Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zostało określone kogo Boston miały oddac w wymiane z Wolves i Suns. Więc nie ma co sie spodziewać, że Big Al wylatuje z Bostonu. Matrix musi przedłużyć kontrakt aby doszło do trejdu, a jak wiemy on nie chce grać w Bostonie i dlaczego miałby teraz zmieniać zdanie. Tylko patrzeć jak Pierce zarząda wymiany i KG może się też odważy to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie to tez upadnie bo matrix nie chce do bostonu. boston nie zaryzykuje utraty 2 prospectow by zdobyc na rok matrixa a za pol roku szukac na niego chetnych badz oddac go za rok za free.

 

mam nadzieje ze wroca do rozmow z lakers i nie pojawi sie jakis 3 gracz w tej grze.... w sumie sam kg moglby nie zachowywac sie jak dupa, pojsc do mchale'a powiedziec chce do la i byloby jasne. z tego co sie orientuje to podobno kobe zachaczyl gdzies jak wracal z barcelony o wakacyjna chate kg. w malibu? nie wiem gdzie dokladnie ale byl u niego.

 

dobra lece na ostatni examin.... i wakacje:D (OBY!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie to tez upadnie bo matrix nie chce do bostonu. boston nie zaryzykuje utraty 2 prospectow by zdobyc na rok matrixa a za pol roku szukac na niego chetnych badz oddac go za rok za free.

Wogole dzialacze Suns nie chce go sprzedawac a on sam chce grac dla Suns. Jak powiedzial GM Suns - Kerr im potrzeba tylko kilka wzmocnien i to niewielkich do walki o tytul. Na pewno Marion nie przejdzie nigdzie.

 

w sumie sam kg moglby nie zachowywac sie jak dupa, pojsc do mchale'a powiedziec chce do la i byloby jasne. z tego co sie orientuje to podobno kobe zachaczyl gdzies jak wracal z barcelony o wakacyjna chate kg. w malibu? nie wiem gdzie dokladnie ale byl u niego.

No moglby i wlasnie sie dziwie czemu tego nie zrobil :/

Tak w Malibu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że sam KG woli chyba iść do Pheonix niż do nas i jest z tego jedno wyjście, Kobe( chyba, że zrobił to już podczas tego spotkania) musi go przekonać, że tu ma wielkiego kumpla(KB), dom, ciepłó 8), plaże itd i co najważniejsze, że w Lakers ma takie same szanse na tytuł jak w Suns, a wtedy KG idze do zarządu i proosi o transfer do LA i po kłopocie :twisted: tylko jakby to było takie proste :roll:

 

A co do tej trójstronnej wymiany Celtics,T-Wolves,Suns, to jestem prawie pewien, że do tego nie dojdzie. Po pierwsze Celtics na pewno nie oddadzą Ala i pick#5 za Mariona. Sam bym takiej wymiany nie wykonał, a po drugie to właśnie jak już Air powiedział, Kerr wcale nie chciał go sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - czy KG ma taki zapis w kontrakcie jak KB :?: chodzi mi o to, że może w razie czego odejść gdzie chce i za kogo chce :?:

Z tego co wiem to tylko Kobe ma taką klauzulę w kontrakcie. Teoretycznie mogą wysłać Garnetta gdzie chcą, nawet do Bobcats. W teorii KG ma ostatnie słowo, nie wiem może mu się odpłacają za lojalność itp, bo inaczej byłby w samolocie do Bostonu.

 

Nie wierzę że Suns oddają Amare. On się kapitalnie sprawdza w r&g, jest młody, udowodnił że już nie ma kłopotów ze zdrowiem. Do tego Suns jeszcze do niedawna chcieli zmniejszyć salary. I co, tak nagle łykają olbrzymi kontrakt Garnetta ? Za samego Mariona to Suns nic nie zwojują. Nie wyobrażam sobie Celtics biorących Mariona skoro wcześniej nie chcieli JO.

 

Teraz podobno Lakers szukają 3 teamu do dealu, kogoś chętnego na Lamara. Chcą pozyskać picki w top 10, żeby potem wysłać je do Minny. Na tapecie są Bobcats i Hawks, teamy które zgłosiły chęć oddania swoich picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers nie rezygnują z JO.

 

Knicks Don't Have Pieces, But Lakers Restart Trade Talks For Jermaine

June 27, 2007 - 11:23 am

New York Daily News -

With their bid to land Minnesota's Kevin Garnett all but dead, which can't make Kobe Bryant very happy, the Lakers yesterday restarted trade talks with Indiana about acquiring Jermaine O'Neal.

 

"O'Neal is available and the Lakers are interested," said an Eastern Conference GM last night. "That's what's being discussed now."

