Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Artest ma naprawdę straszne shot selection, czasami zaczyna grać tak, że nawet Iverson wyglądałby jak wzór do naśladowania pod tym względem, to miałoby szanse wypalić gdyby nie dodatkowo obecność JO w zespole, ale tak nie widzę możliwości pogodzenia ich

to weźmy Artesta i zaraz go z kimś do Pistons za Taya 8) przynajmniej mój kolejny ulubieniec będzie w ukochanym zespole

 

Phil nie chce oddać Waltona, i raczej walton u nas zostanie

Luke może też spokojnie grać na SG więc ja tam nie uwazam, że z powodu tłoku na SF była konieczność oddawania go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weźmy Artesta i zaraz go z kimś do Pistons za Taya 8) przynajmniej mój kolejny ulubieniec będzie w ukochanym zespole

No marzenie :PP raczzej nie możliwe do spełnienia, bo wątpie, żeby Detroit oddali go za Artesta+np. Walton

 

Phil nie chce oddać Waltona, i raczej walton u nas zostanie

Luke może też spokojnie grać na SG więc ja tam nie uwazam, że z powodu tłoku na SF była konieczność oddawania go

Przy Bryancie to on zbyt długo sobie nie pogra na SG, a poza tym uważam, że jest trochę zbyt wolny na tą pozycję. Aha no i na Sg mamy już Evansa i jeszcze Sasha może tam grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli mamy w zespole Kobiego, Artesta, Jo to głównym pierwszy rozgrywającym nie może być 1/2 rozgrywającego. Farmar w tej chwili nie jest "pełnym" rozgrywajaćym. On nie jest gotowy by poprowadzić w tej chwili zespół. Za rok, dwa może tak.. na obecną chwile nie jest w stanie być pierwszym rozgrywającym zespołu z ambicjami jakim napewno są Lakersi. ( :wink: )

 

nie byłbym tego taki pewny. Farmar zaskoczył praktycznie wszystkich włącznie z Jaxem tym jak gotowy był do grania już w pierwszym swoim sezonie w lidze i w dodatku w trójkątach. On jest dość ambitny i pracowity, zdobył doświadczenia w poprzednim sezonie choćby PO przeciwko Nashowi więc kto wie. Bardzo możliwe, że nawet jak sprowadzimy jakiegoś PG bo jakiegoś sprowadzić tak czy inaczej musimy to i tak może okazać się, że Jordan jest po prostu najlepszym graczem na tą pozycję. Ja go raz nie doceniłem kiedy go wybraliśmy wybór mi sie nie podobał, ale już tego błędu nie popełnię jak dobrze przepracuje lato bogatszy o zeszłoroczne doświadczenia może byc już lepszy niż jakikolwiek rozgrywający będący w naszym zasięgu czy to poprzez wymiany czy podpisanie za MLE. Chciałbym oczywiście kogoś jeszcze na tą pozycję, ale jak pisałem nie zdziwię się jak to własnie Jordan będzie naszym podstawowym rozgrywającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłbym tego taki pewny. Farmar zaskoczył praktycznie wszystkich włącznie z Jaxem tym jak gotowy był do grania już w pierwszym swoim sezonie w lidze i w dodatku w trójkątach. On jest dość ambitny i pracowity, zdobył doświadczenia w poprzednim sezonie choćby PO przeciwko Nashowi więc kto wie. Bardzo możliwe, że nawet jak sprowadzimy jakiegoś PG bo jakiegoś sprowadzić tak czy inaczej musimy to i tak może okazać się, że Jordan jest po prostu najlepszym graczem na tą pozycję..

 

 

 

:roll: To fakt Farmar zaskoczyl chyba wszystkich ale czy ten mlody zawodnik bedzie gotowy ( o ile wzmocnimy odpowiednio sklad ) rozgrywac mecze ktorych stawka moze byc nawet final czy mistrzostwo NBA ?? To zagadka na ktora najprawdopodobniej poznamy odpowiedz bo ja rowniez licze na to ze Jordan bedzie w stanie ciagnac ten zespol !!

