Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Walsh z Birdem napewno go nie opchną za samego Bynuma.

tu masz absolutną rację za samego Bynuma go nie opchną bo salary by się nie zgadzało 8)

 

O'Neal bardzo w tym momencie nam się przysłużył po pierwsze Pacers już nie mogą się cieszyć mocniejszą pozycją w negocjacjach a po drugie Lakers czyli Buss, Mitch czy kto tam faktycznie podejmuje decyzje nie mają za dużego wyboru jak nie sprowadzą JO mogąc to zrobić bez oddawania Lamara dlatego, że nie chcieli oddać Bynuma co zapewne byłoby przez Pacers upublicznione tak jak w sprawie Kidda to są udupieni nie odpuści im tego Bryant, media czy 99% kibiców Lakers nawet ci, którzy bronili ich decyzji w sprawie Kidda tłumacząc to jego wiekiem i tym, że nie mielibyśmy wciąż wysokiego tego by już nie bronili. Lakers by po tym niesamowicie oberwali i to ze wszystkich możliwych stron.

 

Oferta NJN jest niczego sobie Jeff, Nenad i Collins to bije na głowę Odom i Bynum. Więc się zdziwcie jak JO będzie grał u boku Kidda i Cartera w nowym sezonie.

Krstic jest po poważnej kontuzji, Jefferson ma kontrakt na 4 lata i jakieś 55mln a gra na tej samej pozycji co Granger, Collins też ma kontrakt na dwa lata a Lakers obok prospecta na C i PG czyli Bynuma i Crittentona lub Farmara mogą dorzucić 12mln schdzących kontraktów Kwame, Vujacica i Evansa lub Evansa zastąpić podpisanym za 3mln McKie i wziąć od Pacers jeszcze zbędnego w tym momencie dla nich Harrisona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walsh z Birdem napewno go nie opchną za samego Bynuma.

tu masz absolutną rację za samego Bynuma go nie opchną bo salary by się nie zgadzało 8)

 

O'Neal bardzo w tym momencie nam się przysłużył po pierwsze Pacers już nie mogą się cieszyć mocniejszą pozycją w negocjacjach a po drugie Lakers czyli Buss, Mitch czy kto tam faktycznie podejmuje decyzje nie mają za dużego wyboru jak nie sprowadzą JO mogąc to zrobić bez oddawania Lamara dlatego, że nie chcieli oddać Bynuma co zapewne byłoby przez Pacers upublicznione tak jak w sprawie Kidda to są udupieni nie odpuści im tego Bryant, media czy 99% kibiców Lakers nawet ci, którzy bronili ich decyzji w sprawie Kidda tłumacząc to jego wiekiem i tym, że nie mielibyśmy wciąż wysokiego tego by już nie bronili. Lakers by po tym niesamowicie oberwali i to ze wszystkich możliwych stron.

 

Oferta NJN jest niczego sobie Jeff, Nenad i Collins to bije na głowę Odom i Bynum. Więc się zdziwcie jak JO będzie grał u boku Kidda i Cartera w nowym sezonie.

Krstic jest po poważnej kontuzji, Jefferson ma kontrakt na 4 lata i jakieś 55mln a gra na tej samej pozycji co Granger, Collins też ma kontrakt na dwa lata[/quote:3j0gugyo]

 

Co do samego Bynuma za JO to dałem gafę, sorki ale jestem po kilku piwkach.

 

JO wam się przysużył, ale nawet i co z tego. Według mnie to najwięcej do powiedzenia ma młody Buss, jesli się on nie zgodzi na oddanie Bynuma to napewno JO w Lakers nie zawita.

Wy chcecie zachować LO u siebie, gdyby to odemnie zależało to LO opduściłbym sobie. Lamar ma 29 lat (chyba) i spory kontrakt wiec jeśli mamy się przbudowayć to Odom nam jest niepotrzebny, tu własnie się dziwe Birdowi i Waslhowi że chcą wziąść LO. Ja osobiście z Bynumem chciałbym wyciągnąć Radmana, Kwame i Farmara, ale nie jestem pewnien czy Lakers na to by poszli.

