Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

ten tekst jest z końca maja, pojawił się zaraz po tych wywiadach radiowych tylko aktualizują przy nim datę.

 

miałem w końcu troche więcej czasu wiec poczytałem trochę clublakers i lakersground i to jest wręcz szokujące ilu idiotów tam myśli, że Lakers powinni po prostu oddać Bryanta i przebudować drużynę :?

 

brak słów jak się czyta to powoływanie się na historię Lakers i ślepą wiarę w to, że skoro ta drużyna przez tyle lat wygrywała to wciąż może dalej to robić. Pewnie na początku lat 90-tych kibice Celtics mieli podobne wyobrażenie na temat przyszłości swojej organizacji.

 

Do wielu tych osób wciąż parę faktów jakoś nie trafia tą drużyną nie będzie już rządził Jerry Buss, nie będzie Westa, który potrafił budować drużyny, nie te czasy kiedy wymiany były łatwiejsze, nie było podatków od luksusu i innych ograniczeń. Jak zacznie Jimmy rządzić i podejmować decyzje razem z Mitchem to ja nie wiem jak można być optymistą, że oni cokolwiek zdziałają. Niestety tych dwóch nie pokazało, że mają jakąś konkretną wizję budowy drużyny zamiast tego tworzyli durne plany mające od początku minimalne szanse powodzenia co kosztowało ich wielu potencjalnych FA, którzy chcieli dłuższe niż 2-letnie kontrakty, czy w wymianach gdzie też kolejnych graczy z dłuższymi kontraktami nie chcieli brać. Samo to, że Smush Parker był partnerem Bryanta na obwodzie przez ostatnie dwa lata jest wystarczającym dowodem na to, że ta organizacja już wcale nie przedkładała wygrywania ponad wszystko inne.

 

Czasami trudno winić drużynę za pomyłki przy wyborach z draftu, ale jak tak jak robił to Mitch zamiast wybierać graczy, których się sprawdzało później nagle bierze się kogoś innego jak Rush zamiast Prince'a, Cook zamiast Barbosy czy Sasha zamiast Varejao tu trudno kogoś takiego nie oskarżać o skrajną głupotę, do tego jak Lakers brakowało atletyczności i defensywy to Mitch trzy lata z rzędu brał tych nie atletycznych, nie broniących "shooterów".

 

Słaba ocena talentu, niechęć do podejmowania ryzyka przy potencjalnych wymianach i jak do tego dodamy niechęć do wydawania pieniędzy to ja naprawdę nie rozumiem jak można mieć nadzieję, że ta organizacja, której lista potwierdzająca niekompetencje w ostanich latach jest długa będzie w stanie się odbudować. Przecież jak oni oddadzą Bryanta do tego Chicago i gdyby nawet co jest praktycznie niemożliwe, ale gdyby dostali i Gordona i Denga to jak ci dwaj za rok będą chcieli extension to Lakers pewno im go nie dadzą bo będą już myśleć o czyszczeniu salary na Lebrona w 2010.

 

Kobe powinien jednak dać Lakers jeszcze jedną szansę na posprzątanie tego syfu jakiego narobili, jego ten dodatkowy miesiac czy dwa nie zbawią jak pod koniec lata wciąż nic nie zdołają zrobić niech odejdzie i nie będę miał mu tego za złe, ale jak odejdzie wcześniej wcześniej to znaczy, że po prostu chce iść na łatwiznę i jest zwykłym hipokrytą, który ma w dupie swoich kibiców. Powiedział, że chce zobaczyć zmiany więc niech da Lakers szanse na zrobienie tych zmian, pokazanie, że również im zależy na wygrywaniu tak jak jemu jak tego nie zrobią tego lata i odejdzie będzie dla mnie usprawiedliwiony, ale jak odejdzie wcześniej ja do niego stracę szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś się dzieje i nie jest to nic pozytywnego. :?

 

Jacyś klienci spotkali Bryanta na ulicy w Los Angeles i spytali go o sytuację w Lakers. Ten zjechał podobno Bynuma i cały zarząd i powiedział, że jeśli chcę mu nadal kibicować, to niech szykują kase na koszulki Bulls. :?

 

k****, to już jest przesada, żeby opowiadać jakimś obcym ludziom o tym co się dzieje w Lakers i w dodatku oni teraz czekają na tego kto najwięcej zapłaci, bo póki co nikt chyba jeszcze nie obejrzał tego w całości, oprócz tych gości.

