Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem wam że bardziej od kosmicznych plotek typu Marion do LA interesują mnie te mniejsze, ale bardziej realne.

KB81 wspomniał o Duhonie, którego od czasu do czasu się wymienia w powiązaniu z Lakers. Naprawdę bardzo bym chciał go w Lakers z jego defensywą, rzutem za trzy i dojrzałością. Pod okiem Phila mógłby się jeszcze rozwinąć.

Wszyscy wiemy że PG to jedna z naszych luk, musimy mieć kogoś jeszcze oprócz Farmara. Mo Williams, który byłby świetną opcją, za MLE do nas nie przyjdzie, Blake'a nawet nie chce brać pod uwagę ale przyjście Duhona dałoby nam całkiem fajny duet na pozycji PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my około 14 baniek, a Suns ponad 21 baniek... no nie wiem czy to realne nawet w swej nierealności o której piszesz

Jeśli damy Waltonowi kontrakt w granicy Radmanovica to salary nie będzie problemem. Problemem będzie jak zmusić Suns do tej wymiany :wink:

 

Kwame - 8.400.000

Luke ~ 5.000.000

Cook - 1.800.800

 

ZA

 

Marion - 15.000.000

Banks - 3.600.000

 

Na ESPN trade machine wymiana działa. Za Vlada wstawcie Waltona.

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... 1~21~13~13

z tego co ja wiem to kontrakty na przyszly sezon Mariona (okolo 17mln) i Banksa (4,3 mln) to jedna z przyczyn, szczegolnie w przypadku Mariona, dla ktorej chca sie ich pozbyc z Suns

 

zreszta czemu Luke mialby dostac az taka podwyzke :?: i czemu wg ciebie Cook zarabia ponizej 2 mln :?: to sa inne dane od tych ktore ja posiadam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Source: Bryant tells Buss that he wants out

In a meeting in Spain, the Lakers star voices concerns to owner about team's direction.

By Mike Bresnahan, Times Staff Writer

June 16, 2007

 

Jerry Buss met with his unhappy $88.6-million employee, Kobe Bryant, for a get-together Friday between owner and superstar in the somewhat surprising setting of Spain.

 

They had spoken by phone two weeks ago, a few days after Bryant asked to be traded, but this was a longer, more emotional conversation.

 

Buss wanted to appeal to the nine-time All-Star, reminding him that trades take time to develop and that winning remains the focus of the organization, but Bryant voiced concerns about the direction of the franchise and reiterated his demand to be traded, said a source with knowledge of the situation.

 

"That's the message that came out of it," the source said.

 

Team sources vehemently insisted there were no plans to trade Bryant, and they were still hopeful that a peaceful solution could be reached. Bryant and Buss are expected to resume their dialogue in the near future.

 

Bryant's displeasure has grown steadily since the Lakers were eliminated by Phoenix last month in the first round of the playoffs. The Lakers are 121-125 since reaching the NBA Finals in 2004, not including their first-round exits the last two seasons.

 

Last month, Bryant publicly requested that Jerry West return to the team's front office — an unlikely scenario — and urged General Manager Mitch Kupchak to make trades that would steer the team in a winning direction.

 

"I'm still frustrated," Bryant said at the time. "I'm waiting for them to make some changes."

 

The Lakers have contacted numerous teams, but there have not been any blockbuster deals yet — by them or by any other team in the league.

 

Talks with the Indiana Pacers for six-time All-Star forward-center Jermaine O'Neal have stalled because the Lakers do not want to give up both Lamar Odom and Andrew Bynum to get O'Neal.

 

Trade talks around the league are expected to heat up as the June 28 draft approaches and could continue into the free-agent period that begins July 1.

 

Bryant was vacationing in Spain and stopped by to see a practice session of his favorite soccer team, FC Barcelona, on Thursday. Buss had been in China since leaving the U.S. more than two weeks ago. He planned to travel to London before returning to Los Angeles, although it was unclear whether he went to Spain specifically to talk to Bryant.

 

"What they talked about and what went on between Kobe and Dr. Buss is private and will remain between the two of them," Lakers spokesman John Black said.

 

Bryant's agent, Rob Pelinka, did not return calls seeking comment.

 

Bryant, who will be 29 in August, has four years left on his contract, but he can void it in two years.

 

The two-time scoring champion, widely acknowledged as the game's most dynamic player, has the NBA's top-selling jersey and is a significant draw at Staples Center. The Lakers are very cognizant of his importance in driving ticket sales, as well as his effect on corporate sponsors.

