Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Van, z jednej strony się z Tobą zgadzam, ale z drugiej - wszystko zależy od pozostałych ruchów.

 

Teoretycznie może się tak zdarzyć, że po pozyskaniu JO i ewentualnie kogoś jeszcze pozostanie nam luka na pg i jedynie MLE. Williams, Bell i Blake będą cholernie trudni do pozyskania. Może być tak, że jedynym graczem, który może u nas na tej pozycji pograć, będzie Hill.

 

Co mnie jednak martwi: O'Neal, Camby, Hill - wszyscy oni co roku opuszczają sporo meczów. do tego sprawiający mnóstwo problemów Artest. Spore ryzyko. na clublakers Sky rzucił pomysł Battiera. a raczej zasugerował, że to może być kolejny cel po Cambym i Artescie. No to byłoby coś. pytanie, co na to Rockets? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostanie nam luka na pg i jedynie MLE. Williams, Bell i Blake będą cholernie trudni do pozyskania. Może być tak, że jedynym graczem, który może u nas na tej pozycji pograć, będzie Hill.

hę :?: Grant Hill na PG :?: the biggest PG in the league :?: nawet sobie go nigdy nie wyobrażałem na tej pozycji, a żebym go widział kiedyś na PG też sobie nie przypominam

 

Co mnie jednak martwi: O'Neal, Camby, Hill - wszyscy oni co roku opuszczają sporo meczów. do tego sprawiający mnóstwo problemów Artest. Spore ryzyko

ty zakładasz że wszyscy mogą do nas trafić (jak tak to rozpisz to :roll: ) czy albo ten albo tamten :?: fakt, dość łamliwe towarzystwo ale rozsądnie eksploatowani (zakladając twój wariant mamy bardzo mocną ławkę więc rotacja może być niesamowita wręcz) mogą spokojnie zagrać większość meczów... zresztą akurat Camby w tym sezonie aż tak dużo nie pauzował jak na niego przystało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie wszyscy. JO + Camby/Artest + MLE to byłoby cholernie dużo. Jeśli miałbym typować, to postawiłbym na to, że skończymy z JO za Odoma, Bynuma i pick, za MLE przyjdzie ktoś w rodzaju Hilla i tyle. może uda się zrobić jeszcze jakiś mniejszy ruch.

 

Nie oszukujmy się - nie zmieniliśmy managementu z dnia na dzień. Ciągle mamy za sterami tych samych ludzi, którzy doprowadzili do tej sytuacji. Pozyskanie JO wydaje się dość prawdopodobne, bo Lakers wiedzą, że inaczej stracą Bryanta, a jednocześnie mają graczy, których chętnie w swoim składzie widziałaby Indiana oraz pick w pierwszej rundzie silnego draftu.

 

Pozyskanie O'Neala przy zatrzymniu picku lub Odoma, by potem sięgnąć po Artesta lub Camby'ego, a w końcu rozsądnie wydać MLE, to robota dla porządnego GM'a, który umie negocjować i nie jest pod ścianą. Naszym ratunkiem wydaje się być przepłacenie, dlatego:

 

Odom, Bynum, pick za JO + MLE na Hilla.

 

Mimo wszystko, to i tak sporo.

 

 

A co do Hilla na pg. Pamiętasz Rona Harpera? Tak, też bym wolał szybkiego, defensywnego rozgrywającego, ale priorytety są inne - w pierwszej kolejności wysoki. za MLE porządnej jedynki raczej nie sprowadzimy i w tej sytuacji zostaje Hill. a on akurat może w Lakers na tej pozycji pograć. Inteligencja, ballhandling, wszechstronność, doświadczenie, poza tym Grant sporo widzi i w przeszłości notował masę asyst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie za samego O'Neala. dostaniemy na pocieszenie Oriena Greene'a. :]

 

 

w każdym razie, tego się spodziewam. w najlepszym razie oszczędzimy pick.

