Skocz do zawartości

Kolarstwo


matek

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, dannygd napisał:

miał mu dać wygrać etap

Oglądałem teraz powtórkę, na co ten frajer liczył :) i dlaczego Remco miałby stracić kibiców? 

Słowa ze sobą nie zamienili, więc o jakimś niehonorowym zakończeniu nie ma mowy. Remco jest liderem, Mas próbował szarpać i go zerwać, a on mądrze pilnował swojej pozycji. Na koniec wykorzystał pracę jelenia. Normalna kolarska sprawa, a ten płacze. Nie lubiłem go nawet jak jeździł w Quick-Step. 

Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy, to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, matek napisał:

Oglądałem teraz powtórkę, na co ten frajer liczył :) i dlaczego Remco miałby stracić kibiców? 

Słowa ze sobą nie zamienili, więc o jakimś niehonorowym zakończeniu nie ma mowy. Remco jest liderem, Mas próbował szarpać i go zerwać, a on mądrze pilnował swojej pozycji. Na koniec wykorzystał pracę jelenia. Normalna kolarska sprawa, a ten płacze. Nie lubiłem go nawet jak jeździł w Quick-Step. 

Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy, to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy. 

Lol. Calkiem niedawno jak Colbrelli wyruchal tak Remco na mistrzostwach pisałeś calkiem odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2022 o 14:18, dannygd napisał:

Mnie dziwi, że Remco, który jeszcze nigdy nie przejechał GT, jest wymieniany jak top 3 faworyt... Czy to już ten moment w jego karierze? Czy jest w stanie na czasówce odjechać na tyle rywalom, aby dowieźć góry? 

Muszę przyznać, że trochę nie doceniłem Remco... gość naprawdę dojrzał i nie ma tu znaczenia, że kilku faworytów sie "wysypało", bo Rogilic nawet gdyby pojechał dalej, to wcale nie jestem przekonany, że by przegonił go. 

Postępy jakie zrobił w górach są zatrważające konkurencje - bo jeśli on już teraz tak jeździ, to co będzie za 2-3 lata? No i pytanie kluczowe - czy za rok już spróbuje sił w TDF z Vingegaardem i Pogacarem czy najpierw Giro?

PS. W tym roku w GT Astana wygrała łącznie - 0 etapów, a Moviestar - 1... dwie ekipy, które jeszcze nie tak dawno odgrywały kluczowe role w wielkich tourach, teraz sa cieniem samych siebie.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2022 o 10:24, matek napisał:

sporo moich ludzi - Alaphlippe, Remco, Merlier, Pinot, nawet Froome

Małe podsumowanie. 

Alaphilippe - pechowo wyleciał, do tamtego momentu pięknie pracował dla Remco, dobrze ochraniał. Nie jechał na siebie, bo podporządkował wszystko liderowi po dobrym rozpoczęciu. Vuelta miała go przygotować do MŚ, a postawiła obronę tytułu pod znakiem zapytania. Przykro, pechowy sezon.

Marlier - mój największy zawód, spodziewałem się więcej, dużo więcej. Forma chyba uleciała po peaku w końcówce czerwca, brakowało dobrego ustawienia w końcówkach, rozprowadzania. Świetny sprinter, który nie mógł się odnaleźć. Dwa razy trzeci, to nie jest to, na co go stać. Może głową już był w Quick-Stepie, nie wiem. 

Pinot - kolejny zawód, liczyłem że przynajmniej ze dwa razy będzie w grze do końca o etapy. Niby raz było blisko, ale to nie to, nie wierzyłem że może wtedy odjechać pozostałym. 

Froome - maskotka, kompletnie niewidoczny. Stawiam, że po przyszłym roku skończy karierę. Kolejny kontrakt ciężko będzie mu znaleźć. 

Remco - Wielki Remco. 15 dni w czerwonym! Po cichu na niego stawiałem w GC, bo nikogo innego nie miałem, ale liczyłem przede wszystkim na wygrane etapowe. Pewniaczkiem była ta czasówka, na której rozjebał system. Mądra jazda do końca, nie podpalał się i jechał swoje do końca. Super sprawa i wielkie emocje po 20 etapie. Stawiam, że teraz będzie chciał się rozliczyć z Giro, żeby nie sparzyć się za szybko na TdF. 

-------

MŚ to parodia z tym, ile reprezentacji wysyła okrojone składy lub całkiem odpuszcza wyjazdy. Alaphilippe i MvdP to moje jedyne opcje, wąsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Emocje bomba u kobiet, szkoda Kasi że te grupki się zjechały, bo może jakoś wyszarpałaby medal, trudno. 

AVV z tą ręką, w tym wieku, po prostu szacunek, super sprawa. Chwilę wcześniej (1 przed metą) miała małą stratę do tej grupki, ale jak doszła to pociągnęła do końca od razu bez kalkulowania, zaskoczyła towarzystwo. Bomba. 

A już jutro deser, oby z wygraną Loulou lub MvdP ☺️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było w tej czołowej grupie gościa, który byłby lepszym właścicielem tęczowej koszulki :)

Szkoda sytuacji z MvdP, szkoda też, że Loulou nie było dziś jednym z głównych aktorów. Piękny obrazek z Alaphilippe. 

WVA fiut, sztuczna radość. 

Sagan blisko, fajnie. Finalnie chyba siódmy. 

WVA czwarty XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat prawie zjechał na drugą stronę, więc odświeżam świetnym materiałem:

https://podcastyonet.net.libsyn.com/show/wcieniusportu/micha-kwiatkowski-nie-zawsze-wygrywa-najmocniejszy-onetaudio

Rzadka okazja posłuchać dłużej Kwiato, szybko zleciało. Kadziewicz spoko to prowadzi. Super, że namówił Michała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.