Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze. ale żałuję, że nie ogłądałem dzisiejszeej SL. Widzę, że Critters poszalał, na spółkę z Farmarem zagrali świetnie. Coby też kolejny raz nienajgorzej.

 

Co do Fisha już pisałem, że to za dużo, chociaż patrząc na takiego Lewisa to w sam raz :P

 

A te ploty z Francisem to chyba jakiś żart. Nie ma mowy, żeby Mitch go podpisał. No chyba, że jest pewny co do jakiejś wymiany, w której np Farmar będzie brał udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Crittenton lepiej rzuca z tego akademickiego dystansu (prawie w ogóle się nie myli), niż z wolnych. Ale nie tłumaczyłbym tego brakiem umiejętności. W końcówce trafił już 4 z rzędu.

 

Coby Karl jest świetny jak narazie :D Dobrze rzuca za 3, nienajghorzej broni i potrafi wejść pod kosz. Je bym go podpisał bez gadania, a Sashe opchnął w jakims tradzie. Jest dużo lepszy, a na inne miejsce go nie widze, jak tylko na back-up typu Sasha.

 

Ostatnia oferta dla Fishera, to podobno juz 4.3 mln na sezon, więc zostaje nam jeszcze milion. Może jak zjedzie z ceny jeszcze do 3, to nam się będzie opłacać. od Smusha jest lepszy pod każdym zględem, nawet obrony, ale jednak mam przeczucie, że moglibyśmy zdobyć coś więcej. Fishera podobno możemy podpisać dopiero, gdy Utah uporają się z jakąś 'papierkową robotą', wię c Mitch ma czas by się rozmyślić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, trochę przesadziłem z tym Blountem. Facet robił w minionym sezonie solidne 12-6 i powinien wystarczyć pod koszem. W pamięci utkwił mi mecz, w którym Kwame przestawiał go pod koszem jak chciał, może stąd ta opinia.

wiesz jak to jest z Kwame jak mu się chce i ma dzień to nie ma znaczenia czy broni Blount czy nawet Duncan :) mnie Blount utkwił w pamięci jak nam trójki zaczął nagle nie wiedzieć czemu sypać w końcówce jednego meczu z Wolves, ma niezly ten rzut z pół dystansu więc myślę, że w trójkątach jak obrona zajęta byłaby i Bryantem i KG jeszcze lepiej mógłby się prezentować.

 

Jendras Lakers mogą nie atakować do Williamsa, Blake'a czy Francisa bo mają już dwóch młodych PG, z których liczą pewnie, że przynajmniej jeden będzie klasowym rozgrywającym niezależnie od tego czy mają w tym rozumowaniu rację czy nie to w obecnej sytuacji właśnie najlepszą opcją jest Fisher właśnie na jakieś trzy lata, ale absolutnie się zgadzam, że nie powinno to być MLE.

 

no nic mam nadzieję, że jak wrócę za dwa tygodnie to już będę mógł pooglądać w necie zdjęcia z konferencji prasowej z udziałem KG trzymającego koszulkę Lakers ze swoim nazwiskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher Agrees To Return To Lakers

July 12, 2007 - 7:01 am

The Press-Enterprise -

Derek Fisher will re-join the Lakers.

 

Fisher and the Lakers have agreed to a three-year contract worth about $13,959,000, league sources said.

 

However, there will be a holding period before he can sign the contract. Fisher, who was released by the Utah Jazz last week, has to clear waivers first.

 

It'll take seven days before Fisher can clear waivers, and that won't start until his previous contract of $20,592,600 that he walked away from is amended to zero dollars

 

 

14 baniek za 3 lata... moim zdaniem za dużo. Ale skoro Lewis bierze 120 baniek to Fisher powinien dostać 30 za 3 lata :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na jazzowej podstronce naszego forum tak sobie z jazzmanem wymieniliśmy poglądy na temat Fisha i jego rozwodu z Jazz. Okazało się, przynajmniej na jazzfans tak piszą, że były jakieś niesnaski na linii AK - 47 a Derek :roll:

 

Hmm, jazzman twierdzi, że to tylko spekulacje - chodzi o to, że jakoby Fisher olewał w ofensywie i dawał piłek na Kirilenkę, nawet gdy ten był "na czysto". Ja twierdzę, że coś jest na rzeczy, a zarząd Jazz po prostu jak mannę z nieba powitał propozycję Dereka, mimo jego wkładu w PO i sytuacji rodzinnej. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec - Brzmi to średnio wiarygodnie, biorąc pod uwagę, że to z Kirilenką od dłuższego czasu są problemy, a przynajmniej o tym się mówi. Poza tym Fisher był tu raczej od zdobywania punktów, nie od rozgrywania.

 

Inna sprawa, że Jazz zapewne nie byli zachwyceni, patrząc na 20 milionów dolarów pozostałe w kontrakcie Fishera.

