Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

no ja tez sie ciesze ze mihm pozostanie. wielka niewiadoma bedzie jego postawa po kontuzji i polrocznym rozbracie z koszykowka ale wypadaloby zeby teraz nadrobil ten czas i sie jakos nam odplacil za czekanie:)

prawdopodobnie jednak oznacza to dalsze zmiany czyli polowanie na kg badz jo. mnie sie to podoba bo zwiekszyla nam sie ilosc role playerow ktorzych musielibysmy szukac po oddaniu browna,lamara,bynuma czy farmara.

 

wciaz jestem zwollennikiem zatrzymania odoma i bynuma ale moje zdanie nie ma raczej wplywu na to co sie wydarzy. tak czy siak nareszcie mamy szeroki ciekawy sklad, ktory mozna ukrocic sprowadzajac gwiazde kobe'mu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry ruch, w wypadku gdy oddajemy Kwame i/lub Bynuma. W przeciwnym razie nie bardzo widzę sens dzielenia minut między 3 centrów, zwłaszcza że Bynum ciągle się rozwija i dlatego powinien dostawać coraz więcej minut. Niewiadomą będzie jego forma, ale zresztą 5 mln za dwa lata to uczciwy interes, warto zaryzykować

 

Znajac zycie Mitch bedzie czekał na KG, a w czasie czekania jakis Boston, tudziez inne Nets zgarna JO'N-a, a LAL pozostana w dupni, bo KG nie odejdzie

Właśnie tego się najbardziej boję. Że odpuścimy JO dla Garnetta a on nie ruszy się z Minnesoty. Brrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mamy z powrotem Mihma. Cały czas pamiętam jak w sezonie 05/06 przez większość czasu był obok KB najrówniej grającym zawodnikiem LA. Nie wiadomo co będzie teraz po 1,5 rocznej przerwie ale cena się wydaje rozsądna.

Napewno ten ruch sprawia że mamy kilka elemntów które będą potrzebne do jakiegoś trade'u. Na pozycjach PG i C mamy tłok i prawdopodobnie po jednym z dwójki Crittenton/Farmar i trójki Mhim/Bynum/Brown będziemy żegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, świetnie. Może i liczyłem, że po dorwaniu się w końcu do kawiarenki internetowej na wkacjach, KG będzie już w Lakers. Jednak podpisanie Mihma to też bardzo dobry ruch, który MUSI spowodować dalesze transfery, bo jeśli nie to jesteśmy w dupie i KB odchodzi, a my zostajemy z tłokiem całkiem dobrych zawodników pod koszem. A jeżeli tak zostanie to pewnie AB dostanie najwięcej minut, żeby się rozwijał, jako ulubieniec Bussa.

 

New York Post -

According to multiple league sources, the Nets were "very close" to completing a three-team trade that would have landed Lamar Odom from the Lakers while sending Richard Jefferson to the Bobcats. The Lakers, in turn, would have received Gerald Wallace from Charlotte.

Heh co to ma być jakaś totalna głopota. Jak zwykle ktoś coś powiedział i od razu afera, a to przecież niemożliwe. Wychodziłoby na to, że oddajemy Odoma za Gerralda Wallace'a :shock: Nie no jakaś totalna głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, świetnie. Może i liczyłem, że po dorwaniu się w końcu do kawiarenki internetowej na wkacjach, KG będzie już w Lakers. Jednak podpisanie Mihma to też bardzo dobry ruch, który MUSI spowodować dalesze transfery, bo jeśli nie to jesteśmy w dupie i KB odchodzi, a my zostajemy z tłokiem całkiem dobrych zawodników pod koszem. A jeżeli tak zostanie to pewnie AB dostanie najwięcej minut, żeby się rozwijał, jako ulubieniec Bussa.

 

New York Post -

According to multiple league sources, the Nets were "very close" to completing a three-team trade that would have landed Lamar Odom from the Lakers while sending Richard Jefferson to the Bobcats. The Lakers, in turn, would have received Gerald Wallace from Charlotte.

