Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Plotka: B.Cook do Rockets za Luthera Head'a

 

Gdyby się udalo to byłby to niezły steal i znaczne wzmocnienie PG/SG. Ale czy włodarze Rockets naprawdę na to pójdą? W sumie Cook by im się przydał do rozciągania gry przy T-Macu i Yao, ale oddawanie Head'a to głupota.

Żeby to się udało.. :) bo jedyny steal ostatnimi laty w naszej organizacji to był Mo Evans w zeszłym sezonie.

 

Do it Mitch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lucasso

 

zakladajac, ze kobe pojdzie do Bulls a w przeciwna strone nie powedruje Deng, to jako kibic LeBroom'a mozesz zaczac sie martwic bo opcja ujrzenia go przez najblizsze lata w finale drastycznie maleje do zera :twisted:

 

 

Mozemy tak tylko zakladac choc ja jako kibic LAkers i Kobego uwazam ze zadan wymiana nie dala by nam tego co daje Kobe na boisku :x bez niego ten zespol nie bedzie juz taki sam i niezastapi go zaden Deng czy inny GOrdon 8) CEle LAkers wg mnie na off season :

1 najwazniejsze zatrzymac Kobe

 

PO 2 wzmocnic sie kosztem tylko Bynuma lub tylko Lamara ja jestem za ta 1 opcja chyba ze nie da sie inaczej to obydwu ale to tylko za Kg jak dla mnie

 

Po 3 zarzegnac wszelkich konfliktow "by LAkers stali sie wielka rodzina " -wtedy gra sama w sobie bedzie dla nich radoscia (z wlaszcza dla KObe ) i na takim spontanie mozemy jechac po misia !! :lol: To tyle na ten temat w tym momencie :lol: dz za wysluchanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lucasso

 

zakladajac, ze kobe pojdzie do Bulls a w przeciwna strone nie powedruje Deng, to jako kibic LeBroom'a mozesz zaczac sie martwic bo opcja ujrzenia go przez najblizsze lata w finale drastycznie maleje do zera :twisted:

No skoro tak uważasz :) Tylko problem w tym, że Kobe jakoś dawno w tym finale nie był i nie sądzę, że w Bulls nagle miałoby się to zmienić, bo polecą za niego zapewne grajkowie, którzy byli trzonem zespołu w Bulls ;) Choć i tak sytuację lepszą będzie miał niż w LAL ;) Poza tym nie chce mi się nawet tutaj wykłócać kto jest lepszy itd (bo do tego to sie sprowadza), bo to nie ma sensu żadnego - to dwaj różni gracze, dwie różne mentalności, każdy z nich jest "najlepszy na swój sposób" i niech tak pozostanie ;) O tym który był lepszy to będzie można stwierdzyć po zakończeniu kariery przez obydwówch panów ;)

 

No i swoją drogą - Paxon ponoć zaprzecza tym wszystkim spekulacjom jakoby LAL coś tam gadało z Bulls w sprawie KB ;)

 

No i wywiad z Kupchakiem polecam :lol: Się uśmiałem, z całym szacunkiem, ale pieprzy chwilami od rzeczy całkowicie :D Ja nie wiem jak długo on na takiej ściemie będzie jechał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the Los Angeles Lakers are contemplating a deal involving Head in exchange for power forward Brian Cook (6-9, 250 pounds). Houston Chronicle

Są szanse, ze do trejdu dojdzie, więc Lakers zrobią dobry transfer. Head to taki SG w ciele PG ale mimo tego im się napewno przyda. Niezły shooter i atleta to będzie steal Rockets będą załowali jego oddania.

 

The working list of teams Bryant is willing to be traded to, as reported by ESPN The Magazine's Ric Bucher, includes only three teams: Phoenix, Dallas and Chicago. This would appear to be another of way of saying he's willing to go only to Michael Jordan's old team because Bryant has an unrivaled ability to pick his destination by possessing the NBA's only active no-trade clause and because he knows the Lakers would do anything to send him out of their conference. ESPN.com

Kupchak przemówił:

del.icio.usdel.icio.usDiggDiggRedditRedditYahooMyWebYahooMyWebGoogleGoogleThese icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.What's this?