 

Jeśli chodzi o Dereka w LA, to znacie moje zdanie. Czternaście baniek to dużo, ale lepsze to od szesnastu, o których się spekulowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz na pewno wygodnie było się pozbyć tych 21 milionów, kiedy brali Dereka nie wiedzieli, że Williams zrobi aż takie postępy więc i na zmiennika dla niego nie potrzebują wydawać po 7 milionów za sezon, na SG też zapewne wolą mieć kogoś wyższego dla kogo granie na tej pozycji jest czymś naturalnym. Derek trafiając do Utah też z tego co pamiętam nie skakał z radości, ale to profesjonalista to nie jęczał. Pojawiła się sprawa choroby jego córki więc dla wszystkich stron najlepszym wyjściem było rozstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers podobno są w kręgu zainteresowanych Magloirem. Tylko za co oni chcą go podpisać? Za 2 mln? Wszystko fajnie, bo widziałem go w Lakers tego lata, ale raczej nie możliwe po podpisaniu Fisha. Poza tym jakby Fish był tak mądry i podpisał za minimum dla veteranów to mielibyśmy jeszcze całe MLE dla Magloira.

 

A co do sporu na lini Fisher-Jaric, to wolę Fisha, bo to jest koleś, który wie jak wygrywać mecze i misie. Wie jak budować mistrzowska drużynę, a co do jego obrony, to my nigdy nie mieliśmy dobrej obrony na PG więc możemy wygrywać bez niej.

 

A tak apropos KG i JO to sprawa strasznie przycichła, ale mam nadzieję, że to cisza przed burzą. Ale myśle jedno jest pewne, że któryś z nich trafi do Lakers, bo jeżeli nie uda się pozyskać KG, ani JO za niską cenę to chyba wtedy poleeci LO i AB za tego O'neala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sporu na lini Fisher-Jaric, to wolę Fisha, bo to jest koleś, który wie jak wygrywać mecze i misie. Wie jak budować mistrzowska drużynę, a co do jego obrony, to my nigdy nie mieliśmy dobrej obrony na PG więc możemy wygrywać bez niej.

 

Kiedyś mieliśmy Shaqa pod koszem, kiedyś nie było no handcheck rule, kiedyś nie było tylu zapierdalaczy na pg, a na Marka Jacksona czy Ericka Snowa spokojnie można było wysłać takiego Rona Harpera.

 

 

O Magloirze możemy zapomnieć. Teraz pozostaje mieć nadzieję na transfer Garnetta, w którym pozyskalibyśmy także Blounta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Farmar i Critt zaprezentowali się solidnie, aczkolwiek średnio. Mam jakieś wrażenie, że Javaris czasem przysypia na boisku :D Powinien cfzęściej używać swojego dryblingu i wchodzić pod kosz. Miał dziś 6 asyst, ale zaczął grać praktycznie w drugiej połowie. Co cieszy, jest bardzo trudny do przejścia 1 na 1, ale czasem zostaje na zasłonie. Farmar rzucił 2 trójki, nieźle bronił i był aktywnienszy od Critta. Grał krócej, ale był bardziej widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj Crittenton zasiał ładnie, 28 pkt. Farmar 6 ast, też spoko.

 

Ale piszę dlatego, bo rozśmieszył mnie news na getgarnett.com :lol:

 

AOL’s Fanhouse: During the online webcast of the Summer League Suns/Blazers game, one of the broadcasters (I don’t know who it was, sorry) made a little bit of a mistake. His mouth believed he was off the air, but his microphone disagreed … and unbeknownst to the broadcaster himself, he told the whole world this:

 

A Lakers team source told him that the Lakers would be trading Kobe Bryant to the Grizzlies for Pau Gasol and Mike Miller, and that it would be going down in the next 10 days.

 

For whatever it’s worth, the proposed deal does work under the cap.

Jakaś kpina :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javaris znalazł się w pierwszym zespole Ligi Letniej według NBA.com :D

 

Pojawiła sie plotka o trójstronnej wymianie z miny i Bostonem. Mielibyśmy oddać lamara do Bostonu i pewnie Bynuma. Ja jestem za. Nawet jak zostaniemy z Brownem na C i Waltonem na SF, to może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak odnosicie sie do opcji oddaia farmara? wciagniecia go w jakis lepszy trade(typu pozyskanie kg,jo czy kogostam)

 

w sumie bez sensu miec trio farmar-fish-crittenton

 

a javaris pokazuje poki co ze moga byc z niego ludzie. ja wiem ze 28 pts zdarzalo sie juz niejednemu zawodnikowi rzucac w letniej lidze ale ten chlop naprawde fajnie sie prezentuje. etyka pracy tez bez zastrzezen wiec to moze byc to. duzo pozytywow naczytalem sie na jego temat i o ile na temat wielu zawodnikow czytalo sie pozytywy(patrz wafer is next allen) ale biorac pod uwage to do jakich szkol chodzil i jak pracowal to mozna w niego uwierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speaking publicly for the first time since the draft, Taylor said Monday, a day after returning from a three-week honeymoon in China, that he never tought to trade Garnett, 31, but for the first time decided to listen more seriously to what teams had to offer.

