Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale nie rozumiem, co za tragedia? To może być kolejny znak, że o kogoś jeszcze powalczymy. Coby dobrze rzucaza 3 i jest na pewno lepszy od Sashy. Także nie rozumiem takich nastrojów :P

Tego bym nie powiedział. Coby to jeszcze gorsza wersja Sashy, mniej doświadczony, jeszcze chętniej rzucający. Wiem wiem prawie to niemożliwe, ale to racja... Sami się o tym przekonacie. I po co nam prawie, że identyczny zawodnik????

 

Sumując wreście mamy 15 zawodników i chyba koniec ruchów zarządu Lakers 8) Patrze sobie na ten nasz sklad i nie moge uwierzyć ilu my mamy guardów w składzie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego bym nie powiedział. Coby to jeszcze gorsza wersja Sashy, mniej doświadczony, jeszcze chętniej rzucający. Wiem wiem prawie to niemożliwe, ale to racja... Sami się o tym przekonacie. I po co nam prawie, że identyczny zawodnik????

Nie zgodze się. Coby, przynajmniej w lidze letniej, pokazywał, że ma duże boiskowe IQ, w przeciwieństwie do Sashy potrafi zdobyć punkty spod kosza. Do tego jego shot-selection stoi na niezłym poziomie, jeśli widzi, że nie ma szans na punkty, nie rzuci. Sashy do tego daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kontrakt Karla na pewno nie jest gwarantowany bedzie na obozie jak się sprawdzi to zostanie i jak oczywiście będzie miejsce.

 

Mamy zdecydowanie za duży tłok praktycznie na każdej pozycji, jak pisałem wcześniej choćby tylko z tego powodu trzeba zrobić jakieś wymiany bo majac skład jaki mamy i zdrowie, na które raczej liczymy będą problemy z minutami i to spore. Trzech środkowych, z których każdy będzie chciał co najmniej 25-30 minut Mihm i Kwame będą chcieli pokazać, że są zdrowi i walczą o nowe kontrakty, Bynum wiadomo też będzie chciał minuty więc tak 75-90 minut co mecz a mamy ich dostępnych 48 :? na skrzydłach też ścisk, podobnie jak na obwodzie, Lakers potrzebują pomijając oczywiste powody wymiany, w której oddają więcej graczy niż dostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Garnett nam uciekł - chyba na zawsze

 

 

teraz musimy się okłamywać że przyjdzie JO i jeszcze dla wytrwałych wersja JO+Artest

 

 

ten trejd pokazał, że dobry GM to dobry GM... jak się chce to można i Allena i KG załatwić w jedno okno transferowe...ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitch nie ma magicznej różdżki więc trudno od niego oczekiwać żeby też dawał rady robić transfery :lol: Tu się nie ma co czarować niezależnie od tego czym się dysponuje jak GM jest w stanie w jedno lato nie tracąc swojego franchise playera ściągnąć Raya Allena i Kevina Garnetta to za każdym razem jak Mitch wspomina o magicznej różdżce i tym jak trudne są te wymiany powinien dostać w pysk :?

 

To jest też pewnie to co tak Bryanta wnerwia od lat słyszy obietnice, słyszy jak się niby starają, ale niestety liczą się efekty i jak widać, że inne kluby jakoś mimo wszystko bez magicznej różdżki sobie radzą to znaczy, że się da.

 

Pociesza mnie to, że po ruchach tego lata Pacers są w ładnej dupie Bobcats się wzmocnili po ściągnięciu Richardsona, Knicks dodali Randolpha, teraz jeszcze Celtics, Magic, którzy byli na 8 miejscu tuż przed nimi za wysoką cenę, ale jednak się wzmocnili Lewisem, Wizards i Nets byli wyżej od nich mimo problemów z kontuzjami, reszty by i tak nie dogonili więc zostają im Hawks, Bucks i Sixers. Sixers jak się pozbyli tego no answera czy cancera zaczeli bardzo dobrze grać i pewnie będą to dalej kontynuować, w Bucks Redd pewnie też nie opuści już 30 meczów więc na dzień dzisiejszy wyglądają na drużynę z jednego z ostatnich miejsc w konferencji.