 

PS. Mam jeszcze takie pytanie skoro wielu z was chetnie oddaloby do wymiany KWAme to kim wy chcecie grac na srodku ( zakladajac ze zadnego C nie pozyskamY ) ?? MIhmem ?Moim zdaniem MIhm juz nie wroci taki jaki byl przed kontuzja i nie ma co na niego sie nastawia c ,pozostaje jeszcze Ronny ale moim zdaniem on nadaje sie tak na 15-20 minut meczu ,choc moze sie rozwinie przeciez jest jeszcze young ! :twisted: Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam jeszcze takie pytanie skoro wielu z was chetnie oddaloby do wymiany KWAme to kim wy chcecie grac na srodku ( zakladajac ze zadnego C nie pozyskamY ) ?? MIhmem ?Moim zdaniem MIhm juz nie wroci taki jaki byl przed kontuzja i nie ma co na niego sie nastawia c ,pozostaje jeszcze Ronny ale moim zdaniem on nadaje sie tak na 15-20 minut meczu ,choc moze sie rozwinie przeciez jest jeszcze young ! :twisted: Pozdr

Jeśli oddamy Kwame i zakładamy, że MLE nie wydamy na PG to posiadamy 5mln$ na nowego C np Magloire :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pincus coś pisał ostatnio, że słyszał o wymianie z Pacers bez udziału Bynuma, wiadomo jak to z tymi jego plotkami jest i trudno mi uwierzyć żeby tak bardzo Pacers chcieli się pozbyć Tinsleya, że poszliby na taki trade: Kwame+Lamar+pick za JO i Tinseya :roll:

 

PG: Jamaal Tinsley/Jordan Farmar/Sasha Vujacic

SG: Kobe Bryant/Mo Evans/Arron Afflalo

SF: Luke Walton/Vladimir Radmanovic

PF: Jermaine O'Neal/Ronny Turiaf/Brian Cook

C: Andrew Bynum/Chris Mihm/Second-round pick

 

wyglądałoby faktycznie ciekawie, wszystkie pozycje nieźle obsadzone i to jeszcze przed wydaniem MLE, ale czemu Pacers mieliby zrezygnować z Bynuma :? to już chyba prędzej z Lamara, zobaczymy byle tylko nie wysłali całej trójki Kwame/Lamar/Drew w tej jednej wymianie to nie będzie źle, tak czy inaczej powinno się to wyjaśnić do czasu draftu więc w ciągu 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglądałoby świetnie, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w taką wymianę. Przecież cały czas mówiło się, że głównym punktem tej wymieny po stronie LAL jest właśnie Bynum więc dlaczego Pacers mieliby tak nagle zmienić zdanie?

 

Tak zostaje nam MLE, ale na kogo je w takim wypadku wydamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak juz trzeba ( w moim przypadku ) pogodzić sie z myslą utraty Lamara... Osobiście bym gościa zostawił , ale nie mamy niczym innym handlować...

Poza tym chyba nie jest zbyt dobrym wyjsciem grac Bynumem w nastepnym sezonie na C. Rozumiem chłopak się rozwija, ale ma powane problemy z faulami i oczywiscie ... doswiadczenie by mu się przydało ( w pewnym stopniu )

Lamar jest dla nas swietny ,ponieważ mozna go zmienić z obwodu na trumne...

 

Jak dla mnie szukanie PF nie jest dobrą opcją . O wiele bardziej potrzebujemy C ale niestety kosztem minut Bynuma... I oczywiscie SF i PG tez bardzo wazne, ale Luke pewnie sobie z Radmanem jakoś beda radzić.

 

Może wielu sie ze mną nie zgodzi, ale oddanie Lamara nie koniecznie wyjdzie nam na dobre

 

Ale cóż nie oddając go nie uzyskamy porządnych graczy , wiec wtedy Kobe powie see ya.

 

BTW Van (jestem troche nie oswiecony ) skąd wziałes tego Afflalo ? Pick z draftu czy jak?

A i jeszcze coś czy mamy jakichś gracyz którymi mozna pohandlować poza najczesciejh wymieniana 4 ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suns chcą sie pozbyć banksa i kurta a sami zejść z kosztów więc może by tak mały trejdzik : za tych obu panów kwame .... wiem ze jest 100 lat młodszy od kurta :D ale czesto się łamie ....i ciągle nie spełniony talent ..... no i pasi odnosnie schodzącego kontraktu dla phx a co dla la ? ano dobry pg ( nieźle broni ) o którego miano walczyc w poprzednim offseazon niestety bez powodzenia i pf i od biedy c , który tez troche broni no może nie jak pare lat temu w w nyk ale zawsze + tez jego kontrakt schodzi za rok a wtedy już chyba troche rozwina się tacy gracze jak bynum oraz turiaf więc bedą nastepcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a - 9 baniek za rok ? przecież im tylko chodzi o zmniejszenie wydatków a niby ten trejdzik z bostonem to o co chodzi ? fakt że taki west jako zmiennik dla nasha jak znalazł , ale głównie im chodzi o te - 11,6 melona z Theo za rok więc tutaj podobna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd spoko- załatwiamy sobie PG, który z Farmarem byłby niezłym duetem, dostajemy solidnego C/PF na zmiane. Dla PHX też nie gorsza wymiana- Kwame jest lepszy od Thomasa mimo wszystko, obrona w pomalowanym to problem Suns. A 9mln po sezonie też się przyda.

