Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

problem w tym, że my mięcha to nie bardzo mamy na tyle żeby wysłać z Bynumem, ale wartości Bynuma na rynku nie doceniasz "potencjał" zawsze miał w tej lidze spore znaczenie a już jak chodzi o wysokiego gracza to zawsze jego wartość rynkowa może być wyższa niż powinna. Widzisz co na temat Bynuma powiedział gość, który będzie odpowiadał ze strony Pacers za ewentualny trade czegoś takiego na temat Bynuma to i najbardziej zaślepieni kibice Lakers nie mówią :) jednak gdybyśmy mieli powiedzmy na tyle wygasających kontraktów to myślę, ze Pacers poszliby na taki trade z Bynumem jakimś pickiem i wygasającymi kontraktami, czyszczą salary, mają prospecta na środek obok Grangera i Diogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie powiesz mi Van chyba, że wierzysz w opcje Bynum+mięcho za Jermaine'a? :lol:

W sumie to na prawdę nie byłbym zdziwiony jakby taka wymiana doszła do skutku. Indiana chce totalnego odmłodzenia składu i stworzenia drużyny na ramieniach innych graczy niż dotychczas-wiadomo chodzi mi tu o JO, Artesta. Bynum jest im na ręke. Młody, perspektywistyczny grajek, który może na prawdę bardzo daleko zajść, jednak podkreślam MOŻE, ale wcale do tego nie musi dojść i dlatego Lakers na pewno nioe zaryzykują wymiany Kobego i budowania drużyny wokół Andrew. W indianie nie ma młodego, wysokiego gracza-chodzi mi tu o pozycję centra, a na pozycji Lamara jest w Indianie wystarczająco dużo młodych zawodników.

 

Tak więc nie widzę powodów, dla których Pacers mieliby na to nie pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Pacers faktycznie chcą stworzyć sobie zespół, który przez najbliższe lata absolutnie o nic nie powalczy, to tak ... Wtedy mogą pójść na to owszem. Oddając JO tracą swojego najlepszego gracza, jednego z nalepszych podkoszowców w lidze ... a w zamian dostają młodziana, który MOŻE być kiedyś świetnym graczem, w co nawet sami kibice LAL już teraz wątpią ... Dziwna by to była transakcja (poza tym, że mogliby zyskać miejsce w salary), choć patrząc po tym jakie wymiany w tym sezonie robili Pacers to nic nie wiadomo ... Może faktycznie chcą maksymalnie osłabić zespół, powalczyć przez najbliższe 2,3 lata o jak najwyższe picki no a później może i jak najwyższe miejsca ... Kto wie ...

Tym co ktoś, kiedyś powiedział nie ma co się sugerować - któryś z rezerwowych Cavsów (nie pamiętam teraz który) trenował z byłym osobistym trenerem Jordana i co z tego? Czy to oznacza, że w Cavs nagle znajdzie się druga "Jego powietrzna wysokość"? No nie sądzę ;)

 

Ale żeby nie było to życzę wam powodzenia i mam nadzieję, że pozyskacie kogoś dobrego i odbudujucie jako tako team ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co ktoś, kiedyś powiedział nie ma co się sugerować - któryś z rezerwowych Cavsów (nie pamiętam teraz który) trenował z byłym osobistym trenerem Jordana i co z tego? Czy to oznacza, że w Cavs nagle znajdzie się druga "Jego powietrzna wysokość"? No nie sądzę ;)

 

dziwne rzeczy porównujesz nie mające ze sobą wiele wspólnego, dlaczego miałbym się nie sugerować tym co na temat Bynuma mówi GM innej drużyny zwłaszcza kiedy niesamowicie go wychwala podnosząc tym samym jego wartość :? wcześniej Kidd powiedział, ze nie dziwi się, że Lakers nie chcieli oddać za niego Bynuma więc krótko mówiąc Lucasso strasznie racji nie miałeś pisząc o tym jaką wartość przedstawia Bynum :) gdybyśmy my mieli drużynę, która dopiero się buduje to w życiu nie byłbym chętny na oddawanie go. Pacers i tak są w dupie i w najgorszej z możliwych sytuacji bo minimalnie do PO na wschodzie nie wchodzą, salary zawalone kolesiami, których nikt nie będzie chciał wziąć perspektywy nie najlepsze więc zostaje się przebudować a na to ich gwiazda czyli JO nie pójdzie więc lepiej go sprzedać teraz i odmłodzić drużynę, lepiej chyba nie wejść do PO bo ma się zbyt młody skład, ale dający jednak nadzieję na lepszą przyszłość niż być w takiej sytuacji jak oni teraz nie byli zbyt młodzi, ale po prostu za słabi. Frontcourt trzecioroczniaków Granger/Diogu/Bynum to już całkiem fajny trzon drużyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No owszem może być ciekawie + picki, ale to pisałem już wcześniej ;)

