Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego chcecie się tak od razu pozbywać Gasola? Może nie będzie grał tak jak brat, ale zadatkina solidnego centra ma. Ma te soft hands, świetnie podaje z trumny, niezłe post moves, dobrze zbiera. Może nie jest za szybki w obronie, ale bardzo silny. Dla mnie może być dobrym zmiennikiem w przyszłym sezonie. Poza tym w obliczu ewentualnych wymian będzie trzeba zaryzykować, bo centrów nie bedzie wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Odom mi obieca ze bedzie grac tak jak w pierwszym meczu przeciwko Suns (kidy to Kobe nie gral) to ja sram na JO i KG ;) Wtedy tylko wzmocnilbym pozostale pozycje i jak dla mnie nie byloby zle. Taki Artest, C na MLE i w sumie byloby nice. I tak nie wierze juz w zaden trade (moze JO) ale czasem zastanawiam sie ile Odom moze jeszcze dac z siebie i niewiadomo czy to ze byl mozliwy z nim trade nie wplynie na niego jeszcze lepiej. Bedzie chciec udowodnic ze jest tym All Starem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten nasz Gasol to gra jak ciota... porównajcie sobie jego styl gry z Odenem na przykład :roll: Oden to taki drugi Howard - no dunks, no points :roll: a ten Gasol, to mimo takiego wzrostu, nawet w idealnej okazji rzuca po pedalsku w stylu drugiej ligi polskiej od tablicy i jeszcze sie cieszy, że punkty zdobył w niby efektowny sposób :lol: albo zacznie wkładać piłkę i to najlepiej poprzez power dunki, albo ja go nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Odom mi obieca ze bedzie grac tak jak w pierwszym meczu przeciwko Suns (kidy to Kobe nie gral) to ja sram na JO i KG ;)

I pisze to człowiek, który w sygnaturce ma KG w stroju Lakers :lol:

Hehe bo oczywiscie KG to marzenie ale ja juz w nie nie wierze i w sumie wydaje mi sie ze zostaniemy z Odom'em, dlatego wyrazam moja nadzieje ze zagra jak na niego przystalo bo sam wiesz co potrafi ;). Jednak to nie jest pewne ze Odom bedzie grac super, KG pewny. No ale jak mi obieca 8) :wink:

 

Poza tym KG niekoniecznie za LO :lol: (juz wymyslam ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten nasz Gasol to gra jak ciota... porównajcie sobie jego styl gry z Odenem na przykład :roll: Oden to taki drugi Howard - no dunks, no points :roll: a ten Gasol, to mimo takiego wzrostu, nawet w idealnej okazji rzuca po pedalsku w stylu drugiej ligi polskiej od tablicy i jeszcze sie cieszy, że punkty zdobył w niby efektowny sposób :lol: albo zacznie wkładać piłkę i to najlepiej poprzez power dunki, albo ja go nie chce

No to Duncan też gra jak ciota. Bo on nawet jak może to nie ładuje z góry. A to, że Gasol nie daje wszystkiego z góry, nie znaczy, że jest ciotą! Punkty zdobyte rzutem o deskę mają taką samą wartość. Poza tym jestem pewien, że Marc nad tym popracuje. Jeśli będzie miał w Lakers kto grać na centrze, to prosze, niech wraca do Europy, tam się rozwinie lepiej dzięki dłuższemu czasowi gry, ale jak dojdzie do jakiegoś trade'u, to Gasol będzie musiał zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wg ciebie Duncan nigdy nie zrobil wsadu w meczu to ja nie mam pytan do ciebie juz :roll:

 

Tak się składa ze KB81 tak NIE napisał za to...

aha - nigdzie nie napisalem, ze Gasol jest ciota, wiec uwazaj co piszesz ;)

ty sam sobie zaprzeczasz...

 

dla mnie ten nasz Gasol to gra jak ciota

piszac ze ktos "gra JAK ciota " mozna to pojac ze uwazasz go za ciote... Proste... Ale ty przeciez nigdy sie nie mylisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć przez to, że oglądałeś wszystkie mecze Gasola i jesteś pewien, że nie wykonał ani jednego wsadu? Jeśli tak wnikliwe śledzisz jego poczynania, to pozostaje mi tylko pogratulować.

 

Gdzie ja napisałem, że Duncan nie wykonał ani jednego wsadu w meczu? Oczywiście, ze wykonał, tylko że on ma bardzo dużo do tego okazji, a jednak nie zawsze kończy z góry. I temunie zaprzeczysz ;)

 

PS Chociaż jesli dla ciebie Howad jest wzorem gracza podkoszowego, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manhattan94 - Tobie nie odpowiem bo nie dosc ze wchodzisz miedzy wodke a zakaske, to jeszcze zyjesz bez wody (ewentualnie ze skazona) wiec moge ci wybaczyc to, ze czytac nie potrafisz i przeinaczasz moje slowa poprzez prosta interpretacje

 

Mam rozumieć przez to, że oglądałeś wszystkie mecze Gasola i jesteś pewien, że nie wykonał ani jednego wsadu? Jeśli tak wnikliwe śledzisz jego poczynania, to pozostaje mi tylko pogratulować.

w tych meczach ktore widzialem, nie wykonal zadnego, nawet majac do tego idealna okazje...nigdy nigdzie nie twierdzilem, ze ogladalem wszystkie mecze tego Gasola...

