Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

No nie mogę :( To co dzisiaj mnie spotkało to najgorszy powrót z wakacji w moim życiu :cry: Ja już nie mogę wytrzymać z Bussem Jr i Mitchem :x Doprowadzają mnie do szaleństwa. Dopóki w Lakers Buss nie odda pełnej władzy nad składem w ręce GM będziemy w takiej dupie jak przez ostatnie trzy lata :?

 

I tak jak wczesniej mówiłem, że nie oddawałbym Bynuma i Odoma za JO, t ak teraz bym na to poszedł, chociażby ze względu na pozostanie Bryanta. Przecież to najlepszy gracz ligi ostatnich lat, a Lakers zachowują się jakby nie za bardzo starali się go zatrzymać i mówię tu o tych pogłoskach co do Bynuma. Widzę, że Buss bardziej cenie Bynuma od Odoma, a ja szczerze wątpie, żeby AB był kiedyś postrachem ligi.

 

Teraz moim marzeniem jest pozyskanie Artesta lub JO bez oddawania LO, jednak wydaje się to niemożliwe. Z drugiej strony, dlaczego Sacto nie mieliby pójść na wymianę Kwame i Farmar za Artesta? Dla nich to pozbycie się kłopotu, zyskanie spadających 9 mln i całkiem dobrze wyglądającego Farmara. Dla nas zaś pozostanie Bryanta i możliwość walki o misia :D

 

Qrwa kiedy ten Buss kupi sobie wreszcie mózg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hoopsworldzie pojawiło się, że Lakers są głównym kandydatem do pozyskania JO, więc chyba jednak są jakieś szanse. Ja nie rozumiem tej rozpaczy po stracie KG, sami mówilismy o tym, że Garnetta będzie bardzo trudno pozyskać. Jedynie Van zauważył, że teraz może się ruszyć coś w innych kwestiach i mam nadzieję, że tak się stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozpaczam. Do Garnetta byłem bardzo pesymistycznie nastawiony, na dobrą sprawę w ogóle nie brałem go pod uwagę. Potem pojawiły się plotki przed draftem, że Wolves go oddadzą, co mnie dość zdziwiło. Ale jego przejście do LA od początku wydawało się mało prawdopodobne.

 

 

Hoopsworldem proponuję się nie sugerować. Bucher powiedział na ESPN, że Pacers ciągle chcą Odoma i Bynuma, a Lakers oferują Browna i Bynuma.

 

Z kolei wspomniany prez Vana Indy Dave twierdzi, że to nieprawda, Bucher jest w błędzie, a Bynum nigdy nie był oferowany w wymianie z Indianą. Tymczasem obie drużyny zaliczyły krótką pogawędkę po transferze Garnetta, ale widać nic z niej nie wynikło.

 

 

Tymczasem pojawiły się plotki, że Knicks rozmawiają z Kings w sprawie transferu Artesta.

 

 

Mitch! Rusz dupę, zamknij Bussa w szafie i oddaj tego Bynuma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoopsworldem proponuję się nie sugerować. Bucher powiedział na ESPN, że Pacers ciągle chcą Odoma i Bynuma, a Lakers oferują Browna i Bynuma.

 

Z kolei wspomniany prez Vana Indy Dave twierdzi, że to nieprawda, Bucher jest w błędzie, a Bynum nigdy nie był oferowany w wymianie z Indianą. Tymczasem obie drużyny zaliczyły krótką pogawędkę po transferze Garnetta, ale widać nic z niej nie wynikło.

 

kto ich tam wie jak faktycznie jest, ale może jednak Lakers Bynuma po transferze KG zaoferowali Pacers, Walsh na Bynuma jest napalony, ale może Bird chce koniecznie jeszcze Lamara bo perspektywa przebudowy mu nie pasuje i woli walczyć choćby tylko o ostatnie miejsce w PO a Walsh jest zdecydowany na przebudowę. Także w tej chwili możemy jedynie spekulować czy nie ma jeszcze wymiany bo Lakers nie chcą za nic puścić Bynuma, czy chcą, ale to Pacers chcą ich obydwu albo tylko Bird chce obydwu i Walsh musi go przekonać, że do tego nie dojdzie i lepszy sam Bynum.

