Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

No sytuacja jest nieciekawa ,jesli nie uda sie nikogo sciagnac trzeba namowic Kobe do dalszej gry u nas i tak dzielic salary zeby starczylo na wolnego za rok jo ...kto wie czy to nawet nie jest lepsza opcja choc ten rok ktory przybedzie zarowno jo,kobiemu czy lamarowi mozna uznac za stracony ale z 2 strony jesli za rok dolaczy jo ,w tym rozwinie sie maks do przodu Andrew i Farmam moze jeszcze Crittenton to mozemy miec niezla pake ale to tylko moje pobozne zyczenia 8) Moze uda sie teraz moze nie najwazniejsze to zatrzymac Kobe a w to wierze ~! :shock:

 

 

 

 

 

PS . NIe ma w Nba czegos takiego jak w noznej tzn: Juz teraz podpisujemy pseudo kontrakt z Jo zeby sie nam nie urwal a on dolacza za rok do nas i mamy gwarancje ze nas wybierze Kobe sie cieszy bo widzi ze cos robimy i gitara ? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS . NIe ma w Nba czegos takiego jak w noznej tzn: Juz teraz podpisujemy pseudo kontrakt z Jo zeby sie nam nie urwal a on dolacza za rok do nas i mamy gwarancje ze nas wybierze Kobe sie cieszy bo widzi ze cos robimy i gitara ?

Nie ma czegoś takiego, a przynajmniej nic mi o ty nie wiadomo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pate niestety nie ma takiej opcji:)

 

przestancie sie tak bac o to odejscie kobe'go z lakers. nie wiem czemu ale od poczatku wszelkich plotek bylem o to bardzo spokojny. to co zrobil to byla zagrywka by pokazac chlopakom na stolkach zeby cos zrobili. ale kobe tez nie jest glupi i zdaje sobie sprawe ze oddanie polowy skladu za jo jest bez sensu.

 

mam nadzieje ze nastapia zmiany ale tam na gorze. sa za duze podzialy i roznice w pogladach pomiedzy philem i kobam a mitchem. to powoduje ze dochodzi do nieporozumien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK

wywiad Simmersa z KB

 

"Does that mean you will be at training camp?"

 

"I have no reason not to be,"

 

widać po obdopowiedziach, że jest wciąż wściekły na Lakers i raczej stosunków tak dobrych jak mieli już mieć nie będą, ale cóż w Bulls wiadomo jakie stosunki panowały między zawodnikami a zarządem a w wygrywaniu to nie przeszkadzało. Po prostu Kobe przestanie już publicznie mówić jakie to ma zaufanie do zarządu itp jak zacznie się camp i sezon jego chęć rywalizowania weźmie górę i wszystko i tak będzie uzależnione od tego jak Lakers będą sobie radzić wiadomo, że wygrywanie zdecydowanie poprawia atmosferę w drużynie podobnie jak przeciwny efekt mają porażki jeżeli Lakers będą dobrze sobie radzić wszyscy szybko zapomną o tym co się działo tego lata, a jak nie będzie wyników temat odejścia Bryanta, konfliktu będzie wciąż powracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zakladajac ze w lidze nie posypia nam sie kontuzje to mamy fajna druzyne polaczenie rutyny z mlodoscia i cos ciekawego majac takiego trenera jakiego mamy mozemy naprawde w lidze namieszac choc oczywiscie o tytule nawet nie ma co marzyc :lol: NA 90 % w tym sezonie Kobe bedzie z nami jesli nie wykonamy juz ruchu typu Jo bo ja nie wierze ze on moglby odejsc z LAkers nie widze go w innym zespole on sie chyba tez nie widzi tylko wywiera(ł) presje na zarzadzie , jak to ktos juz na tym forum zauwazyl. :wink: Ja sie tutaj kolejny raz powtorze ale coz musze : jesli mamy oddac LO i Andrew za Jo to tego nie robmy bo na dluzsza mete z tego nie ma nic ...(zakladam ze Kobe do konca kariery nie zmieni barw klubowych :P ) LO ma chyba 27 lat Andrew to juz w ogole mlodzian wiec >>>Jo 29lat i czy on wniesie wiecej niz ta 2 ktora mamy ??nie sadze ! JEsli jednak bedzie mozliwosc oddania tylko 1 z tej dwojki to oddajmy tego Andrew bo centrow mamy pod dostatkiem a Lo jest superuniwersalny wiec sie napewno przyda !! :D Apropo kiedy zaczyna sie nasz camp ? CHyba ze juz trwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo kiedy zaczyna sie nasz camp ? CHyba ze juz trwa :lol:

Z tego co mi wiadomo, to zgrupowanie zaczyna się pod koniec września/na początku października. Teraz na pewno nie trwa, bo to jeszcze duzo za wczesnie, z resztą np Kobe teraz jest w Las Vegas z reprezentacją USA i przygotowuje się do FIBA Americas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(CBS) EL SEGUNDO The Los Angeles Lakers have signed free agent center Larry Turner, it was announced today.