 

 

a czy się opłaca? zależy co przez to rozumiesz. na pewno nas wzmacnia. a że cena jest wysoka... cóż, jesteśmy pod ścianą, a GM Pacers > GM Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostanie nam luka na pg i jedynie MLE. Williams, Bell i Blake będą cholernie trudni do pozyskania. Może być tak, że jedynym graczem, który może u nas na tej pozycji pograć, będzie Hill.

hę :?: Grant Hill na PG :?: the biggest PG in the league :?: nawet sobie go nigdy nie wyobrażałem na tej pozycji, a żebym go widział kiedyś na PG też sobie nie przypominam

Jak mnie pamiec nie myli w Detroit był rozgrywajkiem. Takie lustrzane pistonsowe odbicie Pippena.

 

Co do MLE dla Granta... hmmm... bardzo fajnie zawarl Jendras w jednym zdaniu meritum calej kwestii. Po prostu - to czy jest to dobry albo zly ruch zalezy od tego jakie beda inne ;-)

 

No i przy okazji musze zrobic cos co rzadko wystepuje czyli nie zgodzic sie z Vanem ;-) Jedyne co dla mnie przemawia przeciw Hillowi to jego wiek. Ale ostatnio sie tak mocno nie kontuzjuje no i palce lizac co z niego jeszcze Jax moze wycisnac. Przy pozbyciu sie Odoma idealna podmiana za najnizszą cene. Naprawde w przypadku Granta mozemy dostac jeszcze dwa, max. trzy lata fajnej solidnosci i dobrego wsparcia z trzeciego frontu.

 

Poza tym nikomu by nie wadzil, sluzyl by radą i doswiadcxzeniem i swiecil grzecznymi oczami ;-)

 

Jestem raczej na tak no bo... kogo innego wezmiemy za MLE? (o nikim wyjatkowo wartosciowym raczej nie slychac) :)

 

ps. ale i tak przy tym uwazam ze zbrodnią jest oddac pakiet AB + LO razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shammond Williams będzie grał w Hiszpani.

 

Pamesa Valencia has signed guard Shammond Williams. Marca

No to było do przeiwdzenia. Koleś był w Europie gwiazdą, a u nas grzał ławę, mimo że był lepszy od Parkera moim skromnym zdaniem.

 

A co do Hilla, to jasne , że tak :!: Zawsze lubiłem kolesia;], a w ataku jako PG na pewno by sobie poradził, jednak w obronie to już inna historia. Zawodnicy, których miałby bronić będą za szybcy dla niego i będzie mijany jak Smush.

 

Jeszcze lepszym wyjściem byłby Magloire za MLE i wyciągnięcie od kogoś jakiegoś PG za Waltona. Jego pozycję zaś zajołby Artest, który przyszedłby do nas za Kwame + pick i wtedy mamy:

 

PG ktoś za Waltona np sign & trade z Watsonem

SG Kobe

SF Artest

PF O'neal

C Magloire

 

Dla mnie skład wypas, który powalczy przez parę ładnych lat, ale niestety są to tylko gdybania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jednak na to, że JO to nie jest jedyny planowany ruch. Ponoć nawet Kobe powiedział w rozmowie z Baronem, że to za mało. Wydaje się, że Lakers szykują się przede wszystkim na Artesta i może Camby'ego.

I to jest bardzo dobra wiadomosć. Sam JO (szczególnie za Odma i Bynuma) nic nam nie da... Nie wiem tylko czy Artest czy Camby to są odpowiedni goście... Najbardziej ucieszyłbym się chyba z wspomnianego przez Ciebie Battiera :) ale on niestety dla nas jest raczej niedostępny :roll:

 

Podobno Kings chcą wygasający kontrakt i pick, dlatego Lakers walczą o zatrzymanie swojego wyboru w pierwszej rundzie. Tutaj czeka nas twarda walka z Heat. Ja jednak wolę Camby'ego. tu z kolei czytałem o zainteresowaniu Nuggets Farmarem i Waltonem.

Odom + Bynum za JO to już jest bardzo wysoka cena. Jeśli mielibyśmy dorzucić im jeszcze pick to pomału przestaje nam się to opłacać :?