Tak w ogóle, to bardzo możliwe, że co gości po prostu ściemniają, żeby więcej na tym zarobić, a tak naprawde nic szczególnego tam nie ma. Zobaczymy pewnie wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ściemniają ta taśma istnieje nawet kawałek na youtube gdzieś widziałem, ale taki, na którym nic ciekawego nie ma potem podobno Kobe coś tam przeklina potem mówi coś w stylu: "ship his ass out, we're talking Jason Kidd they didn't want to do that". Chyba w tym naśladowaniu Jordana się za daleko posuwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać by zobaczyć wkurzonego Kobego opowiadającemu ludziom w supermarkecie o Lakers. Swoją drogą jest już na prawdę zdesperowany skoro się do tego posuwa i coraz bardziej mnie przekonuje do tego, że w następnym sezonie nie zobaczymy go w złocie i purpurze jak to bywało od zawsze. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Lakers bez Kobe. To tak jakby G-unit był bez 50centa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trzeba się zastanowić co by się stało gdyby do tego trade'u doszło. Mnie to ciągle wydaje się bardzo mało prawdopodobne, ale sprawa wydaje się coraz poważniejsza. Żeby udobruchac Kobe'go potrzebujemy jakiegoś dużego transferu a coraz więcej plotek mówi że trade z JO powoli umiera. Napewno sprawa wróci kiedy będziemy się bardziej zbliżać do draftu, ale cena do zapłacenia na ten moment wydaje się cholernie wysoka.

Zastanwiam się czy nie można by spróbować wyciągnąć Gasola z Grizzlies, ale nie wiem czego oni by oczekiwali w zamian. Każdy duży transfer który nie kazałby nam oddawać w pakiecie Odoma i Bynuma byłby wielkim sukcesem, ale na taki nas raczej nie stać :?

Z drugiej strony jeśli doszłoby do tego że naprawdę trzeba będzie Kobe'go oddać ( chociaż nic nie MUSIMY w tym momencie ) to jesteśmy w dupie. Jeśli wchodzą w gre tylko trzy drużyny: Chicage, New York i Phoenix to sprawa jest prosta.

 

- Phoenix - :lol:

 

- New York - nie może nam zaoferować absolutnie nic ( nie no jest fajny rols Lee :)), a nawet ostatnio słyszałem o wersjach tego transferu gdzie nie ma nawet Crawforda, to już w ogole śmiech na sali :roll: . Trade z Knicksami sprawiłby że wymiana O'Neala do Heat wyglądałaby jak transfer stulecia..

 

- Chicago - i to chyba jedna realna opcja. Wtedy należałoby wyciągnąć z Chicago ile się da i coś z tego uzyskać. Ciężko byłoby wyciągnąć Denga, ale Gordon i ich pick byłyby kluczowe, do tego oczywiście musieliby coś dorzucić. I tylko tu naprawde dostajemy coś wartosciowego w zamian...

 

Mimo to, nadal nie wierze że dojdzie do transferu z udziałem KB, ale byleśmy nie utkneli z tym samym składem, bez żadnego transferu i wkurwionym Bryantem w przyszłym sezonie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Bryant nie odejdzie.. jeżeli już by wymusił transfer, dobrza idz do Chicago chłopie ale załatw nam Denga 8) Nie ma Denga nie ma transferu - proste.. Z Luolem moge wziasc nawet tego śmiesznego artentyńczyka, niekoniecznie musi być Small Ben w tej wymianie.. Mimo wszystko to jednak abstrakcja :wink:

 

 

Kolejne lato i po raz kolejny ploty dot. KG.. tym razem już podobno tak napradę odchodzi z Minnesoty.. więc może wreście? 8)

 

Bez zartów bierzmy tego JO i JT za LO i AB i będzie gitarrrra.

 

A no i Grant Hill coś tam mówił, że Lakers mu pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, nadal nie wierze że dojdzie do transferu z udziałem KB, ale byleśmy nie utkneli z tym samym składem, bez żadnego transferu i wkurwionym Bryantem w przyszłym sezonie

Bryant jeśli zostanie, to tylko w przypadku sprowadzenia kogoś do pomocy. KG to marzenie, jeśli coś ciekawego słychać, to naprawde warto sie zainteresować. Bo mamy co im oddać. Poza tym takie negocjacje mogą pozytywnie zadziałać na nasze rozmowy z Indy, który naprawde gra bardzo niebezpiecznie z tym JO- również nie mają gdzie go oddać, żeby sie opłacało, jedyna ich przeaga to to, że O'Neal siedzi cicho.