O tym co zacytowałeś wspomniałem dlatego, bo ze słów GM Pacers wynika, że skoro trenuje z Kareemem to w przyszłości będzie naprawdę super graczem (a przynajmniej tego się spodziewa). I po 1 - GM Pacers przez ostatnie lata takie głupoty robi, że to żaden autorytet w takiej sprawie :) 2. Tak jak mówiłem, że to że się z kimś tam trenuje nie robi z neigo automatycznie dobrego gracza :) Bynuma niestety za dużo nie oglądałem - i nie dlatego, że mało LAL miałem, tylko dlatego, że Phil dawał mu mało czasu do grania, później kontuzje itd ... Na superstara to on jednak dla mnie nie ma jakichś specjalnych zadatków, a zwłaszcza już porównywania do Shaqa (a były takie oj były ;) ) jest już kompletnie nie na miejscu :)

Dla Pacers, jeśli chcą patrzeć w przyszłosć, to może być dobrym wzmocnieniem, ale powinni wyciągnąć coś więcej od LAL w takim razie niż sam Andrew i ew. 2 graczy od grzania ławy. Jeśli wyciągną jakies picki na najbliższe lata jeszcze, to wtedy można to uznać za w miarę korzystne, ale TYLKO w wypadku w którym pogodzą się, że na jakiekolwiek sukcesy będą musieli dodatkowo poczekać jeszcze parę lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym co zacytowałeś wspomniałem dlatego, bo ze słów GM Pacers wynika, że skoro trenuje z Kareemem to w przyszłości będzie naprawdę super graczem (a przynajmniej tego się spodziewa). I po 1 - GM Pacers przez ostatnie lata takie głupoty robi, że to żaden autorytet w takiej sprawie :) 2. Tak jak mówiłem, że to że się z kimś tam trenuje nie robi z neigo automatycznie dobrego gracza :) Bynuma niestety za dużo nie oglądałem - i nie dlatego, że mało LAL miałem, tylko dlatego, że Phil dawał mu mało czasu do grania, później kontuzje itd ... Na superstara to on jednak dla mnie nie ma jakichś specjalnych zadatków, a zwłaszcza już porównywania do Shaqa (a były takie oj były ;) ) jest już kompletnie nie na miejscu :)

nie rozumiemy się wciąż, powiedz a co mnie obchodzi to czy Walsh ma rację w swoich przewidywaniach co do Bynuma :?: to nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia czy ma rację czy nie, ważne jest to, że może w coś takiego wierzyć, niech on sobie wierzy, że Bynum będzie skrzyżowaniem Kareema z Mutombo i Shaqiem jeszcze lepiej dla Lakers.

 

Ja go nie uważam za żaden autorytet jak dla mnie mógłby być nawet psychicznie chory najwazniejsze, że może w coś takiego wierzyć i jest człowiekiem, który wladzę aby taką wymianę przeprowadzić a im wyżej ceni Bynuma (nieważne czy słusznie czy nie) to tym lepiej dla Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bynuma......

qrcze z tego goscia naprawde moze byc cos fajnego pod koszami. rozegral naprawde dobry sezon. duzo gral. w pewnym momencie przez kontuzje za duzo. bioroac pod uwage ze skonczyly mu sie sily w okolicach ASG srednie jakie uzyskal 7.8ppg 5.9rpg i 1.6 bpg plus 56% z gry 66% z ft i to wszystko w 20 mpg robia wrazenie. i to calkiem niezle jak na 19 latka. zastanawia mne jak bedzie wygladal po tych wakacjach. z tego co wiem wakacje przepracuje z dwightem howardem. jezeli wzmocni sie jeszcz ro spokojnie moze robic w przyszlym sezonie 12/8.

