Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku. W sezonie mieć bilans u siebie 40-1, a w playoffach w jednej serii na 3 spotkania u siebie przegrać 2 :)
Oczywiście przegrana przez zbiórki. Przegrać tablice tak mocno u siebie to wstyd.
Mieli wzmocnić się pod koszem, bo tam byli dziurawi w poprzednich rozgrywkach,
był transfer Aldridge i zanosi się, że nic im nie dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem w typerze 4:2 dla okc wiec jest git.

Ale panowie to nie koniec serii. Co mnie w sumie szokuje ale wyglada na to ze w twk serii hca gowno daje. Okc spokojnie moze przegrać game 6 i znowu to spurs beda faworytami.

Chociaz nasuwa sie myśl czy to okc ich tak jedzie czy po prostu sas w styl7 z tego sezonu to drużyna na rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovan zrobił świetne adjustments i w tej serii póki co jest lepszy od Popa. I pomyśleć, że w trakcie sezonu słychać było na niego narzekania. Oczywiście dopisuje mu też szczęście, bo to raczej nie jego zasługa, że Kanter nagle stał się shotblockerem, a Waiters gra rozsądnie i naprawdę dobrze. No, ale należą mu się słowa uznania za to, że nie ma skrupułów i sadza Ibakę w końcówkach.

 

W Spurs wychodzi w 4Q po prostu mniejszy star power. Szeroka ławka i limitowane minuty są super na RS, ale w PO się nie przydają. Przegrać u siebie mecz, gdy rywal traci 20 piłek, a Ty trafiasz blisko połowę trójek to jednak sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejne spotkania(-a), to takie z serii "no excuses" dla Duranta.

 

Zgadza się. Test nr 2 dla niego w tej serii po G4.

 

Jeśli ktoś się zastanawia nad tym, dlaczego Thunder dotrzymują kroku Spurs:

Najwięcej zbiórek w serii po stronie Spurs - Aldridge (37). Russell Westbrook ma 36. Adams 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE JESTEM KIBICEM GSW.

 

Ktoś wczoraj pisał w innym temacie, że chciałby meczu SAS z Warriors w pełnych składach. To by się mogło zakończyć sweepem. Patrzcie na wszystko obiektywnie - Spurs już pod koniec RS wydawali się mocno zmęczeni. Jeżeli średni wiek Twojej pierwszej piątki to 31,8 lat, to wiedz, że powinieneś mocno rotować składem. Problem w tym, że na ławce nie jest lepiej, bo do gry może wejść 39-letni Ginobli albo 36-letni West... Takimi emerytami grać tak trudną fizycznie grę z taką taktyką? No proszę, to niemal nieosiągalne.

Boję się, że jak Thunder wygrają następny mecz, to też się skończy na maksymalnie 4-1. W RS Warriors wygrali na nich wszystkie trzy mecze. Można mówić, że to nie to samo, że to play-offy, że tu stawka jest inna, że tu motywacja jest inna, etc., etc... Ja póki co wiem tyle, że Thunder nie wiedzą jak grać przeciwko Warriors. Najczęściej w takich spotkaniach Westbrookowi włącza się tryb rywalizacji na punkty z Currym, nie trafia większości rzutów, zapina o grze zespołowej i dopiero pod sam koniec meczu uświadamia sobie jaką głupotę znowu zrobił. Jak Durant nie weźmie spraw w swoje ręce i nie pokieruje zespołem, to nic dobrego nie wróżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie.. W momencie niepewnej kontuzji Curry'ego wszyscy stawiali, że gdyby Steph nie wrócił w finale zobaczymy Spurs..

 

A tu jednak niespodzianka! :D Rusell i Kevin się rozpędzili i wcale nie zamierzają zwalniać! :)

 

Może to swego rodzaju odwet za poprzedni sezon? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, seria jeszcze trwa choć jak dla mnie mogła by trwać do trzech zwycięstw :). Wszak cichutko liczyłem, że moje OKC - spadkobierca legendarnych SuperSonics się mocno postawią,a tu proszę :D. Prowadzą :D.