Lakers: Kupchak gets his words in

BY RICH HAMMOND, Staff Writer

Article Last Updated: 06/19/2007 11:20:52 PM PDT

 

EL SEGUNDO - Off to the side of Mitch Kupchak's desk, amid some paperwork, pictures and a persistently ringing cell phone, sits a bottle of aspirin. It's probably never far from Kupchak's reach.

 

In his first comments since Kobe Bryant's headache-inducing trade demand, Kupchak, the Lakers' general manager, said Tuesday he has been tirelessly seeking a trade to help the team's short-term fortunes but that his efforts have been complicated by the public assumption that the Lakers are desperate to deal.

 

"We've been more aggressive than we've ever been," Kupchak said during a 45-minute interview.

 

Kupchak spoke at length about the misfortunes of last season, about his optimism, about the upcoming draft, impending free agents and the future of coach Phil Jackson. The elephant in the room - the status of Bryant and the likelihood of a franchise-shaking trade - was a taboo subject not to be broached.

 

"I think enough has been said," Kupchak said.

 

Actually, the Lakers haven't said much about Bryant, and nothing at all since team owner Dr. Jerry Buss released a brief statement May 31, the day after Bryant publicly and angrily demanded a trade.

 

Four weeks earlier, on the night the Lakers'

Advertisement

season ended in Phoenix, Bryant sat on a makeshift stage and all but commanded Kupchak to make drastic roster changes. Since then, potential deals for players such as Jermaine O'Neal and Marcus Camby have reportedly collapsed because of excessive demands.

 

Kupchak said the constant media attention, and published reports of possible deals, have complicated his job. Kupchak also indicated, without saying so directly, that Bryant's public comments about improving the team - and his own threats to leave town - have left the Lakers dealing from a position of weakness.

 

"Clearly, the events of the last seven weeks have led to an illusion that the Lakers may be more desperate to make a move," Kupchak said. "So there have been an awful lot of phone calls and a lot of dialogue, which sometimes is good. People have a reason to call.

 

"(Other general managers) say, `We saw that your season didn't end well and we hear that you're going to make a lot of changes and you're going to be aggressive.' That leads to a conversation. So there's been a lot more talk this year than there has been in years past."

 

So far, it hasn't led to anything. Kupchak spoke generally on the subject of improving the roster, the only specific being that the Lakers will seek to add a veteran ballhandling guard to replace Smush Parker.

 

He spoke of improving the roster but said he could not promise that a "major trade" would take place.

 

"No, I can't say that," Kupchak said. "I can't say that until a deal is made. They change on a hairpin."

 

With only the mid-level exception of $5 million to offer a free agent, Kupchak likely would have to make a trade in order to significantly alter the roster. Already, he's received an avalanche of unsolicited advice from fans and media members who are eager to see the Lakers make a move.

 

"It's a part of the landscape that being a GM revolves around in this day and age," Kupchak said. "It wasn't this way 20 years ago. It just wasn't. There wasn't a (salary) cap, there wasn't the Internet, there wasn't sports radio. I don't listen often, but the callers that call in and the guys with the show, 90 percent of what's proposed can't take place, even if the GMs agreed on it.

 

"It's just part of the landscape of being a general manager. I think it's good, because I think people like to talk about trades and they like to talk about teams they're passionate about, particularly in a big city."

 

Among the other topics addressed by Kupchak:

 

The Lakers would like to extend the contract of Jackson, who has one year remaining. "It's really up to Phil," Kupchak said. "We'd like to extend his existing agreement."

 

Kupchak said he believed Jackson's decision would depend on health. Jackson underwent a second hip-replacement surgery last week but spent three hours in the office Tuesday and had a lengthy meeting with Kupchak.

 

Kupchak said the Lakers have worked out more than 20prospects for next week's draft and said he was confident the team could get a quality player at No. 19 but said he wasn't targeting a particular position.

 

Lamar Odom and Kwame Brown, both of whom underwent surgery after the season, are expected to be at 100 for the start of training camp.

