Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wrocic na wlasciwe tory a nie odbiegac od tematu ;)

 

Juz kilka minut dzieli nas od draftu, czekam i jak narazie nie zasypiam ;) Oby tym razem sie udalo... ostatnio taki jakis pech w tych pickach...

Moze trafi sie tez tak ze wybierzemy cos co zainteresuje Wolves. Obstawiam ze to bedzie PF/SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crittenton to dobry wybór, podoba mi się, choć jestem zdzwiony bo mitch ogłaszał że nie będzie wybierał PG, bo nie chce już młodych na tej pozycji..hmm :? Javaris jednak pasuje, wysoki G, uznawany mniej więcej z Acie Lawem jako drugi lub trzeci prospekt na pozycji PG w tym drafcie..w wielu mockach widniał nawet jako wybór Clippersów (14) ale oni musieli brać Thortona kiedy mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ten Head to jednak bullshit a nie trade ;) zreszta czytalem tez gdzies, ze to nie Cook za Head'a, a Radman za Alstona ma przyjsc

 

dziwi mnie ten wybor troche, po co nam kolejny rookas na pg :roll: nie chce sie o nim wypowiadac bo go w zyciu nie widzialem, ale zdziwilo mnie, ze nie wzielismy zadnego SF albo C :roll:

 

 

no i jest juz niemal pewne (raczej 8) ) ze wymienilismy jednak LO i Bynuma z jednym zamachem i to za... JO, a nie KG :roll: jak sie wyspie to ocenie, ale w ekstazie raczej nie jestem po tym wieczorze... moze gdybysmy wybrali kogos innego w drafcie z w.w pozycji + trade z JO + Head/Alston to bylbym zadowolony, nawet bardzo, a tak? sam nie wiem i lepiej poczekam na to co powiedza Lakersowe autorytety forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz to juz trade Lakers & Pacers doszedł do skutku ? ]

Bo znowu coś zarząd nie chce... Bynuma oddawać.

W kazdym razie picki nie takie złe, ale juz mi serce zabiło , gdy Michalik napisał coś o Gasolu :twisted: Jako,że draftu nie ogladałem przyszedł mi na myśl Pau :P

Nie wiem czy Kupchak znowu zastepuje brak PG nadmiarem , ale najwidoczniej inaczej nie potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z JO to póki co chyba nic... na realgm.espn i hoopie są wszystkie wymiany potwierdzone,a o lakers cicho,buss to chyba znowu w ostatniej chwili zrejterował a poza tym dziwne że nigdy nie próbowaliście spróbować wyciągnąć zacha z portland patrząc za to co poszedł nie bylibyście bez szans,fakt jest trochę problematyczny ale mimo wszystko jeden z 5 kolesi którzy zakończyli sezon z double-double w pkt. i zb. dałby wam sporo w pomalowanym a tak musicie dalej szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam drugi rok z rzędu PG w drafcie? Trochę dziwna decyzja jak dla mnie, zdecydowanie lepiej było pchać się z kimś pod kosz albo na SF, zwłaszcza że - nie wiem jak to w końcu - ale chodzą plotki że JO przeszedł do LAL zamiast Bynuma i Odoma ... Jak to w końcu, bo to wy się w końcu powinniście orientować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie dziwi i to strasznie ze mamy PG.. :? Liczylem ze zostanie wzmocniony frontcourt a tu nie, nie znam gosci oby sie sprawdzili ;)

 

I co z tym JO, skad wiecie ze u nas? I co do cholery z Head'em :?

 

ale chodzą plotki że JO przeszedł do LAL zamiast Bynuma i Odoma ... Jak to w końcu, bo to wy się w końcu powinniście orientować :D

Plotki to ja juz slysze od kiedy dla Lakers skonczyl sie sezon ;)

 

Strengths: Tremendous combination of size, athleticism and playmaking ability ... Quick first step ... Excellent vision and passing skills ... His size allows him to see over defenders and make passes that the average 6-2 PG could not ... Shows great heart, very competitive. Wont back down from a challenge ... Very quick, an elite level athlete ... Loves to dunk on players ... Excellent body strength ... Rhythm shooter, with good slashing and scoring ability ... His huge hands give him excellent control of the ball ... Very unselfish player ... Excellent foot speed, overall quickness and effort makes him a tough defensive player ... Works hard to improve his game, very coachable ... Has a great attitude, confident but not cocky ...