 

Kolejne marzenie- Banks/KB/Ron/JO/Magloire. Jest ktoś chętny do gry w ataku przeciwko takiemu zespołowi? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. sesje juz prawie zamykam wiec moge napisac 3 grosze.

 

panowie zejdzmy na ziemie:)

choc ta piatka ktora kb81 podales faktycznie w obronie miazdzy. pod warunkiem ze trenerem bylby van gundy a nie phil. mam wrazenie ze poki nie bylo strefy phil swoja polstrefa wyprzedal wszystkich o pol kroku. obecnie jego poziom obrony zespolu jest taki sam i jestesmy jeden krok do tylu wzgledem obecnych ekip. ale moze to zasluga skladu jaki mamy.....

 

zastanawia mnie czy

j o'neal artest >/< bynum,brown,lamar

do tego mozna dodawac po lewej tinsleya po prawej waltona i pick

najgorsze jest to ze wystawiamy praktycznie wszystko to co najlepsze procz kb. z 2 strony gdyby mihm potrafil grac tak jak przed kontuzja to z turiafem niezle wygladalibysmy pod koszem. artest i o'neal to wysmienici obroncy. bylyby podstawy do budowy solidnej defensywy i na tym budowac przyszlosc ekipy.

 

 

gdybym byl menagerem zaczalbym wlasnie od obrony budowac ekipe. majac fajna obrone mozna wygrywac. pokazali to w tym roku cavs, czy kiedys pacers. to jest bardzo sluszna koncepcja. wilki tez probuja sie wzmocnic wiec kg w lakers wlozmy sobie miedzy bajki. nie wierze w to poprstu. to tyle narazie.

 

ale najchetniej npozostawilbym albo lamara albo bynuma. jesli jest mozliwosc wyslania bynuma i browna do pacers zrobilbym to w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze szanse mogą się zwiększyć jesli chodzi o pozyskanie Rona A. Kiedyś Stein z ESPN mówil ze chodzą pogłoski że LAL mają większe od Heat czy Rocks.Z Artesta mają też zrezygnować Rockets. Po oddaniu Howarda do Minny będa szukać graczy na pf, Izajasz też był nim zaiteresowany ale też zrezygnował. A czy zostanie Bryant w Lakers na 100% nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobre nowiny. Jeden konkurent w pozyskaniu Artesta odpada. :) Nie wiem kogo Heat chcą za niego oddać, ale nasz Kwame + pick jest bardzo ciekawą ofertą dla Sacto. Dostają zchodzący za rok kontrakt i dobrego defensywnego centra an przyszly sezon oraz nienajniższy nr w bardzo mocnym drafcie. Artest naprawde by się u nas przydał.

 

A tak apropos naszej defensywy to mieliśmy parę meczów z bardzo dobrą obroną w tym sezonie, co pokazało, że potencjał mamy nienajgorszy, ale również mamy trenera, który nie potrafi tego wykorzystać.

 

Tylko zakładając, że dajemy za niego Kwame, za Jo idzie AB i LO, to musimy znaleźć centra. No więc dajemy MLE na Magloire'a i zostajemy z dziurą na Pg. Nawet jeżeli w S5 grać miałby Farmar to kto będzie na ławce? Poza tym jak teraz myślę to oddając Odoma tracimy naszego głównego playmakera. Kto teraz będzie rozgrywał? Farmar? Artest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddając Odoma tracimy naszego głównego playmakera. Kto teraz będzie rozgrywał? Farmar? Artest?

Walton. Jeśli będzie w formie z zeszłorocznych playoffs albo z początku tego sezonu to możliwe że zajmie miejsce Odoma po oddaniu LO za JO. Ja jakoś niespecjalnie wierzę w O'Neala i Artesta w jednym teamie. Wydaje mi się że to raczej jest rozważane na zasadzie albo Artest albo JO. Nie wiem czy ci dwaj wytrzymaliby ze sobą dłużej niż dwa miesiące bez konfliktu. Jeśli tak to mamy skład marzenie. Jeśli nie to totalną rozpierduchę.

