Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

To sprawdź która ekipa lepiej gra... Na początek liczba wypracowanych uncontested shots! Spurs mimo mega krytyki i przegrywanej serii 2:3 wypracowuja dużo więcej niekrytych pozycji. OKC rzuca więcej trudnych rzutów i dużo lepiej zbiera. Jeżeli mimo nietrafianych ( i tak na lepszym procencie niż OKC) spurs cały czas byli w grze to sędziowie mają dużo władzy w gwizdkach. Dwa duże błędy w ostatnich 2 minutach close game i mam siedzieć cicho? Spurs grają słabe zawody ale bez pomocy sędziów wynik byłby inny tym razem. Przegrywasz jednym / faulujesz / sędziowie dociagaja akcje aż do and 1. Milo się tak gra.

Gwizdanie pod spurs? To dlatego OKC ma 2 razy więcej wolnych? Ta statystyka temu przeczy.

Martwią mnie te gry 8 na 5. Trzeba być dużo lepszym aby to pchnac. Obejrzałem na spokojnie mecze bez emocji i mi wychodzi ze spurs są lepszym zespołem wtej serii mimo wszystko. Wynik temu przeczy. A sędziowie jakby zachowali się poprawnie to by to spurs szarpneli. Jakby sędziowie gwizdali na korzyść spurs to byłoby już po serii

logika 100%

Skoro spursi maja znacznie wiecej uncontested rzutow to dziwne byloby gdyby okc miala wiecej fauli skoro rzutow nie contestuje.

Dolicz do tego hackowanie adamsa pare razy na mecz jesli tylko zdaza go zlapac przy probie lejapa czy paczki (okc nikogo tak nie traktuje w skladzie spurs), to ze w spurs tylko LMA gra wybitnie pod faul pump fejkujac 10 razy na mecz (w okc rw kd i kanter graja czesto pod ft, a nie czysty rzut) i masz ta roznice paru ft na korzysc okc w serii i wiecej shooting fauli spurs vs common fauli okc.

Ja jako fan okc biore kazdy contested rzut kd przez davida westa czy pattiego millsa vs open looki tej dwojki ktore dostaja w serii.

Buldópy.

 

Co do ostatniego meczu i fauli kawhiego.

NIe zlapal go tylko obsunely mu sie lapy po cielsku russela, czasem to gwizdza, a czasem jesli gracz zostaje z gala i nie przeszkodzi mu taka proba w dryblingu jest to puszczane. Zreszta chyba green po meczu mowil ze plan jest na steala a dopiero potem na faul i tak to wygladalo, leonard chcial wcisnal lape po gale nie dal rady, ale tez nie dal rady juz rw zlapac jak wiedzial sie nie ma szans na steal.

Juz widze jeczenie gdyby spursi zrobili na tym steala i ogwizdano faul leonarda. Ze playoff basketball, ze crunch, ze okc sie takich fauli nie gwizdze nawet w ciagu meczu. No ale kij steala nie ma i spursom wygodnie bylo miec faul to koniecznie musi byc on odgwizdany i w ogole liga rigged.

Koniec koncow cipa zostal aldridge, ktory gdyby zamiast robic contesta w podstawowoszkolnym stylu czyli skocze se i sie dupa odwroce zrobil hard-faul i nie pozwolil rw na wyrzucenie galy z rak (albo utrzymal def pozycje i liczyl na charge/no call) to spurs wyszliby na to samo co przy faulu KL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim kompletnym choke'u mówisz, głowa Cię nie boli??

 

kawhi.png

 

4Q sprawdź.

 

Żeby wyrównać to, co sędziowie zabrali Thunder w G2, to będą musieli jeszcze w G6 parę bad calls pod Thunder zrobić. Nie żebym na to liczył...

pop powinien walnac jakas radykalna zmiane. moze leo na 4 i do piatki Martin. nie beda juz tak zamuleni a tablice i tak by przegrali. a jesli juz chca o nia walczyc to moze Bobek?

 

Jest powód, dla którego Pop nie dał Martinowi minuty gry w jakimkolwiek istotnym momencie tej serii.