 

Buss, who signed off on Bryant's seven-year, $136.4-million contract in July 2004, released a statement two weeks ago in which he said, "We will continue to pursue every avenue possible to improve our team with him as the cornerstone."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my około 14 baniek, a Suns ponad 21 baniek... no nie wiem czy to realne nawet w swej nierealności o której piszesz

Jeśli damy Waltonowi kontrakt w granicy Radmanovica to salary nie będzie problemem. Problemem będzie jak zmusić Suns do tej wymiany :wink:

 

Kwame - 8.400.000

Luke ~ 5.000.000

Cook - 1.800.800

 

ZA

 

Marion - 15.000.000

Banks - 3.600.000

 

Na ESPN trade machine wymiana działa. Za Vlada wstawcie Waltona.

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... 1~21~13~13

z tego co ja wiem to kontrakty na przyszly sezon Mariona (okolo 17mln) i Banksa (4,3 mln) to jedna z przyczyn, szczegolnie w przypadku Mariona, dla ktorej chca sie ich pozbyc z Suns

 

zreszta czemu Luke mialby dostac az taka podwyzke :?: i czemu wg ciebie Cook zarabia ponizej 2 mln :?: to sa inne dane od tych ktore ja posiadam :roll:

Sprawa przeciez jest oczywista :roll: - smsg wziął płace z tego sezonu, bo trade machine nie został jeszcze przestawiony. Teraz to będzie wyglądało tak:

Kwame - $9 075 000

Luke ~ $5 000 000

Cook - 3 500 000

 

ZA

 

Marion - $16 440 000

Banks - $3 888 000

 

Za to nie mam pojęcia skąd wziąłeś swoje płace ty. Już jak dyskutujemy o piłce nożnej to masz jakieś swoje "źródła" i tym się podpierasz. To jeśli te źródła są tak dobre jak te koszykarsiek to długo się twoja stronka nie utrzyma :wink:

 

Także jak widać dając Waltonowi trochę ponad te 5 baniek (coś między 100 - 200k) trade przejdzie. Tylko ludzie... bez jaj... Już było tu pisane nie raz - przestańcie podniecać się bajkami. Rozpatrujcie tu tylko poważne i realne możliwości. To się tyczy tych co się zastanawiają jak dobrzy bylibyśmy z Marionem i tych co robią z nas super defensywę z Artestem i JO (i ejszcze może Banks? :) ). Wyluzujcie trochę...

 

a co do sameo Mariona - tylko jako 3cia opcja. I to też nie bez wahania... :? koleś ma fajne statsy, ładnie zbiera, przechwytuje i broni, ale to niski skrzydłowy, nie zapewni nam solidnej defensywy na silnym skrzydle, ani nie zapewni punktów. Na pewno sam sobie ich nie wykreuje, a u nas Nasha nie ma... Ostatnia sprawa, ale nie najmniej ważna - koleś znika w PO, więc po co nam taki koleś, skoro już do Odoma było tyle pretensji, że ciągle znika...

 

 

PS. a czemu Waltonowi ~5 baniek? a ile byś mu dał?

Because teams can offer their free agents more than competing teams, the Lakers can give Walton up to $11 million a year without affecting their salary-cap quandary, although that won't happen because he's not a franchise player. The Lakers will probably offer about $5 million a year, but other teams are expected to offer Walton their full midlevel exception of five years and about $30 million.

Chociaż zawsze możemy mu zaoferować 2 bańki i liczyć, że wybierze naszą ofertę ponad MLE na 5 lat od innych klubów :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers chyba wciąż mają większy problem niż to kogo uda nam się ściągnąc do pomocy Bryantowi:

More than two weeks after Kobe Bryant made his trade request

to the Lakers, he still wants out, says his agent.

 

"Kobe's position remains unchanged," Bryant's agent Rob

Pelinka told ESPN.com on Friday. "Kobe would like to be

moved."

to samo niby wychodzi z tego jego spotkania z Bussem w Hiszpanii wczoraj :?

niestety Jmy tak jak pisałem te parę tygodni temu w sprawie tego zmieniania zdania przez Bryanta, o które się czepiałeś rację chyba miałem ja chociaż wolałbym żebyś to ty ją miał bo Bryant jak chciał odejść tak dalej chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję o co teraz Bryantowi chodzi. Przecież Lakers starają się, dużo plot niektóre prawdziwe inne pewnie nie:P, ale są. Chyba, że Kobe wie coś więcej i pozyskanie JO stopniowo się oddala i Buss dalej nie chce oddać Bynuma za kogokolwiek. Sprawa z trejdami się jeszcze bardziej zagmatwa bo Kuptchak ma nóż na gardle.