 

Bucher też nie wiadomo jaki ma interes w tym co pisze czy może faktycznie wie coś czy po prostu trzyma się tego co mówił wcześniej bo trudno mi uwierzyć żeby prawdą było to, że nawet ściągnięcie do Lakers JO i podpisanie Webbera to było za mało na zatrzymanie Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lakersi portrzebują odważniejszych poczynań na rynku transferowym 1 co powinni zrobić to wywalić GM i zatrudnić jakiegoś faceta z jajami

 

W Cleveland poszukują wysokich więc może by sprubowali wysłać

Kwame Browna + Radmanovica za Larego Hughesa (dobry defensor na 1)

 

Z Sacramento wyciągnął bym Artesta nawet kosztem Lamara Odoma no może by dożucili Abdul-Rahima

 

Odom nie zabardzo sprawdza się w LA szkoda żeby sie tu męczył a my z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lakersi portrzebują odważniejszych poczynań na rynku transferowym 1 co powinni zrobić to wywalić GM i zatrudnić jakiegoś faceta z jajami

Wierz mi, że każdy z nas myśli podobnie, jednak nic nie jest takie proste i może nawet nie trzeba zmieniać GM tylko dać mu pełną władzę 8) ,a wtedy dopiero dowiedzielibyśmy się nma ile stać Mitcha.

 

W Cleveland poszukują wysokich więc może by sprubowali wysłać

Kwame Browna + Radmanovica za Larego Hughesa (dobry defensor na 1)

Dla mnie taki ruch to byłaby kompletna głupota :? Stracilibyśmy dobrego defensora spod kosza i dobry towar do wymian w zamian za kolejnego pg :shock: Nic nam to nie da poza tłokiem na pg.

 

Z Sacramento wyciągnął bym Artesta nawet kosztem Lamara Odoma no może by dożucili Abdul-Rahima

 

Odom nie zabardzo sprawdza się w LA szkoda żeby sie tu męczył a my z nim

Lamar za Artesta? Na pewno nie! Wogóle nie wzmocnilibyśmy się, a może nawet cofnelibyśmy się w tył, a dodając jeszcze do tego chory umysł Artesta to już wogóle nie ma o czym mówić.

 

Naprawdę uważasz, że Lamar się nie sprawdza? :shock: Przecież to u nas gra swoje najlepsze sezony. Jak musiałby grać żebyś był zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki ruch to byłaby kompletna głupota :? Stracilibyśmy dobrego defensora spod kosza i dobry towar do wymian w zamian za kolejnego pg :shock: Nic nam to nie da poza tłokiem na pg.

 

takie głupie by to nie było w sumie jakby poszedł z nim Radman. Nie byłby to jakiś rewelacyjny ruch, ale tłok pod koszem by się zmniejszył. Jednak Kwame póki co wciąż trzeba trzymać póki jest nadzieja, że się przyda jego kontrakt do ściągnięcia JO no i kontrakt Hughesa za ciekawy nie jest.

 

Jednak oddanie Lamara za Artesta już byłoby głupie zwłaszcza przy obecnym braku PF w drużynie i kiedy Lamar jest najlepszym zbierającym, gdyby na jego miejscy był inny PF jak JO możnaby się zastanawiać nad zamianą Lamara na bardziej klasycznego SF, ale nie znaczy, że trzeba by to robić bo możnaby tam po prostu grać Lamarem. Jednak obecnie Lakers nie mogą sobie pozwolic na oddanie Lamara za niskiego skrzydłowego czy w ogóle jakiegoś gracza z pozycji 1-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w LA był jakiś tam mecz charytatywny LA Stars, w którym grali Farmar i Evans, ale na meczu ogólnie sporo graczy z innych drużyn było niekoniecznie grających i był także JO, z którym Pincus coś tam podobno rozmawiał:

 

jermaine says that if it were to go down - once he and kobe

got together - and kobe saw were JO's heart was and his

passion for winning is - he thinks Kobe would reconsider.

 

He says the last 2 years he was hurt - for the first time in

a long time he's 100%.

 

But he also sees that his window is closing really quick and

his body isn't what it once was.

 

That a star can't do it alone - even Kobe who is the best

player in the world - and he in Indy, the best player on his

team - you need help.

 

He'd like to come to LA - or Jersey - doesn't want to go

through the rebuilding process - doesn't want to go through

all that losing.

 

He has respect for the Pacer org (unlike Kobe) - everyone

handles things differently - he's spoken numerous times to

Pacer management - they know where he's at on the way the

team is going.

 

More as I remember it.

także Pacers mogą udawać, że nie muszą go wytransferować, ale prawda jest taka, że muszą niech tylko Lakers zaoferują Bynuma to myślę, że JO ostatecznie trafi do Lakers o ile Jimmy w końcu puści Bynuma :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Van, skąd to wziąłeś?