 

the source insisted that the Celtics are also involved in talks for O'Neal and would be willing to part with the fifth pick as part of a package.

 

The Pacers are open to moving O'Neal, although teams such as the Knicks who covet him don't have the pieces.

 

"He's an awful good player," team president Larry Bird said about O'Neal yesterday. "And anytime you've got a player of his caliber, you've got to be careful.

 

"If you do trade him, you have to get something back. Hopefully we can do something that makes our team better, whether it's Jermaine or whoever."

 

Obawiam się, że 5 pick skusić Birda, chociaż sam JO powinien mieć również coś do powiedzenia odnośnie swojego nowego miejsca, w którym miałby grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. generalnie jestem zdania ze garnett w suns plus nash i amare= wieksze sznase na misia niz w la.

 

problem u nas sie zacznie dopiero jak pozyskamy garnetta, bo oprocz tego ze to 2 superstarzy 2 goscie z top10 zawodnikow nba w 1 klubie to takze 2 zawodnicy ktorzy zarabaja razem 10baniek mniej niz wynosi salary. i zastanawiam sie co lakers zrobia by ich obudowac... ale poki nie mamy kg nie bede sie martwil co i jak...................

 

chodzi mi o to ze jezeli trafi do suns to ci tracac tylko mariona beda cholernie silni w przyszlym sezonie. nie wiem jak on bedzie wygladal w r'n'g ale to bylaby lepsza ekipa niz kobe+kg plus to co pozostanie w la i mialby wieksze szanse na misia.

 

ciezko mi uwierzyc w to zeby mchale puscil swojego superstara do lakers. predzej do bulls go wytransferuje.

 

 

temat jermaine'a zatem powrocil. zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

wciaz jednak mam nadzieje ze suns z celtami polegna inne ekipy sie wykrusza, garnett nacisnie na mcahle'a i bedziemy go mieli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke ponad 24 h do draftu.. 30 podstrona tematu.. i coraz mniej czasu do "zrobienia czegoś, zrobienia czego teraz".. ale powiem szczerze, że ja już w nic nie wierze, nawet w tego JO. Mitch, podaj się do dymisji. Jeżeli miało by się coś wydarzyć, już by się stało.. Nigdy więcej, nie będe sie oszukiwał ws. transferów "wielkich" Lakers.. :?

 

Kobe uciekaaaaj 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyond the Lakers and Timberwolves not initially connecting, a source close to the 10-time All-Star said Garnett has Pacific Division rival Phoenix higher than L.A. on a short list of preferred destinations.

 

"He definitely wouldn't mind getting alley-oops from Steve Nash," the source said.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miało by się coś wydarzyć, już by się stało.. Nigdy więcej, nie będe sie oszukiwał ws. transferów "wielkich" Lakers.. Confused

nie no póki co to nie tylko w sprawie Lakers nic się nie zdarzyło, ale w ogóle więc nie ma co jeszcze dramatyzować :)

 

dopóki inni transferów nie robią i dopóki KG i JO są ciągle w swoich klubach szanse są zwłaszcza, że jak się czyta te plotki to są one po prostu śmieszne.

Dlaczego Marion nagle miałby zmienić zdanie co do Bostonu :?: a jeśli już powodem byłoby extension dlaczego Celtics mieliby mu je dać, dalej dlaczego Celtics mieliby oddać do Wolves Jeffersona, 5 pick za Mariona a jeśli nie to dlaczego Wolves mieliby się zgodzić na deal bez Jeffersona?

 

jeżeli jednak to Amare mieliby wytransferować to czy faktycznie Suns gotowi są oddać go po tym ja powrócił po tej kontuzji w świetnej formie, był wybrany do pierwszej piątki ligi za starszego o 6 lat KG :?:

 

a w sprawie JO już w ogóle jest wesoło jak on podobno do Celtics też nie chce, innych chętnych nie widać to Walsh z Birdem w końcu zrozumieją, że to co oferują Lakers to najlepsze dla nich wyjście.

 

nadzieja umiera ostatnia, albo jest matką głupich co kto woli, ale ja póki co będę jeszcze naiwny dopóki się oficjalnie nie okaże, ze tych dwóch odchodzi, ale nie do Lakers, póki co mamy całą masę plotek, z których nie wiadomo kompletnie co może być prawdą co może być zasłoną dymną, co może być po prostu bzdurą wymyślaną przez dziennikarzy. Zobaczcie jak to się zmienia w zeszłym tygodniu pisałem, ze dziwne jak cicho w sprawie KG i Lakers potem Buss pogadał z Taylorem pojawiła się masa plotek a dzień później podobno trade padł. Suns, którzy polują na wysoki pick i chcą zmniejszyć salary raz chcą oddawać Mariona, ale Amare absolutnie nie, potem znowu moze jednak Amare, Celtics chcą każdego, ale nikt ich nie chce itd za duże zamieszanie trzeba po prostu poczekać na rezultaty a tych wszystkich krążących plotek nie brać całkiem serio zwłaszcza kiedy jest ich aż tyle i tak różnych jak w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2, twój post myślę, że odnosił się głównie do mojej wypowiedzi więc coś napiszę.