 

Boban nie ma prawa bytu przeciwko Thunder. Nie potrafi bronić P'n'R, a co najważniejsze nie nadążyłby w transition D, która i tak już teraz jest problemem dla Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co? bo oddaje więcej rzutów? więcej głupich rzutów? gdyby Westbrook grał tak jak w G4, odsuwając swoje ego na rzecz dobra drużyny to mógłbym go uznać za pełnoprawnego lidera, a tak to zawsze będę miał wrażenie, że to jest po prostu nie do roztrzygnięcia

Nie, bo liderem jest ktoś to powoduje, że pozostałym chce się grać, motywuje i powoduje, że pozostali wznosza się na wyższy poziom. Westbrook spełnia te wymogi, Durantowi do niego bardzo daleko pod tym względem ale to nie znaczy, że jego wkład w chemię w zespole jest znikomy.

 

Kiedy dziennikarz w 1 rundzie PO zapytał ich na konferencji po którymś meczu, co RW myśli o tym co powiedział Cuban, czyli "W OKC jest tylko jeden superstar", RW chciał odpowiedzieć ale Durant go powstrzymał i odpowiedział za niego "To jest idiota. Po prostu idiota". Durant mógłby być liderem zespołu bo  rozumie what's what ale Westbrook jest bardziej jak KG i jego wpływ na pozostałych jest widoczny. OKC w PO bez Westbrooka nie dało się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirwir

Rzadko mi się to zdarza, ale tym razem się z Tobą zgodzę. Jeśli mielibyśmy mówić o czymś takim jak big three w OKC to tym trzecim z całą pewnością będzie Adams. Ibaka to zwłoki tego Serge'a sprzed 2-3 lat (wiem wiem , kontuzje).

Adams fizycznie niszczy każdego wysokiego Spurs. Jego pojedynek z (mam nadzieje zdrowym) Bogutem i Ezelim, jeśli do niego dojdzie będzie niesamowity.

Wirtuozem koszykówki to on nigdy nie będzie, ale za rok trzy cyfrową umowę na pewno podpiszę (chyba się da po zwiększeniu salary). Sam bym mu dał tyle gdybym był Prestim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presti to by go raczej oddał za jakiegoś O.J Mayo czy innego Boba Sure  :rolleyes-new:

Masz coś do Boba Sury ? Widziałeś jaki ma WinShare za ostatnie dwa lata kariery ?!

 

Ziomek, powiedz lepiej czy masz jakieś info, czy Porzingod ćwiczy już trójki albo fejdełeje ala Dirk ?

 

Adams to w tym sensie, o którym mówicie, rich man's Nick Collison. Westbrooka się tam wszyscy boją, zwłaszcza od czasu "don't leave me hangin' "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś do Boba Sury ? Widziałeś jaki ma WinShare za ostatnie dwa lata kariery ?!

 

Ziomek, powiedz lepiej czy masz jakieś info, czy Porzingod ćwiczy już trójki albo fejdełeje ala Dirk ?

 

 

Bob Sura na zawsze w moim sercu.

 

Co do Łotysza to: 

 

http://www.postingandtoasting.com/2016/5/9/11635002/this-week-in-knicks-social-media-kristaps-porzingis-hangs-out-with-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skillset, czyli co?

IQ koszykarskie, czyli co?

@barcalover

Naprawdę trzeba tłumaczyć takie podstawowe pojęcia koszykarskie? Może zaraz zaczniemy tłumaczyć dlaczego trawa jest zielona a niebo jest niebieskie.

 

 

To sprawdź która ekipa lepiej gra... Na początek liczba wypracowanych uncontested shots! Spurs mimo mega krytyki i przegrywanej serii 2:3 wypracowuja dużo więcej niekrytych pozycji. OKC rzuca więcej trudnych rzutów i dużo lepiej zbiera. Jeżeli mimo nietrafianych ( i tak na lepszym procencie niż OKC) spurs cały czas byli w grze to sędziowie mają dużo władzy w gwizdkach. Dwa duże błędy w ostatnich 2 minutach close game i mam siedzieć cicho? Spurs grają słabe zawody ale bez pomocy sędziów wynik byłby inny tym razem. Przegrywasz jednym / faulujesz / sędziowie dociagaja akcje aż do and 1. Milo się tak gra.

