Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Blake'a też wziąłbym za MLE. Nawet całe. Ma wszystko czego nam potrzeba: mało strat, dobrze podaje, dobrze rzuca i dobrze broni. Przynajmniej jest spokój na PG, a Farmara można urzyć w jakiejś wymiance. Może się przydać :D

 

:shock: Nieźle podaje, nieźle broni ( ale nie ma do tego najlepszych warunków ), kiepsko rzuca - nie dziękuje.

Mam nadzieje że MLE nie pójdzie na Blake'a :roll:

 

P.S. Podpisanie Waltona oczywiście dobry ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras

 

Ty wogóle pamiętasz jak dawno ja napisałem tamto stwierdzenie o Hughesie? Po prawie połowie sezonu niestety bardzo wiele się zmienia, w tym także opinie o graczach ;)

 

Foster - mea culpa faktycznie nie grał, nie wiem co mi się ubzdurało, prawdopodobnie wspomnienia z bardzo dawnego obcowania z grami typu NBA Live i śmiesznymi transferami jakie tam przeprowadzałem jako mały dzieciak :lol:

 

Radmanovic - niewiele miał w tym sezonie meczów, w którym jak to powiedziałeś - coś wyczarował :) Marshall także miewał przebłsyki ;) Zresztą nie wyobrażasz sobie chyba aby facet wychodził w s5? Poza tym przepraszam cię, ale czego ty się czepiasz naszej deski? Fakt, że Marshall wie o tym tyle co ja o hodowli krów, ale u nas są inni gracze od tej roboty :) Mając zdaje sie najlepsza zbiorke w calej lidze (staysttycznie) nie potrzeba nam kolejnych wzmocnien w tym aspekcie. Co innego bloki, ale Radmanovic zdaje sie monster blockerem nie jest :) Jak dla mnie - mówię mu zdecydowanie nie :)

 

Farmar - proszę ... nawet gdybyśmy go ściągneli to grzałby ławe :) PG jest zarezerwowane dla dwójki Boobie/Boogie i o ile ten drugi ma szanse gdzies wylecieć to pierwszego ni w ząb nie ruszysz :) U nas większość czasu rozgrywa piłkę James i nam potrzebna jest przede wszystkim teraz druga opcja w ataku, a nie ktoś ,kto pod koszem rywali jest mało produktywny. Co do Snowa ... jako rezerwowy okazało się, że jest bardzo ptrzydany :) Błędem było poprostu wystawianie go w s5, kiedy został rezerowym wchodzącym na określony czas i określone zadanie, automatycznie wzrosła jego wartość dla zespołu :) DJ'a nie skomentuje bo tu sie zgadzamy ;)

 

Tak samo jak z faktem iż Hughes szkodzi sobie i nam będąc w Cavs :) Jestem jak najbardziej za odsprzedaniem go, ale nie za graczy, którzy będą się dublowali (w najlepszym wypadku) z tymi, którzy są obecnie w naszym rosterze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucasso - na temat Hughesa rozmawialiśmy jakoś dwa miesiące temu, przed play-offami.

 

Pg - Snow jest stary. Staaaaary. Sam Gibson to trochę mało. James rozgrywa i to jest problem. Musi go ktoś odciążać. Zgadzam się, że młody Farmar to nie jest idealne rozwiązanie, ale przynajmniej jest młody, a alternatyw brakuje.

 

Radmanovic - cały sezon grał z kontuzją. Ale w poprzednich klubach regularnie klupał po 10 punktów. Jego kontrakt jest beznadziejny, ale wobec oddania Hughesa nie wygląda tak źle. W Cavs widzę go na ławce. z kim się dubluje? z nikim. Marshall jest stary i będzie coraz słabszy. Pod koszem jest poza nim trzech graczy, w tym kolejny weteran w postaci Ilgauskasa. Foster grywał w pierwszej piątce, kiedy Indiana awansowała do ECF.

 

Nikt się z nikim nie dubluje. Dla mnie to okazja na pozbycie się wielkiego kontraktu Hughesa i uzupełnienie trzech pozycji. zmiennik na pozycji rozgrywającego na lata, strzelec na zmiany dla LeBrona (kogo oni teraz na trójce mają? Newble?) i naprawdę solidny podkoszowy.