 

Co do wymiany z NJN to nie orientowałem się co do kontraktów, po prostu napisałem co gotowi są oddać. A, że Granger gra na tej pozycji co Jeff to wiedizałem nie musisz mi przypominać. Nawet jakby ten JO szedł do Nets to wiadomo, że GM-owie by się dogadali i wcale Jefferson nie musiałby iść do nas. Co do Kristica to jestem gotów zaryzykować mimo, że wraca z kontuzji.

 

a Lakers obok prospecta na C i PG czyli Bynuma i Crittentona lub Farmara mogą dorzucić 12mln schdzących kontraktów Kwame, Vujacica i Evansa lub Evansa zastąpić podpisanym za 3mln McKie i wziąć od Pacers jeszcze zbędnego w tym momencie dla nich Harrison

 

Po zastanowieniu się zamiast pakowac się w kontrakt Radamna to lepiej wziąść takiego Mo Evansa. Tylko od nas to nie zalezy Bird chce Odoma, a Buss nie wiadomo czy odda Bynuma. Teraz trzeba tylko czekać na to co się wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście z Bynumem chciałbym wyciągnąć Radmana, Kwame i Farmara, ale nie jestem pewnien czy Lakers na to by poszli.

Pozyskać O'Neala bez straty Odoma i Crittetona? Ja bym się nie wahał.

 

Indiana jednak nie weźmie Radmanovica ze względu na jego kontrakt.

 

Evans zamiast Radmana - jeśli chodzi o mnie, to może być, ale to ciągle za mało, żeby salary się zgadzało. Trzeba by zrobić s'n't z Mckie.

 

Odom ma 27 lat i kontrakt na dwa lata.

 

 

Masz rację - tu kluczową osobą wydaje się być młody Buss. Albo odpuści tego Bynuma, ale skończę w wariatkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans zamiast Radmana - jeśli chodzi o mnie, to może być, ale to ciągle za mało, żeby salary się zgadzało. Trzeba by zrobić s'n't z Mckie.

 

do Bynuma i Farmara aby salary się zgadzało trzeba dorzucić Kwame, Vujacica i Evansa. Chociaż lepiej jakby zrobić zamiast Evansa s'n't z McKie albo dać Cook'a zamiast niego w końcu za taką kasę lepszego zmiennika dla Bryanta czy na SF od Evansa nie znaleźlibyśmy, ale to szczegóły i nie ma co być wybrednym jakby pojawiła się szansa na JO bez straty Lamara to brać co się da a reszta martwić się później :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry Bird has quickly responded to comments made by Jermaine O'Neal seeking a trade to the Los Angeles Lakers .

 

“In response to Jermaine O’Neal’s published comments today regarding a trade, we have stated repeatedly that if we can make our team better through a trade, we will do so," said Bird in a statement.

 

Bird szybko zareagował, więc tylko jak Lakers dadzą dobrą ofertę to JO jest wasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets dają Jeffersona, Krstica i Collinsa. Czy to jest dobra oferta dla klubu zaczynającego przebudowę ? Duży kontrakt Jeffa, przepłacany jeszcze przez 2 lata Collins ? Jeff raczej znaczących postępów już w przyszłości nie zrobi, z nim jako pierwszą opcją Pacers nigdzie dalej niż do 1 rundy nie zajdą. Plusem tej wymiany jest młody Krstic, ale nie wiadomo jak będzie grał po długiej przerwie. Dla Pacers lepiej byłoby pójść śladem Celtics czy Bulls. Przez 2-3 lata polować na jak najwyższe picki, zbierać młodych utalentowanych graczy. Lepszy spektakularny upadek przez 2 lata niż trwanie przez 6 lat w okolicach 10 miejsca na wschodzie. Bo to daje im moim zdaniem trade z Nets.

 

Z kolei jeśli zaoferujemy im schodzące kontrakty Kwame, Sashy i Evansa, młodych Bynuma i Critta plus picki to oni to połkną. Niech ktoś zamknie Bussa w szafie. Pancernej. Dostęp do powietrza opcjonalny, ale niewskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o transferze KG:

 

Taylor said a trade with the Los Angeles Lakers was never close because there was a third team, Charlotte, involved, and the Bobcats never agreed.