 

Zresztą nie wiem czy Artest to typ gracza który będzie nam niezbędny po ewentualnym pozyskaniu JO. Wtedy będziemy potrzebować na SF jakiegoś strzelca zza obwodu, takiego Glena Rice który będzie rozciągał obronę, wykorzysta podwajanie JO i walnie z 3 trójki a przy tym nie będzie miał jakiś wielkich roszczeń to jego roli w ataku. A Artest? Gość lubi mieć piłkę w rękach, jego shot selection jest jedne z gorszych w lidze, chce pełnić ważną rolę w ofensywie. Jasne, to świetny obrońca, ale czy mając bardzo dobry w defensywie triplet Kwame/Kobe/JO i solidnego w tym elemencie Farmara jest to aż tak kluczowe?

A tak apropos naszej defensywy to mieliśmy parę meczów z bardzo dobrą obroną w tym sezonie, co pokazało, że potencjał mamy nienajgorszy, ale również mamy trenera, który nie potrafi tego wykorzystać.

Nie wiem skąd się wzięła teoria że Phil nie umie ustawić zespołu defensywnie. Przecież Bulls czy Lakers z 2001 bronili naprawdę bardzo dobrze. Pewnie, że nasza defensywa od 2 lat jest kiepska, ale co można zrobić mając w S5 Smusha (któremu się nie chce), Waltona (który chce ale nie umie), Bynuma ( który jest zbyt zielony aby dobrze bronić) i Bryanta (który często odpuszcza) :?: My nie musimy mieć TOP 3 defence w lidze. Wystarczy zupełnie TOP 10. Odczepić się od Phila :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się wzięła teoria że Phil nie umie ustawić zespołu defensywnie. Przecież Bulls czy Lakers z 2001 bronili naprawdę bardzo dobrze. Pewnie, że nasza defensywa od 2 lat jest kiepska, ale co można zrobić mając w S5 Smusha (któremu się nie chce), Waltona (który chce ale nie umie), Bynuma ( który jest zbyt zielony aby dobrze bronić) i Bryanta (który często odpuszcza) :?: My nie musimy mieć TOP 3 defence w lidze. Wystarczy zupełnie TOP 10. Odczepić się od Phila :twisted:

Stwierdzam to po tym, że widząc Lakers grających w jedną noc tak dobrą obronę, a w inną totalną klapę w obronie mogę sobie pomyśleć dwie rzeczy: 1. Zawodnicy w te noce (ze złą obroną) mają wszystko w dupie i olewają obronę. 2. Phil dużo bardziej koncentruje się na ataku niż na obronie, a to ona u nas szfankuje i nie twierdzę, że Phil jest trenerem, który nie potrafi stworzyć świetnej defensywy w zespole. Uważam jedynie, że powinien dużo bardxziej skoncentrować na obronie w Lakers, bo jak od dawna wiadomo mecze wygrywa się poprzez defense. :D

I zgodzę się z tobą, że ani Smush, ani Walton nie są wybitnymi obrońcami, ale jakoś czasami mimo tego nasza obrona była bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nie wiem czy Artest to typ gracza który będzie nam niezbędny po ewentualnym pozyskaniu JO. Wtedy będziemy potrzebować na SF jakiegoś strzelca zza obwodu, takiego Glena Rice który będzie rozciągał obronę, wykorzysta podwajanie JO i walnie z 3 trójki a przy tym nie będzie miał jakiś wielkich roszczeń to jego roli w ataku.

Idealnie pasuje mi tu naziwsko; RADMANOVIC 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie pasuje mi tu naziwsko; RADMANOVIC 8)

Hm, mi jakoś nie bardzo ono pasuje, grał u nas rok i w tym czasie nie przypominam sobie nawet jednego meczu na poziomie na jakim grał choćby jeszcze w Sonics i tak naprawdę to zapamiętałem go z rajdu na snowboardzie, czuprynie jak jaskiniowiec i przeciętności. :?

 

Oczywiście nie skreślam go, bo wiem także, że od początku sezonu coś tam miał nie tak z rzucającą ręką. Teraz w offseason miał się wyleczyć i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wreszcie zagra na miarę pieniędzy, które mu płacimy i będzie wreszcie wzmocnieniem dla Lakers, a przede wszystkim, że będzie wreszcie pełnił taką rolę, jaką miał pełnić od początku, czyli odciążanie trójkami Bryanta i Lamara(jeśli zostanie) w ataku i rozciąganie dzięki temu obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.