 

Zobaczymy, w każdym razie będzie ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik i emjey, dzięki chłopaki, trochę mnie wasze posty pocieszyły. :wink:

 

Dla mnie te wszystkie ostatnie wydarzenia, to jest coś okropnego, bo ja zacząłem kibicować Lakers dzięki Bryantowi i poza tym, ze jestem kibicem Lakers, to jestem też kibicem KB i dla mnie jego odejście to byłby cios w samo serce. :roll:

 

Mam nadzieję(przez ostatnie 3 lata nią żyję :? ), że wreszcie dojdzie do jakiegoś korzystnego dla nas transferu i według mnie to idealna sytuacja, byłaby kiedy udałoby nam się pozyskać np. Jermaine, bez oddawania Bynuma. Niby on w tej chwili jest gorszym graczem od Odoma, ale po Odomie już wiemy czego się spodziewać, a Bynum to wciąż gość na dorobku, który będzie się z sezonu na sezon stawał coraz lepszy.

A wyobraźcie sobie taką sytuację, Bynum odchodzi i w następnym sezonie wali powiedzmy 18/10. :? Wtedy bym się wkurwił.

A tak, kiedy by u nas został to mielibyśmy wszystko, świetnego lidera - Kobe, bardzo dobrą druga opcję- O'Neal, młodego, perspektywicznego gracza - Bynum, role playerów- Evans, Radman, Walton i brać jeszcze tego Hilla albo jakiegoś innego Watsona i będzie wporzo. :)

 

Oby to wszystko się dobrze ułożyło, bo my po prostu musimy wrócić na szczyt, przecież k**** kibicujemy Lakers, klubowi o tradycjach jak żaden inny w tej lidze i musimy być dobrze :!: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graboś a potem się obudziłeś :P jak wyobrażasz sobie Indianę która nie chce Bynuma jęzeli to jedyny koleś na którym im zależy?

 

a przy ewentualnej wymianie za Koba z Chi to Gordon jest pewny, bo w końcu na jego pozycję dostają Koba to jest zbędny, a kasy na niego już nie będzie bo za minimum to się raczej nie zgodzi grać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG pojawiają się ploty że Minny sonduje różne teamy w sprawie Garnetta. Wiadomość wyszła od gościa, który informował o naszym zainteresowaniu Kiddem na dłuższy czas przed pojawieniem się pierwszych oficjalnych informacji. Na KG podobno mają chętkę głównie trzy teamy: LAL, Suns i Celtics.

 

Dla Wolves trade z Garnettem w to lato to moim zdaniem jedyne rozsądne wyjście. Nic już wokół niego nie zbudują, gość ma 31 lat, w Wolves jest mnóstwo głupich kontraktów, znikome szanse na pozyskanie wartościowych graczy. Zachód jest cholernie silny, moim zdaniem nie mają szans na PO. Po co mają teraz zatrzymywać go, skoro za rok i tak odejdzie ? To lato to ich ostatnia szansa na dostanie czegoś wartościowego za KG. Jak nie, to w lutym, jak będą desperacko szukać kupców na Garnetta przed trade deadline, pakiet Odam/Bynum będzie dla nich niespełnionym marzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdyby udalo sie pozyskac tego Kg to byloby wspaniale :lol: od razu stalibysmy sie jednym z glownych faworytow na misia 8) Tylko tutaj jest taka sprawa czy nie zawioda chlopcy od czarnej robory tj.evans , walton,radman itp ? MYsle jednak ze ten duet KB/KG motywowalby ich sam w sobie i graliby pierwsze skrzypce a przeciez o to chodzi ! :shock: Jeszcze wyciagnac jakiegos porzadnego freeplayera i gitara ! Nie mniej jednak nie uwierze w ten ani w zaden inny transfer do LAkers dopoki nie zostanie podpisany na pismie :lol:

 

 

PS .DObrze ze cos sie dzieje dookola LAkers moze te wszystkei ploty okaza sie prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graboś a potem się obudziłeś :P jak wyobrażasz sobie Indianę która nie chce Bynuma jęzeli to jedyny koleś na którym im zależy?