W czysto sportowej rywalizacji Artest byłby dla nas idealny, ale niestety podejrzewam, że tego byśmy nie dograli i po niedługim czasie drużyna by się rozleciała... dlatego też wolę Cambiego, mimo że i przy nim jest sporo znaków zapytania... druga sprawa to Farmar + Walton... kurde, na PG zostalibyśmy z Sashą :? na SF z Radmanem lub od biedy Mo... i jednym MLE do załatania tego wszystkiego... i jeszcze Shammond odchodzi :?

 

Co do Hilla to podzielam obawy Vana - zmarnowaliśmy na kontuzjach 3 graczy za MLE, przecież to aż się prosi żeby podtrzymać tą passę biorąc Granta :? Jasne, żeby byłby fajnym SF, mógłby przejąć po Odomie rolę rozgrywającego, ale nie z tym zdrowiem i nie na PG. Skoro opcja z Butlerem na PG odpadła, to tym bardziej odpada z Hillem. Tylko w tym momencie zostalibyśmy z Sashą w S5 :? Dla mnie tragedia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech oni sobie nawet i na PG tego Hilla sprowadzają w jakiej roli mnie to nie interesuje, ale no nie za MLE :? po tych ewentualnych wymianach albo przy ich braku będziemy i tak mieli jeszcze co łatać a graczy na wymianę już za wielu nie będzie, nawet tego LLE nie mamy swoją drogą to kolejne genialne posunięcie Mitcha ten Shammond był, spierdzielił już do Hiszpanii jakby go na dwa lata podpisali przynajmniej teraz mielibyśmy jeszcze kolejny wygasający kontrakt, którego gdyby mało brakowało można było pchnąć a tak może przydatnego rolsa jakim jest Evans będzie trzeba gdzieś dorzucić.

 

Hill jak chce za minimum przyjść to super już się i tak dorobił lecząc kostkę jak chce więcej to niech kto inny mu to da. Gdyby była możliwość faktycznie Battiera ściągnąć to ja mam gdzieś Artesta i Camby'ego w tym momencie, z tego co widziałem w poprzednim sezonie to właśnie Battier jest dla mnie numerem jeden z defensorów obwodowych i gdyby co wątpliwe była możliwość wybrania gracza obok Bryanta i JO to zdecydowanie stawiałbym na Battiera przy takich trzech defensorach jak oni to ja mógłbym grać tam na rozegraniu albo i ten zbyt wolny Hill podpisany za minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszym celem chyba nie jest osłabienie Lakers... jeśli taka wymiana to na pewno nie za samego JO bo to nam sie nie opłaca

Może i przepłacamy... tylko tu nie chodzi nawet o samo pozyskanie O'Neala. Tu chodzi o coś znacznie ważniejszego. O zatrzymanie Kobe.

 

Brak znacznych wzmocnień = zostajemy obrabowani z Bryanta = loteria draftu przez parę lat. JO wydaję się jedynym wysokim all starem dostępnym w tej chwili. Sprawa Garnetta ucichła zanim się właściwie rozpoczęła, Gasol powiedział że zostaje (co mnie bardzo rozczarowało, gość jest stworzony do trójkątów, byłby do pozyskania za mniejszą cenę niż JO)

 

Zresztą czy pozyskanie JO to osłabienie zespołu ? Jasne, byłoby świetnie zatrzymać Lamara, ale to raczej złudna nadzieja. Ja sam jeszcze przed tą operą mydlaną Bryanta wierzyłem że Lamar wybiegnie w następnym sezonie w żółtej koszulce Lakers. Ale teraz jesteśmy pod ścianą, musimy kogoś pozyskać. Inni GM to nie idioci, wiedzą że jesteśmy zdesperowani, wiedzą że mogą zmusić nas do przepłacenia. Pozyskując JO pozyskujemy coś czego nam najbardziej brakowało. Podporę całej defensywy. Gościa który będzie panował w trumnie.

 

Kwame/Mihm

JO/Turiaf/Cook

Luke/Vlad

Kobe/Evans

Hill/Farmar

 

To wcale nie wygląda źle. W obronie pod koszem Kwame i JO świetnie się uzupełniają. Jeśli Luke, Mihm i Kwame będą w stanie grać jak przed kontuzją (a wierzę że będą), jeśli Hill i reszta będą zdrowi, jeśli Farmar i Turiaf nabiorą jeszcze więcej doświadczenia i zrobią postępy latem, to będzie naprawdę dobrze. WCF jak najbardziej osiągalne. Cholera dużo tych 'jeśli". Ale ja jestem optymistą.