Heh co to ma być jakaś totalna głopota. Jak zwykle ktoś coś powiedział i od razu afera, a to przecież niemożliwe. Wychodziłoby na to, że oddajemy Odoma za Gerralda Wallace'a :shock: Nie no jakaś totalna głupota.

Własnie piszą na realgm, że ten trejd się nie odbędzie. czy ja wiem Odom za G-Force'a to by była głupota, chyba go niedoceniasz. Wallace to bardzo wszechstronny, atletyczny zawodnik który robi prawie wszystko wasza obrona napewno by sie poprawiła po jego przybyciu. Jego jedyny minus to że jest kontuzjogenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry przeczytałem to tak pobierznie i nie zauważyłem, że Nets tylko byli "very close" a co do Odoma i GW to uważam, że Lamar jest bardziej wartościowym graczem. Bardzo dobrze zbiera(lepiej niż Wallace, patrz chociaż w staty) lepiej podaje i jak mu się chce to również lepiej punktuje :D W obronie łamagą też nie jest więc LO>GW Aha no i jak już powiedziałęś, Odom jest mniej kontuzjogenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Odom to jedhnak wyższa połka niż Wallace. odom umie wszystko, jest superweszechstronny, Wallace niby poprawił rzut, ale nadal bazuje jedynie na atletyczności. Oddanie go za Lamara byłoby rtotalną głupotą. Szczególnie biorąc pod uwagę, jak ważny jest lamar w trójkątach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy GW chętnie! Tylko czy on kiedyś będzie w 100% zdrowy? :wink: Wygląda na to, że jednak szukamy kogoś lepszego na drugą opcje niż Lamar.. a GW mogłby kimś takim być. Kobe i G-Force w obronie wyglądają świetnie.. Po prostu miodzik..

 

Ja w KG nie wierze, w Jo też mało wiec trzeba się rozgladać za kimś kto wspomoże Kobiego bardziej niż Lamar a nie jest potrzebny w swoim klubie lub ma wielgachny kontrakt, żeby szło go dostać za konczącego się Kwame [który po podpisaniu Mihma leci na 100%] utalentowanego mlodego rozgrywajacego Farmara i jakies mięcho.. Tylko czy ktoś taki istnieje? (: nasuwa się na myśl RonRon.. ;)

 

Mihm za 2,5 MLN? Super jeszcze drugi rok z opcja zawodnika wiec Chris będzie cały sezon grał na wysokim poziomie dawał z siebie 100% by po roku dostac to wymarzone MLE.. O wiele lepszy ruch niż podpisanie Fishera, które mimo wszystko nie było tak złe.. Dobra koniec podpisywania, czas na wymiany :!: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że ten trade z GW nie wypalił. Nie chodzi mi o to, że LO>GW. Odom to dużo wszechstronniejszy gracz, urodzony do gry w trójkątach. Wallace to lepszy obrońca, gra blisko kosza, bazuje na sile. Obydwaj prezentują podobny poziom, mają swoje wady i zalety.

 

Po prostu Lamar gra na PF, Wallace na SF. Pozyskujemy GW i na 3 mamy Luka,Vlada i Wallace a na 4 Cooka i Turiafa. Naprawdę chcecie oglądać co wieczór obronę Cooka przez 25 mpg ? A Wallace na PF to co najmniej głupi pomysł.

 

No chyba że to byłby dopiero pierwszy trade, potem byłoby coś typu Kwame Farmar Andrew za JO. Pomarzyć można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tym że Wallace jest słabszy w ataku a jednak średnią miał sporo wyższą od Lamara. Poza tym w obronie Wallace jest dużo lepszy od Odoma. Moim zdaniem to byłby niezły trade dla LAL. Szkoda że nic z niego nie będzie.

A czy atak to tylko rozumienie gry? Odom nie jest wcale w tym gorszy, a do tego dużo więcej widzi i kreuje partnerów z boiska. Moim zdaniem taki oznaczałby krok do tyłu lub pozostanie na tym samym poziomie.