 

Może też być tak, że zarząd zdecyduje, że bardziej opłaca im się oddać Bryanta za jakiś fajny pack, chociaż co oni mogą dostać za tak medialnego zawodnika, który daje wielkie zyski, który jest najlepszym ofensywnym graczem ligi i najlepszym na swojej pozycji zwodnikiem na świecie? Kobe jest bezcenny.

 

Miejmy tylko nadzieję, że Bryant zostanie udobruchany i będzie wszystko git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że Kobe opuści nas w lato. Wyczytałem że po 1 lipca mają się zacząć po raz kolejny rozmowy z Indianą, ale wątpie aby Bird zmienił zdanie co do Lamara i Bynuma, chyba ze Walsh go przekona, że Odom tak naprawde nie jest im potrzebny tylko Bynum.

Odnośnie trejdu Bryanta, jeśli by odchodził to najbardziej możliwe opcje do Knicks i Bulls. Ciekawe gdzie by wolał pójść, mi się wydaje że do NYK. Ponieważ NY ma więcej do zaoferowania niż Chicago i własnie w Illinois musiałby się zmierzyć z historią Jordana. Już w ciągu 2-óch tygodni powinno się wiele wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej do zaoferowania, masakra, jak wy fani LA smęcicie, prędzej was wszystkich na raz zczyści niż za KB24 dostaniecie pakiet Deng, Gordon, Big Ben pick etc.. chyba zapomnieliście bo to wy w tym wypadku tak naprawde jesteście ruchani przez kobe i kazda inna drużyne, bo to on mówi gdzie chce iść i za kogo... obyście się nie przeliczyli ale jak czytam te wasze wypociny to już mi się śmiać chcę, wybaczcie ale niestety, to jest cała gorzka prawda. Módlcie się żebyście za Kobe dostali chodziaż taki pakiet jak od Miami za Shaqua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunia nikt (prawie nikt) nie takiego zdania. Wszyscy wiemy, że jeżeli Kobe definitywnie zarząda wymiany( bo nie wiem czy ta decyzja jest ostatnia:P), to będziemy mieli mało do powiedzenia i jeżeli dostalibyśmy taki ppakiet od Chicago to byłby cud.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej do zaoferowania, masakra, jak wy fani LA smęcicie, prędzej was wszystkich na raz zczyści niż za KB24 dostaniecie pakiet Deng, Gordon, Big Ben pick etc.. chyba zapomnieliście bo to wy w tym wypadku tak naprawde jesteście ruchani przez kobe i kazda inna drużyne, bo to on mówi gdzie chce iść i za kogo... obyście się nie przeliczyli ale jak czytam te wasze wypociny to już mi się śmiać chcę, wybaczcie ale niestety, to jest cała gorzka prawda. Módlcie się żebyście za Kobe dostali chodziaż taki pakiet jak od Miami za Shaqua.

Chodziło mi BUNIU że Nowy York jako miasto ma więcej do zaoferowania od Chicago, zapomniałem określić o co mi faktycznie chodziło. Jeśli chodzi o zawodników to oczywiscie że wolalbym Gordona i Denga niż przepłaconego Marbsa czy Crawforda. Nawet ślepy by zuważył, ze jacy Bulls a jacy Knicks mają zawodnikow do zaoferowania i każdy by wybrał opcję z Bulls. Z tymi uwagami na temat Lakersfanów mogłeś się wstrzymać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Bunia wyskoczyłeś z jakimiś dziwnymi tekstami i najlepsze, że w ogóle bez powodu :lol: przecież logiczne jest, że to Kobe i drużyna, do której chce odejść dyktowaliby warunki, do tego jeszcze dochodzi to, że u nas negocjowaliby Mitch i młody Buss i jak tu jakiś kibic Lakers miałby się niby spodziewać, że dostaniemy cokolwiek wartościowego :?

 

Nie czaję o co teraz Bryantowi chodzi. Przecież Lakers starają się, dużo plot niektóre prawdziwe inne pewnie nie:P, ale są. Chyba, że Kobe wie coś więcej i pozyskanie JO stopniowo się oddala i Buss dalej nie chce oddać Bynuma za kogokolwiek. Sprawa z trejdami się jeszcze bardziej zagmatwa bo Kuptchak ma nóż na gardle.

ciągle o to samo nie o wzmocnienia bo z tym by poczekał chodzi ciągle o to, że dowiedział się jak go w balona robili przez ostatnie lata i jeszcze ktoś z organizacji wkurwił go tym tekstem o odejściu Shaqa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle o to samo nie o wzmocnienia bo z tym by poczekał chodzi ciągle o to, że dowiedział się jak go w balona robili przez ostatnie lata i jeszcze ktoś z organizacji wkurwił go tym tekstem o odejściu Shaqa.