 

Zastanawiam się tylko czy Walsh i Bird są na tyle głupi żeby mimo wszystko trzymać na siłę JO licząc, że dostaną to czego oni chcą ryzykując, że jak Jermaine rzuci okiem po tym co się dzieje w jego konferencji, spojrzy na roster Pacers to jasno i wyraźnie da do zrozumienia, że nie chce tam zostać. Nie wiem naprawdę jaki ma sens trzymanie go mimo, że czy z nim czy bez niego są jedna z najgorszych druzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po kg:(

choc wciaz wierze ze nadejdzie dzien w ktorym kg stwierdzi ze w bostonie sa sami rasisci i ze chce do cieplej kalifornii:)

 

pozostaje nam walczyc o jo choc to tez bedzie trudne wiec pogodzmy sie z tym ze sie nie wzmocnimy. trzeba liczyc ze ten sklad co by nie bylo pelniejszy i wartosciowszy w porownaniu z zeszlorocznym plus brak kontuzji cos ugra. jezeli znow zrobia postep to dlamnie jest to naprawde ekipa chocby na final konferencji.

 

to tyle. j$bany mchale..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden gość pisujący na clublakers i lakersground indy_dave już od dłuższego czasu mający niby jakieś inside info od Pacers napisał to czego ja się obawiałem jakiś czas temu nie wiadomo czy to prawda czy nie, ale podobno Pacers wcale Lamara nie chca to nie o niego się rozchodzi, ale oczywiście o Bynuma :? gdyby to okazało się prawdą i wyszło jak z Kiddem, że mogli mieć JO, ale nie chcieli z powodu Andrew to Bryanta by już chyba nic nie zatrzymało i jak w przypadku Kidda uważałem, że nie ma racji tak w wypadku JO :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem te wypowiedzi Indy_Dave'a. Normalnie jak tu się nie wkurwić. Facet wprawdzie pisał, że Head idzie do LA, o ile dobrze pamiętam, ale mimo wszystko wydaje się rozsądnym gościem i ludzie go tam szanują.

 

 

Tak sobie myślę, że w takiej sytuacji może udałoby się pozyskać O'Neala bez oddawania Crittetona? Na przykład Kwame + Bynum + Farmar + Mckie.

 

 

 

Do it Mitch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele co za lescze z naszego zarządu :wink: Ja podchodze do tych wypowiedzi dość sceptycznie ale coś w tym musi być, że jeszcze nic się nie stało. Jakby nam udało sie pozyskać JO bez straty Lamara było by świetnie. Ale tak się nie stanie dopóki Kobe znowu nie przemówi i nie powie, ze te zmiany go nie zadowalają.. i jak nie poyskamy all-stara to odchodzi..

 

Na koniec pozyskujemy za pozostały milionik z mle centerka na backup i możemy zaczynać sezon:)

 

Mihm/JO/reszta mle (Skinner?)

JO/LO/Radman/Rony

LO/Walton/Radman

Kobe/Evans

Fish/Cir/Sasha

 

Możemy wtedy rotować składem jak chcemy jak nam się podoba i gubimy ten nasz największy problem czyli co to bedzie z Bynuma i jak go nie stracić.. Jednak mimo wszystko czuje, że nic się nie stanie.. Kobe nic nie powie, zarząd nie pozowli mu na odejście i bedziemy dalej w tym 'syfie' :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem te wypowiedzi Indy_Dave'a. Normalnie jak tu się nie wkurwić. Facet wprawdzie pisał, że Head idzie do LA, o ile dobrze pamiętam, ale mimo wszystko wydaje się rozsądnym gościem i ludzie go tam szanują.

 

 

Tak sobie myślę, że w takiej sytuacji może udałoby się pozyskać O'Neala bez oddawania Crittetona? Na przykład Kwame + Bynum + Farmar + Mckie.

 

Do it Mitch!

Jendras tylko coś podobnego do tego co indy_dave napisał pojawiło się też jakiś czas temu w jakiejś gazecie, że to Bynuma Lakers nie chcą oddać. Ja mam tylko nadzieję, że jedynym powodem, dla którego tak było jest KG a teraz kiedy jego już nie ma to jednak nie okażą się skończonymi kretynami.

 

W przypadku Kidda mogło to być zrozumiałe, wiek, brak wysokiego itd, ale w tym wypadku jeżeli mogą sprowadzić JO i to nie tracąc Lamara i tego nie zrobią to nie dość, że Bryant powtórzy swoje żądanie wymiany to jeszcze dostanie taki ostateczny argument dlaczego chce to zrobić, że nawet jego haterom trudno będzie go się czepiać jak zarząd mógł do niego i Lamara dodać Jermaine'a O'Neala, ale nie chciał :?