 

 

Na hoopsworldzie jest artykuł, który można powiedzieć stanowi rozwinięcie tego cytatu.

 

 

W każdym razie, jak przeczytałem to:

 

 

He says the last 2 years he was hurt - for the first time in

a long time he's 100%.

 

To normalnie się jeszcze bardziej wkurzyłem.

 

 

Jeśli nie dostaniemy O'Neala tylko przez Bussa, to kolo ma u mnie przesrane. Niech no tylko kiedyś go spotkam przypadkiem na Rodeo Drive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.avidity.org/cgi-bin/board.cgi?guest=first - stąd wziąłem Pincus, Sky i jeszcze paru innych często tam pisują pewnie dlatego, ze nie ma tam troli jak na clublakers czy lakersground :)

 

http://sportsillustrated.cnn.com/2007/w ... index.html

tu jeszcze ze sportsilustrated artykuł

w sumie fajnie wyglądają takie wypowiedzi O'Neala czy wcześniej Kidda na temat gry w Lakers kiedy podobno z Bryantem nikt grać nie chce 8)

 

 

Te jego wypowiedzi są dość ciekawe gracze mający ważne kontrakty raczej publicznie sami się w taki sposób nie wypowiadają, czasami poprzez agentów coś mówią, ale sami raczej nie i nie w taki sposób:

 

"I would welcome a trade to the Lakers," said O'Neal, who averaged 19.4 points, 9.6 rebounds and 2.6 blocked shots last season. "Indiana has given me the opportunity to establish myself as a really good player in this league, but they're into rebuilding and going really young, and I'm just not in a position physically to go through another five to six years with a lot of losses and a lot of down time."

 

"I've had quite a few conversations with the Pacers," he said. "I just wanted to see where the organization's focus was with the team. If they're trying to rebuild, maybe it's better to get younger pieces [in a trade] for me so they could grow with the young guys. I just told them that I can't be in a rebuilding mode right now. I can't go through that. Physically that's going to wear on me too much to do that."

"We've spoken a couple times this offseason," O'Neal said. "Me and Kobe have been on each other since we were 15, playing AAU basketball, adidas All-American Camp, Nike All-American Camp. It's been a long relationship that we've had. We talked about maybe playing together. ... We just want to make sure that our thought processes are similar and now we're going to let the business handle itself. I mean, we could talk for years, but if [Lakers GM] Mitch Kupchak and [Pacers president] Larry Bird don't decide to make the deal, then it's all talk."

"I love L.A.," O'Neal said. "I normally train here every summer. The last two summers I haven't trained here because I got hurt, but I love it here. My daughter loves it. My wife loves it. This is one of the prime places that if I were to be traded, I would allow Indiana to trade me here."

"I think Kobe's in a position right now where he understands that he needs some help," O'Neal said. "He needs some help to get to the position where he wants to be. I think he's the best player in the NBA and the world, but obviously no player can do it by himself. He has a nice group around him, but he needs some help and I can give him some support. ... He wants to prove to people that he can get back to the NBA championship, and I'm at a point in my career where I want to prove to people that I can help a team get to the championship."

ta wypowiedź z trzeciego cytatu to w ogóle raczej coś co można usłyszeć od gracza, który właśnie z nową koszulką siedzi na konferencji prasowej a nie od kogoś kto wciąż jest graczem innej drużyny, albo ja za dużo chcę w tych wypowiedziach dostrzec :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa. naprawde ladnie to wyglada.

cholera zeby udalo nam sie zatrzymac odoma i pozyskac przy tym JO to takie trio moze byc niezla odpowiedzia na trio celtow:)

zobaczymy. moze cos sie lada dzien ruszy. zobaczymy....

 

ostatnio duzo gram w nba 2k7. tak wiem to tylko gra:) ale na ps3 ju jest cholernie realistyczna i musze powiedziec ze fisher fajnie wyglada z powrotem w koszulce lakersow i na pg kolo kobe'go. to moze byc malo istotne i przypadkowe wzmocnienie ktore okaze sie.... bardzo wazne i korzystne dla nas.

 

pozostaje czekaj na jakies newsy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio duzo gram w nba 2k7. tak wiem to tylko gra:) ale na ps3 ju jest cholernie realistyczna i musze powiedziec ze fisher fajnie wyglada z powrotem w koszulce lakersow i na pg kolo kobe'go. to moze byc malo istotne i przypadkowe wzmocnienie ktore okaze sie.... bardzo wazne i korzystne dla nas.

