Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jak myślałem trade Atl-Suns-Wolves padł, na razie. Mowię na razie bo Belkin może jutro zmienić zdanie, po namowach innych współdziałaczy, czy tam współwłaścicieli, bo nie kim on tak jest w Hawks.

 

Jednak to daje nam dalszą szansę na pozyskanie Garnetta. Minny zobaczy, że propozycja Lakers jest najlepszą jaką mogą dostać. Dosstają przecież Bynuma, Odoma i Browna oraz oddają nam któryś duży kontrakt typu Hudson. Moim zdaniem korzysstniejsz dla nich wymiana niż dostanie Ala i picku. Nie wiem jednak, czy Lakers chcą wogóle oddać tych trzech graczy, czy może rozmowy zostały przerwane przez to, że nie chcieli dać Browna? Wszystko to jedna wielka nie wiadoma i mam nadzieję, że za niedługo jakiś wielki trade zostanie dokonany i nie chodzi mi tu o Lakers, ale też o inne kluby. Jutro draft, a pare drużyn poluje na picki więc do jutra dużo się wydarzy.

 

Ahh jakie to lato będzie ciekawe 8) (już jest, ale będzie bardziej:P)

 

P.S. jakby mógł ktoś mi powiedzieć gdzie i o której mogę draft obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papaloukas jest dobry, biorąc pod uwagę to, że czy Bell czy Williams zostaną w Bucks to może być najlepszy gracz na PG dostępny. Wysokie iq, typ generała i lidera na parkiecie, który potrafi prowadzić zespół, niezły defensor tylko zawsze zostaje niepewność jak to się wszystko przełoży na grę w NBA :? Wszystko i tak będzie zależało od tego jak to się dzisiaj ułoży, cholera fajny draft się zapowiada nie tylko ze względu na debiutantów, ale te wszystkie potencjalne wymiany a ja sobie nie obejrzę bo rano obrona :x

 

no nic mama nadzieję, że jak wstanę to się dowiem, że mamy już KG czy JO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepewność jak to się wszystko przełoży na grę w NBA :?

Dokładnie nie jeden już poległ..

 

Wszystko i tak będzie zależało od tego jak to się dzisiaj ułoży,

Powiem Ci jak.. stracimy 19 pick na jakiegoś brata Gasola który nie jest w 1/3 tak dobry jak on i .. wszystko :wink:

 

 

cholera fajny draft się zapowiada nie tylko ze względu na debiutantów, ale te wszystkie potencjalne wymiany

..wymiany innych klubów eh

 

a ja sobie nie obejrzę bo rano obrona :x

POWODZENIA

 

no nic mama nadzieję, że jak wstanę to się dowiem, że mamy już KG czy JO 8)

KG i JO może odrazu obu :P

 

Ps. Może i pesymista, za długo ze mnie był optymista.. teraz raczej realista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Papaloukasa(od razu zaznaczam, ze nie widzialem ani jednego jego meczu w eurolidze, widzialem tylko w reprezentacji), ALE dostał to MVP za coś, na pewno nie będzie takim drugim Vujaciciem, bo on nawet w Europie taki dobry nie był, a ryzyko jest takie samo jak przy wybieraniu kogos w drafcie. Nie wiemy czy taki koles się zaakliimatyzuje w NBA i się dobrze spisze, ale moim zdaniem warto zaryzykowac

 

Aha i mam pytanie, cz jezeli wydamy na niego powiedzmy 2,5 mln to reszte MLE mozemy jeszcze wydać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam o co chodzi gościom z Wolves. Zatrzymując Garnetta przez cały następny praktycznie oddają go za darmo, bo nie wierze żeby KG nie skorzystałby z opcji opt out. To jest ostatni moment dla nich na utargowanie czegoś solidnego, a oni strasznie wybrzydzają. Przecież to jasne, że za KG nie dostaną czegoś równie wartościowego. Amare to dla nich marzenie, nie wierzę w to. Kłócą się o picki, a draft za kilkanaście godzin, bardzo mało czasu. Nie rozumiem tego. Prawdziwa jazda zacznie się w lutym, kiedy to będą desperacko szukać chętnych na KG.