 

Jeśli to prawda to miejmy nadzieję, że chodziło o KG, Lamar w Pacers mi od początku nie za bardzo pasował nawet z ich punktu widzenia, cały czas czułem, że to Bynum Walsha interesuje i na nim mu zależy. Jak jest szansa na stworzenie takiego tercetu w Lakers to po prostu trzeba to zrobić, wszyscy są jeszcze przed trzydziestką, każdy w roli do jakiej jest lepiej predysponowany z JO nie robiłoby się na siłę pierwszej opcji podobnie jak z Lamara drugiej. Lakers nawet nie powinni rozpatrywać tego pod kątem tego jak wypada porównanie Bynuma z JO tylko jak wypada porównanie Bryanta i JO z Bynumem i tym co dostalibyśmy za Bryanta jak dla mnie wybór jest naprawdę prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że wybór jest prosty dla każdego fana Lakers. Takie trio może rządzić ligą przez kilka lat, bo, jak zauważył Van, są przed trzydziestka. Pozostaje nawet głębia składu, można zatrudnić jakiś support na C, albo urzyć Radmana. Myślę, że w końcu ktoś przekona zarząd, że to opłaca się dużo bardziej, niż wiara w niepenwną przyszłość Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wkurwienie osiagnelo zenit :? Pieprzymy tutaj od 44 stron (slowo pieprzenie nie jest tu inwektywą w naszą / waszą strone, a tylko stwierdzeniem ze my kombinujemy, sie wkurzamy, wyrazamy nadzieje, ludzimy sie itd. a wychodzi z tego calego gowno) a ten pierd*lony zarzad siedzi i bąki zbija. Co za debilem trzeba byc zeby nawet wobec czegos takiego co zrobil przed kilkoma tygodniami KB siedziec bezczynnie i nic nie zrobic.

 

Kurna, nie znam drugiej takiej druzyny, z takim zarzadem, ktory od dwoch - trzech lat tak daje dupy, na kazdym froncie. Trade'y, MLE itd. Tragedia, mial byc T-Mac, mial byc KG, mial byc JO, mialo byc ogolnie mega, git, odjazd. A tymczasem siedzimy głeboko w dupie bo ani przed nami ani za nami.

 

Jesli moja cierpliwosc sie juz skonczyla to ciekawe co tam u KB 8) Z racji pierwszej czesci tego zdania nie zdziwilbym sie a co wiecej nie obrazil na transfer KB do Bulls (dlaczego do Bulls wiadomo ;-) ). Lakers dostaliby to co chca, czyli piesciliby sobie Bynuma, pielegnowaliby przyszlosc dostajac zastryzk kolejnych mlodziakow z Bulls. A Byki z kolei dostalyby pewnie ostatni element ukladanki do mistrzostwa. Kto wie, moze Pax ktory wczesniej zarzekal sie ze taki transfer jest niemozliwy, teraz wobec przenosin KG zechce porozmawiac jednak nt temat.

 

Cos takiego np. Nocioni, Gordon, Duhon, Thomas, Noah <=> Kobe (plus teorytecznie cos do wyrownania roznic z jednej lub drugiej strony lub jakies zmiany w tradzie, np. Gordon, Noah = Deng)

 

Wygladaloby zajebiscie dla Bulls (Hinrich, Gordon, KB, Smith, BigBen), troche gorzej dla Lakers, ale patrzac na niezdecydowanie zarzadu ktory sam nie wie czego chce (czy robic team terazniejszy czy przyszlosciowy) to i tak dobrze. Zestaw Crittenton, Gordon, Odom, Thomas, Bynum nie bylby najgorszy. ew. Critt, Deng, Odom, Thomas, Bynum. Plus Noah, Noc, Duhon, Farmar i cos fajnego po tym jak spadnie kontrakt Kwame. I az palce lizac co by Jakcson wycisnal z takich grajkow jak Deng, Nocioni, czy Thomas... Do tego z rok-dwa, ew. trzy lata, i itak z Denga bedzie juz TOP3 wsrod trojek ligi, Thomas sie dostatecznie ogra, a Bynum wyrosnie na czolowego centra, Lakers beda wysoko i zaczna byc moze nowy rozdzial z grupą która teraz moze nie wygladac az tak imponujaco ale moze na taką wyrosnąć.

 

Kolejny rok-dwa, Kobe konczy kariere z szescioma pierscieniami na koncie, Lakers wchodza do finalu NBA i... sie budze ze snu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers dostaliby to co chca, czyli piesciliby sobie Bynuma, pielegnowaliby przyszlosc dostajac zastryzk kolejnych mlodziakow z Bulls.

 

problem w tym, że oni nie wiedzą czego chcą tzn inaczej wiedzą, ale to czego chcą niestety dla nich może nie być możliwe. Oni nie chcą całkowitej przebudowy bez wielkiej gwiazdy zapełniającej hale i nabijającej kasę jaką jest Bryant. Tu się wciąż jedno przewija za dużo osób ma w tej drużynie coś do gadania, niechęć do oddania Bynuma to na pewno robota młodego Bussa Kupchack jako GM z pewnością chciałby móc się pochwalić nabytkiem formatu JO, który byłby zapisany na jego konto, ale nie bardzo może ze względu na synalka szefa :?