 

The Lakers have interest in retaining soon-to-be free agents Luke Walton and Chris Mihm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze nie zamierzam sie klocic o to kto jest lepszy itd. oboje sa wsrod 5 najlepszych graczy ligi i that's it. mowie tylko, ze z kobem w skladzie chicago bez problemu awansuje na wschodzie do finalu (mysle, ze odrodzenie jedynie miami moze im przeszkodzic). zakladam, ze deng zostaje i ktos z dwojki captain kirk/big ben. a co do cavs, to bez znaczacych wzmocnien, no coz................. nic 2 x sie nie zdarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko, że próba pozyskania Heada sygnalizuje, że sprawa z Bryantem nie jest przegrana- gdyby go oddali do Bulls, grałby młody Gordon i sefolosha i nie sprowadzaliby kolejnego obrońcy do blokowania Farmara.

 

Swoją drogą Head na PG to świetny pomysł- może to nie rozgruywający, ale w tianglach da sie to zatuszować, a dobry rzut i niezła obrona piechotą nie chodzą.

 

Let's Get KG!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head to byłoby dokładnie to czego nam potrzeba, taki drobny ruch, ale mający ogromne znaczenie, dobry obrońca i 44% z dystansu no i tracimy Cook'a więc z obu stron obrona się nam poprawia. Rockets mogliby na to pójść pozyskali Jamesa teraz oddając Howarda więc trochę im się robi ciaśniej na obwodzie, Cook to dobre wyjście przy Yao i T-Macu zwłaszcza przy ich dziurach na PF teraz jak jeszcze Howarda oddali Adelman jest głównie ofensywnym coachem więc ze strony Rockets sens by to miało a i sam Cook jakieś bardzo dobre mecze przeciwko nim miał.

 

Nie byłby to hit transferowy, ale zdecydowanie krok w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head to byłoby dokładnie to czego nam potrzeba, taki drobny ruch, ale mający ogromne znaczenie, dobry obrońca i 44% z dystansu no i tracimy Cook'a więc z obu stron obrona się nam poprawia. Rockets mogliby na to pójść pozyskali Jamesa teraz oddając Howarda więc trochę im się robi ciaśniej na obwodzie, Cook to dobre wyjście przy Yao i T-Macu zwłaszcza przy ich dziurach na PF teraz jak jeszcze Howarda oddali Adelman jest głównie ofensywnym coachem więc ze strony Rockets sens by to miało a i sam Cook jakieś bardzo dobre mecze przeciwko nim miał.

 

.

Ale czy napewno dla Rockets bylyby to dobry ruch ? Bylby to dla nich taki transfer w ciemno bo kto wiec czy Cook wroci to dobrych meczy czy nie bedzie juz do konca kariery slaby (czego mu nie zycze) ?? Pewnosci nie ma ale zgadzam sie ze ten transfer nam wiecej da niz gdybysmy mieli nic nie robic Head sie przyda w obronie jest moim zdaniem solidny a my musimy szukac tego typu zawodnikow ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy napewno dla Rockets bylyby to dobry ruch ? Bylby to dla nich taki transfer w ciemno bo kto wiec czy Cook wroci to dobrych meczy czy nie bedzie juz do konca kariery slaby (czego mu nie zycze) ?? Pewnosci nie ma ale zgadzam sie ze ten transfer nam wiecej da niz gdybysmy mieli nic nie robic Head sie przyda w obronie jest moim zdaniem solidny a my musimy szukac tego typu zawodnikow ! :lol:

Dla Rockets ruch to dobry, bo jak wspomniał Van mają lukę na PF i solidny shooter ( czego Cookowi nie można odmówić ) na tej pozycji by im się przydał. Myślę że Rockets mają w pamięci dobre mecze Cooka przeciwko nim, kiedy zdarzało mu się rzucać nawet i ponad 20 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu zastanawiacie się czy dla Rockets będzie to dobry ruch? Jeżeli tak uważają i jeżeli się mylą (bo mam takie zdanie, że lepiej my na tym wyjdziemy) to ich strata. My zyskujemy badrzo dużo. Zyskujemy gracza, który pobroni myślę z niezłym skutkiem przy graczach pokroju Parker, czy Nash i jestem pewny tego, że będzie dawał z siebie dużo więcej jak i w obronie tak i w ataku, od Smusha.