 

Weaknesses: Needs to improve upon his outside shot, which is solid but can improve ... Can be too unselfish at times trying to get everyone involved when he is the top scoring option ... Can be too aggressive defensively and get caught reaching, picking up unnecessary fouls ... Needs to prove himself on the college level. Become a great decision maker and learn to lead a team on the next level ...His ability to play the point guard position is very good, but he can continue to improve upon dictating tempo and learning the nuances of the position ...

Mysle ze nasz 19 pick nie jest jednak zly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie porobiliśmy wymian 8)

 

Nie wiem jak wy, ale ja jestem prawie pewien że wyciągnęliśmy w drafcie all stara, i to jeszcze tegorocznego - Yue Sun. No co, miliard chińczyków nie śpi, tylko głosuje. Przewiduję chinski all star game - Yao, Jianlian,Sun 8)

 

Nie wiem jaką rolę przewidują dla Crittentona. Starter? Chyba nie. Zmiennik Farmara? Chyba raczej potrzebujemy lepszego starting pg niż Farmar. Trzeci pg? To po co go draftowaliśmy, do grzania ławy?

Bo znowu coś zarząd nie chce... Bynuma oddawać.

Niech sobie jaj nie robią. Byenum. 8)

 

Po wydraftowaniu Marka Gasola czas na transfer po Pau Gasola. Pewnie chciałby grać z bratem, w klubie liczącym się w walce o finał. Cena też niższa niż JO, może uda się zatrzymać Odoma lub Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, jezeli to prawda i chca zatrzymać Bynuma to Kobe byebye jeżeli nie dojdzie do trejdu :? No cholera to już powinni starać się o Odoma, a nie Bynuma, nie rozumiem tego naszego GM, no i Bussa też.

 

A co do tego Gasola to raczej nie zanosi się zby Gasol odchodził z Grizzlies, ale o Allenie i J-Richu też się nie zanosiło, a jak się skończyło sami widzimy.

 

Co do draftu to dziwi mnie tylko fakt dwoch rozgrywających? Przecież mamy już Farmara i jeszcze zanosiło się na Heada. Wydaje mi się, że wcale nie mieliśmy wybrać Crittentona tylko kogoś innego, bo nie spodziewaliśmy się, że zostanie do tego miejsca i Kuptchak zdeccydował się wybrać aktualnie najlepszego z listy.

 

I jeszcze taki moje spostrzeżenie, jeżeli Kobe ma już odchodzić, to mógł to zrobić rok temu. A dlaczego? Bo walczylibyśmy w drafcie o Odena lub Duranta.

 

Trzeba wierzyć w potęge Kupy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować. To że potrzebujemy wzmocnien na ten moment nie oznacza że mieliśmy zostawić bardzo perspektywicznego PG ( niektórzy uważają że to właśnie on z trójki z Acie Lawem i Conolym ma największy potencjał ) który wyraźnie się obsunął w drafcie.

Też nie podoba mi się że młodniejemy na tej pozycji, też nie podoba mi się że najpewniej nici z Heada ale biorąc pod uwagę nr (#19) to steal a wielu klasowych dużych do złapania wtedy już nie zostało ( miałem cichą nadzieje na mały gamble z naszej strony jakby został Sean Williams, ale jego zakosili Netsi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzielismy tego grubego, mlodszego brata Pau co gral przeciwko chyba nawet Grizzlies podczas tournee po Europie w barwach FC Barcelony :lol: :?: bez jaj, serio :?: czy on ma wiecej braci i to nie jest ten :lol:

 

szczerze :?: jeszcze w nocy myslalem, ze jak sie obudze to bedziemy co najmniej w 5 konferencji, a obudzilem sie i jestesmy w dupie :lol: nic nie zostalo zrobione, zupelnie nic

 

ten Chinczyk z twarzy wyglada jakby mial 8 lat, Gasol to nie mowie dopoki sie nie dowiem czy to jest ten niski grubasek (ale tamten to raczej nie byl center) czy jakis inny brat Pau :) bo tamten to juz by mial ze 26 lat co najmniej ;) tak czy siak nazwisko Gasola jest juz znane i jesli to jest inny brat Pau to moze byc ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gasol ma 22 lata i ma ponad 210 chyba, może nawet 215 w nutach:P No i grał w Barcelonie chyba pare sezonów nawet i nie wiem skąd ci się wziął jeszcze kolejny Gasol, bo innego oprocz tych dwóch nie znam:P

taaa... teraz się chyba zgadza :) to ten grubasek :) ale on miał wtedy niecałe 18 czy 19 lat jak grał przeciwko ekipie brata w Barcelonie :) strasznie mi się wtedy słaby wydawał, no ale to widocznie on, urósł sporo :) mam nadzieję, że będzie wymiatał tak jak brat ;) widać, że już nie jest taki pucaty i nawet przypakował sporo, może coś z niego będzie, ale na dwóch Gasolów w LAL bym nie liczył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie (i panie, pzdr kasia:) ) dorwalem sie do netu.

