Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2016/17


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle ostatnio działacie na rynku FA.... niestety nie każdemu udaje się utrzymać team poniżej progu salary:>

Pochwały dla evitacre i obi'ego którzy rotują zawodnikami ważącymi poniżej 16 FP/PG i się jeszcze nie machnęli się w obliczeniach....
Regis za nielegalne pobranie DMo dostaje bana na miesiąc oraz w jego miejsce wirtualnego gracza jako dodatkową karę (Beasleya ktoś już podebrał i nie jestem w stanie wrócić ci go do składu).

Buła po zdjęciu bana od razu przy pierwszym wyjściu na zakupu przekroczył Zazą próg także cofam deale i wręczam bana na miesiąc i coraz bardziej zastanawiam się nad kuratorem dla ciebie za wstręt do liczenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

LeBron James na rynku

 

wysłucham ofert

 

LeBron chce zmienić klub do końca okienka, dzisiaj gadaliśmy chwilę

 

Pamiętajcie, że to lebron james, L E B R O N  J A M E S, sprawdźcie średnie z ostatnich 3 lat zanim wyślecie oferte. Nie interesują mnie picki 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale szukam chętnego do przejęcia mojej drużyny po sezonie.

 

Trzon składu jest dość mocny + pracą na FA prawdopodobnie wyrwałem kilku graczy, których spokojnie będzie można zostawić na kolejny sezon.

Dennis Schroder Atl - PG
Danny Green SA - SG,SF
Nicolas Batum Cha - SG,SF
Klay Thompson GS - SG,SF
Jon Leuer Det - PF,C
Channing Frye Cle - PF,C
DeAndre Jordan LAC - C
Robert Covington Phi - SF,PF
George Hill Uta - PG,SG
Andre Drummond Det - PF,C
JaMychal Green Mem - PF
Alex Len Pho - PF,C
Sam Dekker Hou - SF,PF

Było to drugie moje podejście do tego formatu i niestety jest on dla mnie zbyt monotonny i po prostu nudny. Dzięki mimo wszystko za ciekawe doświadczenie w tym sezonie.

 

Nie wiem jak tutaj działa nabór, ale prawdopodobnie można się zgłaszać do komisza, czyli t_omko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale szukam chętnego do przejęcia mojej drużyny po sezonie.

 

Trzon składu jest dość mocny + pracą na FA prawdopodobnie wyrwałem kilku graczy, których spokojnie będzie można zostawić na kolejny sezon.

Dennis Schroder Atl - PG
Danny Green SA - SG,SF
Nicolas Batum Cha - SG,SF
Klay Thompson GS - SG,SF
Jon Leuer Det - PF,C
Channing Frye Cle - PF,C
DeAndre Jordan LAC - C
Robert Covington Phi - SF,PF
George Hill Uta - PG,SG
Andre Drummond Det - PF,C
JaMychal Green Mem - PF
Alex Len Pho - PF,C
Sam Dekker Hou - SF,PF

Było to drugie moje podejście do tego formatu i niestety jest on dla mnie zbyt monotonny i po prostu nudny. Dzięki mimo wszystko za ciekawe doświadczenie w tym sezonie.

 

Nie wiem jak tutaj działa nabór, ale prawdopodobnie można się zgłaszać do komisza, czyli t_omko.

 

Nie szukaj następcy na własną rękę.

Po sezonie pewnie ktoś jeszcze zrezygnuje także wtedy poszukamy chętnych do gry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Oczywiście do końca sezonu będę grał na pełnym zaangażowaniu - tak jak to było do teraz.

 

A skąd pomysł na avatar? Imponuuje, jak ktoś rozpieprzył młodziutką ekipę po tym jak ta dopiero co weszła do finału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.