I az palce lizac co by Jakcson wycisnal z takich grajkow jak Deng, Nocioni, czy Thomas...

kore myślisz, że Jaxa by interesowało zostanie w tej drużynie i wychowywanie samej młodzieży :?: dlaczego nie słychać już jakoś nic o jego przedłużeniu kontraktu, o którym się mówiło jako o pewniaku kiedy w sezonie mieliśmy jeszcze dobry bilans ? jak odejdzie Kobe to pewnie zaraz się okaże, że Jaxowi stan zdrowia nie pozwala na dalsze trenowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie Bryanta nie da nam nic dobrego.

 

 

Już widzę, jak Kupchak z Bussem skutecznie przebudowują skład... Ci ludzie rozwalili zespół, który mógł dominować przez lata i teraz nagle mieliby stworzyć silną drużynę ze zgliszczy?

 

 

Deng (jak nam się poszczęści), Bynum, Critteton i Turiaf - normalnie zespół na pierwszą rundę play-off na lata!

 

 

Dla mnie istnieją tylko dwa dobre wyjścia z sytuacji:

 

 

1). Pozyskać JO.

2). Pozyskać nowego GM'a z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się już rozkład meczów na nowysezon: http://www.nba.com/lakers/schedule/results_2007.html

 

początek z Rockets u siebie, w święta znowu grają, ale tym razem już nie Heat, ale Suns jednak wciąż NBA sobie Lakersów w święta odpuścić nie może :) w sumie n pierwszy rzut oka wydaje się on bardziej zbilansowany nie ma dużej ilości meczów u siebie w jednym okresie jak to było w zeszłym sezonie, mamy też piekną 9-meczową :? serię wyjazdową, tak długiej to ja nie pamiętam ten luty wygląda w ogóle masakrycznie.

 

2). Pozyskać nowego GM'a z prawdziwego zdarzenia.

tylko czy to jest Jendras faktycznie takie proste jak może nam się wydawać :? nawet nie chodzi o to, że może kogoś takiego nie być tylko nawet jak jest to czy GM z prawdziwego zdarzenia będzie chciał pracować w drużynie, w której nie ma praktycznie wiele do powiedzenia i pełni po prostu oficjalnie tą funkcję. Przecież jednym z powodów, dla których West w ogóle odszedł był podobno właśnie młody Buss z co raz większą władzą w organizacji.

 

Jak Kobe wspomniał Westa na początku zanim pojawiły się żądania odejścia mówił, że jest burdel w zarządzie i jest potrzebna jedna osoba podejmująca sportowe decyzje czyli dokładnie to czego my też chcieliśmy. Nawet Kupchack bez młodego Bussa wiszącego nad nim pewnie dałby radę zrobić lepszą robotę w końcu to wszystko jest zapisywane i tak na jego konto, to jego się obwinia w pierwszej kolejności więc chciałby mieć zapewne coś czym mógłby się pochwalić bo tak z Bynumem nawet jak on faktycznie wypali to i tak nie jemu będą zasługi przypisane, co innego gdyby go wytransferował za JO, Lakers z trójką Kobe/Lamar/JO zdobyliby tytuł wspomagani przez sprowadzonych przez niego do drużyny czy to drogą draftu, czy FA czy wymian Turiafa, Waltona, Mihma, Fishera, Evansa, Radmana czy Faramara wtedy doceniono by jego rolę w stworzeniu tej drużyny i trudno mi uwierzyć, że on nie myśli w podobny sposób, ale może mieć związane ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wychodzi na to ze zostaniemy z prawie niczym... :( Praiwe robi roznice ale w tym przypadku niewielka bo Fish czy ten caly Coby czy jak mu tam to nie sa duzo wzmocnienia :oops: Byly spekulacje oj byly juz mowiono ze Kg o krok od La to samo z Jo a tu nic :/ no mega wtopa + Na Jo juz sie panowie nawet nie mamy co ludzic bo ni ma szans () Ja licze ze Andrew (nie ,nie Golota- BAjnam :lol: ) rozwinie sie niesamowicie i juz w tym sezonie eksploduje i bedzie bardzo mocnym pkt zespolu to samo inni i nie bedzie kontuzji nie bedzie niczego LAmar bedzie gral swoje Kobe oczywiscie tez i zajdziemy przynajmniej do Finalu Konferencji !! WIem ze to malo realne ale

i belive !! 8) POZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.