 

Ja osobiście ciągle wiąże jakąś nadzieję z Vlade. Gość się wyleczy, popracuje latem, zna już trójkąty, nabierze pewności i będzie solidnym wsparciem z ławki. Ma napewno potencjał na 12 ppg/6rb. Ogólnie cała nasza ławka wygląda solidnie.

 

Battier bardzo chętnie, tu i teraz. Tylko boję się że po pozyskaniu JO zwyczajnie nie mamy co zaoferować Rockets. No i w tym wypadku żegnamy się z kimś z dwójki Walton/Vlad. No chyba że Battier na pg zamiast Hilla ? Ale to już baaardzo dalekie wybieganie w przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że Battier byłby świetny. Tylko jak mielibyśmy go ściągnąć? Przecież Rockets nie będzie chciała za niego Brown+pick. Już bardziej właśnie poszedłby za niego Walton i do tego Farmar, a wtedy mamy ogromną dziurę na PG, której nie załatamy jednym MLE. A tak poza tym jaki przyzwoity PG podpisze z nami kontrakt za MLE? Czy taki Bell na to pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nawet Kobe powiedział w rozmowie z Baronem, że to za mało

 

Niech on już się lepiej zamknie. Nagadał się, wszyscy wiemy że chce zmian. OK rozumiem go, popieram. Ja też chce widzieć Lakers grających o tytuł, chce widzieć Kobe MVP. Ale niech już skończy. Niech się zamknie. Niech pozwoli działać naszemu FO. Niech nie pogarsza naszej sytuacji w negocjacjach jeszcze bardziej (o ile to możliwe).

 

Spotkałem w necie coś o żądaniach Kobe, coś co mnie rozwaliło

 

 

LOS ANGELES—Although Kobe Bryant is withholding comment on whether or not he recently demanded to be traded from the Lakers, the star forward demanded many other things Monday. "I demand that Jerry West be put in charge of player personnel, that my jersey be retired while I am still active yet I be allowed to continue wearing it, that someone get me another VitaminWater, and that I get Shaquille O'Neal back," Kobe told reporters, fans, and Lakers front-office employees at the Staples Center. "Not that the Lakers get Shaq back, but me. I also demand to be inducted into the Hall of Fame at the end of the season; a deal for my own shoe with Nike, Reebok, Adidas, and Starbury; and that everyone love me. Now." Representatives of the Lakers, the Hall of Fame, Shaquille O'Neal, the major shoe companies, and VitaminWater say they are working to meet Bryant's demands.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo dramatyzujecie. Oby nasi eksperci nie mieli tym razem racji ;)

 

Hill za MLE- chyba żartujecie, za minimum chętnie, ale mamy taką sytuację, że za MLE musimy wzmocnić S5. Już pomijając wiek, to Grant nie zagrałby wpołowie meczów. To nie byłby dobry wybór.

 

Teraz tak, w rozmowach o JO wymieniani są Odom i Bynum, ale no bez przesady- jak pójdą, to niech zostanie chociaż ten pick. Można by im dorzucić jeszcze np. 2rd z przyszłego roku. Myślę, że to uczciwy układ. Oddanie #19 jest oczywistym przepłaceniem.

 

Kolejnym ruchem powinien być Artest (w najlepszym przypadku Battier, ale w to wątpie), była mowa o Cooku i 19, więc tymbardziej nie możemy go oddać. Myślę, że Ron nieźle wpasowałby sie w zespół (ktoś chyba kiedyś napisał, że zna trójkąty- coś źle zrozumiałem, czy to prawda?). Dla mnie te jego kłopoty z psychiką są trochę przereklamowane- poza bójką w Palace, to jego wybryki są raczej niegroźne. Liczę też, że obecność Phila i Kobe troche na niego wpłynie. Poza tym jego rola w zesole może być duża- Kobe jest tak zdesperowany, że dla dobra zespołu zrezygnuje z większości swoich strzeleckich zapędów, pewnie nawet z chęcią. JO też przychodzi tutaj z utemperowanymi zapędami na lidera. Trzebaby zakładać bardzo pesymistyczny układ, by myśleć, że Artest nie zagra większość sezonu i rozwali zespół. A do zyskania mamy bardzo wiele- oprócz świetnej defensywy, Ron gdy ma dzień jest niedopowstrzymania w ataku.