 

Co do Artesta to chętnie, ale w końcu nie wiadomo czy on chce, czy nie chce zostać w Sacto. Kwame + Farmar to bardzo dobra oferta dla Kings, którzy jakoś chętnych na niego nie znależli, a nic lepszego nie dostaną. W KG też powoli przestaję wierzyć, ale jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia ;]

 

No chyba że to byłby dopiero pierwszy trade, potem byłoby coś typu Kwame Farmar Andrew za JO. Pomarzyć można

Chyba, że w takim wypadku, to napewno bym się zgodził. Mielibyśmy świetną obronę. Wallace zająłby się obwodowymi scorerami, a JO wiadomo siałby postrach pod koszem, a Kobe? Kobe siałby tak jak teraz i przy pomocy tych dwóch zawojowałby ligę :P (takie moje przypuszczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smgs skad masz info ze 5 baniek za 2 lata gry?? jezeli tak to jest to naprawde rozsadna kasa pod warunkiem ze bedzie w stanie robic to co robil. z 1 strony posiadanie 3 centrom ma minusy ale z 2 patrzac na nasze szczescie do kontuzji mihm jako 3 przydalby sie w zeszlym sezonie bardzo. problem polega na tym ze on tez byl kontuzjowany....

 

gerald wallace. jakos ciezko mi uwierzyc w to. onzaczaloby to ruszenie w przyszlym tradzie waltona i polowanie na naprawde gruba rybe. poki co w tym systemie wyzej oceniam lamara od geralda. pomijam kontuzjogennosc obu panow. lamar zagral nqprawde przyzwoity sezon (w sensie statystyk) borykajac sie z 2 powaznymi kontuzjami. mysle ze ten gosc potrafi u nas zagrac sezon na poziomie 20-10-5 w trojkatach. a wtedy zapomnimy o oddawaniu go.

 

patrzac teraz na nasz sklad moze to albo oznaczac polowanie na superstara. albo zlozenie solidnej ekipy z tym co jest teraz. jezeli nie bedzie kontuzji to mamy naprawde baardzo szeroki sklad, gdzie sa juz doswiadczeni goscie ktorzy wiedza co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad masz info ze 5 baniek za 2 lata gry??

Oto ono BB2.

Chris Mihm signed a two-year, $5-million free-agent contract Thursday to stay with the Lakers, and Derek Fisher will sign a three-year contract today worth about $14 million to return to the team he left three seasons ago as a free agent. Mihm, who turned 28 on Monday, did not play last season after undergoing reconstructive surgery on his right ankle in November. He hopes he has left behind his ankle troubles, which also included an operation last July. Los Angeles Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok fan:) dzieki za cytat:)

dzis doczytalem ze kobe wciac uncleair ale pozytywnie ocenia resigny waltona, mihma i pozyskanie fishera.

 

przy okazji sie dowiedzialem ze schudl kilka kilo i obecnie jakby ktos nie wiedzial jest na kilkudniowym campie teamu usa przed mistrzostwami ameryki:)

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem. polowa z was jest na wakacjach. i jest specjalny dzial do filmikow ale tylko przejzyjcie to:)

qrcze ten gosc predzej czy pozniej poprowadzi nas do misia....

Hehe, oglądałem ten mecz w całości na żywo i musze powiedzieć że był dużo lepszy niz ostatnie mecze gwiazd. Chłopaki się przykładali do gry, bo rywalizują o miejsca w składzie a Kobe...cóż, pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jego szczupła sylwetka. Naprawde widać te zrzucone kilogramy, tak szupłego Kobego to nie widziałem chyba od 98 roku ;)

Jeśli chodzi o gre to pokazał klasę. Miał słabszy moment w drugiej połowie ale w ostatnich minutach to był ten niesamowity Kobe którego znamy. Po prostu klasa a ten GW... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic mam nadzieję, że jak wrócę za dwa tygodnie to już będę mógł pooglądać w necie zdjęcia z konferencji prasowej z udziałem KG trzymającego koszulkę Lakers ze swoim nazwiskiem :)

No to się jutro rozczarujesz.. JO nie ma i nic nie wskazuje, żeby był a KG to już wogole bez szans. Po wykupieniu Hudsona z Minnesoty możemy być pewni, że KG zostaje..