 

Nic tylko czekać by pojawiła się oficjalna informacja na temat dokonania tego tradu. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli trade dojdzie do skutku to widac ze Rick Adelman zabral sie za czystki w Houston, pozyskal juz Jamesa, chce puscic dobrze broniacego Heada, byly rowniez ploty o odejsciu Battiera, troche to smieszne. Choc z Lutherem jest taka sprawa ze on troche by nie mial za bardzo czasu na gre. Na PG jest duet James/Alston, a na pozycjach 2/3 jest T-mac, Battier i Bonzi, ktory odzyl po tym jak sie dowiedzial o zmianie trenera, wydaje mi sie ze tylko z tego powodu Houston az tak tanio oddaja Luthera Heada. A jest on na pewno duzo wiecej wart niz Brian Cook. Jesli do tego dojdzie to na pewno plus dla Lakers, ale czy takie plusy zadowola Kobe'go ? Śmiem watpic...

 

Talks with Indiana continue about Jermaine O'Neal, the problem being that the Pacers want Andrew Bynum and Lamar Odom, which the Lakers insist they won't do.

To artykul z dzisiejsza (dla Amerykanow) datą, tylko dalej wszystko sie rozbija o Andrew Bynuma. Wczesniej Kidd, za ktorego fani LAkers nie chcieli oddawac Bynuma twierdzac ze za niego mozna wyciagnac wiecej, kogos naprawde do pomocy dla Kobego. Pozniej nadeszly ploty z O'Nealem i wtedy fani Lakers w wiekszosci chcieli wymianiacc Odoma wraz z Bynumem. A tu jak widzimy zarzad Lakers rowniez nie bardzo chce oddawac 19 letniego centra. Jesli nie za Jermaine "20-10-3"O'Neala to kogo jest wart ten Bynum? Robi sie to co raz bardziej smieszne :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej wszystko się rozbija o Bynuma? :? Ja myślałem, że Buss nie chce puścić Lamara (i słusznie). Ale mielibyśmy szczęśćie, gdyby Bynum wyrósł na takeigo grajka jak O'Neal! Przecież to jeden z najlepszych wysokich w lidze i z nim w składzie może być dynastia (ma dopiero 29 lat). Przecież to samo mówi za siebie- mistrzostwo, czy pakowanie się w ciemną dupę ligi i czekanie na, i tak niepewny, rozwój Andrew.

 

Mam nadzieję, że się opamiętają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB81 ale w tym artykule wcale nie pisze, że Buss i Kupa chcą zatrzymać akurat Bynum, tylko, że nie chcą oddawać ich obydwu. Myślę, że chodzi właśnie o Odoma, a nie o naszą gwiazdeczkę ( w oczach Bussa ). Mam jakieś takie dziwne wrażenie, że Buss zmądrzał trochę po wypowiedziach Bryanta. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To artykul z dzisiejsza (dla Amerykanow) datą, tylko dalej wszystko sie rozbija o Andrew Bynuma. Wczesniej Kidd, za ktorego fani LAkers nie chcieli oddawac Bynuma twierdzac ze za niego mozna wyciagnac wiecej, kogos naprawde do pomocy dla Kobego. Pozniej nadeszly ploty z O'Nealem i wtedy fani Lakers w wiekszosci chcieli wymianiacc Odoma wraz z Bynumem. A tu jak widzimy zarzad Lakers rowniez nie bardzo chce oddawac 19 letniego centra. Jesli nie za Jermaine "20-10-3"O'Neala to kogo jest wart ten Bynum? Robi sie to co raz bardziej smieszne :lol:

źle zrozumiałeś wszystko rozbija się o nie oddawanie ich obydwóch. Jeżeli w ogóle Lakers rozmawiają z Pacers to jasne, że są gotowi oddać Bynuma, ale nie razem z Lamarem.

