Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Radmanović + Vujacić = Artest

To byloby marzenie ale jakos nie wierze zeby Sacramento na to poszlo ;) IMO bardzo malo prawdopodobne. Artest jest jednak wiecej wart od tych 2 i mysle ze GM Kings wie o tym.

 

Sa jakies plotki w sprawie KG or JO? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

air to jest logiczne ze gm kingsow o tym wie:) ale problemem tu jest to co sie dostanie za artesta. bo wiadomo ze nikt nie da im 100% wartosci artesta. za duze ryzyko i takie tam. swego czasu stojakovic to byla juz najwyzsza cena za ron rona. knicks daja za ron rona davida lee. ktory imo nie bedzie nikim lepszym niz jakims rezerwowym. owszem przydalby sie kingsom pod kosz ale gdybysmy wmowili kingsom ze potrzebuja radmana bo to bedzie drugi stojakovic to czemu nie:) patrzac na dokonania radmana w nba mysle ze jest podobnej wartosci do lee, jesli nie wiekszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem pierwszy mecz.. tylko pierwsza połowa ale jak patrze na grę Crittentona to oczy mi wychodzą.. Ta gra w obronie, kontrolowanie tempa gry.. krótko mówiąć trafił nam się cukiereczek.. jak będzie grał tak dalej, to pachnie mi to S5 i outem Farmara z LA 8)

Pierwsza połowa ale...na razie spełnia moje wszystkie (bardzo wygórowane!) oczekiwania. Szybki, świetnie panuje nad piłką, gra w obronie, atletyczny..miodzio :)

Ale tak czy siak spokojnie z wywalaniem Farmarów itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie nie przekreślajcie jeszcze Farmara po pierwszym meczu, jeżeli jednak Crittenton ma tak zawsze grać to welcome w S5 :P

 

P.S. White się rozkręca :D

Heh, pierwszy mecz się nawet nie skończył ;). No ale ja sie zgadzam, Farmar może nie gra dziś dobrze ale co z tego, ogladaliśmy go w RS, wiemy na co go stać. Teraz warto za to podziwiać nasz nowy nabytek - "Crittersa" 8)

 

EDIT No nie moge ... jeszcze game winnera zaserwował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Critters :wink: na prawdę świetnie. Bardzo dobra obrona i ten blok, kiedy sam pobiegł za atakującym kolesiem :shock: ( nie wiem kto to był), jakby mu jeszcze ten na koniec zaliczyli, a nieodgwizdali faulu :twisted: . Widać było wielką różnicę w obronie między nim a Farmarem i nie wiem czy to duspozycja dnia czy on faktycznie jest, przynajmniej w obronie o tyle lepszy od Jordana. I co mnie zaskoczyło to to, że przy wzroście 198cm jest tak strasznie szybki :shock:. W ataku też świetnie- 18pkt i decydujący pkt dający nam zwycięstwo :P , a to jak wchodził pod kosz po prostu miażdży. Z podawaniem u niego też nienajgorzej :wink:. I może to chwilowe zachwycenie, ale w tej chwili uważam, że miejsce naszego podstawowego rozgrywajka należy do niego. Jedyne do czego można się przyczepić to skuteczność z rzutów wolnych i to, że dosyć często nie mając piłki w ataku po prostu stał.

 

Na uwagę zasługuje również myślę Rodney White oraz Coby, który też całkiem dobrze zagrał. Reszta raczej nic specjalnego, a Farmar

zdecydowanie poniżej swojego poziomu.

 

P.S. Farmar się zgolił 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhaaaaa niezłe to było.. wymarzony debiut.. Super chłopak zagrał, oby tak dalej.. Szkoda ze Farmar dał tak dupy.. te straty na koniec :\\\ Mam nadzieję, ze McH. tego nie oglądał i Farmar u niego jeszcze dobrze stoii 8) Dobra PG już mamy, teraz KG i jedziemy :wink:

 

BTW.. podobno Lakers oferują Fisherowi max 2.5 mln/y i kontrakt na 3 lata.. lepsze to niż całe MLE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze McH. tego nie oglądał i Farmar u niego jeszcze dobrze stoii 8)

 

No na pewno dobrze stoi, bo po jednym złym meczu raczej nikt nie zmiania opinii o żadnym graczu. Chyba, że jest to gość, co do którego nie mamy wyrobionej opinii, jak w przypadku Crittentona. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javaris świetnie się dzisiaj zaprezentował. Bardzo dobrze kozłuje i wchodzi pod kosz, spokojnie rozgrywa piłke i nie popełnia wielu strat. Może rzut mu nie siedział, ale to tylko 1 mecz, a uznawany jest za niezłego strzelca. na pewno miał trochę tremy, to normalne. Jest pod każdym względem lepszy od Smusha, także nie ma się o co martwić. Zna trójkąty :D.

 

Brawa też dla Rodneya Whita, który, moim zdaniem, zasługuje na gre w NBA. Nic na siłe, dobra gra pod koszem i niezły rzut z półdychy. Coby też na plus.

 

Greer robił z nami co chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie, że Smusha to my też z ligi letniej wyrwaliśmy, chłop zachwycał wysoki guard, świetny obrońca, atletyczny, atakuje kosz itp

 

nie mówię, że z Crittentonem będzie podobnie widać, że ma chłop talent i jest to pod każdym względem przeciwieństwo chociażby Vujacica i fajnie, że w końcu do Lakers trafiają tego typu gracze, ale ciągle mam w pamięci tego Parkera, który nas zrobił w balona i myśleliśmy, że w końcu mamy naszego defensywnego stopera po tym co pokazywał w lidze letniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, nie zgodze się z twoją wypowiedzią.