No dobra widać, że próbowaliśmy.. widocznie Bynum nie jest tani nieruszalny jak się gada.. Za KG chcieliśmy go widocznie opchnac (kogoś innego T-Wolves by nie wzieli..) więc może za JO poleci.. Ale nad tym będziemy pewnie się głowić długie, długie dni.. :roll:

 

EDIT:

 

JO brnie dalej:

 

 

"I tried not to come out here this year. I wanted to stay away from a lot of the talk because it's an emotional time for me to talk about being traded," he said. "I get emotional talking about it because I always told Reggie [Miller] I'd win a championship for him, and for whatever reason we've had some tough times up there [in Indiana]. I thought if I came out here [to Los Angles], it would help persuade me to make the decision that I need to make. My decision is for me to get better as a player, and if things don't work out this year, I have an option in my contract next year and I will opt out and become a free agent."

 

Teraz to Indiana musi go opchnąć by cos dostać, tak zostaną z gównem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem po co Indianie Odom i nie zrozumiem. Jeśli nic nie osiagają z Jo, to z Odomem tymbardzie tak będzie. Dlatego sądze, że to tylko zasłona dymna i wszystko rozchodzi się o Andrew. Chociaż gdy sam Jo daje delikatnie do zrozumienia, że chętnie zostanie jeziorowcem, Buss może się przekonać. To nie jest Boston, chłopaki mieliby 27-29-29 lat, reszta zespołu młodsza, to naprawde mogłoby się długo ciągnąc :D

 

Ja niechętnie oddałbym Evansa, myślę, że pakiet Kwame, Bynum, Farmar (Critt), Cook, Sasha może załatwić sprawę. Według mnie to sie opłaca obydwu zespołom, zresztą mamy tu kibica Indiany, niech sam orzeknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers obok prospecta na C i PG czyli Bynuma i Crittentona lub Farmara mogą dorzucić 12mln schdzących kontraktów Kwame, Vujacica i Evansa lub Evansa zastąpić podpisanym za 3mln McKie i wziąć od Pacers jeszcze zbędnego w tym momencie dla nich Harrisona.

Jakos tak licze licze i mi nie moze wyjsc... Nawet zakladajac trade JO <=> Bynum, Farmar, Brown, Vujacic, Evans nie zgadzaja sie salary bo jest 20 baniek do "ledwie" 15.5. Nie pamietam jak sie te procenty liczylo i ile moze byc roznicy miedzy sumami zarobkow ale chyba prawie 5 baniek to za duzo przy druzynach bedacych wysoko ponad salary :roll:

 

Trzeba by dodac kogos z trojki Cook (ale ulga by byla...), Radmanovic, Walton (patrzac na aspekt zgodnosci finansowych). Ale nawet gdyby juz musiec dolozyc ktoregos z nich to Pacers by na to nie szli bo po co im np. taki Radmanovic z 25 milionami do zaplacenia, do tego nie bedacy zadnym prospectem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak licze licze i mi nie moze wyjsc... Nawet zakladajac trade JO <=> Bynum, Farmar, Brown, Vujacic, Evans nie zgadzaja sie salary bo jest 20 baniek do "ledwie" 15.5. Nie pamietam jak sie te procenty liczylo i ile moze byc roznicy miedzy sumami zarobkow ale chyba prawie 5 baniek to za duzo przy druzynach bedacych wysoko ponad salary :roll:

 

http://realgm.com/src_checktrade.php?tradeid=4165991

w tej powyższej wymianie gdyby jeszcze Cook'a na Evansa dało radę zmienić to już w ogóle byłaby rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, ładnie się to prezentuje. Tak jak piszesz Van, warto byłoby powalczyć o tego Evansa, bo to jednak porządny gracz na ławkę, który potrafi bardzo dobrze zmieniać Bryanta, natomiast Cook już pokazał przez te kilka lat u nas co umie i nikomu nie byłoby zal się z nim żegnać.