 

:lol::lol: Haha rotfl, to mi poprawiłeś humor. Masz piwo :wink: A co do gier to widziałem przemierowe demo NBA LIVE 2008 i Lakersi mają OV.89.. Bryant 98 i jest najlepszy w grze :wink:

 

Co do JO.. no może naprawdę coś jest na rzeczy.. kurde, ja w to dalej nie wierze i nie wierze w żaden ruch zarządu LAL, ale gdyby tak się stało (transfer JO).. będe się cieszyć, bardzo się cieszyć.. Tylko nie sprzedawajcie Radmana.. bo cholernie wierzę w tego chłopa..

 

BTW, po co nam odpowiedź na trio Celtów? Przecież oni nawet do finału konferencji nie awansują 8) To tym bardziej w finale ich nie spotkamy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że teraz po wyjaśnieniu się sytuacji z Garnett'em, zaczyna się więcej mówić o O'Nealu. Mam nadzieję, ze to jest prawda, że Pacers chcą po prostu dostać Bynuma, ale niekoniecznie w pakiecie z Odomem.

Wtedy my po prostu nie mamy się nad czym zastanawiać. Dostajemy JO, mamy Bryanta, Odoma, Fishera, Turiafa. Dokładnie co do reszty składu trudno coś mówić, bo nie wiadomo za bardzo kto poszedłby razem z Bynumem.

 

Powiem wam jedno, jeśli zostajemy z trio Kobe/Lamar/JO, to ja nie będę rozpaczał, nawet jeśli Bynum stanie się za kilka lat jednym z lepszych centrów ligi.

 

Przy takich transferach zawsze jest ryzyko, ale trzeba je podjąć. Kobe już nie chce czekać. Jest w najlepszym swoim okresie i on to czuje. Dlatego chce wzmocnień natychmiast, a Bynum to nie jest gracz na teraz, więc musimy go oddać za JO.

 

Niech to sie jak najszybciej wyjaśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomyślę że perspektywa tercetu KB/LO/JO może nie dojść do skutku tylko dla tego że nasz Jimmy Buss jest zapatrzony w swojego prospecta Bynuma to po prostu krew zalewa. Nie potrafię zrozumieć jak można nie wymienić 19 latka na lidera Pacers wykręcającego 20/10. Jak chcą sobie hodować jakiegoś młokosa to niech się skupią na Javarisie.

 

Tylko nie sprzedawajcie Radmana.. bo cholernie wierzę w tego chłopa

To jest nas dwóch. Przy Kobe i JO Vlad będzie miał tyle pozycji do rzutu że 12 ppg jak najbardziej w zasięgu. Ale możemy być spokojni, po ostatnim sezonie nikt go nie weźmie 8)

Przecież oni nawet do finału konferencji nie awansują Cool To tym bardziej w finale ich nie spotkamy

Ale jaka to by była przyjemość zobaczyć pokonanego KG w Staples po 7 meczu finałów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już O'Neal zaczął płakać. Nie zostało potwierdzone napewno, że Indiana się przebudowuje całkowicie. Jak tak chce to niech sobie idzie do was i znowu się połamię na cały sezon, a Kobe zostanie znowu z Lamarem. Zawiodłem się na JO, chyba muszę zmienić forumowa ksywę. Walsh z Birdem napewno go nie opchną za samego Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... więc wróciłem :wink:

Trzeba troszke naskrobac o tym co przeczytałem w temacie . Te cytaty z konferencji bardzo mi sie podobaja , ale to nie wystarczy... Zarzad musi zrobic ten pierwszy ( najciezszy ) krok i w koncu zgodzic sie na oddanie Bynuma . Wtedy mozna juz pomyslec nad reszta . A jesli JO przyjdzie bez oddawania Odoma to juz naprawde MIODZIO :lol:

 

 

 

Już O'Neal zaczął płakać. Nie zostało potwierdzone napewno, że Indiana się przebudowuje całkowicie. Jak tak chce to niech sobie idzie do was i znowu się połamię na cały sezon

Biorac pod uwage tą "intensywną " przebudowe to zrobiłbym na jego miejscu to samo...

A czy sie połamie to nikt nie wie więc nie ma po co przedwczesnie krakać.

 

a Kobe zostanie znowu z Lamarem

I prawdopodobnie z JO :D

 

Zawiodłem się na JO,

Nie rozumie ... Dlaczego sie na nim zawiodłes ? Co on takiego zrobił ? To ze chce odejsc z Indiany to zle ? Chce iść do klubu gdzie bedzie miec szanse na coś wiecej niz walke o PO ... I jakby nie było LAL mu to oferuje.

