Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Where's Jermaine O'Neal? Still a member of the Indiana Pacers.

 

The Lakers and Pacers have stalled on trade talks involving the six-time All-Star forward-center because the Lakers do not want to give up both Andrew Bynum and Lamar Odom in a swap for O'Neal and power forward Troy Murphy, a source said. The Lakers would also include Kwame Brown in the trade.

 

O'Neal, 28, is consistently among the league leaders in points, rebounds and blocked shots. He averaged 19.4 points, 9.6 rebounds and 2.6 blocked shots last season, the continuation of a career that has been on a solid track since he was traded from Portland to the Pacers in 2000.

 

Murphy, 27, has outside range and rebounds well, but is a subpar defender who would be included in a deal primarily as salary-cap ballast. The four years and $42.3 million he has left on his contract, coupled with the three years and $64.1 million left on O'Neal's contract, would practically guarantee that the Lakers would pay the luxury tax for years to come.

 

Numerous sources have said O'Neal wants to play in L.A., but the Lakers simply do not want to part with Odom and Bynum to make it work. Lakers officials declined to comment Thursday.

 

Odom, 27, averaged 15.9 points, 9.8 rebounds and 4.8 assists last season, one that started strongly for him before being interrupted by knee and shoulder injuries. He underwent surgery last month to repair a torn labrum in his left shoulder, but is expected to return in time for training camp in October.

 

Of equal, if not greater, concern to the Lakers is the Pacers' desire for the 19-year-old Bynum.

 

He averaged 10.7 points, nine rebounds and 2.3 blocked shots in 15 games in January before slumping badly. Coach Phil Jackson criticized his work ethic, but the Lakers aren't necessarily ready to give up on the potential of the 10th pick in the 2005 draft.

 

Brown, 25, also underwent surgery last month, and will be out several months while recovering from a reconstructive operation on his left ankle. He has one year left on his contract at $9.1 million, which makes him appealing to teams hoping to trim payroll after next season.

 

Talks between the Pacers and Lakers could be jump-started again as the June 28 draft draws closer

z jednej strony fajnie że Lakersi nie chcą oddac i Odoma i Bynuma razem, ale obawiam się że znowu możemy wyjść z niczym.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sezon sie skonczyl, Spurs wygrali, Parker MVP ;) Teraz dopiero sie zacznie... :D 4 miesiace przerwy podczas ktorej zarzad musi cos zrobic.

 

Propozycja z Thomasem i Banksem jakos mnie nie interesuje, imo nie mamy czego oddac, no chyba ze chca Sashe ktory rzuca 3 :lol: Ale tak to wole tego Kwame'iego oddac za Rona. Poza tym jeszcze wciaz nie wiadomo czy JO przejdzie do nas i jakim kosztem. Bo gdyby udalo sie pozyskac go bez utraty Odoma to Ron'owi dziekujemy, mamy 3 flary, mamy playmaykera, gracza podkoszowego i jest swietnie ;) Teraz bylby problem z MLE bo albo na C albo na PG :?: Ja obstawilbym jednak na 1 miejscu PG, gdyz w ewentualnosci JO moze isc na C Odom na PF, wtedy Luke wchodzi na SF, a na SG rzadzi Kobe. JO gral juz na C w Pacers... Na pewno woli PF no ale to ostatecznosc. Fajnie byloby miec Camby'iego i JO pod koszem :) Na SF Odom, potem Kobe i MLE.

 

Mam pytanie, czy po podpisaniu kontraktu za MLE, mozna pozniej tego gracza wytredowac? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bird przesadza. Najpierw była mowa o oddaniu Lamara albo Bynuma, póżniej o oddaniu obydwu, teraz chcą jeszcze od nas Kwame i upchnąć nam kontrakt Murphy'ego ?. Czy on myśli że Mitch to aż taki idiota ? Mamy oddać wszystko co mamy wartościowe ? Mamy oddać pakiet który miał iść za Garnetta ? Czy Bird zapomiał że O'Neal też chce odejść, że też jest niezadowolony? Czy pamięta ile zarabia JO? Czy wie jaki on jest kontuzjogenny? Czy wie ile on ma lat? Chyba nie. Trzeba mu to przypomnieć i sprowadzić go na ziemię :wink:

 