nie ma kg i nie ma jo.......

hm. marzylem o acie law IV mamy jakiegos javarisa crittentona. z tego co czytam to ma bardzo solidne.... rekomendacje. byl a All american, 1 sezon w georgia tech na niezlych cyferkach. nie widzialem go jeszcze w akcji wiec sie nei wypowiem. nie jest to moj wymarzony law IV ktory moim zdaniem odmienilby nasza ekipe ale to jest gopsc ktory razem z farmarem moga stanowic juz solidna obsade n PG. obaj potrafia bronic. mysle ze gdyby nie to ze jest tak silny draft i wszyscy rzucili sie na wysokich to pewnie wybrano by go wczesniej. tak czy siak sie ciesze z tego wyboru bo zapowiada sie dobry grajek. okaze sie w praniu jak poradzi sobie ze standardami nba ale jestem dobrej mysli.

 

 

jedziemy dalej. chinczyk. sun yue. szybko zapamietam jego imie i nazwisko. w sumie ciesze sie ze podjeli ryzyko i go wybrali. podobno bez problemow zaadaptowal sie do warunkow amerykanskich. dojdzie nam kilka milionow kibicow, wiec w glosowaniach na allstars nasi beda wyzej:) (czyt. czynnik battiera) tak czy siak moze ale nie musi. wysocy nam nie sa potrzebni bo to zahamowaloby rozwoj turiafa a bedzie jeszcze mihm.

 

gasol. nie wiem po co go wzieli. gosc jest wolny. w usa jeszcze dodatkowo przytyje. po roku go spuszcza badz nawet nie podpisza z nim kontraktu i oddeleguja do barcy badz do d-fendersow. choc moze sie zmienil przez ten czas w ktorym go nie widzialem i moze cos z niego bedzie. tak czy siak bedzie blizej jego bratu do LA:)

 

 

podsumowanie. czarny(?) scenariusz poki co sie sprawdza. czyli zero wymian. lakers pozostaja z tym co maja, do konca wakacji udaje im sie tylko pozyskac kogos za MLE. czy brak zmian bedzie oznaczal brak rozwoju i oddejscie kobe'go? szczerze w to watpie. nie zamierzam bardzo plakac w brak zmian bo kg moze przyjsc do nas za rok a ten sklad ktory mamy mysle ze jezeli dobrze sie rozwinie bedzie stac na co wiecej niz 1 runda. wiem ze to glupio brzmi ale przed draftem w ten sposob do tego podchodzilem. tak czy siak gdybym byl kobe'm dalbym chlopakom szanse. nie ma smusha ale sa podstawy do budowy. wszystko zalezy od tego jaki postep zrobi bynum i czy reszta bedzie zdrowa.

 

 

choc jak patrze na ruchy ktore wykonali blazers,sonics,celtics czy warriors to faktycznie wyglada na to ze ten kto nie ryzykujue(nie robi wymian) ten nic nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra czyli Mitch sprowadził nam Gasola, ale nie tego,którego chcielismy. Nie chce mi sie zastanawiac czy wybory dobre czy złe bo to kogo wybierzemy mało mnie interesowało w dzisiejszym dniu, młodzieży mamy pod dostakiem i miałem nadzieję, że te picki lepiej zostaną wykorzystane, ale jednak się myliłem.