 

No i zakładając ten pomyślny układ spraw (wierzę, że nasz zarząd nie pozbędzie się wszystkich), możemy podpisać Magloire za MLE, w obronie jest niezły, a w ataku na pewno lepszy od Kwame. Dla mnie uczciwa cena.

Nasz skład wyglądałby tak:

 

PG Farmar/#49 (można coś wyciągnąc na back-up :D)/Sasha

SG Kobe/Evans/Sasha

SF Artest/Walton/Vlade (ten do odstrzału)

PF JO/Ronny

C Magloire/Mihm/ #40

 

Przecież to swietny zespól, można pochandlować Vladem, czy nawet Kwame, którego jak narazie nie upłynniłem :D za jakiegoś PG. Poza tym, dlaczego nikt nie bierze pod uwagę, że naszym Starting PG może być Farmar. Według mnie w PO pokazał się z dobrej strony, jak przepracuje wakacje to polepszy obrone (gdzie wykazuje duże zaangażowanie), ma dobry rzut, w dodatku to prawdziwy rozgrywający, którego nam brakuje. Poza tym, przy takiej czwórce obrońców jaką wymieniłem, o jego niewielki braki w ogóle nie będą zauważalne. W ataq by sobie poradził, a w przyszłym roku pewnie w ogóle nie będziemy chcieli żadnych zmian na tej pozycji ;)

 

To jest bardzo optymistyczny scenariusz, napisany ku pokrzepieniu serc, ale precież on ans czyni drużyną niemal kompletną z możliwościami dalszych transferów. Nawet przy dorzuceniu Kwame i zabraniu Tinsleya (co jest już absolutnie do zrobienia) może być tylko dobrze (Jamaal jako zmiennik przez 15 minut się nie połamie). Ta drużyna ma tyle talentu, że może być mistrzem w opierszym roku, także nawet jeśli zarząd coś schrzani, będziemy o wiele silniejsi niż rok temu.

 

Po prostu przestancie zakładać najgorsze możliwe wyjścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest to świetny pomysł, ale czy sam Cook i pick wystarczy? Czy naprawdę Kings nie dostaną lepszej oferty, np z Heat ? Ron ze swoją defensywą i umiejętnościami w ataku warty jest ryzyka. Tylko wtedy mamy straszny tłok na SF, co oznacza praktycznie rezygnację z Waltona, bo jakoś nie widzę tłumu chętnych na kontrakt Vlade.

 

Co do Farmara na pg, to od biedy może być, jeśli naprawdę nie uda się pozyskać nikogo za MLE na tą pozycję ( a kandydatów za bardzo nie widać) Ostatnio Bulls powiedzieli że dostępny jest Duhon. Tylko czy my mamy coś co ich zadowoli ? Wątpliwe. Duhon będzie raczej częścią jakiejś większej wymiany za podkoszowca.

Po prostu przestancie zakładać najgorsze możliwe wyjścia Wink

Lepiej być gotowym na gorsze ( i niestety bardziej prawdopodobne) rozwiązanie i się miło zaskoczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, dlaczego nikt nie bierze pod uwagę, że naszym Starting PG może być Farmar.

Bo jeżeli mamy w zespole Kobiego, Artesta, Jo to głównym pierwszy rozgrywającym nie może być 1/2 rozgrywającego. Farmar w tej chwili nie jest "pełnym" rozgrywajaćym. On nie jest gotowy by poprowadzić w tej chwili zespół. Za rok, dwa może tak.. na obecną chwile nie jest w stanie być pierwszym rozgrywającym zespołu z ambicjami jakim napewno są Lakersi. ( :wink: )

 

My głownie potrzebujemy rozgrywającego, defensywnego rozgrywającego. Nie mozemy przepieprzyć MLE na Hilla bo co potem zrobimy? Nic, musimy albo za MLE podpisać PG, albo wyciągnać go w jakiejś wymianie (a tego nie widze..)..