 

Zastanawiam sie co myślec o sytuacji z KG jaka się wytworzyła :? niby Celtics już wszystko ładnie, ale agent Garnetta powiedział, że nie jest on zainteresowany a jak go spytali kim jest zainteresowany odpowiedział żeby spytać go za dwa dni. Jednocześnie chwilę po tym artykule ESPN mówi, że KG chce iść do Suns chociaż nie jest to wypowiedź ani samego KG ani jego agenta, pojawiają się jeszcze w kręgu drużyn, które go interesują Bulls czy Mavs, ale ani słowa o Lakers. Nic od samych Lakers nie wychodzi, że go chcą co jest dziwne bo to powinno być oczywiste skoro w sprawie JO ciszy nie ma. Ja widzę dwa wyjścia albo gadają, ale chcą to po cichu załatwić albo KG rozmawiał z KB i ten mu powiedział, że odchodzi chociaż byłoby to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek napisał:

 

To artykul z dzisiejsza (dla Amerykanow) datą, tylko dalej wszystko sie rozbija o Andrew Bynuma. Wczesniej Kidd, za ktorego fani LAkers nie chcieli oddawac Bynuma twierdzac ze za niego mozna wyciagnac wiecej, kogos naprawde do pomocy dla Kobego. Pozniej nadeszly ploty z O'Nealem i wtedy fani Lakers w wiekszosci chcieli wymianiacc Odoma wraz z Bynumem. A tu jak widzimy zarzad Lakers rowniez nie bardzo chce oddawac 19 letniego centra. Jesli nie za Jermaine "20-10-3"O'Neala to kogo jest wart ten Bynum? Robi sie to co raz bardziej smieszne Laughing

 

źle zrozumiałeś wszystko rozbija się o nie oddawanie ich obydwóch. Jeżeli w ogóle Lakers rozmawiają z Pacers to jasne, że są gotowi oddać Bynuma, ale nie razem z Lamarem.

Zrozmialem i to dobrze. Ale trzeba tez zwrocic uwage ze priorytetem w tej wymianie dla Indiany jest Bynum, podkreslal to Walsh juz kilka razy. Bo Odom ma przyjsc za JONa tylko dlatego bo z LA oprocz niego nie ma nikogo do trade'u za takiego zawodnika jakim jest Jermaine. Do tego na skrzydle w Indy jest sporo talentu wiec nie zdiwilbym sie gdyby Lamar to byl tylko przez kilka tygodni/miesiecy w Pacers,w koncu sa tam juz i Granger i shawn Williams, naprawde sporo prospektow. Odom jest tylko do wyrownania salary(wiem dla wyrownania salary moga se pacers Browna wziaść :) ). Bynum to podstawa w tym tradzie i o niego cala sprawa sie rozbija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie pomyślałem, że co będzie jeśli Kobe przejdzie do Bullsów, zdobędzie tytuł, zostanie MVP sezonu i finałów, zrówna się z legendą Jordana :P tworząc dynastię? Nie wiem czy tak na prawdę byłbym z tego aż tak zadowolony. :?

 

Z jednej strony jestem fanem Kobego i cieszyłbym się z jego wyników, ale to nie to samo co dokonanie tego z Lakers. Z drugiej nie będę się cieszył, bo to nie Lakers zdobywają tytuł. Wiem, wiem trochę to zagmatwane, ale po przejściu Kobego zLakers do innego klubu zawali się cała moja teoria kibicowania:P i myślę, że nie tylko moja :wink:

 

Jedyne wyjście to by Kobe został w Lakers, a oni postarali się zrobić contendera, co wiem, jest bardzo mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum to podstawa w tym tradzie i o niego cala sprawa sie rozbija.

no, ale przecież nikt tego nie neguje, że Bynum jest podstawą i nikt nie zaprzecza, że Lakers będą gotowi go oddać za JO, ale nie chcą dorzucać do niego Lamara i dobrze bo tylko zatrzymanie Lamara przy sprowadzeniu JO porządnie Lakers wzmacnia jak oddadzą ich dwóch wzmacnia to drużynę, ale nie na tyle.

 

Bulls chcą za Bryanta oddawać Gordona i jakiś role playerów więc dlaczego Lakers mieliby być gotowi oddać za mającego mniejszą wartość JO i Bynuma i Lamara zwłaszcza, że sprowadzenie O'Neala przy pozbyciu się Lamara nie jest tym co zniechęci Bryanta do odejścia z drużyny więc nie ma to sensu co innego jak sprowadzą JO i zostanie Lamar team ma solidy trzon złożony z Bryanta, Lamara i JO Kobe widzi, że Lakers są zdecydowani na walkę o tytuł teraz, zostaje w drużynie jego kumpel i drugi najlepszy gracz z ostatnich lat a odchodzi oznaczający przyszłość a nie teraźniejszość Bynum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.