 

Spośród tych graczy, których mielibyśmy oddać strasznie żal byłoby mi Kwame. Przez te 2 lata u nas strasznie gościa polubiłem i wciąż wierzę, że on jest w stanie dać nam jeszcze więcej niż do tej pory. No, ale niestety jeśli chcemy pozyskać JO to ktoś musi odejść i z ciężkim sercem, ale oddałbym Kwame, bo i wyboru za bardzo nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widzę że się coraz więcej dorbego dzieje. JO w końcu pokazał swoje stanowisko i to jak najbardziej prawidłowe 8) Mam nadzieję że Buss w końcu zmądrzeje i da tego Bynuma. Jeżeli nie oddalibyśmy w tej wymianie Odoma to nie wahałbym sie stracić ani Kwame, ani Evansa. Na pewno po takim transferze w pierwszym sezonie za duzo nie zwojujemy, ale w następnym kto wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2963647

"It's time for me to move on," O'Neal said Sunday at Baron Davis' and Paul Pierce's annual L.A. Stars charity basketball game at USC's Galen Center. "And the Lakers are the team I want Indiana to trade me to."

teraz najlepsze i chyba wyjaśnia dlaczego w końcu JO się odezwał stracił cierpliwość do Birda chcącego oskubać Lakers :lol:

 

O'Neal said the Pacers have been unreasonable in their trade talks with the Lakers.

 

"Larry Bird is a hard man to deal with," O'Neal said. "He tries to make unfair trades. He wants to gut a team, but the Lakers are trying to get over the hump. I want Indiana to benefit, but with some nice young players and draft picks. I want to make it clear that I don't want to gut a team that I come to because then it'll be like I'm in Indiana all over again.

pamiętasz Jendras jak mówiłem Ci jakoś na początku lata, że Pacers wcale nie mają lepszej pozycji w negocjacjach od nas bo jak za długo będą zwklekać to JO straci cierpliwość i stracił nawet wcześniej niż podejrzewałem :) Łatwiejszego zadania chyba już zarząd Lakers do zamknięcia sprawy mieć nie mógł niż obecnie, naprawdę trudno spieprzyć coś takiego i miejmy nadzieję, że tego nei zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czwartku powinno już być wszystko jasne w kwestii tego, czy coś wyjdzie z tego trejdu... po takich deklaracjach, zamiarach i takim okresie spekulacji, gdy dochodzi to wszystko do tego pułapu, sprawy muszą obrać właściwy tor i potoczyć się szybciej

 

z dnia na dzień coraz bardziej mi szkoda Bynuma bo coraz większe mam przeczucie że w niedługim czasie będzie wymiatał, ale z drugiej strony dość tych półśrodków i bojaźliwości ;) trzeba zaszaleć i utworzyć kolejne megatrio w lidze - mam przeczucie że to nasze lepiej by funkcjonowało niż to w Bostonie... u nas trzeba dograć jednego zawodnika, a tam praktycznie trzech, każdego z każdym, no i u nas jest Bryant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO widze ostro pojechal i bardzo dobrze, GM co moze wydawac sie smieszne wciaz maja zbyt wiele do powiedzenia, w sensie ze robia z zawodnikow niewolnikow. Tak ja wiem, ze grajek podpisal kontrakt, dostaje mln usd ale czesto bywa tak ze jednego roku jest ok, drugiego roku odwala czolowemu grajkowi i z faworyta robi sie sredniak , a trzeciego roku wywalaja jednego z najlepszych HC w biznesie (na przykladzie Pacers, oni sa sklasyfikowani obecnie jako 14 ekipa Wschodu-troche za nisko ale sa bardzo przecietni). Za malo elastycznosci jest w nba i kontraktach graczy, dlatego tak malo ciekawych i interesujacych zmian w skladach i wymian graczy. NHL gdzie salary nie musi sie pokrywac, moze byc 1 mln za 10 mln jest o wiele lepiej to rozwiazane (oczywiscie salary cap jest i nie mozna miec "100" najlepszych graczy ligi-teoretycznie najlepszych). A NFL z tymi hold-outami, franchizowaniem na rok graczy to juz w ogole wyzsza polka, ale jak tam w zarzadzie nba siedza same pacany (albo prawie same) to czemu sie dziwic. Chyba wstapila nowa nadzieja w serca fanow LAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętasz Jendras jak mówiłem Ci jakoś na początku lata, że Pacers wcale nie mają lepszej pozycji w negocjacjach od nas bo jak za długo będą zwklekać to JO straci cierpliwość i stracił nawet wcześniej niż podejrzewałem :) Łatwiejszego zadania chyba już zarząd Lakers do zamknięcia sprawy mieć nie mógł niż obecnie, naprawdę trudno spieprzyć coś takiego i miejmy nadzieję, że tego nei zrobią.