 

Tylko małe pytanie... Sprawe z Shaqiem znam , ale co masz na mysli z tym ,że robili go w balona przez ostatnie lata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko małe pytanie... Sprawe z Shaqiem znam , ale co masz na mysli z tym ,że robili go w balona przez ostatnie lata ?

Pozwole sobie odpowiedzieć ;). Nic nie wspominali mu o "planie 2007" czy tam "2008" a obiecywali że będą od razu wzmacniać zespól. Jak robili wszyscy widzieliśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheridan sie upiera ze Kobas najbardziej chcialby isc do Knicks i smieje sie ze Thomas wlasnie jest w Madrycie (?) szukajac Kobasa :)

Oczywiscie ja w te bajki nie wierze ze Kobas chcialby isc najbardziej do NYK, i ze NYK mieliby cokolwiek co Buss by zechcial a czego nie ma w swoim skladzie, w odpowiedniej skali rzecz jasna.

Podobno trejd z Indiana powoli upada bo LAL nie chca oddac i Odoma i Bynuma, tylko jednego z nich plus Kwame, no ale to tylko podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak was obraziłem, ale czytając ostatnimi dniami troche postów tutaj w temacie, na real gm etc łapałem się za głowe, jak widziałem pomysły ludzi z wymianami, co do tradeu Chicago - LAL to nie zdziwił bym się jeśli pakiet od byków składał by się między innymi z Nocca, Gordona, Duhona i picku, plus albo zapchajdziury, albo coś lepszego jeśli tylko Kobe pozwoli na to :wink: . Jeśli faktycznie doszło by do takiej sytuacji że Kobe znalazł by się w bykach w co szczeże wątpie, myśle że nie powinniście się czuć bardzo pokrzywdzeni jeśli dostalibyście taki pakiet o którym mówie, bo łatacie dziure na PG, na SG dostajecie gracza który może grać odrazu w pierwszej piątce i troche będzie punktować, Nocc otworzył by droge na dalsze transfery, przypuścmy że moglibyście puścić Radamana czy tam Luka, a 2 nie takie złe picki w sęsie nr. 9 i ten wasz, chyba 19 czy jaki tam macie, daje możliwość ściągnięcia 2 fajnych gości z draftu no i mielibyście na czym budować drużynę, napewno Paxon jak będzie chciał dokonać transferu, nie rozbije drużyny do tego stopnia by oddać Kirka+Gordona, Denga+Gordona, czy Kirka+Denga, bo była by to czysta głupota. Oczywiście nie ujmuje tutaj nic Kobe, bo jest wspaniałym zawodnikiem, ale myśle że po oddaniu 2 graczy z trzonu zespołu sytuacja w Chicago wyglądała by podobnie jak w LA.

 

Na miejscu waszego GMa łapał bym się czego kolwiek żeby zrobić drużynę która może coś osiągnąć teraz, nawet kosztem późniejszych paru lat posuchy jak zawodnicy zaczną się wypalać, ale Kobe w tedy nie miał by nic już do zarzucenia zarządowi... jeśli tylko dostał by drugiego AS playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem skołowany tymi wszystkimi plotkami. Wydawało się że JO był na wyciągnięcie ręki, a tymczasem rozmowy wstrzymane. Wydawało się, że Kobe jest udobruchany, a on ciągle chce odejść. Co chwilę pojawia się coś nowego, typu Marion w LA. Offseason ledwo się zaczął na dobre, a ja już mam go dość. Teraz kolejna plotka, podobno Kobe spotkał się w Madrycie z Gasolem.

 

 

Kobe, who is spending a few days kicking back in Barca, ran into Pau at the gym in the Juan Carlos hotel, where they had a conversation.

 

Kobe has demanded quality upgrades in order to stay with the Lakers, and Gasol has kept the exit door open in Memphis.

 

“I ran into Kobe by chance; and he told me his things, and I told him mine. I’m also not going to tell you everything we talked about.”