 

Jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo chętnie zatrzymałbym Hughesa w Cavs i wyśmiał tę ofertę. Ale tylko w sytuacji, gdyby doszło do zmiany trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake mnie jakoś za MLE nie przekonuje również wolałbym już Greckiego Magica :wink: tak się nad tym zastanowić to jak zatrzymaliśmy Waltona i jak Papaloukasa by podpisali to tych dwóch spokojnie mogłoby wziąć się za kreowanie gry i strata Lamara i Bynuma nawet za JO już nie mówiąc o KG byłaby do przeżycia mielibyśmy w zasadzie wszystko czego nam potrzeba w przypadku ściągnięcia O'Neala nawet Kwame na środek by został.

 

Mihmowi się ubzdurał kontrakt o wysokości MLE :lol: chyba za długo na słońcu w LA przebywał, ale nie powiem dać mu nawet tak ze 4 bańki pierwszy rok, ale zaraz od drugiego wpakować na wszelki wypadek opcję drużyny w najgorszym wypadku byłby znowu kończącym się kontraktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zastanawiałem się nad tym samym, o czym pisze przedmówca. Czy strata Lamara i Andrew, przy Waltonie, PG-MLE, Kwame, Kobe i JO byłaby aż tak widoczna. Praktycznie zamieniamy Lamara na JO i Smusha na Theo/Blake, a to wzmocnienia dużo po obydwu stronach parkietu. Za rok moznaby przeprowadzić kolejne zmiany ze schodzącym kontraktem Kwame. Tylko nie jestem pewien czy Kobe by wtedy został :? Chociaż na pewno zarząd wykazałby się dobrymi chęciami w takim przypadku. Dużo znaouw zależałoby od zdrowia w zespole.

 

PS słyszałem, że Minny przy ewentualnym transferze nie chce kontraktu Odoma, czyli jeśli coś takiego doszłoby do skutku może być bardzo ciekawie :D Chyba, że wciągnącby do wymiany inny zespoł. Ale to gdybanie, bo narazie o KG nic nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz skład na ligę letnią:

 

G/ Javaris Crittenton - 6-4 - 198 - Georgia Tech

 

G/ Ebi Ere - 6-5 - 215 - Oklahoma

 

G/ Jordan Farmar -6-2 - 180 - UCLA

 

F/ Brandon Gay - 6-8 - 220 - USD

 

F/ Jeff Graves - 6-9 - 275 - Kansas

 

G/ Ralphy Holmes - 6-4 - 190 - Cal State Fullerton

 

F/ Dalron Johnson - 6-9 - 210 - UNLV

 

G/ Coby Karl - 6-5 - 216 - Boise State

 

C/ Bryson McKenzie - 6-10 - 230 - Northern Illinois

 

F/ Andre Patterson - 6-7 - 217 - Tennessee

 

C/ Jabari Smith - 6-11 - 250 - Louisiana State

 

C/ Larry Turner - 6-11 - 240 - Tennessee State

 

F/ Rodney White - 6-9 - 230 - UNC Charlotte

 

Trochę dziwi mnie brak Bynuma. Może, dlatego że chcą go wytrejdować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi mnie brak Bynuma. Może, dlatego że chcą go wytrejdować.

Raczej nie. Wtedy chcieliby żeby grał i żeby grał jak najlepiej, aby jeszcze trochę podnieść jego wartość. Po prostu z tego co wiem w lidze letniej grają rookie i drugoroczniacy. A co do Bynuma...

 

With Andrew Bynum showing up daily to work out, impressing skeptics among the Lakers, they're now considering the possibility that their best move may be no move.

 

It's not impossible to imagine Bynum at 14 points and nine rebounds and the Lakers at, say, 48 wins.

 

That might not do it, but if Bryant leaves — which is the way to bet in any case — they'll at least have a young 7-footer.

http://www.latimes.com/sports/la-sp-hei ... &cset=true

Mam nadzieję że to są jedynie zabiegi mające zachęcić innych do tradowania za Andrew i podniesienie jego wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem w lidze letniej grają rookie i drugoroczniacy. A co do Bynuma...

