Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z kolei Coleman połamał się na treningu, jeszcze zdążył przed powrotem Bella. Wszystko idzie nie tak, zwłaszcza pod kątem matchupu z Tego...

 

Po prostu za tydzień grasz ze mną dlatego ci się gracze będą łamać :D Tak jak wcześniej Gronk, Keenan Allen, Watkins, Moncrief ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i jego - w przeciwieństwie do Chandlera Jonesa - trzeba zatrzymać. Butlera i Donty też byłoby szkoda, ale Collins to priorytet.

 

Żeby zachęcić do wymiany z udziałem Bowmana/Collinsa dodam, że wcale tak wiele nie oczekuję. Proponuję wymianę wraz z którymś z moich RB/WR/TE (np. wspomnianym przez Danpa Blountem) za kogoś, kto w założeniu będzie chociaż delikatnym upgradem dla mnie na tej pozycji. Tak żeby obie strony zyskały (ja mam, choćby delikatny i tylko potencjalny, upgrade na RB/WR/TE, Ty masz pewny upgrade na LB).

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla Macka, bez tylu kontuzjiwanych grajkow, plus z 2 tylko obroncami, ale za to jakimi pokazal mi w tej kolejce miejsce w szeregu. A ja wcale tak slabo, nie zagralem, pomimo to caly dzien czulem ze beda duze klopoty.

Dobrze ze chociaz draftkings znowu opedzlowalem z kaski, tylko tym mi pozostaje sie cieszyc :)

 

Edit:

Zagralem slabo, 102pkt to slabo, myslalem ze mam wiecej, pamiec, oczy nie te co kiedys.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla Macka, bez tylu kontuzjiwanych grajkow, plus z 2 tylko obroncami, ale za to jakimi pokazal mi w tej kolejce miejsce w szeregu. A ja wcale tak slabo, nie zagralem, pomimo to caly dzien czulem ze beda duze klopoty.

Dobrze ze chociaz draftkings znowu opedzlowalem z kaski, tylko tym mi pozostaje sie cieszyc :smile:

Tego żem się nie spodziewał :smile: Jimmy G is back! Kicker i obrońcy też bardzo mocno poszli.

Ale wynik nadal szału nie robi. Za tydzień wraca Gordon, no i liczę też na więcej od całego korpusu ofensywnego. Nie ukrywam też, że liczę z biegiem sezonu mocno na Washingtona z Raiders, przed sezonem obstawiałem, że zabierze starting job Murrayowi po kilku tygodniach, taki mecz jak wczoraj zdecydowanie go do tego przybliża

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najwyrazniej problem z wstawianiem przecinkow patrzac po cytacie Macka powyzej (przyznaj sie ze podmieniles :smile:).

Coraz ciekawiej sie w tej lidze robi, walka do ostatniej kolejki o awans do PO, book it panowie :smile:

Cisza nie strasz mnie z tym Bryantem, mam go w mojej II lidze.

 

edit:

Kucio dolacz do typera ty leniu jeden ty...

Maciek, reszta? Bast? Hirek? 

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.