 

Odchodzi Kobe i wtedy nie wiem co dalej,

To już wcale nie wchodzi w rachubę. Buss powiedział że jeszcze przez rok nie puści nigdzie Kobe za żadną cenę. Tak więc Bryant może sobie chcieć trade po każdej konferencji prasowej, ale to nic nie da.

 

Ale lato. Na rynku spekulacje o Bryancie, KG, JO, za chwilę Pierce, kto następny ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z papaloukasem sprawa wyglada tak ze gosc mysli na boisku. ma cholernie wysokie iq. jest/byl rezerwowym w cska ale gdy wchodzil na boisku gra nabierala calkiem innego wymiaru. ma swietny przeglad pola. moim zdaniem jak na warunki nba jest po 1 za wolny a po 2 za slaby w obronie. w eurolidze moze tego nie widac ale w nba bedzie musial ciekac za jakimis nashami i parkerami i wtedy to wyjdzie. bardzo ciekawa opcja, za 2-3 banki mozna zaryzykowac ale o ile kojarze ten gosc ma kolo 30lat. owszem przyklady garbajosy i calderona pokazuja ze europejczycy moga sobie radzic wnba, wiec i papaloukas moglby ale ja mam dziwne przeczucie ze skonczy sie to tak jak w przypadku jasikieviciusa. byl szykowany na gwiazde itd a jak to sie skonczylo kazdy widzi. z papa mozna zaryzykowac ale watpie by to wyszlo.

 

choc gosc jest naprawde spoko. to co potrafi zagrac, jak wykreowac pratnerow, jednak mam wrazenie ze to sie sprawdza tylko w warunkach europejskich, ze w nba zginie.

 

11h do draftu. w usa 8 rano na wschodzie na zachodzie 5 wiec za godzinke 2 powinni juz ostro rozmawiac i latwic transfery.

 

 

ps.van bedziemy trzymac kciuki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys2 - jesteś z (bliższych/dalszych) okolic Częstochowy :?: :mrgreen:

 

 

strasznie się denerwuje czy ten KG przyjdzie, czy ktokolwiek solidny przyjdzie czy nie :roll: bo jak nie to tracimy Kobe, a to jest wielka strata :/ zachowuję się troche tak, jakby dzisiaj był deadline i koniec, kropka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem przyklady garbajosy i calderona pokazuja ze europejczycy moga sobie radzic wnba, wiec i papaloukas moglby ale ja mam dziwne przeczucie ze skonczy sie to tak jak w przypadku jasikieviciusa. byl szykowany na gwiazde itd a jak to sie skonczylo kazdy widzi. z papa mozna zaryzykowac ale watpie by to wyszlo.

 

choc gosc jest naprawde spoko. to co potrafi zagrac, jak wykreowac pratnerow, jednak mam wrazenie ze to sie sprawdza tylko w warunkach europejskich, ze w nba zginie.

no nie wiem jasikievicious to głównie strzelec a takich to w NBA nie brakuje, Papaloukas to głównie playmaker nie myślący o zdobywaniu punktów a tej umiejętności zatracić nie powinien. Co do obrony dużo zależałoby od tego kogo mielibyśmy pod koszem jaką ostatnią linię obrony. Jakoś nie wierzę, że Lakers załatwią broniącego PG więc niech już będzie taki, który w odróżnieniu od Smusha w ważnych momentach spokojnie będzie mógł wziąć piłkę w ręce i coś pożytecznego z nią zrobić.