To nieprawda, w lidze letniej grają też starsi zawodnicy. chodzi o sprawdzenie tanich teoretycznie graczy i dobrać ich odpowiednio do załatania głebokich daziur w składzie. Chociaż Lakers 2 lata temu takim zawodnikiem załatali dziurę na PG. I to w S5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Bynumem prawie na pewno jest to związane z tym, że myślą o jego wytransferowaniu, nie znaczy to oczywiście, że to na pewno zrobią, ale bankowo w lidze letniej nie ma go z powodu ewentualnej wymiany bo w końcu ogrywanie się w normalnych meczach 5na5 wciąż w tym wieku by mu się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się, czy w ogóle jeszcze w tym offseason napalać się na jakieś transfery. tak naprawdę to od początku mówi się a to o JO a to o KG, ale póki co nic konkretnego z tego nie wynikło.

 

Wszystko miało się wyjaśnić już przed draftem, ale nic takiego nie miało miejsca, a teraz nie ma już nawet żadnych plotek, wszystko przycichło i to mnie niepokoi.

 

Cały czas czekam, na jakiś wielki, spektakularny ruch, transfer z którego cieszyłbym się wbrew wszystkiemu, a narazie cisza.

 

Co wy o tym myślicie, czy władze Lakers coś robią i czy doczekamy się wreszcie konkretnego wzmocnienia zespołu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy o tym myślicie, czy władze Lakers coś robią i czy doczekamy się wreszcie konkretnego wzmocnienia zespołu

 

Władze Lakers robią, próbują i dlatego te plotki, ale dzisiaj bardzo trudno jest zrobić transfer z udziałem gwiazdy choćby ze względu na salary. A JO chyba jeżeli byśmy chcieli to możemy mieć, tyle że Odom i Bynum to wysoka cena, nawet za wysoka, mimo tego co pisałem wcześniej, że dokonałbym takiego trejdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy o tym myślicie, czy władze Lakers coś robią i czy doczekamy się wreszcie konkretnego wzmocnienia zespołu :?:

dopóki JO czy KG nie wylądują w innych klubach nie ma się co jeszcze specjalnie stresować. Wygląda na to, że tak jeden jak i drugi klub zmieni tego lata kwestia tylko na jaki.

 

Lakers zapewne z Pacers nie zrobią wymiany zwłaszcza kiedy traciliby i Lamara i Bynuma tak długo jak będzie KG wciąż na rynku to będą się wstrzymywali z wykonywaniem jakichkolwiek innych ruchów. Oczywiście mogą zostać dzięki temu wydymani co już też w ich wykonaniu widzieliśmy będą czekali na KG a tymczasem inne wymiany przejdą im koło nosa. Jednak w przypadku JO wątpię nie bardzo Pacers mają go gdzie oddać zwłaszcza po tym jak Knicks ściągnęli Randolpha a Celtics jak Jeffersona oddać nie chcieli tak pewnie nic się w tej kwestii nie zmieni.

 

Jak Taylor wróci z tych Chin i w końcu każe temu jełopowi McHalowi wytransferować KG do Lakers skoro innych opcji nie widać to i Walsh się przejedzie na własnej zachłanności bo Knicks odpadli jak odpadną z rozmow jeszcze Lakers zostanie z JO i nie za dużą liczbą możliwości zwłaszcza, że JO też nie pójdzie chętnie do każdej drużyny.

 

Także teraz będzie pewnie czekanie jak KG pójdzie, ale nie do Lakers Pacers są w zajebistej sytuacji bo Lakers nie mają już innego wyjścia jak dogadać się z nimi, jak jednak Taylor zmusi swojego genialnego GM do wymiany z Lakers bo innych lepszych i tak nie ma to Pacers zrobi się gorąco bo dwa kluby, do których JO chciał pójść grać już załatwiły sobie kogoś innego na jego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał Van, wszystko wskazuje na to że Lakersi nic nie zrobią, dopóki KG jest na rynku. Dla nas oznacza to tyle, że musimy uzbroić się w cierpliwość, bo nic nie wskazuje na to że sprawa się szybko rozstrzygnie.

Mnie najbardziej martwi że nasze opcje sprowadzają się tylko do dwóch zawodników - KG i JO i sytuacja nie wygląda różowo. Może okazać się że zostaniemy z niczym. Presja jaka na nas ciąży, napewno działa na naszą niekorzyść - cały czas wisi nad nami wyzja odejścia KB...no i to właśnie martwi. Rozumiem Kobego, ale może dojść do tego że pójdziemy na wymianę Odom, Bynum - JO i na kolejnym z rzędu transferze potwornie stracimy.

