Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2016/17


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zas ogloszenie z innej beczki.

 

Rezygnuje calkowicie z gry fantasy, a wiec i z gry w tej lidze. Zamierzam usunac calkowicie swoja konto, ale przedtem dodam co-managera LeweBiodroSmoka, ktory chcialbym, by prowadzil zespol do konca sezonu i KOLEZENSKO wyrazil na to zgode.

 

Jesli po usunieciu konta, yahoo nie powierzy prowadzenia zespolu co-managerowi, prosze by byl to wlasnie LBS.

 

Dzieki wielkie wszystkim za wspolna gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedzi brak... :) Potraktujemy to w takim razie jako prezent na pożegnanie dla maca ;)

To zupelnie jak Ty jak pytalem czemu Kawhi to nie sg..

 

Dla jasnosci tam idzie moj pick w wymianie.

 

Jak oddawalem shulimowi marvina z jamychalem za dwoch fasow, to sie targowal o dyrka zamiast marvina.

 

Ja mu wtedy napisalen ze i tak oddaje duzo i mam nadzieje, ze jak niestety dirk sie polamie jakos, to wtedy bedziemy mogli renegocjowac.

 

Dla mnie Szulim pokazal klase, ale ewentualne konsekwencje juz mnie nie dotycza.

No to żeś mac wypalił...

Nie chcesz skończyć po sezonie?

Taki byl plan, ale nie da sie wybyc z jakis lig, a inne zostawic. Zostaje tylko opcja usuniecia konta na yahoo. Ale wielkie dzieki za mile slowa :)

Mac nie rób nam tego.witam lbs

Niestety tak juz jest, ale dzieki za mily wpis. Super sie z Toba rywalizowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupelnie jak Ty jak pytalem czemu Kawhi to nie sg..

 

Bo dostałeś odpowiedź konkretną od paru innych osób? :)

 

 

Dla jasnosci tam idzie moj pick w wymianie.

 

To wypadałoby dla jasności to zaznaczyć ;) Dobry deal, tylko pytałem Szulima o motywację, szkoda, że nie znalazł minuty, by coś skrobnąć.

Taki byl plan, ale nie da sie wybyc z jakis lig, a inne zostawic. 

 

Jasne, że się da :) Ale nie znam powodów Twojego odejścia, więc mogę tylko serdecznie pozdrowić i napisać, że wielka szkoda, że nie chcesz już grać. 

 

P.S. Mam ten zaszczyt jako jeden z nielicznych w światku fantasy mieć z Tobą dodatni bilans :) Co prawda graliśmy tylko raz razem - w zeszłorocznej LM - ale dla mnie to fajne osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

1 mac 274 12085 44,11 ( #ARG! ) ( #ARG! )

2 evitacre 216 8909,5 41,25 ( #ARG! ) ( #ARG! )

3 Buła 274 11261,5 41,10 ( #ARG! ) ( #ARG! )

4 Regis 256 10513,5 41,07 ( #ARG! ) ( #ARG! )

5 obi 277 11364 41,03 ( #ARG! ) ( #ARG! )

6 Piotreksuper 274 10990 40,11 ( #ARG! ) ( #ARG! )

7 Barcalover 269 10656,5 39,62 ( #ARG! ) ( #ARG! )

8 Szulim 243 9511,5 39,14 ( #ARG! ) ( #ARG! )

9 t_omko 272 10464 38,47 ( #ARG! ) ( #ARG! )

10 blaugrana 261 9524,5 36,49 ( #ARG! ) ( #ARG! )

11 antek 272 9738 35,80 ( #ARG! ) ( #ARG! )

12 Falcao 258 9224,5 35,75 ( #ARG! ) ( #ARG! )

13 hermman89 272 9295,5 34,17 ( #ARG! ) ( #ARG! )

14 Julius 205 6946,5 33,89 ( #ARG! ) ( #ARG! )

15 MARZEC 271 8943,5 33,00 ( #ARG! ) ( #ARG! )

16 vic 273 8703 31,88 ( #ARG! ) ( #ARG! )

17 Tizz 234 7383,5 31,55 ( #ARG! ) ( #ARG! )

18 Tocheck 263 7966 30,29 ( #ARG! ) ( #ARG! )

19 drtoudi 280 7535,5 26,91 ( #ARG! ) ( #ARG! )

20 tryczekszukarek 208 5400,5 25,96 ( #ARG! ) ( #ARG! )

FBX#3 (ID# 344)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dostałeś odpowiedź konkretną od paru innych osób? :smile:

nie dostałem żadnej konkretnej dla mnie odpowiedzi i nadal uważam za zdecydowanie najlepszego SG w lidze. SFem jest imo trzecim.

