Skocz do zawartości

Fantasy NFL 2016


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Welker 2008 to nie Welker prime (jego prime to 2011) a zeszłorocznego Edelmana nie tylko można porównywać do Welkera 2008, co należy stwierdzić, że to zwyczajnie lepszy zawodnik. Poza tym nie wiem co mają udowodnić jakieś 4 w karierze sezony Maclina, skoro Edelman dopiero od 3 sezonów w ogóle gra jako etatowy WR.


Którą opcją będzie Edelman? Jeśli chodzi o targety to zapewne znowu pierwszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, po prostu zobaczymy kto zdobedzie wiecej pkt. Ja uwazam, ze szczegolnie jak Tomka nie ma to Blount zabiega kazdy difens, jak wroci Tomek i to przeciwko Cleveland to widze bez kitu z 5td wkurwionego Tomasza, 2 do Edelmana, 2 do Gronka i jeden do Bennetta :smile: Sam pewnie tez sneak'a zrobi :smile:

Ale fajnie ze Gordon jak mu znowu nie odjebie, albo nie spotka Manziela w miedzy czasie, to w tym meczu tez zajebie z 2td, top5 talent na pozycji WR, nigdy nie zapomne tego sezonu jak ruchal wszystko i wszystkich, a ja go mialem w fantasy z 12 rundy, monster :smile:


Mamy pierwszego trejda w lidze, po ciezkich negocjacjach :)

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon był nieprawdopodobnym zwierzakiem, który mógł mieć QB z ulicy, a i tak orał wszystko, ale czy to tak działa, że wraca się po tak długiej nieobecności i wszystko jest jak dawniej? Nie jestem takim optymistą.


To są już 3 lata, jak ten czas leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, ze nie wiadomo jak bedzie prezentowal sie fizycznie, poki co w preseason nie wygladal zle ale zobaczymy w regularze.

Ale ma imo lepszego QB do "deep throws" a tam zamiata prawie kazdym CB jeden  na jeden, albo przynajmniej powinien. Na razie Mike Grimes sie o tym przekonal w preseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cisza, a nie Skoczek, wziął Ware'a.

 

Tymczasem mamy pierwszy trade. Tom Brady i Jay Ajayi do Danpa; John Brown i Jesse Jane James do Bastka.

Nie wierzyłem, że w tej lidze znajdą się jacyś ludzie, którzy naprawdę zechcą sobie pomóc na tym etapie. Dotychczasowe doświadczenia prowadziły mnie raczej do wniosku, że dokonanie jakiegokolwiek trejdu przed sezonem, dopóki ludzie nie zobaczą na własnej skórze, że coś by im się przydało, jest niemożliwe. Graty, Panowie!

 

Tym samym Bastek dostaje kolejnego zawodnika wracającego do zdrowia i musi liczyć, że wróci też do pełni formy. Jeśli tak będzie to oczywiście ewidentnie wzmocni to zespół, a konkretnie pozycję fleksa. Z kolei Danp w moich oczach właśnie stał się faworytem do wygrania całości. Trochę się dziwię, że Bastek nie poszedł po RB zamiast WR, a do tego jeszcze oddał Ajayi'ego, który na wypadek kontuzji Fostera (a wiadomo jak jest z jego zdrowiem) może stać się wartościowym ziomkiem.

 

P.S. Gwoli uzupełnienia kwestii Edelmana, to niezła manipulacja z tymi max siedmioma TDs w sezonie. Edelman w zeszłym sezonie zdobył 7 TDs, ale potrzebował do tego dokładnie pół sezonu (po czym niestety się połamał).

I drobne uzupełnienie do 13 fp/mecz, o których pisałem: to uwzględniało jego ostatni mecz, w którym szybciutko się połamał w 1 kwarcie. Do czasu kontuzji trzaskał konsekwentnie ponad 14 fp/mecz, co oczywiście zjadało Maclina bez popijania (miałem obu w drużynie ;)).


EDIT: Skoczek ma Westa z końcówki draftu, co jest lepsze niż posiadanie Ware'a, co było chyba jeszcze lepszym ruchem wyprzedzającym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile Charcandrick będzie dostawał szans, ale patrząc na to jakich ogórków pobrali inni w ostatnich rundach to chyba wybrałem jedną z lepszych opcji. 

 

btw. Liczę na to, że Karlos Williams gdzieś podpisze. To może być steal sezonu.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West z Ware'm beda sobie wlazili w droge, poki co rozne stronki maja roznych faworytow kto bedzie "liderem" w probach biegowych z tej dwojki.


Aha a co do trejdu z bastem, ja pozbywam sie mojej glebi skladu na WR, co szczegolnie przy braku Bridgewatera i potencjalnie gorszej grze Diggsa moze mi sie odbic czkawka, ale mam teraz tylu RB ze licze ze znajde sobie poprzez trejd jakiegos przyzwoitego grajka na pozycje WR. Mam chyba z 6 RB teraz, w tym 4 pewnych starterow w swoich klubach, a Duke Johnson moze nim zostac za chwile (choc Hue Jackson wzorem z Cinci moze chciec biegac na 2 RB), a Ajayi no to glownie czekanie na to co zrobi Foster. Fosterowi kontuzji nie zycze, fajny grajek i podobno spoko facet.

Ja wyraznie chcialem sie wzmocnic na pozycji QB, Tomek po powrocie to imo top 5 na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! 
Draft mi poszedł tak sobie - pierwsza połowa prawie idealnie się układała, ale jestem nowicjuszem w NFL i wielu graczy nie znam dlatego rundy późniejsze to dużo zmarnowanych picków, szczególnie pod koniec draftu i trzeba ich było powyrzucać ze składu :D 

 

Z mojej strony trade jest korzystny bo brakuje mi ludzi do grania na początku sezonu (Eiffert pauzuje do 4 kolejki). Z Bradym miałem też ten problem, że w czasie bye week Rodgersa Brady miał suspension, a jego bye week był dopiero w week 9. Po prostu ta dwójka nie do końca się uzupełniała.

 

Mam to szczęście, że ludzie których wybrałem w drafcie to jednocześnie gracze którym kibicuję. Na WR jest moc: Julio Jones, Jordy (liczę na powrót do formy sprzed kontuzji), Fitzgerald, Brown, Wheaton. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.