Gwizdanie pod spurs? To dlatego OKC ma 2 razy więcej wolnych? Ta statystyka temu przeczy.

Martwią mnie te gry 8 na 5. Trzeba być dużo lepszym aby to pchnac. Obejrzałem na spokojnie mecze bez emocji i mi wychodzi ze spurs są lepszym zespołem wtej serii mimo wszystko. Wynik temu przeczy. A sędziowie jakby zachowali się poprawnie to by to spurs szarpneli. Jakby sędziowie gwizdali na korzyść spurs to byłoby już po serii

Co to za farmazony. Tłumaczenie, że Spurs przegrywają przez sędziów jest dziecinadą. Nie było w tej serii żadnego gwizdka, który byłby bezpośrednią przyczyną porażki SA. Więc gdzie jest te niby dymanie xD Gołym okiem widać, że Spurs w decydujących chwilach tej serii nie trafiają. Po prostu nie wpadają im rzuty, które zwykle trafiali w sezonach gdzie zdobywali mistrzostwa. Widać, że niektórym kibicom SA trudno pogodzić się z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei OKC bez Duranta w PO nie było dane nam oglądać.

 

 

 

mam wrazenie, ze wielu ludzi naprawde nie chce przyswoic informacji, ze zeszly sezon nie byl sezonem westbrooka i okc bez duranta.

Wiele razy Barca (w 100% slusznie ) wykazywal jak bardzo OKC sie posypalo, w tym Westbrook w sumie teez. 

Ujmowanie RW lub insynuowanie za tamten sezon jest wysoce niesprawiedliwe i niestosowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie, ze wielu ludzi naprawde nie chce przyswoic informacji, ze zeszly sezon nie byl sezonem westbrooka i okc bez duranta.

Wiele razy Barca (w 100% slusznie ) wykazywal jak bardzo OKC sie posypalo, w tym Westbrook w sumie teez. 

Ujmowanie RW lub insynuowanie za tamten sezon jest wysoce niesprawiedliwe i niestosowane

Oczywiście, że tak. Poprzedni sezon to sezon w dużej mierze stracony, chociaż rozwinął się w jego czasie Adams, czego efekty widzimy dzisiaj w serii ze Spurs.

 

Niestety kolega Mirwir nie darzy niektórych zawodników/drużyn sympatią, co z kolei powoduje mało obiektywne posty na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio mnie zawodzi w tej serii ale wychodzi brak pewnego g2g. Leonard jest spoko ale to ultraroles nigdy nie będzie liderem ataku. jestem ciekawy co mógłby grać bez takiego systemu. ogólnie ma dziwny parasol ochronny ale może się to będzie pomału zmieniać - niektórzy robią z niego kogoś kim nie jest. lub starają się to wmawiać. a nie będzie on nigdy gwiazdą pierwszego sortu.

 

dla Golden State lepiej żeby awansowali San Antonio. są słabsi i łatwiej będzie ich odprawić. Oklahoma zabija na zbiórkach i przy braku Boguta będzie ciężko im się postawić. widzę ich pomału w finałach z Cleveland. rozkręcają się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego meczu i fauli kawhiego.

NIe zlapal go tylko obsunely mu sie lapy po cielsku russela, czasem to gwizdza, a czasem jesli gracz zostaje z gala i nie przeszkodzi mu taka proba w dryblingu jest to puszczane. Zreszta chyba green po meczu mowil ze plan jest na steala a dopiero potem na faul i tak to wygladalo, leonard chcial wcisnal lape po gale nie dal rady, ale tez nie dal rady juz rw zlapac jak wiedzial sie nie ma szans na steal.

Juz widze jeczenie gdyby spursi zrobili na tym steala i ogwizdano faul leonarda. Ze playoff basketball, ze crunch, ze okc sie takich fauli nie gwizdze nawet w ciagu meczu. No ale kij steala nie ma i spursom wygodnie bylo miec faul to koniecznie musi byc on odgwizdany i w ogole liga rigged.