 

Oby. Mam nadzieję że wstrzymanie rozmów z O'Nealem oznacza start po Gasola. Nadzieja matką głupich :wink:

 

 

Buss nie pozwoli odejść Bryantowi. I nie chodzi nawet o względy sportowe. Kobe to kura znosząca złote jajka dla organizacji, jego koszulki sprzedają się najlepiej, on sam jest w stanie zapełnić Staples Center. On przynosi Lakers grube miliony. I Buss z tego nie zrezygnuje, żeby nie wiem co. Pare lat temu Jax chciał oddać Kobe za Mariona i Kidda. I sprawa rozbiła się o Bussa również przez to, że Bryant jest zbyt cenny finansowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem skołowany tymi wszystkimi plotkami. Wydawało się że JO był na wyciągnięcie ręki, a tymczasem rozmowy wstrzymane. Wydawało się, że Kobe jest udobruchany, a on ciągle chce odejść.

Kobe nie był udobruchany Kobe był uciszony, Bo dlaczego miałby być udobruchany :? póki co przecież nic się nie stało takiego żeby miał zmieniać zdanie, pogadał z Bussem i usłyszał pewnie podobne obietnice i zapewnienia jakie słyszał przez ostatnie trzy lata, słyszy, że są plotki o JO, który chce przyjść do Lakers, ale póki nie przyjdzie będą to po prostu dla niego kolejne plotki, o kolejnym graczu, który chce tu przyjść grać.

 

Tak w sumie to kto wie czy własnie kolejne sygnały, że Kobe chce odejść i pojawiające się co raz częściej kolejne plotki dotyczące Bulls jak również te o wstrzymaniu rozmów z Pacers nie wpłyną korzystnie jednak na negocjacje w sprawie JO. Walsh zobaczy, że Lakers mogą faktycznie jednak zdecydować się po prostu na oddanie Bryanta a on Bynuma nie zobaczy w takiej sytuacji jak również pewnie lepszej oferty za JO niż proponowana przez Lakers to kto wie czy w końcu im bliżej draftu nie spuści z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe nie był udobruchany Kobe był uciszony, Bo dlaczego miałby być udobruchany

Udobruchany - siedzi cicho przez dwa tygodnie. Fakt, źle to ująłem, chodziło mi o to uciszenie go. Mam nadzieję że transfer kogoś pokroju O\Neala załatwi problem

 

Z Pacers toczymy walkę na wyczekanie, kto pierwszy pęknie i obniży wymagania. Pamiętajmy że nie tylko my jesteśmy pod ścianą, Indiana też ma niezadowolonego all stara na wylocie. Oni kiedyś już raz bardzo dobrze wyszli na ryzykownej wymianie Dale'a Davisa na właśnie młodego i perspektywicznego JO. Bynum to dla nich bardzo smaczny kąsek i wydaje mi się że go nie odpuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe wydal oświadczenie na swojej stronce:

 

Wassup y'all ...

Man, today is one of those surreal days for me and my family. When you love something as much as I love the Lakers its hard to even imagine thinking about being elsewhere. But, the ONE THING I will never sacrifice when it comes to basketball is WINNING. That is plain and simply what it's all about. It's in my DNA. It's what pushes me to work as hard as I do. It's my daily passion and pursuit.

 

The more I thought about the future, the more I became convinced that the Lakers and me just have two different visions for the future. The Lakers are pursuing a longer-term plan that is different from what Dr. Buss shared with me at the time I re-signed as a free agent. I have seen that plan unfold for the last three years and watched great trade opportunities come and go, and have seen free agents passed on. That has led to the Lakers not winning a playoff series. All of that was frustrating in itself, but then, this week to have someone "inside" the Laker organization try to blame me in the media for us not being a contender right now -- that is what brought me to my current position today.

 

I want it to be clear that I still love, with all my heart, the Laker Legacy. From Mikan to West to Goodrich to Wilt to Kareem to Magic. That will never change. And the support my family and I have gotten from Lakers fans is undeniably the best. I will also always believe that.

 

But, now there is a new road ahead. I am gonna keep grindin and keep workin to get back to competing for Championships. Sometimes the trek up the mountain is tough. But, I know we'll get there.

 

Strength and Honor,

Kobe

eh :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie powiedział nic nowego. Ciągle utwierdza nas w swoim przekonaniu.

 

Trudno jest tu mieć jakiekolwiek pretensje do niego, że chce odejść z Lakers. Po tym co tam się wydarzyło wcale mu się nie dziwię i postąpiłbym na jego miejscu w taki sam sposób.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć mu przejścia do takiej drużyny, w której będzie miał szansę na misia. Jeżeli zaś zostanie w Lakers to wiadomo, również misi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.