Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2016/17


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

No bez jaj. Trejd w c*** nierówny.

 

Taki to tu na bank nie przejdzie.

Przyznan szczerze ze sam nie jestem przekonany do tego trejdu, ale i tak nie walczę o nic, w Browna wierze ze będzie kozakiem a jak pisałem niejednokrotnie iż mam Gasola na bloku to mało kto sie odzywał. Dlatego sie zdecydowałem no ale cóż jak będzie veto to przeboleję Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - jak będzie veto, to też przeboleję, bo w perspektywie nadchodzących sezonów wolę Jaylena od Marca, a jak ktoś myśli inaczej to jego zbójeckie prawo, tylko powinien sobie odpuścić granie w formacie keeper, bo najwyraźniej nie ogarnia... Postawiłem na walkę z Wirakoczą o pierwsze miejsce na podium...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mamy do k**** nędzy rewidować?

Co takiego ma pokazać dwudziestolatek aby trejd był równy?

 

Jakby pokazał coś więcej niż dotychaczas, to ja dodatkowo chcę za niego jakieś assety...

 

Weźcie się ludzie ogarnijcie...

 

Oddaję jednego z najmłodszych graczy w lidze, wybranego z 3 pickiem, który nie pokazał, że będzie bustem za 32-letniego Centra z historią kontuzji - ja gram o wygraną, Falcao gra o pick...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ty benon piszesz mi w PM, że "wydaje Ci się, że ja uważam, że mnie ciągle oszukujesz"? :grin: i się jeszcze dziwiłeś? :grin:

 

edit:

O to właśnie mi chodzi... w fbx3 żeby ułatwić sobie zwycięstwo, to przepuszcza się wymiany, które ustawiają końcówkę sezonu.

 

Niech to veto będzie symbolicznym znakiem, że c***owe tradey nie będą miały na tym forum miejsca!

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i zaczyna się to samo co w LM... Lubię to.

 

Osoba, której się chce zablokować korzystny dla niej trejd zawsze reaguje najgłośniej.

 

No cóż, takie życie komisarza.

 

Była wymiana Ingram za Klaya. Puściłem, bo Klay jest cholernie dobrym grajkiem w realu, ale niekoniecznie tutaj. On raczej nigdy nie wejdzie >50, chyba, że poza GSW.

Teraz jest Gasol za Browna.

Jak będzie Durant za Brogdona też mam puszczać?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przestań pi*****ić benon jak dupa niezdrowa...

 

48 za 14 nigdy nie będzie równe. Obojętnie jak duża różnica wieku będzie, to w wersji 1 za 1 nie uzyskasz równej wartości. A po co przeprowadzać nierówne wymiany? Jeśli ktoś chce świadomie tankować, to sposób w jaki to robi nie powinno nikogo obchodzić, zgoda... ale jak chodzi o górną część tabeli, to zwyczajnie trzeba mieć na poszczególne wymiany oko. Jak już uda się komuś przekonać i wkręcić do zgody na coś mega c***owego, to interweniuje na końcu ostatnia instancja i tyle, case closed. Będzie uznane, że wymiana jest ok, to dojdzie do skutku, będzie uznane, że nie to GTFO. Prosta sprawa.

 

Mnie nie obchodzi to kto ma jaki plan: czy wygrać czy tankować, ale w przypadku walczących o topowe miejsca musi to robić mozolnie, nie na skróty, bo inaczej to nie będzie mieć sensu.

 

Ale widzę, że to ci było mało i wkręciłeś, że Big Spain będzie mieć podobną wartość do Browna, nie wiem czy wmówiłeś long term czy cokolwiek innego, ale za to powinno się palić na stosie.

 

Give me a break...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak obie strony są zdeterminowanye ... Po porostu dla mnie Brown to mało za gościa co tłucze ostatnio lekko ponad 60 fp.

Tylko co mi po tych 60fp? Zajmę 10 a nie 15 miejsce? Pisałem niejednokrotnie ze Gasol jest na bloku to nikt sie nie odzywał a teraz są problemy chociaż Brown to całkiem fajny projekt... a i pick miałbym wyższy no ale jak uważacie

Bardziej sie wkurzę jak za rok, dwa Brown okaże sie kotem a Gasol zaliczy zjazd. Wira tez mnie wybrechtal za deal Beal Embiid i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.