 

Transferów żadnych :? pół biedy, że nikt inny KG czy Gasola nie ściągnął, do tego Boston z Allenem już raczej się nie będzie pchał po żadnego z nich. Sprawa jest tu chyba prosta albo KG albo JO za Bynuma bez Lamara albo Kobe odchodzi. Najgorsze, że znowu było sporo plotek, sporo Lakers się przewijali, ale jak przyszło co do czego to zostaje z tym co mieliśmy. To niekoniecznie tylko Mitch wina, ale raz po razie to się powtarza jednak Lakers się starają pojawiają się w rozmowach, ale na tym się kończy :? teraz to się może wszystko przeciągać całe lato a jakoś wątpię żeby Bryant siedział cicho przez ten cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś streścić w kilku zdaniach, co się tutaj działo przez ostatnich kilkanaście dni? :]

 

Lakers wybrali tak na dobrą sprawę najlepszego gracza, jaki był dostępny. I bardzo dobrze. czytałem sporo dobrego o tym Crittetonie. Przede wszystkim atleta, szybki, skoczny, dynamiczny - taki Arenas/Francis type. normalnie jak nie Mitch. do tego dość duży - w sam raz dla Phila. musi poprawić parę elementów (generalnie szeroko pojęte decision making. rzut oka na statystyki - oho, kupa strat), ale poza tym podobno jest ok. no i chyba ma pojęcie o obronie.

 

a jako ciekawostkę dodam, że miał już doczynienia z trójkątami w szkole średniej.

 

 

druga runda mało mnie obchodzi. Gasol i ten drugi pewnie zostaną w swoich klubach i nie będą zapychać rosteru.

 

Wybór Crittetona otwiera drogę do oddania Farmara. szkoda by mi go było, ale jeśli to nam ma uratować nasze purpurowe dupsko, to niech tak będzie.

 

Jeśli chodzi o trady, to nie ma co załamywać się, że podczas draftu nic się nie udało sklecić. Nie wygląda to jednak optymistycznie. Walsh chce Bynuma i Odoma, a w wyścigu o Garnetta prowadzą Suns. do tego czarnym koniem może okazać się Golden State.

 

 

Okazuje się, że Odom ma mniejszą wartość rynkową, niż myślałem. Albo to Kupchak jest aż tak beznadziejny. Znalezienie zespołu, który odda za Lamara jakieś picki bądź młodych graczy może być kluczem do pozyskania Garnetta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś streścić w kilku zdaniach, co się tutaj działo przez ostatnich kilkanaście dni? :]

Od czego by tu zacząć... Najpierw pogłoski o tym ,ze rozmowy na liniach KG -lal i ( chyba ) JO - LAL zostały przerwane i (niby ) juz nie dojda do skutku ( ale jednak doszły )

Potem wiele innych plotek... Np. przyjscie head'a ktorego ostatecznie ( przynajmniej dla mnie ) nie ma... Jak to maciek nazwal łżenewsmani :twisted:

Nastepnie Pacers chca sie zgodzić na LO + Bynum = JO , ale zarząd LAL ma co innego w głowie ( i w sumie dobrze ) i do trade'u nie dochodzi....

To chyba by było na tyle :wink: Sory jesli malo cie oswieciłem , ale tyle wiem :wink:

 

 

Powracając do tematu... W sumie nie ma co rozpaczać o to iż nie zrobilismy jeszcze trade'u ( a raczej tradeów!! ) ,ale martwić juz sie mozna... Pewnie predzej KG bedzie w Suns niz u nas , ale JO może zawitać w LAL... Jednak rozstanie z Odomem jest ( chyba ) pewne ,a szkoda bo uwielbiałem gościa i gdy przejdzie napewno nadal bede przeglądał jakieś newsy o Lamarze :wink:

Ale "wyznania" nie zmienie :twisted:

 

Z garnettem to juz sam nie wiem chyba Kobe bedzie się musiał bardziej o niego starać niż Kupchak...

 

Co do draftu ... juz mozna powiedziec panu Gasolowi bye ,ale jesli sciagniemy drugiego Gasola... nie mam nic przeciwko :roll:

Critteton ( według wiekszosci ) sie całkiem niezle w NBA zapowiada więc wiąże z nim nadzieje...

A Chiniola mozna zostawić ... Zobaczymy jak gra a jak przecietnie to ... patrz Mark Gasol...

Bardzo mnie ciekawi "wielki powrót " Mihma . W co wątpię jednak kto wie może Chris pokaze klase i bedzie gral tak jak u szczytu formy albo moze ( daj Bóg ) lepiej...

No i co najwazniejsze bardzo mnie interesuje jak w trakcie przerwy beda pracowac nasi zawodnicy i jak ( albo czy wogole ) sie polepszą...

 

P.S. Na "optymistyczne" zakonczenie dodam :

- Mitch I love you!! :twisted: ( tylko nie bijcie ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.