Gdzie ja napisałem, że Duncan nie wykonał ani jednego wsadu w meczu?

ja napisalem, ze Gasol nie robi wsadow, a ty postawiles znak rownosci miedzy nim a Duncanem w tej kwestii wiec po jaka cholere mnie pytasz gdzie tak napisales :?: w ogole po co porownywac Tima ktory mial akcje (rowniez wsady) nawet w top10 do mlodego Gasola :?:

Oczywiście, ze wykonał, tylko że on ma bardzo dużo do tego okazji, a jednak nie zawsze kończy z góry. I temunie zaprzeczysz

a co mnie to :?: zaden zawodnik nie konczy kazdej akcji wsadem wiec co to za jalowa gadka :o

 

PS Chociaż jesli dla ciebie Howad jest wzorem gracza podkoszowego, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać.

tego rowniez nigdzie nie napisalem, ale takie sa wlasnie dyskusje z gim :roll: napisalem tylko o porownaniu stylow gry Odena i Gasola

 

ps: jak juz tak bardzo chcesz sie tutaj wykazac (a nawet chcecie) to zamiast prowadzic takie glupie dyskusje z przeinaczaniem moich slow to lepiej udowodnijcie mi ze nie mam racji i znajdzcie jakis filmik or sth, gdzie Marc Gasol wykonuje wsad w czasie meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manhattan94

Ekhm... nastepnym razem jedno "t" panie Macku :wink:

 

 

- Tobie nie odpowiem bo nie dosc ze wchodzisz miedzy wodke a zakaske,

Nie miałem zamiaru mieszac sie w 'rozmowe' pomiedzy toba i kb81 , lecz zazenowała mnie twoja wypowiedz... dlatego się "bezceremonialnie" wtrąciłem...

 

to jeszcze zyjesz bez wody (ewentualnie ze skazona) wiec moge ci wybaczyc to, ze czytac nie potrafisz i przeinaczasz moje slowa poprzez prosta interpretacje

Naprawde nie wiem za kogo ty sie uwazasz , że potrafisz takie rzeczy wypisywac. I powiem ,że szczerze mam to gdzieś. Ale najpierw piszesz ze nie masz zamiaru na mój post odpowiadać a potem starasz sie mnie sprowokowac tak zebym ( wręcz ) koniecznie ci odpisał...

Apropo wody widze ze słuchasz wiadomości... Ale radziłbym (zamiast z innych kpić z powodu takich incydentów ) dbać " o swój tyłek " a zeby ciebie to nie spotkało... Bo mieszkancy nie sa odpowiedzialni za to co się stało chyba o tym dobrze wiesz ( gieksiorzu :twisted: )

 

P.S. Tym razem ja nie odpisze na twoj nastepny post ( który z pewnoscia napiszesz ) ... Nie chce sobie psuć humoru bo akurat odebrałem paczke i jestem w "lekkiej euforii" .

Dziekuje za przeczytanie ... A jesli o czytanie chodzi to czytac nauczyłem się w przedszkolu wiec prosze mi tu teraz nie pisac takich domysłów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie skaczcie temat gasola.

widzialem go podczas europe tour i przychylam sie do opinii ze jest cipkowaty. nie wiem jak gral w tym sezonei moze sie rozwinal, ale jest troche za miekki do nba. za wolny. to nie ten typ gracza ktorego szukamy. prawdopodobnie on i chinol nawet nie zalapia sie do rostera choc sunowi bylbym w stanei da szanse ze wzgledow chocby marketingowych..........

 

 

ktos moze mi cos powiedziec na temat szykowanego s'n't z udzialem waltona???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theo Papaloukas dostał od nas ofertę 30 mln za 5 lat gry.. co oznacze ze Farmar leci, najprawodpodobnie z Bynumem albo z Waltonem w jakiejśc wymianie.. dobrze gdyby Theo przyjoł oferte (drogo bo drogo, ale wkońcu gwiazda w europie..).. Fajny rozgrywający i mielibyśmy gwarancje, że jeszcze coś nas w tym offseason czeka.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to posunięcie musi oznaczać jakieś inne ruchy, czyli Farmar bye.

 

Może dogadali się z Indiana, że zamiast LO poleci Walton w sign&trade i Farmar. W KG jakoś powoli przestaje wierzyć :? Ale po takim posunięciu możemy mieć nadzieję na jakiś trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ten news się nie potwierdzi to Mich@lik będzie całkowicie skompromitowany jako newsman i tym samym moją suwerenną i nieodwołalną decyzją zabiore mu prawo siania kolejnych, krzepiących serca, "pewnych informacji" na forum 8) w sumie gdyby to była prawda, to mamy za dużo PG jak na moje oko i Farmar mógłby odejść (jakoś mocno się z nim nie zżyłem póki co, mimo, że go lubię) w jakiejś wymianie

 

może dogadali się z Indiana, że zamiast LO poleci Walton w sign&trade i Farmar. W KG jakoś powoli przestaje wierzyć Ale po takim posunięciu możemy mieć nadzieję na jakiś trade.

że niby co :?: Walton, Farmar i Bynum za JO :?: czy o innym trejdzie z Pacers mówisz :?: bo jeśli Pacers się na to złapią to ja jestem 8 rękami za tym :roll: LO, JO i KB w składzie, uzupełnieni przez Theo i Kwame :roll: taki skład nawet przed kolejnymi trejdami byłby niezły delikatnie mówiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż opcja bez oddawania Odoma swietna, ale watpie ze wypali.. Pacers co prawda chca sie przebudować , ale wydaje mi sie ze do tego przydałby im sie taki gostek jak Lamar bo na samych młodych nie zajadą daleko...

Ale jesli wypali to bedzie całkiem udany off season ( o ile jeszcze cos zrobimy ).

Mnie ciekawi Gerald Wallace ... Obecnie jest FA więc moze jakos udałoby się go wyrwać do LAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.