Wydaje się że teraz powinniśmy się skupić na tym najbliższym etapie, czyli pozyskiwaniu wolnych agentów. Mamy to MLE i należałoby je rozsądnie ulokować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jakieś transfery na pewno będą. Jak nie Garnett lub O'Neal, to Bryant. :]

 

 

Ten KG wyskoczył nagle i wygląda na to, że czekają nas długie tygodnie. Liczyłem na trójstronną wymianę z Bobcats, ale wpieprzyło się Golden State. Kluczem może być znalezienie trzeciego zespołu, który wziąłby Odoma i oddałby jakiegoś prospecta. to w połączeniu z możliwością wzięcia na siebie dupiatego kontraktu oraz ewentualną obietnicą extension dla Garnetta, mogłoby załatwić sprawę. Nie zanosi się jednak na to, że to się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jakieś transfery na pewno będą. Jak nie Garnett lub O'Neal, to Bryant. :]

 

hehe co racja to racja raczej spokojnie można stwierdzić, że Mitch będzie miał na koncie tego lata transfer gwiazdy czy tego chce czy nie :roll:[/code]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jakieś transfery na pewno będą. Jak nie Garnett lub O'Neal, to Bryant. :]

:) Świetnie to ująłeś. Okrutna prawda. Albo Bryant dostaje gwiazdę i Lakers o coś grają albo Bryant odchodzi i jest kupa (bo nie wierzę, że nawet taki Gordon czy Deng w połączeniu z jakimś prospektem dadzą to co daje Kobe LAL). Pozostaje tylko czekać. Ciekawi mnie co będzie, jeśli Kobe jednak zostanie a Lakeres nikogo nie sprowadzą. Znowu będą grali tylko o wejście do PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że jeszcze żadnej wzmianki nie było na temat przeprosin KB? :D Myślałem, że jak wejde dziś na forum to sie okaze, ze waszemu subforum przybedzie cos kolo 100 postów a tu widze ze cisza :D Cóż to sie stalo? :) Swoja droga teraz to wszystko naprawde wyglada kompletnie debilnie - Kobe niestety traci w moich oczach w tym offseason - ZERO konsekwencji, strojenie jakichs fochow ... Rozumiem ze mozna byc obrzuonym i domagac sie trade'ów, ale niech przynajmniej zostanie przy jednym zdaniu, a nie zmienia je co 5 minut :roll: :?

 

No ale jestem ciekawy jak sie ustosunkuja fani LAL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że jeszcze żadnej wzmianki nie było na temat przeprosin KB? :D Myślałem, że jak wejde dziś na forum to sie okaze, ze waszemu subforum przybedzie cos kolo 100 postów a tu widze ze cisza :D Cóż to sie stalo? :) Swoja droga teraz to wszystko naprawde wyglada kompletnie debilnie - Kobe niestety traci w moich oczach w tym offseason - ZERO konsekwencji, strojenie jakichs fochow ... Rozumiem ze mozna byc obrzuonym i domagac sie trade'ów, ale niech przynajmniej zostanie przy jednym zdaniu, a nie zmienia je co 5 minut :roll: :?

 

Lucasso szczere to mnie brak słów na tłumaczenie po 50 razy tego samego jak widać niektórzy czego niestety jesteś przykładem i tak nie rozumieją :? gdzie masz zmienianie zdanie Bryanta :?: pokaż mi gdzie on po tym jak pierwszy raz powiedział, że chce odejść powiedział, że wycofuje się ze swojego żądania. Już Dżimiemu to tłumaczyłem łopatologicznie wcześniej, że Bryant nigdzie nie wycofał się ze słów, że chce być wytransferowany powiedział, że chce być graczem Lakers, ale nie powiedział, że równocześnie nie chce odejść jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie.

 

Teraz też nie wiem kompletnie o czym znowu piszesz Ty tutaj przeprosił za sposób w jaki to wszystko robił głównie za to video, ale nigdzie nie wycofał się z chęci odejścia, powiedział, że o tym teraz nie myśli i zobaczy jak to się potoczy. Czyli sprawa jest wciąż jasna tak jak była od początku chce odejść i czeka czy Lakers zrobią jakieś ruchy, które mogą zmienić jego zdanie dla mnie to tak samo wygląda teraz jak i miesiąc temu, nie widzę to braku konsekwencji, dalszego strojenia fochów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.