No.. nie mow hop ;-) Faktycznie Jermaine'a mamy wystawionego jak na tacy i malpa by dobila tutaj targu. Najsmieszniejsze jest to, ze gdy dojdzie do wymiany (OBY!) to CV Kupchaka ladnie sie zapelni ale ile w tym bedzie jego zaslugi to juz inna kwestia...

 

z dnia na dzień coraz bardziej mi szkoda Bynuma bo coraz większe mam przeczucie że w niedługim czasie będzie wymiatał, ale z drugiej strony dość tych półśrodków i bojaźliwości Wink trzeba zaszaleć i utworzyć kolejne megatrio w lidze - mam przeczucie że to nasze lepiej by funkcjonowało niż to w Bostonie... u nas trzeba dograć jednego zawodnika, a tam praktycznie trzech, każdego z każdym, no i u nas jest Bryant

No ja od poczatku mowilem ze taka wymiana choc troszke moze przypominac ta sprzed latz udzialem Indy czyli Dale Davis - Jermaine O'Neal. Tez mysle ze Bynum nie bedzie "byle jakim" solidnym grajkiem, a wybiajjacym sie, czolowym centrem ligi. Za rok jego wartosc podskoczylaby pewnie dwukrotnie ale my juz czekac nie mozemy na to :roll:

 

Co do Bostonu, to pewnie ze lepiej by funkcjonowalo choc uwazam ze nie dlatego ze tamci musza sie dotrzec, a dlatego ze mamy kogo mamy na lawce trenerskiej a Boston... tez ma kogo ma 8)

 

Chyba wstapila nowa nadzieja w serca fanow LAL...

Tak to jest z nadzieją, ze wiele sobie zawsze ludzie obiecuja a potem jest mega-klops. Spodziewam sie za chwile posta Mich@lika i "lekkiego" wystudzenia co goretszych glow ;-) Ale nawet on musi przyznac ze ma nadzieje, choc... z drugiej strony, po tym co juz przezylismy z tymi debilami z gory to wydaje mi sie ze moze byc rownie blisko co baaardzo daleko tego trade'u... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kore ale czy to wlasnie nie jest ekscytujace? Ze sobie dodajesz, ze sie ludzisz, ze sobie obiecujesz ze bedzie lepiej ze COS sie stanie i wszyscy padna na kolana (tak jak pewnie teraz czuja sie kibice Bostonu?) przed twoim ukochanym klubem. Nie zawsze twoja ekipa jest na szczycie ale zawsze myslisz ze tam bedzie... juz niedlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. nie mow hop ;-) Faktycznie Jermaine'a mamy wystawionego jak na tacy i malpa by dobila tutaj targu. Najsmieszniejsze jest to, ze gdy dojdzie do wymiany (OBY!) to CV Kupchaka ladnie sie zapelni ale ile w tym bedzie jego zaslugi to juz inna kwestia...

Mitch może być pierwszym w historii NBA GM'em który sprzedał O'Neila za nic i prawie za nic pozyskał też O'neila 8)

 

Co do Bostonu, to pewnie ze lepiej by funkcjonowalo choc uwazam ze nie dlatego ze tamci musza sie dotrzec, a dlatego ze mamy kogo mamy na lawce trenerskiej a Boston... tez ma kogo ma 8)

A co do Bostonu to ktoś na jakimś forum napisał, że to właśnie Boston przy pomocy magicznej pałeczki DA pozyska JO przy pomocy Briana Scalabrie i Rayana Rondo :wink:

 

A może tak Anige (?, nigdy nie wiem jak to nazwisko się pisze :wink:) już wyrzucił swoją pałeczke magiczna, która tego lata tak mu pomogła? A Mitch przypadkiem przechadzał się po Bostońskich uliczkach i ją znalazł? Oby..

 

Tak to jest z nadzieją, ze wiele sobie zawsze ludzie obiecuja a potem jest mega-klops. Spodziewam sie za chwile posta Mich@lika i "lekkiego" wystudzenia co goretszych glow ;-) Ale nawet on musi przyznac ze ma nadzieje, choc...