 

a przy ewentualnej wymianie za Koba z Chi to Gordon jest pewny, bo w końcu na jego pozycję dostają Koba to jest zbędny, a kasy na niego już nie będzie bo za minimum to się raczej nie zgodzi grać :wink:

No właśnie o to chodzi, że to jest praktycznie nierealne, Bynum musi polecieć, chociaż wolałbym żeby został. Tutak sprawa rozbija się o Odoma i trzeba na tyle negocjować, aby któryś z dwójki Bynum/Odom został u nas, czyli aby został Lamar, bo Bynum to ten którego Pacers najbardziej chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65086,4237408.html

 

Już wcześniej pisaliśmy o tym nagraniu, ale chciałem się spytać, czy ktoś wogóle je widział w całości z was, bo można podobno kupić za 2 dolary możliwośc obejrzenia :?:

 

Jeśli tak jak tu jest napisane, Kobe nie wiedział, że jest nagrywany, to rzeczywiście mógł tam ostro pojechać, po Bynumie, że pojechał to jest raczej pewne, ale z drugiej strony się nie dziwę Bryantowi, on tam jest bardzo blisko tego i kiedy widzi, że odrzuca się szanse pozyskania takiego gracza jak np. Kidd, to trudno się nie wkurwić, a czekał już 3 lata. Dlatego mam nadzieję, że teraz po tych 3 latach, wreszcie władze pomyślą trochę, zobaczą wreszcie, że maja najlepszego gracza w lidze, który w dodatku ceni wygrywanie ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisaliśmy o tym nagraniu, ale chciałem się spytać, czy ktoś wogóle je widział w całości z was, bo można podobno kupić za 2 dolary możliwośc obejrzenia :?:

ja to zrozumiałem że będzie możliwość jak uzbiera się "dostateczna" liczba chętnych, czyli jak się chłopaczki dorobią... tym bardziej że nie chcą sprzedać filmu fanowi który chce to zniszczyć, bo chcą żeby to ujawnić... to ja się pytam co nimi kieruje poza szukaniem łatwej kasy bo ujawnić to mogą sami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel, burdel, burdel :) Czarno to widzę drodzy fani LAL :) Gadacie, że tu już, od razu, tranfsery, mistrzostwo na 110%, JO, Shaq, Kidd, Artest, wszyscy wogóle idą do was za Bynuma itd ale "wasi" włodarze lekko sobie w bambooko lecą i na zapewnieniach się narazie kończy ... Bo konkretów jak nie było tak nie ma - a w takiej sytuacji pośpiech jest raczej wskazany ;) Oj co by to było gdyby KB w Bulls wylądował :) O jak media by huczały, o władze miasta jakby panikowały - gdzie postawić pomnik Bryantowi? Koło MJ'a czy gdzie? I już widzę tytuły amerkykańskich gazet "23 to 24 - evolution"; "Time to next 6 champs"; "Chicago Kobulls" i podniety panów z canal+ i ich "fachowe" opinie ( :lol: ) "Och to będzie wielki zespół, Chicago ma teraz drugiego Jordana" (założę się, że tak by było ;) Boże jaki żal ... ) "Hmmm... a co powiecie żeby cofnąć zastrzeżenie dla numeru 23 i dać go KB?" "O tak to wpsniałay pomysł, niech powróci magia wspomnień". Oczywiście ironizuje, ale myślę, że w niektórych przypadkach niewiele bym się pomylił ;)

 

Swoją drogą chłopaki robią interes życia na tych taśmach zapewne ;) Się im przyfarciło trzeba przyznać ;)

 

No i niestety pomimo tych wszystkich zdań typu "najlepszy gracz w lidze itd", autor tamtego tekstu od Grabosia, ma trochę inne zdanie na temat tego kto rządzi w lidze :twisted: Oczywiście słuszniejsze :twisted: (tylko proszę nie rozwijać tego wątku! Taka luźna uwaga to była ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor tamtego tekstu od Grabosia, ma trochę inne zdanie na temat tego kto rządzi w lidze Twisted Evil Oczywiście słuszniejsze Twisted Evil (tylko proszę nie rozwijać tego wątku! Taka luźna uwaga to była Wink )