 

Martwi mnie to, że nic w Lakersach się nie dzieje. Bryant podobno już nie chce więcej zmian. Luke też coś mówi, że wzmocnień nam nie trzeba. Szkoda, bo wszystko idzie w tym kierunku, że żaden ruch z naszej strony już nie zostanie wykonany.

 

Na zagranicznych forach wszyscy jarają się Andrew i jego posturą z pewnego zdjęcia.. tylko szkoda, że owe zdjęcie jest dwa lata stare..

 

Ciekawe co z plotką Kwame do Orlando, Hedo do Sacramento a Ron do nas(?) coś ostatnio też ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to koniec zmian to kicha, aczkolwiek w tym roku przejdziemy 1 runde, poieważ będziemy mieli dużo lepszy bilans niż ostatnio. Napewno ;)

 

Cholera, a tak mnie kręci ten Artest u nas, żeby zagrał z Kobe i Odomem. To mogłaby być naprawde ciekawa mieszanka. Nawet za kwame i Farmara. Skoro Bynum tak dobrze wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie Artest i co? trzech SF nominalnych plus Radman, który też może grać na tej pozycji? po co nam w jednym czasie Odom, Walton i Artest? tracimy dobrego podkoszowca, który IMO się cały czas rozwija (czyt. Kwame) a zyskujemy kolejnego SF, na dodatek dość chimerycznego... i tak chcecie wchodzić w następny sezon? czy któregoś SF wykorzystać do jakiegoś transferu? bo inaczej tego nie widze... możemy sobie podać wówczas rękę z Houston bo oni mają PGów jak mrówków a my SFów

 

Mich@lik dzisiaj jest jutro ( 8) ) i czemu mam się rozczarować (solidarny z Vanem) ?? co się dzisiaj stanie/stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie Artest i co? trzech SF nominalnych plus Radman, który też może grać na tej pozycji? po co nam w jednym czasie Odom, Walton i Artest? tracimy dobrego podkoszowca, który IMO się cały czas rozwija (czyt. Kwame) a zyskujemy kolejnego SF, na dodatek dość chimerycznego... i tak chcecie wchodzić w następny sezon? czy któregoś SF wykorzystać do jakiegoś transferu? bo inaczej tego nie widze... możemy sobie podać wówczas rękę z Houston bo oni mają PGów jak mrówków a my SFów

cały sezon graliśmy z Odomem na PF, więc czemu miałby on zacząć grać na SF? a kto wtedy na PF? Turiaf na 20 min i reszta Cook? bez jaj... a rotacja wyglądała by w ten sposób najprawdopodobniej:

SF - Artest / Walton / Radman

PF - Odom / Radman / Turiaf

chociaż ja wolałbym Turiafa przed Radmanem na PF

 

Mich@lik dzisiaj jest jutro ( 8) ) i czemu mam się rozczarować (solidarny z Vanem) ?? co się dzisiaj stanie/stało?

Dzisiaj Van miał wrócić z wakacji i liczył, że zastanie coś ciekawego. Jeśli solidaryzujesz się z Vanem i w tym samym czasie wyjeżdżasz na wakacje ;) i też dzisiaj wróciłeś, a liczyłeś na KG/JO to chyba się rozczarowałeś, nie?

 

Ja wróciłem wczoraj i jestem rozczarowany :? coraz bardziej oddala się wizja KG/JO :? Mihma oceniam pozytywnie, Fisha już mniej. Za bardzo przepłacony, chociaż może być pożyteczny. Mam tylko nadzieję, że przyjście Dereka oznacza dołożenie Farmara do pakietu, co go tylko uatrakcyjni. Jeśli PFa nie zdobędziemy to liczę na Artesta tanim kosztem i trio z KB i odomem. Taka mini nagroda pocieszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.