LO, Kwame, pick = JO DONE

Bynum, Kwame, pick, fillers = JO DONE

LO, Bynum = JO DONE

 

Ale Kwame, Lamar, Bynum = JO, Murphy NO WAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili to tak naprawdę nic nie wiadomo więc tekstami z gazet nie ma się co specjalnie przejmować. Ja od początku twierdziłem, że Lakers nie wyślą do Pacers i Bynuma i Odoma dostając tylko JO, może jak wciągną w to trzeci team, który im coś da to wtedy tak, ale nie oddajac i Lamara i Drew do tego dorzucając jeszcze Kwame i biorac Murphy'ego, który jest lepiej zbierającą wersją Cook'a z 3x wyższym kontraktem :?

 

Jeżeli nasz pick ma być częścią wymiany to trade powinni załatwić szybciej żeby Pacers mogli workouty graczy jakimi są zainteresowani zrobić, a Lakers podobno sprawdzali tylko graczy, którzy mają pójść w drugiej rundzie wiec raczej nie spodziewają się, że ten 19 numer zatrzymają.

 

Pacers na wymianie zależy nie mniej niż Lakers, nie mają wielu ofert zapewne bo slyszało się tylko o Knicks, w mniejszym stopniu o Celtics, ale to wschodnie drużyny a wątpię żeby Bird i Walsch chcieli stworzyć w swojej konferencji duet Pierce/JO czy JO/Curry. Do tego dochodziły te plotki o przeprowadzce O'Neala do Cali, jego niezadowolenie na koniec sezonu, brak środków w Pacers na wzmocnienia Bird otwarcie mówił nawet, że MLE nie planują wydać w tym sezonie więc nie wymienią O'Neala teraz to za jakiś czas zrobi to co zrobił Kobe i nie będę wybierać między ofertami gdzie centralną postacią jest Bynum lub Odom, ale takimi gdzie centralną postacią jest gracz pokroju Kwame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to na pewno tylko jakieś plotki. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Kuptchak jest AŻ tak nierozważny i głupi, by dopuścić do takiej wymiany. Myślę, że Pacers poprostu zaproponowali Lakers taką wymianę i jakiś dziennikarz napisał o tym, że dojdzie do takiej wymiany:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że się tego nazbierało od mojego ostatniego wpisu. Dzisiaj wszystkiego nie nadrobię, jednak mam dla Was świeżutkie wieści:

 

"Sheridan in an ESPN chat today:

 

Lakerfans (Everywhere): With the word out of LA that the

asking price is too high for JO what happens? Does Indy come

down or is a 3-way deal going to be needed to team Jermaine

up with Kobe?

 

Chris Sheridan: (1:05 PM ET ) The best rumor I heard out

here was that the Lakers had turned their attention to

acuirin Shawn Marion in a sign-and-trade involving Luke

Walton, another player and the Lakers' pick, which I'm told

the Suns would use on Spain's Rudy Fernandez."

 

Z forum clublakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Marion u nas, to byłoby by coś, trochę szkoda byłoby stracić Luke'a bo w ostatnim sezonie poczyniła duże postępy i pewnie teraz jeszcze będzie to szło do przodu, ale gdyby była szansa pozyskania Matrixa za taką cenę to nie ma bata, trzeba by było na to iść.

 

Tyle, tylko, że pozyskanie Mariona równałoby się pewnie z nie pozyskaniem O'Neala bo po prostu by się dublowali.

 

Cieakwe tylko kim miałby byc ten "another player" Podejrzewam, że ktos z dwójki Bynum/ Lamar. Tak czy inaczej według mnie pozyskanie takim kosztem Mariona to byłby dobry ruch z naszej strony. Wspomógłby Bryanta w ataku, poza tym jest świetnym obrońcą i niewątpliwie byłby dla nasz dużym wzmocnieniem.

 

Zastanawiam się natomiast co lepsze, pozyskanie Jeramine'a czy Mariona. Obaj są bardzo dobrymi obrońcami, obaj zbieraja prawie 10 piłek w meczu, na korzyśc Mariona pzremawia mniejsza kontuzjogennośc.

 

czekam na inne głosy w tej sprawie :wink: , bo ja mam dylemat. W każdym bądź razie sezon się skończył, czas na transfery, oby dobre wieści nadeszły jak najszybciej z LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomógłby Bryanta w ataku, poza tym jest świetnym obrońcą i niewątpliwie byłby dla nasz dużym wzmocnieniem.