 

Per team policy, terms of the agreement were not released.

 

Turner, a 6-11 center from Tennessee State, averaged 5.8 points and 6.1 rebounds as a senior.

 

Turner played for the Lakers 2007 Summer-Pro League team, averaging 7.4 points and 5.2 rebounds in five games.

Wmocnienie trochę mizerne i głupie, jeżeli nie będzie już inny ch transferów. Po co nam kolejny center, skoro już z tymi będzie problem do podzielenia czasu? Z jednej strony ten ruch może pokazywać, że coś z udziałem Kwame, czy Bynuma się szykuje, jednak z drugiej pokazuje głupotę Kuptchaka jeżeli do niczego takiego nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(CBS) EL SEGUNDO The Los Angeles Lakers have signed free agent center Larry Turner, it was announced today.

 

Per team policy, terms of the agreement were not released.

 

Turner, a 6-11 center from Tennessee State, averaged 5.8 points and 6.1 rebounds as a senior.

 

Turner played for the Lakers 2007 Summer-Pro League team, averaging 7.4 points and 5.2 rebounds in five games.

Wmocnienie trochę mizerne i głupie, jeżeli nie będzie już inny ch transferów. Po co nam kolejny center, skoro już z tymi będzie problem do podzielenia czasu? Z jednej strony ten ruch może pokazywać, że coś z udziałem Kwame, czy Bynuma się szykuje, jednak z drugiej pokazuje głupotę Kuptchaka jeżeli do niczego takiego nie dojdzie.

 

 

No to fakt jesli nie dojdzie do zadnego transferu z naszej strony z udzialem cetrow (a mamy ich wystarczajaco sporo) to KUpchak jest naprawde debilem ...Niewiem czy on sadzi ze to sa ruchy ktore powala swiat Nba na kolana bo ten Turner tak na dobra sprawe to nie dostanie zadnej minuty przy tylu naszych cetrach chyba ze nie daj Boze dojdzie do jakis kontuzji u nas lub daj boze dojdzie do ruchow transferowych typu Andrew + inni za Jo itp 8)

 

PS.MAm jeszcze pytanie ale niezwiazane z tematem choc wiem ze napewno ten tamat juz byl poruszany :JAkie proponujecie mi wgrac programy p2p w ktorych bede mogl ogladac mecze LAkersow w necie ?? dz za odp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co tak panikujecie i niepotrzebnie się stresujecie :? to tylko zaproszenie na obóz jak co roku jest przecież zapraszanych więcej graczy a potem zostaje 15, grał podobnie jak Karl u nich w lidze leniej to dość logiczne, że będzie na campie.

Sorki w sumie to moja gafa, bo nawet o takim rozwiązaniu nie pomyślałem i rozpętałem panikę :lol:

 

A co do tego programu to cały ostatni sezon oglądałem na programie o nazwie Sopcast i jestem bardzao zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hoopsworld.com/article_23131.shtml - plotka zasłyszana przez Pincusa, która jakoś wcale mi się nie podoba specjalnie :? nie mam przekonania do tych kolejnych klonów Nowizkiego a Yi zdaje się w najlepszym wypadku ma niby byc kimś takim albo następnym niewypałem. Tak czy inaczej to raczej kolejny ruch z gatunku budowania na przyszłość w dodatku zalatuje mi na odległość $$$ dla Bussa wiadomo Chińczyk z potencjałem w Lakers. Do tego pożyteczny przed kontuzją, ale przepłacony Simmons czyli kolejny SF, dla którego minut nie mamy.

 

Dziwny byłby to trade nie czyniący nas momentalnie lepszymi czyli w kwestii Bryanta nic nie poprawiający, ale przez to, że dziwny to właśnie kto wie czy nie prawdopodobny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie oddajcie tego bidednego Kobe'ego, bo już nie mam siły do tych "potencjalnych transferów". Ładny prezent na urodziny :twisted:

 

Co nam to da? Stracimy solidnego, jak na ligowe warunki, centra i młodego rozgrywającego za Simmonsa, który stałby się 4 SF w składzie (Odom zrobiłby miejsce na PF dla Yi) i kapryśnego Chińczyka, który bez znajomości trójkątów nic nam nie da. Oboje są słabsi od Waltona, nawet od Radmana, który już jako tako powinien znać trójkąty.

