tych pieciu meczach, mysle, ze maja szanse zrobić niespodzianke z Bulls, choc po  steal night byczków w Portland boje się, co do reszty srogi wpierdol z wyjatkiem Atlanty gdzie jest szansa powalczyc, mam nadzieje, ze chlopaki mnie pozytywnie zaskoczą jak to robią do tej pory.

 

#lukewalton ;)

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.