No no jakim jest obrońcą widzieliśmy w tegorocznym PO jak się wkręcił w parkiet :lol: Mariona nie chce w Lakers.. i jakoś w niego nie wierze..

JO > Marion, pozatym ten drugi w PO nam nie pomoże.. znowu się zgubi i będzie cieniem samego siebie.. no chyba ze bierzemy go prawie za darmo tzn. Luke + Kwame..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO kojarzy mi się z prawdziwym monstrum, potworem, gigantem w trumnie. Sprawia, że inni zawodnicy boją się penetrować, no może boją się to za dużo powidziane, ale czują respect :D Marion zaś z dużo skocznością, dynamiką. Obaj są dobrzy i w ataku i w obronie, chociaż może Marionowi w ataku znacznie pomagają podania Nasha. Nie zmienia to jednak faktu, że znakkomicie biega do szybkicg ataków.

 

Jeżeli miałbym wybierać któregoś z nich, zakładając, że cena jest taka sama to wolę chyba jednak JO. Jednak jeżeli przy pozyskaniu Mariona zostaje Odom, to moja decyja byłaby oczywista:]

 

No nic trzeba nam będzie poczekać na jakiś transfer pewnie jeszcze kilka długich tygodni.

 

P.S. Którego dokładnie jest draft??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graboś, porównywanie Mariona, JO i ich umiejętności jest dla mnie śmieszne. Nie ma sensu nawet się wypowiadać dlaczego. Marion w Lakers to byłby kompletny niewypał, on świetnie pasuje do Suns, dizęki czemu jego umniejętności są zawyżane. Nie, dzękuje.

 

Dla mnie najważniejszym zadaniem tegorocznego OS jest pozyskanie JO. Sama myśl duetu KB-JO miażdzy, chciałbym to zobaczyć na ekranie (monitora niestety :twisted: ) Powiedzmy, że oddamy Odoma, Drew i Cooka (pesymistyczny wariant) za samego JO. Zostaje nam do handu Kwame, Radman i picki. To kompletnie wyssane z mojego prywatnego palca, ale wcale nie niemożliwe :roll: :

 

Kwame do GSW za Jacksona :twisted: Dostają kończący się kontrakt, mają tłok, kasa się przyda. W dodatku myślę, że trener będzie chciał grać Ellisem, jest też obiecujący Barnes. Chociaż Jackson zagrał świetne PO, GSW mogą na to iść, szczególnie, że Kwame sportowo też iom się przyda.

 

Kolejny ruch, o tym mówi się więcej:

Duhon za Vlade, 19, podobno Duhon jest na wylocie, a Chicago interesuje nasz wybór w 1 rundzie.

Do tego dorzucamy centra za MLE i rolesów z draftu.

 

Możemy mieć świetny, kompletny, zdrowy i młody zespół z silną ławka.

 

Chociaż ostatnio słychac o tym, że nie pójdą za JO LO i Drew razem. Ja bym im chętnie dał Bynuma, zresztą im też na tym zależy. Wizja tria JO-LO-KB mnie elektryzuje. W sumie trzebaby było dorzucić 19 i zostałyby 2 dziury z jednym MLE, ale i tak byłoby warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Sheridan: (1:05 PM ET ) The best rumor I heard out

here was that the Lakers had turned their attention to

acuirin Shawn Marion in a sign-and-trade involving Luke

Walton, another player and the Lakers' pick, which I'm told

the Suns would use on Spain's Rudy Fernandez."

taaa jasne...to wtedy raczej możemy zapomnieć o JO czy kimś tego pokroju, tych zarobków no chyba że oddamy i LO i Kwame i Radmana :roll: ale i tak tego nie widze :roll:

 

Zastanawiam się natomiast co lepsze, pozyskanie Jeramine'a czy Mariona. Obaj są bardzo dobrymi obrońcami, obaj zbieraja prawie 10 piłek w meczu, na korzyśc Mariona pzremawia mniejsza kontuzjogennośc.