 

Boje się jednego scenariusza. W następnym meczu Westbrick się tak podpali, będzie cisnął kosz, pałował rzuty, nie widział innych na boisku a Pop to wykorzysta. Zrobi się 3:3 a ten stary teksański wyga tego nie wypuści. 

 

Wiadro zimnej wody na łeb RW przed meczem i powinno być 4:2. To nie SAS mogą wygrać ten mecz, to RW może go OKC przegrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko Thunder nie byli w finałach. Durant i Westbrook na widok Jamesa mają obsikane majty, a same statystyki pojedynków Durant-James mówią same za siebie. Finał skończyłby się 4-1 dla Cavs. Więc albo Spurs wygrają tą serie, albo trzeba już do końca kibicować GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko Thunder nie byli w finałach. Durant i Westbrook na widok Jamesa mają obsikane majty, a same statystyki pojedynków Durant-James mówią same za siebie. Finał skończyłby się 4-1 dla Cavs. Więc albo Spurs wygrają tą serie, albo trzeba już do końca kibicować GSW.

sprawdzałeś ich majty? Niegrzeczny ty..

Statystyki nie grają, zwłaszcza te z kilku lat wstecz. Na etapie półfinału ligi nie ma już słabych ekip. Nawet Raps ze swoją wujowością jest lepsze niż 3/4 ligi. Deal with it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko dla mnie pod koniec meczu byly 2 kontrowersje na niekorzysc sa:

 

1) adams podstawia (nie/specjalnie ?) noge green`owi-ten upada na duranta i sedzia gwizdze 2 ft dla okc (podobnie bylo chyba w ostatnim meczu sezonu regularnego sa-gsw-gdzie parker celowo pchnal westa (?) by ten wpadl na rzucajacego trojke curry`ego)

 

2) w ostatniej akcji kawhi fauluje umyslnie westbrooka-sedzia to puszcza- gwizdze za to and1 przy faulu lamarcusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko dla mnie pod koniec meczu byly 2 kontrowersje na niekorzysc sa:

 

1) adams podstawia (nie/specjalnie ?) noge green`owi-ten upada na duranta i sedzia gwizdze 2 ft dla okc (podobnie bylo chyba w ostatnim meczu sezonu regularnego sa-gsw-gdzie parker celowo pchnal westa (?) by ten wpadl na rzucajacego trojke curry`ego)

 

2) w ostatniej akcji kawhi fauluje umyslnie westbrooka-sedzia to puszcza- gwizdze za to and1 przy faulu lamarcusa

 

Masz rację, były 2 kontrowersje. Pierwsza sytuacja niemal niemożliwa dla sędziów do oceny, bo patrzyli już na KD i Green nagle wpadł mu pod nogi. Tutaj raczej cwaniactwo Adamsa, niż jakiś wielbłąd sędziów.

 

Natomiast w drugiej sytuacji ewidentnie przesadzili, bo każdy wiedział, że Kawhi będzie faulował i mimo, że się trochę spóźnił, to jednak chwycił Westbrooka i powinny być 2 fts zamiast and1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook znowu to w sumie wyciągnął swoją wolą walki. te jego zbiórki były prawie tak niesamowite, jak trójki Curry wczoraj. do Kawhiego trudno się przyczepić, bo chyba jako jedyny z san antonio dorównywał RW (ta przemowa Popa po zbiórce Leonarda w 2q!), ale niestety znowu znika w 4q/clutch. inni superstarzy nie mieliby takiej taryfy ulgowej jak on. a Waiters to największa niespodzianka, bo nie dość, że gra co najmniej dobry difens, to jeszcze w ataku zmądrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpukuję, ale jak to jest, że drużyna z historycznie [tu wpisać co kto chce] drugi rok z rzędu robi ten sam numer? Jak kocham Spurs w sezonach mistrzowskich, to czasem nienawidzę ich oglądać w tych gorszych.

 

Wychodzi brak "młodych" Parkera i Manu?

 

Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.