 

Dla mnie jedynym wartym zachodu transferem jest sprowadzenie atletyczngo skrzydłowego do pary z Lamarem (Maggette, Artest) lub wziecie JO, nawet za LO i AB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba osobiście bym się przejechał do Mitcha gdyby wykombinował takie coś :evil:

 

Ten chińczyk, wielka gwiadorzyna, której już teraz wszystko nie pasuje, nie grała za dobrze w SL, a rządzi sobie co nie miara. Już widzę jak do nas przyjdzie i zacznie wybrzydzać, że za mało minut dostaje, zarząda tgransferu i nie będzie chciał grać.

 

Poza tym ten ruch nas osłabia. Dostajemy sf i pf i w obu sytuacjach są oni słabsi od graczy, których mamy na tych pozycjach, a tracimy naszego najlepszzego defensora w drużynie.

 

Jakieś kompletne nieporozumienie i mam nadzieje,że to tylko jakieś domysły :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński kierunek w LA w sens, ale tylko w jednym przypadku: wymiana trójstronna. Yi ma większą wartość niż Kwame, można by pokombinować. W przeciwnym razie jest to pomysł chybiony. Yi jeszcze niczego nie pokazał, po co nam kolejny gość z potencjałem bycia kimś za xx lat. Nie wiem w jakim charakterze by go w LA widzieli, ale raczej jako startera na PF. Po co nam niesprawdzony skrzydłowy skoro mamy LO i LW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nie bedzie zadnego tradeu...kolejne plotki...chyba az tak durni nie sa. ja bym sie teraz najbardziej skupil na pozyskaniu artesta albo wallace albo maggietiego. o jo mysle ze mozna juz raczej zapomniec...nic nie slychac, pewnie zostanie w indianie albo trafi do nowego jorku. no coz, bywa...szkoda ze zawsze w lakers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Maggette, czy Wallace by się naprawdę przydał, ale nie moglibyśmy przy tym stracic Odoma. Mógłby polecieć Walton, bo w takim wypadku byłby zbędny :twisted: Nie wiem jak tam z Salary, ale taki Farmar, Walton i Cook to dobry pakiet za Maggette'ego, bo na Wallace może być za mało.

 

Bardzo by się przydał taki atletyczny SF, najlepszy chyba byłby Wallace. A tak wogóle to gdy słyszę atletyczny sf, to pojawia mi się przed oczami Caron Butler :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym mówić. Plany pozyskania O'Neala czy Artesta najwyraźniej nie wypaliły. I jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, to Lakers byliby głupi, gdyby, mając okazję, nie pozyskali Chińczyka za taką cenę. Kwame, Farmar, Evans? Przecież to jest praktycznie półdarmo. Nie jestem fanem Yi, ale to mimo wszystko spory talent, a talentu nigdy za wiele.

 

 

Waltona bym za Maggett'ego nie oddał. Wallace jest poza zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwame, Farmar, Evans? Przecież to jest praktycznie półdarmo.

A jeszce niedawno podobny pakiet byl wymieniany za O'Neala. Upps, przepraszam dodawano do niego Radmanovicia.

 

Jesli mieliscie to wyeminic za Jermaine'a, a teraz "troche" zmniejszyliscie wymagania i bierzecie Yi to za kilka tygodni za ten pakiet bedziecie sie cieszyli jak dostaniecie Gortata z Doolingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym mówić. Plany pozyskania O'Neala czy Artesta najwyraźniej nie wypaliły. I jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, to Lakers byliby głupi, gdyby, mając okazję, nie pozyskali Chińczyka za taką cenę. Kwame, Farmar, Evans? Przecież to jest praktycznie półdarmo. Nie jestem fanem Yi, ale to mimo wszystko spory talent, a talentu nigdy za wiele.

Raczej nam nie potrzeba perspektywicznych graczy, a dobrych graczy do zdobycia za rok tytułu :twisted: Yi może będzie za 2 lata dobrym graczem, ale chyba nie o to nam chodzi. Nie mówię, że to nie jest spory talent, ale my już młodych graczy mamy zdecydowanie dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.