PG gorszym od cp3 czy RW, ale całościowo dużo lepszym graczem ;)

 

To wypadałoby dla jasności to zaznaczyć ;) Dobry deal, tylko pytałem Szulima o motywację, szkoda, że nie znalazł minuty, by coś skrobnąć.

Wypadałoby, ale on ma sklep i sporo roboty przed świątami i deal klepaliśmy smsem. Ja powinienem to napisać, ale jakoś nie miałem ochoty cokolwiek pisać.

 

 

Jasne, że się da :smile: Ale nie znam powodów Twojego odejścia, więc mogę tylko serdecznie pozdrowić i napisać, że wielka szkoda, że nie chcesz już grać.

To dziwne, że nie wiesz, bo brałeś udział w dyskusji, która była decydująca o tym :smile:

 

P.S. Mam ten zaszczyt jako jeden z nielicznych w światku fantasy mieć z Tobą dodatni bilans :smile: Co prawda graliśmy tylko raz razem - w zeszłorocznej LM - ale dla mnie to fajne osiągnięcie.

Graliśmy również w h2h, gdzie też byłeś wyżej, ale imo ze zdrowym Ryanem i ADavisem bym to wygrał :smile:

 

Tak czy siak, miło mi to słyszeć. Ja Cię mam za bdb manago, co często podkreślałem na grupie FBowej :smile:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem żadnej konkretnej dla mnie odpowiedzi i nadal uważam za zdecydowanie najlepszego SG w lidze. SFem jest imo pierwszym.

PG gorszym od cp3 czy RW, ale całościowo dużo lepszym graczem ;)

 

Rozumiem, w tej kwestii masz po prostu nieco inne spojrzenie na "pozycyjność" graczy w NBA -> fantasy.

 

 

Wypadałoby, ale on ma sklep i sporo roboty przed świątami i deal klepaliśmy smsem. Ja powinienem to napisać, ale jakoś nie miałem ochoty cokolwiek pisać.

 

Spoko, nie wiem kto i co robi prywatnie, ile ma czasu itd. Poprosiłem o uzasadnienie wymiany i tyle :) Przeżyję i bez tego.

 

 

To dziwne, że nie wiesz, bo brałeś udział w dyskusji, która była decydująca o tym :smile:

 

Chyba nigdzie nie pisałeś, jaka jest przyczyna tej decyzji. Szkoda w takim razie, że kilka bezpodstawnych i nieprzemyślanych oraz napisanych pod wpływem niezdrowych emocji postów sprawiło, że przestajesz grać. 

 

 

Graliśmy również w h2h, gdzie też byłeś wyżej, ale imo ze zdrowym Ryanem i ADavisem bym to wygrał :smile:

 

Tak? Nie kojarzę. Może mnie w tamtym przypadku z kimś pomyliłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w tej kwestii masz po prostu nieco inne spojrzenie na "pozycyjność" graczy w NBA -> fantasy.

tak. tam jakby co był błąd 'SFem jest imo trzecim' odnośnie KL, już poprawiłem :smile:

 

Spoko, nie wiem kto i co robi prywatnie, ile ma czasu itd. Poprosiłem o uzasadnienie wymiany i tyle :smile: Przeżyję i bez tego.

może uzasadni.

 

Chyba nigdzie nie pisałeś, jaka jest przyczyna tej decyzji. Szkoda w takim razie, że kilka bezpodstawnych i nieprzemyślanych oraz napisanych pod wpływem niezdrowych emocji postów sprawiło, że przestajesz grać.

co do bezpodstawnych ok, ale nieprzemyślane się nie zgodzę. zarówno szkoda czasu jak i wilku wyraźnie piszą to samo od czasu pamiętnej wymiany qasa.

 

Tak? Nie kojarzę. Może mnie w tamtym przypadku z kimś pomyliłeś?

liga h2h na tym forum, grałeś finał z kołekim, który mnie pokonał w półfinale o 0.02FG czy kilka steali, bo ostatniej nocki miał jakieś kosmiczne wyniki :smile:

tak czy siak, kluczowy był brak dwóch typów z NOPU.

 

ale w tym roku w h2h mi się przyjemnie grało z Tobą, jedyne 9-0 w tym formacie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.