Marion jak już pisałem kiedyś, w szanującej się polskiej podstawówce miałby z techniki rzutu koszykarskiego 2 na szynach 8)

 

głupia plota... Suns nas nie wzmocnią w ten sposób biorąc tylko Kwame, Waltona i pick...nie wierze w to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marion w Lakers? W każdej chwili, tym bardziej że cena nie jest taka wysoka. Marion to all star, a Luke nigdy takiego poziomu nie osiągnie. Gość walczy, broni, zbiera, punktuje, bardzo dobrze zastąpiłby Lamara.

 

Tyle, tylko, że pozyskanie Mariona równałoby się pewnie z nie pozyskaniem O'Neala bo po prostu by się dublowali.

 

Dlaczego ? Marion może z powodzeniem grać na SF. Jego granie jako silny skrzydłowy wynika bardziej z taktyki Suns. Zresztą JO może grać ewentualnie na C

Ciekawe tylko kim miałby byc ten "another player"

Prawdopodobnie Kwame. Kerr jest wielbicielem jego talentu. Suns desperacko poszukują jakiegoś antidotum na Duncana, jakiegoś low post defendera. Kwame im to zapewnia. Nash jest w stanie z niego zrobić gościa 15/9. Jakby Kwame nie wypalił, to za rok jego kontrakt spada. Opcja dla Suns idealna. Kerr wie, że ani Lamara, ani Bynuma nie wyciągnie za Mariona. Kwame jest bardziej prawdopodobny. No i Phil już raz próbował pozyskać Mariona, razem z Kiddem, za Bryanta. Phil bardzo ceni jego defensywę.

Zastanawiam się natomiast co lepsze, pozyskanie Jeramine'a czy Mariona.

Jedno drugiego nie wyklucza.

Kwame, Luke, pick = Marion

Lamar, Bynum, filler = O'Neal

P.S. Którego dokładnie jest draft??

28 czerwca, w moją osiemnastkę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma co roztrząsać każdej durnej plotki jaka się pojawi, gdzie Suns nam oddadzą Mariona :? nie wiem co Sheridan pali, ale to bzdura totalna, gość po prostu palnął, że słyszał plotkę równie dobrze mógł słyszeć ją od kumpla przy browarze.

 

Nash jest w stanie z niego zrobić gościa 15/9

a co on cudotwórca :? jak Kwame się zbierze do kupy to sam jest w stanie zrobic z siebie gościa robiącego 15/9 a jak nie to nikt z niego go nie zrobi, co tylko dlatego, że to Steve Nash będzie podawał to Kwame zacznie nagle łapać jego podania za plecami i inne efektowne pierdoły jak nie potrafi często prostego podania złapać, zacznie częściej kończyć z góry zamiast przestrzeliwywać kolejne layupy :?: problemy ofensywne Kwame są tylko i wyłącznie w jego psychice jak sobie w niej kiedyś wszystko poukłada żaden Steve Nash mu potrzebny nie będzie a jak sam sobie tego nie poukłada to również żaden Steve Nash mu nie pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zapraszasz Lakersowską rodzine na "dra(/i)fcik"? Laughing Laughing

Nie, na wspólne świętowanie pozyskania O'Neala i Mariona 8)

 

Jeszcze jedno. Razem z Marionem moglibyśmy pozyskać Banksa, który jest na wylocie i po którego kolejki chętnych się jakoś nie ustawiają

Kwame, Luke, Cook, pick za Mariona i Banksa ? Wygląda równie świetnie co nierealnie. :wink: Ale jakoś nie widzę Suns oddających taki pakiet do rywala z dywizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwame, Luke, Cook, pick za Mariona i Banksa ? Wygląda równie świetnie co nierealnie. Ale jakoś nie widzę Suns oddających taki pakiet do rywala z dywizji.

my około 14 baniek, a Suns ponad 21 baniek... no nie wiem czy to realne nawet w swej nierealności o której piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my około 14 baniek, a Suns ponad 21 baniek... no nie wiem czy to realne nawet w swej nierealności o której piszesz

Jeśli damy Waltonowi kontrakt w granicy Radmanovica to salary nie będzie problemem. Problemem będzie jak zmusić Suns do tej wymiany :wink:

 

Kwame - 8.400.000

Luke ~ 5.000.000

Cook - 1.800.800

 

ZA

 

Marion - 15.000.000

Banks - 3.600.000

 

Na ESPN trade machine wymiana działa. Za Vlada wstawcie Waltona.

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... 1~21~13~13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.