 

Ja też uważam, że KG miałby większe szanse na misia w Suns niż u nas. Napisałem tylko, ze Kobe powinien go spróbować przekonać do tego że wcale tak nie musi być i po jego przyjściu i paru innych transferach może i tutaj wygrać mistrza.

 

P.S. Jutro pewnie będziemy czytać na realgm itp. że Lakers są blisko pozyskania JO, a pojutrze że nici z wymiany, a z kolei następnego dnia wróci wymiana z KG :P

 

Aha i P_M, to jeszcze o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ten trade jest bardzo korzystny dla Hawks i Suns, Wilki mogą sporo zyskać (jeśli te picki z draftu rozwiną się tak jak powinne) ale wg mnie sporo ryzykują... Z 2 strony za rok KG odszedłby pewnie za darmo. Tylko czy nie lepszą opcją byłoby pozyskanie Lamara, Bynuma i Kwame (do tego dochodzi pozbycie się kontraktu np Jarica)? Jesli ten trade przejdzie to z pewnością zmieni znacznie układ sił (PHX muszą zdobyć Misia w takim składzie, Hawks powinni ostro namieszać na Wschodzie). A Lakers? Zostają na lodzie (chyba, że jakimś cudem JO się zjawi w LA). Odchodzi Kobe i wtedy nie wiem co dalej, na prawdę czarno to widzę. Szkoda, bo klub z takimi tradycjami znajduje się w ładnie mówiąc w nieciekawej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze jak KG biega do kontr ja debil za Nashem i końzy z góry jego podania. Na usta ciśnie mi się często powtarzany tekst tego murzyna z Zabójczej Broni :lol: (może wiecie o co chodzi ;) ). Zresztą tak samo prawdopodobna jest opcja ziany filozofii gry przez D'Antoniego.

 

Prawda jest taka, że, jak pisał Van, dopóki czegoś nie będziemy wiedzieli napewno, to bedziemy gówno wiedzieli. Plotki już takie są, czego kulminacją byłą ostatnie DeadLine.

 

PS Jak za Kobe'go dostalibyśmy kogoś z #9 i Gordona, to mam przeczucie, że nie bylibyśmy w dupie długo. Szczególnie po przyszłorocznym drafcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k4

no glownie do ciebie pisalem:)

 

glownie chodzi mi o to ze nie wierze ze kg pojawi sie w suns. oddajac amare zrobia blad a mysle ze boston tylko takiego chce zawodnika z suns. kg na centrze? tak wiem kupe zbiera ale jak przyjdzie co do czego to lepiej dla niego by bylo gdyby mial jakiegos c obok siebie. to nie jest zawodnik na c.

 

 

vegi i kb81 co wy tak juz tego kobe'go sprzedajecie?? dluga droga do tego. kobe doskonale sobie zdaje sprawe z plusow jakie sa gdy jest jeziorowcem i tak latwo la nie opusci. wciaz mam wrazenie ze to wszystko bylo zalsona dymna by postraszyc troche gosci na gorze zeby wzieli sie w to lato do roboty. i tak jest. juz dawno nie bylo tylu plotek:) moze jutro sie okaze ze jednak cos wyszlo. czesto bylo tak ze dopiero w dniu draftu wychodzily na jaw rozne zmiany....

 

poczekajmy jeszcze.... ale mam przeczucie ze bedzie dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na getgarnett.com napisali o możliwym przeznaczeniu MLE ( nie całego) na MVP Euroligi Papalukasa. Nie znam za bardzo gracza wiec nie bede się na ten temat wypowiadać, jak broni, jak się zachowuje na boisku, ale jak na rozgrywającego to troche duzy-6'7'', czcyli wiekszy od KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papaloukas fajny, ale napewno nie na Starting PG i napewno nie za MLE!!! Jest dobrym, wysokim rozgrywającym, nieźle broni, bo duży :D. Rzut ma słaby, w NBA już nawet bardzo słaby, bo zasięg jego jumpera to linia rzutów wolnych. Ale jego court vison mogłoby się przydać. Jednak za MLE napewno bym go nie wziął. Dla mnie jest troche niepewnym wyborem, ale jakby był parą z takim Headem to proszę bardzo. Tylko co wtedy z Farmarem i naszym centrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.