Nadzieja jest i umiera ostatnia. Gdybym jej nie miał to już bym siedział w zielonej koszulce Celtów albo w szarej San Antonio :wink: A tak ciągle w tej starej fioletowej koszulce Kobiego z numerem 8 :wink:

 

Za bardzo podniecać się jednak nie możemy bo już sam JO przemawia, że on zadnego transferu nie zarządał :lol:

 

"I don't think me saying I'd like to go with those teams is me saying I want to be traded,"

 

A może po prostu Bird do niego zadzwonił i powiedział "Słuchaj stary, nie rób jaj i pozwól nam przynajmniej wyciągnać po za Bynumem jeszcze Farmara i nie doprowadź do tego bym musiał płacić pensje temu całemu Cook'owi". Całkiem możliwe, że to tylko teraz zagranie by Indiana wyciagneła wszystko, bo JO raczej w Indianie nie zostanie..

 

I tak na przystawkę, choć pewnie wszyscy już widzieli, nasze nowe trio

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. nie mow hop ;-)

nie mówię hop :) po prostu korzystniejszej sytuacji do pozyskania gwiazdy niz ta jaką mamy teraz nie było i nie będzie. JO zrobił dokładnie to na co mieliśmy nadzieję, że KG w końcu zrobi czyli publicznie powie, ze chce Lakers. Oczywiście to wcale nie znaczy, że Lakers tego nie spieprzą bo mogą po prostu uparcie trzymać się Bynuma i Pacers w końcu wyślą JO do NJ to jest możliwe. Żadna z dotychczasowych plotek jakie mieliśmy o różnych graczach nie była tak realna i tak zależna od samych Lakers, nie muszą polegać na trzeciej drużynie, która może lub nie musi się zgodzić, mają samych Pacers, którzy chcą Bynuma i którzy nie mogą sobie pozwolić w zasadzie na zatrzymanie JO w tym momencie dla GM chcącego pozyskać All-Stara łatwiejszego zadania wyobrazić sobie nie można.

 

Za bardzo podniecać się jednak nie możemy bo już sam JO przemawia, że on zadnego transferu nie zarządał Laughing

 

"I don't think me saying I'd like to go with those teams is me saying I want to be traded,"

 

A może po prostu Bird do niego zadzwonił i powiedział "Słuchaj stary, nie rób jaj i pozwól nam przynajmniej wyciągnać po za Bynumem jeszcze Farmara i nie doprowadź do tego bym musiał płacić pensje temu całemu Cook'owi". Całkiem możliwe, że to tylko teraz zagranie by Indiana wyciagneła wszystko, bo JO raczej w Indianie nie zostanie..

dokładnie tymi słowami faktycznie nie zażądał, ale fajnie jak błyskawiczna była odpowiedź Birda na jego komentarze i potem zaraz JO wraca do Indiany i udziela wywiadu, w którym mówi, że powiedział wcale, że chce być wytransferowany:

"It's time for me to move on," O'Neal said Sunday at Baron Davis' and Paul Pierce's annual L.A. Stars charity basketball game at USC's Galen Center. "And the Lakers are the team I want Indiana to trade me to."

nie potrzeba tu nawet jakiegoś specjalnego czytania między wierszami :lol:

Bird pewnie go ładnie zjechał zwłaszcza za komentarz o tym jak chce robić niesprawiedliwe wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP -

Indiana Pacers forward Jermaine O'Neal isn't demanding a trade to the Los Angeles Lakers , but he's open to the idea.

 

While O'Neal has been the subject of trade talk since the Pacers missed the playoffs for the first time in 10 years, the new discussion was stirred up Monday when SI.com quoted O'Neal as saying he would "welcome a trade to the Lakers" and mentioned the New Jersey Nets as another possible destination.

 

O'Neal, a six-time All-Star, downplayed the trade talk in an interview with The Associated Press.

 

"I don't think me saying I'd like to go with those teams is me saying I want to be traded," he said

Ostatnie zdanie mowi wyraźnie, że nie musi iść do Lakers czy Nets, a więc jest otwarty na inne teamy. Po dłuższym zastanowieniu zrozumiałem, że JO musi odejść to czas i trzeba iść w ślady Minny.

Bynum, Kwame, Farmar, Evans, McKie i draft jakby zaproponwali to Lakers ja bym się zgodził oddac za taki pakiet JO. Można by było jeszcze zrobic jakiś trójstronny trejd z Kings czy Knicks którzy też są gotowi jeszcze trejdować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.