No chyba nikt by nie rozweijal, w koncu zarty sa od tego zeby sie z nich smiac a nie je rozwijac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety pomimo tych wszystkich zdań typu "najlepszy gracz w lidze itd", autor tamtego tekstu od Grabosia, ma trochę inne zdanie na temat tego kto rządzi w lidze :twisted: Oczywiście słuszniejsze :twisted: (tylko proszę nie rozwijać tego wątku! Taka luźna uwaga to była ;) )

troche zmeczony jestem to może nie do końca złapałem wszystko, ale troche tłumaczenie jest dowolne z tym kopnięciem Bynuma w dupę a co do zdanie autora to gdyby miał rację w tym co na końcu pisze to chyba ostatnie finały miałyby nieco lepszą oglądalność wiec dobrze, że wątku nie rozwijamy 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ric Bucher/Sports Center -

The Lakers, according to ESPN's Ric Bucher, have held preliminary trade discussions about Kobe Bryant with the Chicago Bulls .

 

The club has also looked into whether or not they can repair the relationship with Bryant and they have reportedly received a resounding 'no' from their 'back channel' overtures

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel, burdel, burdel :) Czarno to widzę drodzy fani LAL :) Gadacie, że tu już, od razu, tranfsery, mistrzostwo na 110%, JO, Shaq, Kidd, Artest, wszyscy wogóle idą do was za Bynuma itd ale "wasi" włodarze lekko sobie w bambooko lecą i na zapewnieniach się narazie kończy ... Bo konkretów jak nie było tak nie ma - a w takiej sytuacji pośpiech jest raczej wskazany ;)

Niestety ale masz racje... Zarzad nic nie robi im nie zalezy na sprowadzeniu All-Stara... Tylko tak mowia i mowia a wciaz maja na mysli plan tam 20... iles... Paranoja, maja najlepszego zawodnika w lidze ale ich to chyba nie obchodzi. Jak mozna byc takim kretynem :roll: To jest zalosne ze teraz lakers sa tak glupia druzyna... Oj niech Kobe przejdzie do Bykow, mi sie wydaje ze to juz nie jest proba wymuszenia pracy na zarzadzie... Oni Bynuma nie oddadza, baa oni wlasciwie rozmow nie prowadza, wszystko do picu jest. I Kobe o tym wie i ma dosc - i slusznie. I niech Lakers dostana za niego jak najmniej. Jestem fanem Lakers ale takze i KB. Lakers i tak teraz nic nie zrobia. Te losie pewnie czekaja az skoncza sie kontrakty a wtedy pewnie wszystkich za minimum podpisza :lol:

 

The club has also looked into whether or not they can repair the relationship with Bryant and they have reportedly received a resounding 'no' from their 'back channel' overture.

Jakos w to nie wierze :roll: Kolejny tekst ktory ma pokazac ze niby tam im zalezy na nim co oczywiscie jest nieprawda... Wszystko dla dobrej reputacji, ktorej i tak nie beda miec.

 

Ech no i BTW. Juz widze po tym filmiku jak znow beda najezdzac na Kobasa, tak jak to bylo z tym ze jest samolubem czy z gwaltem... Znow beda niektore zalosne komentarze i wogole a przeciez facet nic zlego nie zrobilo, ma prawo do publicznego zdania :|

Naprawde ludziom sie nudzi i musza zrobic furore, podczas gdy ktos jest w dolku...

 

EDIT:

 

Władze Los Angeles Lakers po raz kolejny zapewniły, że nie mają zamiaru sprzedawać Kobe Bryanta.

 

Rzecznik prasowy klubu z LA, John Black, zdementował pogłoski, według których niespełna 29-letni gwiazdor NBA miałby przejść do innego zespołu. W mediach najwięcej mówiło się o możliwościach wymiany z udziałem Chicago Bulls, New York Knicks, Phoenix Suns, a ostatnio nawet Dallas Mavericks. - Myślę, że jasno przedstawiliśmy nasze stanowisko i nie mamy w tej chwili nic więcej do powiedzenia na ten temat - powiedział przedstawiciel "Jeziorowców". Nawiązał on tym samym do wypowiedzi właściciela drużyny, Jerry'ego Bussa z dnia 30 maja. Stwierdził on wówczas: - Będziemy dalej poszukiwać najlepszych możliwości, aby poprawić nasz zespół, w którym Kobe będzie podstawą.

To wszystko jest naprawde lepsze niz serial (mowie serio). Jednak ja i tak uwazam ze skonczy sie na wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.