 

Wiec robimy tak :wink: :

 

1. MLE na rogrywajaćego,

2. Wyciagamy Artesta za 19 pick i kogoś tam,

3. Bierzemy tego JO.

4. Opychamy Vlada za Duchona (no co Vlad duży i punktujący gracz, a takiego podobno Chicago szuka :lol::lol: )

5. Opycham Farmara, Waltona i Cooka za Cambiego

6. Hill chce zdobyć mistrza i sam przychodzi, bierzemy go za vet.min i gitara :wink:

 

Bell/Duhon/Vujacic

Kobe/Evans

Artest/Hill

Jo/?

Camby/Kwame

 

Wiem wiem impossible nawet mi chyba zawodników zabrakło :lol::lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smgs - macie coś co nas może zadowolić po utracie Duhona ....... pick 19 8) no ew coś tam dorzucimy lub jakiś większy trejd : Kwame + 19 ( wybieracie coś co my chcemy w dniu draftu ) a my oddajemy Duhona + Nocia + mięsko w postaci podpisanego Sweeta i może VK ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zakładamy, że sprowadzimy JO naprawdę dajcie spokój z równoczesnymi planami związanymi z Artestem bo to po prostu nie wypali. W takiej drużynie defensywa mogłaby być świetla, ale w ogóle nie będzie odpowiedniego ofensywnego zbilansowania :?

 

Artest ma naprawdę straszne shot selection, czasami zaczyna grać tak, że nawet Iverson wyglądałby jak wzór do naśladowania pod tym względem, to miałoby szanse wypalić gdyby nie dodatkowo obecność JO w zespole, ale tak nie widzę możliwości pogodzenia ich wszystkich, Bryant może się ograniczać mając kompetentnych i chcących brać na siebie ciężar gry partnerów, ale on co swoje też rzucać musi ten zespół po prostu ofensywnie nie byłby w stanie prawidłowo funkcjonować może gdybyśmy tu mieli prawdziwego playmakera pokroju Kidda czy Nasha to potrafiłby to poukładać, ale tak byłby problem bo ktoś zacząłby w końcu marudzić, Ron to niestety taki typ, który domaga się sporej roli w ataku a kiedy w zespole będzie już i Kobe i JO to po prostu szansy na taką rolę mieć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie problwm (albo i nie problem :roll:) w tym, że Lakers wiążą transfer JO ze sprowadzeniem Rona. Ja mimo wszystko byłbym za, Phil też wie co zarząd robi, a to świadczy o tym, że potrafiłby ułozyć taki zespół. Może byłoby ciężko, ale, tak jak pisałem, ten zespół miałby tak wiele talentu, że musiałaby się wydarzyć tragedia by nie osiągnął dobrego wyniku.

 

Zresztą gdyby udało się ściągnąc np. Bella (Duhona) i Cambiego do Jo to też bylibyśmy contenderem. Walton jest bardzo dobrym zawodnikiem. Myślę, że oddanie waltona jest głupim pomysłem- jego dobra gra jest dużą zasługą trójkątów i wątpie by inne drużyny o tym nie wiedziały. Niby court-vision i niezły rzut zawszwe się przydają, ale nie wszędzie będą czyste pozycje i gracze pokroju Kobe'go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą gdyby udało się ściągnąc np. Bella (Duhona) i Cambiego do Jo to też bylibyśmy contenderem. Walton jest bardzo dobrym zawodnikiem. Myślę, że oddanie waltona jest głupim pomysłem- jego dobra gra jest dużą zasługą trójkątów i wątpie by inne drużyny o tym nie wiedziały. Niby court-vision i niezły rzut zawszwe się przydają, ale nie wszędzie będą czyste pozycje i gracze pokroju Kobe'go.

Phil nie chce oddać Waltona, i raczej walton u nas zostanie. Jednak zawsze jest druga strona medalu.. Po za Lamarem, Bynumem i kończącym się kontraktem Kwame to jedna z największych naszych kart przetargowych.. w świecie nic wielkiego.. u nas ważna karta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.