 

Ze Smushem prawa wyglądała troche inaczej. On miał już za sobą kilka epizodów w NBA i jednak to, że został wywalony po kilku tygodniach, powinno dać Kupchackowi do myślenia.

 

Crittenton to TOP3 rozgrywających w tegorocznym, bardzo mocnym drafcie. Podczas swojej kariery na uniwerku zyskał sobie uznanie swoją niezwkłą wolą udoskonalania się i chęcią pracy nad sobą i zaangażowania w grze. Jednak taka gra prezentowana pzez cały sezon w lidze akademickiej jest więcej warta niż kilka meczy w lidze letniej w wykonaniu Smusha, któregi wcześniej szybko pozbyto się z 2,3 zespołow NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No JC ładnie pojechał w pierwszym meczu. Wiadomo, ze po pierwsze to liga letnia, a po drugie to póki co tylko jeden mecz, no ale rozpoczął bardzo dobrze przygodę z Lakers i oby było tak dalej.

 

Co do tego co napisał Van, to zgodze się z KB81. Jednak Crittenton to debiutant, dobrze bronił na uniwerku, dobrze broni teraz, wiec mam nadzieję, że tak będzie tez w NBA. Przecież nie każdy jest tak leniwy jak Smush, któremu się nie chciało dupy ruszyć w obronie jakby był gwiazdą pierwszej wody. takze spokojnie, ja mam nadzieje że chłopak się nie zmarnuje i już do października będzie u nas ładnie wymiatał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ja nie mówię w żadnym wypadku, że z niego będzie następny Smush chodzi mi tylko o jedną rzecz Parker był chwalony za swoją grę w lidze letniej głównie za swoją defensywę w potem właśnie jego defensywa stała się tym za co go najbardziej przeklinaliśmy czyli to co wydawało się jego największym atutem w SPL potem okazało się jego największą słabością. Jeżeli mnie pamięć nie myli to George też był kiedyś zajebisty w lidze letniej.

 

Jasne, że fajnie jak sobie nieźle radzi i ja również jestem co do niego optymistą, ale po prostu różnie to bywa. Jednak fajnie, że sprzątnęliśmy go napalonym na niego Heat mam nadzieję, że Mitch pójdzie teraz za ciosem i jeszcze Mo Williamsa jakoś zwinie Rileyowi sprzed nosa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Mo by się przydał :D Najlepiej za MLE. Najbardziej w tym całym zamieszani martwi mnie, że jeśli Bucks nie zatrzymają Mo, to zatrzymają Bella, który super by do nas pasował :(

 

W ogóle plotki z udziałem Lakers ostatnio ucichły. Bardzo bym chciał, by Lakers wreszcie podpisali jakiegoś rozgrywajka za MLE, Theo, czy ktoś inny, ale czas leci i niemiło by było, gdyby Mitch się spóźnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crittenton to TOP3 rozgrywających w tegorocznym, bardzo mocnym drafcie.

Ale stosunkowo słabym jeśli chodzi o rozgrywających :). Na tą ligę podwórkową trzeba patrzeć przez palce i nie wyciągać daleko idących wniosków, bo wystarczy spojrzeć na jakiś mecz, żeby zobaczyć ile w tym wszystkim przypadkowości i nieładu taktycznego. Przepraszam was ale trochę mnie to śmieszy, że wstawiacie już chłopaka do pierwszej piątki, zapominając gdzie zaliczył ten dobry występ i przede wszystkim jak newralgiczną pozycją w NBA jest pozycja rozgrywającego. Co prawda taktyka Lakers jest powszechnie znana i znana jest rola PG w niej, ale mimo wszystko debiutant na rozegraniu nigdy nie wróży niczego dobrego. A do tego jeszcze freshman :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Los Angeles Lakers emerged as an instant favorite to sign Derek Fisher last week after Fisher asked the Utah Jazz to release him from the final three years and $21 million left on his contract so he could move to one of the half-dozen NBA cities with a treatment center equipped to handle his young daughter's rare form of eye cancer.

 

Call them virtual sure-thing favorites now.

 

Fisher, according to NBA front-office sources, is no longer even considering other teams and is on track to re-sign soon with the Lakers -- who drafted him in 1996 -- barring an unexpected snag in negotiations.

błagam za minimum, cholera biorąc pod uwagę, że to Mitch to chociaż za połowę MLE, ale pod żadnym pozorem nie za całe :!:

 

jednak chyba nie ma się co oszukiwać Lakers od końca sezonu trąbili o weteranie na tą pozycję, pojawił się do wzięcia znający doskonale trójkąty Derek to jasne się stało, że Lakers już pewnie na inne opcje na tą pozycję nie spojrzą :? mam ogromny szacunek dla Fishera i ktoś taki na pewno się w Lakers przyda, ale defensywy na rozegraniu głównie przeciwko p'n'r nie poprawimy po raz kolejny, za minimum nie miałbym jednak nic przeciwko, ale nie ma się cołudzić, że jak dojdzie do tego to właśnie na takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wygląda na to, że podpisanie Fishera to już kwestia czasu. jego agent zaprzestał już rozmów z innymi zespołami Ciekawy tylko jestem, jaka to będzie kwota. Nie jestem zadowolony z tego wyboru, nie wzmacnia on naszej obrony znacząco, choć na pewno wzmacnia atak. Dobrze by było, gdyby Derek mógł zagrać chociaż cały sezon i gdyby za reszte MLE udało się sprowadzić jakiegoś cennego podkoszowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.