 

"In the past, teams had asked me, and I just said, 'No, we're not interested,' " Taylor said. "But this time, I was going to be more involved and said we probably should just see if something makes sense for us.

 

"I talked to K.G. about it; I said, 'You're going to hear a lot of (rumors) stuff, but I'll call you if something really happens.' I just asked him (about a trade), and he'd say, 'No, I haven't changed my mind.'

 

"I said, 'We're probably going to bring in (top draft pick Corey) Brewer with one more young guy, so you've got young guys, and you're going to have a younger team.' And he said, 'I don't think I mind playing with those guys.'

 

"In the end, nothing really happened."

 

The Wolves will continue to discuss trade scenarios, Taylor said, but they won't include Garnett.

 

Albo (prawdopodobnie) to wszystko zasłona dymna i Taylor chce po prostu podnieść jego wartość albo KG rzeczywiście się nie rusza z Minnesoty. W tym drugim przypadku to mimo że Garnetta bardzo lubię to będę parzył z satysfakcją jak jego Wolves walczą o najwyższy pick w drafcie.

 

Stay losing KG.

 

W najgorszym razie będziemy musieli wrócić do sprawy JO. Tyle że tu sytuacja jest na tyle trudna że JO poprosił o trade w razie przebudowy zespołu. A nie bardzo wiadomo co Pacers planują. Czy chcą walczyć o playoffs na słabym wschodzie czy oddać swoją gwiazdę za młode prospecty i spadające kontrakty.

 

Paczka oparta na Kwame, Andrew i Farmarze nie wygląda źle. Tym bardziej że innych chętnych na JO raczej nie widać. Knicks odpadli, Celtics też, Nets już on nie interesuje. Zresztą, ja nawet posłałbym im mojego ulubieńca Lamara. Z ciężkim sercem ale jednak. Piątka Fish/Kobe/Walton/JO/Kwame wygląda lepiej niż Parker/Kobe/Walton/LO/Kwame

 

Ogólnie to wracam z wakacji siadam do kompa z nadzieją na miłe zaskoczenie a tu klapa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg dzisiejszego czata na espn z Markiem Steinem (ktorego ja osobiscie nie lubie, ale w sumie moje lubienie nie ma tu nic do rzeczy) i KG i JO sa wciaz "w grze", wciaz wiele sie moze zdazyc i takie gadki jak ta powyzej to tylko zaslona dymna. Czy faktycznie Minny sie boi ze KG odejdzie za darmo, albo czy KG naprawde oddalby lekka reka ponad 20 baniek za sezon to inna sprawa, nigdy tyle kasy nie mialem (hehe) wiec ciezko na 100% stwierdzic. Jeszcze wiele sie moze zmienic i LAL dostana to czego chca. Podkreslalem to juz, osobiscie jako ktos stojacy z boku nie oddalbym i Bynuma i Odoma za JO, w takim ukladzie 2 za 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie zaproponowalbym minesocie trade kwame + odom za garneta i byloby git

ale przypuszczam ze jak zwykle zarzad LA zjebie i zostaniemy z takim skladem jakim skonczyliusmy sezon i znowu w PO chu** zdzialamy

nie wiem jak mozna niewykorzystac takiej okazji tylu swietnych zawodnikow do pozyskania a zarzad gowno robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mihm jednak podpisał z Lakers i te wycieczki do Bulls i Phoenix to pewnie urządził tylko dla zrobienia lepszego wizerunku... ja się cieszę że podpisał z nami i nie odszedł bo daje nam to pewną "głębię" pod koszem. Jeżeli tylko grałby to co przed kontuzją to będzie super.

 

Ciekawe na ile i za ile bo nie podali nigdzie takowych informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie zaproponowalbym minesocie trade kwame + odom za garneta i byloby git

to ja proponuje i co jest git? Nie robmy sobie zartów za ten pakiet mozna by wyciagnac conajwyzej mariana z "dostepnych" graczy na rynku. Tyle ze ze ten zawodnik nie podnosi LA na poprzeczkę wyzej.

 

Co do Mihma, to chyba Mitch dalej liczy na jakiś wiekszy trade bo trzech naprawde solidnych centrów to ciezko obdarzyc jakoś czasem, do tego trzeba dodac ze dla kazdego z nich pozycja obrotowego to praktycznie jedyna pozycja (no moze po za Brownem, ale on tez lepiej sie sprawdzal na srodku).

 

Trzeba cos kobinowac, moze z Nets i RJem, ale znajac zycie Mitch bedzie czekał na KG, a w czasie czekania jakis Boston, tudziez inne Nets zgarna JO'N-a, a LAL pozostana w dupni, bo KG nie odejdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.