Zeby zrozumiec jego chec przejscia gdzie indziej trzeba sie wczuc w jego sytuacje... Zmarnował wiekszosc swojej kariery w Indianie a mógł ... niemal wszedzie.

 

 

Powiem wam jedno, jeśli zostajemy z trio Kobe/Lamar/JO, to ja nie będę rozpaczał, nawet jeśli Bynum stanie się za kilka lat jednym z lepszych centrów ligi.

Zanim Bynum bedzie swietnym centrem to predzej młody Buss odejdzie ( co jest chyba "impossible" ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecni Lakers i overall 89? zart albo pomylka i chodzilo o 79

Kobe normalnie ma 98 obok James'a i bodajze Wade'a,wiec zadna nowosc 8)

 

 

Zawiodłem się na JO, chyba muszę zmienić forumowa ksywę.

J. O'Neal w Pacers czy w LAL to ten sam J.O'Neal raczej, wiec po co nick zmieniac?

 

 

 

Manhatan - on napisal ze jak JO bedzie kontuzjowany to KB zostanie znow tylko z LO, czytaj uwazniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J. O'Neal w Pacers czy w LAL to ten sam J.O'Neal raczej, wiec po co nick zmieniac?

owszem ale 7-ka jest zarezerwowana dla Lamara :)

 

Manhatan - on napisal ze jak JO bedzie kontuzjowany to KB zostanie znow tylko z LO, czytaj uwazniej Cool

Ups... Cos mi sie powaliło... Racja Maćku.

 

JO#7 zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już O'Neal zaczął płakać. Nie zostało potwierdzone napewno, że Indiana się przebudowuje całkowicie. Jak tak chce to niech sobie idzie do was i znowu się połamię na cały sezon, a Kobe zostanie znowu z Lamarem. Zawiodłem się na JO, chyba muszę zmienić forumowa ksywę. Walsh z Birdem napewno go nie opchną za samego Bynuma.

Zawiodłeś się? A czego Ty od niego wymagasz? Facet powiedział tylko tyle, że nie chce brać udział w przebudowie i jeśli Pacers zdecydują się na takie zmiany, to wolałby odejść. Zapewne wolałbyś, żeby siedział cicho i marnował swoją karierę, jak KG, aż ktoś nie odezwie się za niego.

 

 

btw. latest from indy_dave:

 

Update neither Bynum nor Crittenden has been offered at this point. Nets are quietly negotiating with Pacers , Kidd is pushing for them to make a deal -talk is centered around Jefferson and Krtic - Nets might take Dunleavy in deal Pacers Collins and filler.

No cóż, nie dziwię się, że Lakers i Pacers nie mogą dojść do porozumienia. :]

 

 

Na dzień dzisiejszy radzę się nie napalać. Żadnych konkretnych plotek nie ma, tylko tyle, że O'Neal chętnie zagrałby w LA. Ja jestem pesymistą - myślę, że do niczego nie dojdzie, bo Buss postawi na swoim. A Kobe znowu zacznie głośno żądać wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage tą "intensywną " przebudowe to zrobiłbym na jego miejscu to samo...

A czy sie połamie to nikt nie wie więc nie ma po co przedwczesnie krakać.

 

Ja nie widzę tej intesywnej przebudowy, zamiana Al'a i S-Jaxa na Troya i Mike'a to za mało na intesywny rebulidng.

W sezonie 03-04 rozegrał 78 spotkań, a ostatnie 3 lata to trochę opuścił. Trzeba pamiętać o zawieszeniu po walce z detroit.

04-05 - 41 spotkań

05-06 - 51 spotkań

06-07 - 68 spotkań

 

Tyle sptkań rozegrał przez ostanie 3-lata i nie da się ukryć, że jest graczem kontuzjogennym i napewno minimun te 10 spotkań opuści w sezonie. Może to być w ważnym okresie dla Lakers co może zaważyć o wejściu LA do PO.

 

 

I prawdopodobnie z JO Very Happy

Zobaczymy, bo jęsli Buss nie zgodzi się oddać Bynuma, to nie zobaczycie JO w uniformie LAL. JO twierdzi, że w Nets jest też gotowy grać. Oferta NJN jest niczego sobie Jeff, Nenad i Collins to bije na głowę Odom i Bynum. Więc się zdziwcie jak JO będzie grał u boku Kidda i Cartera w nowym sezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.