 

badboys2 - jesteś z (bliższych/dalszych) okolic Częstochowy Question Mr. Green

 

nie wiem jak bb2, ale ja jestem 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to wielka wymiana nice 8) , nie no pozytywnie..

wolę już tą niż te bezsensowne plotki bez pokrycia 8)

 

A i poogladajcie sobie, jak pyka ten białasek ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=Plrxg2AvXvs

cytat z Tube mówi sam za siebie : Kobe's gonna watch this video and change his mind!!!!!!!!!! MITCH IS A GENIUS!!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w XXI wieku już niezłych zawodników mieliśmy wybranych z tym numerem 8)

Dalembert, Kevin Martin czy też... Jordan Farmar 8)

jeszcze tylko wspomnieć o tych, którzy byli wybierani jescze później:

Daniel Gibson, Millsap, Tony Parker, Tinsley, Arenas, Okur, Earl Watson, Boozer, Barbosa, Josh Howard, Varejao, Ariza, David Lee czy Monta Ellis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście łże-newsmani 8) to jeszcze nie oficjalne jest chyba z tym Head'em, a wy już o mistrzostwie gadacie 8)

A kto tu gada od razu o mistrzostwie ? :lol: na poczatek Top 4 Konferencji wystarczy 8)

 

A ten filmik fajny ,widac ze zawodnik ma spory repertuar jesli chodzi o podania i zwody ale oczywiscie nie ma sie czym podniecac bo podobny filmik mozna by zrobic nawet o moich sztuczkach ( bo to przeciez same pozytywy sa pokazane ) a ja temu Grekowi to do piet nie dorastam 8) i trudno na podstawie tak krotkiego materialu go ocenic przyjdzie to zobaczymy -pozyjemy zobaczymy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w XXI wieku już niezłych zawodników mieliśmy wybranych z tym numerem

Dalembert, Kevin Martin czy też... Jordan Farmar

jeszcze tylko wspomnieć o tych, którzy byli wybierani jescze później:

Daniel Gibson, Millsap, Tony Parker, Tinsley, Arenas, Okur, Earl Watson, Boozer, Barbosa, Josh Howard, Varejao, Ariza, David Lee czy Monta Ellis

 

Tak, ale ich nie wybierał (oprócz Farmara) Kuptchak.

 

A co do tej wymiany to świetny ruch. Myślę więc, że sprawę rozgrywającego mamy załatwioną, bo Head jak najbardziej w S5 może grac.

 

Aha jeżeli to prawdziwa informacja i Head do nas przyjdzie to Papaloukas myślę ma małe szanse na kontrakt z nami, chyba, że za minimum, vbo na MLE nie ma szans. Musimy to wydać na łatanie innych dziur w ramach ewentualnych wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście łże-newsmani 8) to jeszcze nie oficjalne jest chyba z tym Head'em, a wy już o mistrzostwie gadacie 8)

A kto tu gada od razu o mistrzostwie ? :lol: na poczatek Top 4 Konferencji wystarczy 8)

 

A ten filmik fajny ,widac ze zawodnik ma spory repertuar jesli chodzi o podania i zwody ale oczywiscie nie ma sie czym podniecac bo podobny filmik mozna by zrobic nawet o moich sztuczkach ( bo to przeciez same pozytywy sa pokazane ) a ja temu Grekowi to do piet nie dorastam 8) i trudno na podstawie tak krotkiego materialu go ocenic przyjdzie to zobaczymy -pozyjemy zobaczymy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dream team" z lebronzem i d-whistlem rozmontowal wiec mysle, ze powinien sobie spokojnie poradzic (mowa o "naszym" greku). poniewaz w tym roku na PG straszna bida jego wybor wydaje mi sie w 100% uzasadniony. dla scislosci w meczu, w ktorym grecja pokonala usa mial bodajze 8pkt, 12 asyst i 5 zbiorek. i to wlasnie on byl mozgiem i trenerem na parkiecie. poza tym Phil uwielbia wysokie 1 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w XXI wieku już niezłych zawodników mieliśmy wybranych z tym numerem 8)

Dalembert, Kevin Martin czy też... Jordan Farmar 8)

jeszcze tylko wspomnieć o tych, którzy byli wybierani jescze później:

Daniel Gibson, Millsap, Tony Parker, Tinsley, Arenas, Okur, Earl Watson, Boozer, Barbosa, Josh Howard, Varejao, Ariza, David Lee czy Monta Ellis

Michael Redd z numerem 43 w 2000 r. I nie mam więcej pytań... :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.