Koniec koncow cipa zostal aldridge, ktory gdyby zamiast robic contesta w podstawowoszkolnym stylu czyli skocze se i sie dupa odwroce zrobil hard-faul i nie pozwolil rw na wyrzucenie galy z rak (albo utrzymal def pozycje i liczyl na charge/no call) to spurs wyszliby na to samo co przy faulu KL.

Fajne tłumaczenie, ale sędziowie przyznali się do błedu więc na darmo pisałeś. Plus podcięcie Greena który wpadł na KD. 2 rzuty wole zamiast piłki dla SA. Plus gwizdek z dupy 5:20 do końca plus przy wsadzie Leo na 4 minuty brak odgwizdania faulu.

 

Spoko

 

 

Nie ma rezerw nie ma deski i nie ma pomysłu oraz agresji. W OKC paru dostaje formę sezonu i pozamiatane. Ich system działa...

San Antonio mnie zawodzi w tej serii ale wychodzi brak pewnego g2g. Leonard jest spoko ale to ultraroles nigdy nie będzie liderem ataku. jestem ciekawy co mógłby grać bez takiego systemu. ogólnie ma dziwny parasol ochronny ale może się to będzie pomału zmieniać - niektórzy robią z niego kogoś kim nie jest. lub starają się to wmawiać. a nie będzie on nigdy gwiazdą pierwszego sortu.

 

dla Golden State lepiej żeby awansowali San Antonio. są słabsi i łatwiej będzie ich odprawić. Oklahoma zabija na zbiórkach i przy braku Boguta będzie ciężko im się postawić. widzę ich pomału w finałach z Cleveland. rozkręcają się

Leonard jest jednym z najlepszych obwodowych defensorów w historrii tej gry i skończył w głosowaniu na MVP jako drugi.

Kto tu kogo robi tego kim nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to się tyczy praktycznie każdego usera.

Zgadzam się. Praktycznie każdego ;)

Fajne tłumaczenie, ale sędziowie przyznali się do błedu więc na darmo pisałeś.

Czy mnie oczy mylą, czy opierasz się na tych bezsensownych raportach sędziowskich NBA? Przecież o kant dupy można je obić, nic nie znaczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że obojętnie czy Spurs wygrywają czy przegrywają, to ich kibice(nie wszyscy) narzekają na sędziowanie? Np. Ignazz to często szuka dziury w całym, tak jakby każdy chciał przekręcić SA. Błędy sędziowskie to niestety cześć tego sportu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje były ewidentne

Ewidentne wg Ciebie. Ciężko dyskutować z opiniami.

Poza tym uważam, że z racji na przeszłe nasze dyskusje w kwestii zasłony Greena w końcówce meczu z Heat nie powinieneś raportu używać jako argumentu, bo wcześniej uważałeś go za gówno. Ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez KIJEK_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentne wg Ciebie. Ciężko dyskutować z opiniami.

Poza tym uważam, że z racji na przeszłe nasze dyskusje w kwestii zasłony Greena w końcówce meczu z Heat nie powinieneś raportu używać jako argumentu, bo wcześniej uważałeś go za gówno. Ale to tylko moje zdanie.

No jesli znajdziesz mi mój cytat że uznałem raporty za gówno to proszę bardzo.

Poza tym jest tez różnica poza stawieniem zasłony gdzie decydują sekundy i jakiś osąd. Sytuacja nie była ewidentna o czym stanowią protesty wielu ludzi.

Inną soprawa jest przyznawanie się do błędu w raporcie, a inną nie przyznawanie się.

 

jesli jest kontakt i jest widoczny ewidentnie na powtórce to jest ten kontakt.

 

Skoro Adams podstawia nogę i na powtórce to jest i jest też na raporcie to chyba jednak był błąd sedziego huh?

Panie sędzio.

 

 

 

 

 

============================

 

 

 

Kto lubi srutututu przed ostatnim meczem?

 

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CiFqn0fzrW4

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.