 

troche bez sensu sie stalo ze gosc zostal wybrany 2 lata temu a nie 5.... moze inaczej by to wszystko wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno tylko marzenia ;) Pacers na 1000000 % nie pójdą na taki układ ;) Bynum poza środowiskiem lakersowskim nie jest niestety zbyt wysoko ceniony i wymiana - on za takiego gracza jak JO nie wchodzi wogóle w grę ;)

Pewnie, nie jest wysoko ceniony ale kazdy potencjalny dotychczas transfer Lakers rozbijal sie przy kwestii oddania Bynuma. Jak to nie jest wyznacznikiem wysokiego cenienia to nie wiem co jest i skad bierzesz takie wnioski :roll:

 

Poza tym nie wiem czy za mlody jestes zeby to pamietac ale jest kwestia o ktorej juz mowilem. Indiana ma dobre wspomnienia jesli chodzi o wymiane tych starszych dobrych graczy za obiecujacych mlokosow. Kiedys wlasnie oddali swojego jednego all-stara za O'Neala wlasnie (choc tamten allstar tak dobry jak teraz O'Neal nie byl), Ale z drugiej strony sam JO byl mniej obiecujacy niz Bynum, przynajmniej jesli chodzi o ten etap rozwoju i wystepy na boisku (zdaje sie wsytepowal raptem kilka minut w meczu, prawie nic nie punktujac). Nie widze specjalnych przeciwskazan aby sprobowali takiego manewru jeszcze raz, zwlaszcza w kontekscie tego jaki front by mieli.

 

Bynuma niestety za dużo nie oglądałem - i nie dlatego, że mało LAL miałem, tylko dlatego, że Phil dawał mu mało czasu do grania, później kontuzje itd

Marne tlumaczenie, bo raz ze dostawal sporo minut, dwa ze kontuzji to tak duzo znowu nie bylo. A wrecz przeciwnie, "dzieki" kontuzjom innych to on grał właśnie. Znowu nie wiem skad to wzięte...

 

Polecam zobaczyc, wyrobic sobie zdanie, solidnie ocenic i potem wyglaszac tak zdecydowane osądy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale próbując spojrzeć na sprawę ze strony I ndiany, to nie wiem po co im ten Odom. Ma dłuższy kontrakt niż Kwame, którego umowa konczy się po sezonie i zwalnia dużo salary. Nawet jeśli nie chcą kompletnej przebudoway, to skoro nie doszli do PO z JO, to nie dojdą tam też z Lamarem. Odom może też zajmować miejsce dla Diogu czy Grangera, więc jest kolejny minus.

 

Zostaje jeszcze aspekt osłabienia Lakers, ale po co mieliby to robić- inna konferencja, poza tym i tak Lakers będą lepszym zespołem. Także miejmy nadzieję, ze uda się przekonać Indiane do zabrania Kwame z Andrew i pickiem i będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie napisalem ze albo mieso albo pick tylko napisalem "i"

 

co do tego czy jest to mozliwe to juz inna sprawa, Bosh to marzenie od dluzszego czasu wiec troche fantazji nie zaszkodzi ku pokrzepieniu serc

 

Pau i JO w wersji ktora przedstawilem nie jest ani niemozliwe, ani smieszne, reszta to nie sa propozycje ani omawiane w konktekscie ewentualnych ruchow ani w kontekscie prawdopodobienstwa

 

Van zgadzamy sie w kwestii tego ze Lakers trzeba budowac wokol Kobe i mysle ze wladze klubu tez dojda do takich wnioskow ;) pewniejsza opcja

 

Indianie Odom jest po to, zeby zaspokoic zadze posiadania Odoma przez ich hc, ktory jest ponoc wielkim fanem talentu Lamara, a jak trener lubi jakiegos zawodnika i bardzo go chce u siebie, a co najwazniejsze moze go miec u siebie, to zrobi wszystko by go sciagnac

 

 

ps: Pietras, ale znalazles zdjecie Any Ivanovic :roll: ze swieca takiego szukac :roll: urocza i seksowna Ana na tym zdjeciu wyglada ani zmyslowo ani ladnie, chyba jej nie lubisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde sutuacja jest dosyc skomplikowana bo my tak szczerze to nie mamy zbytnio zawodnikow za ktorych mozemy cos dostac :? DLa mnie pozbywanie sie LO i AB dla samego Jo jest zle bo tracimy pespewktywicznego mlodego centra i moim zdaniem b.dobre zawodnika jakim jest Lamar ( gdyby nie kontuzje mysle ze moglby byc wielki ale jeszcze taki bedzie !!) :lol: jednak tutaj znowu pojawia sie pytanie czy oddajemy ich dwoch i zyskujemy Jo ??(moim zdaniem ten transfer za bardzo nic by nam nie dal ale moglby pociagnac nastepne jak juz wczesniej VAN napisal) nie wchodzac w ten trasfer tez moze nie byc tak zle ... mysle ze za bardzo nastawiacie sie na tego JO mozena by mniejsym kosztem sprowadzic innych zawodnikow np. GAsola kogos z free menagament i moglo by tez byc niezle :<> 8) tu mozecie mnie zbacztac za to co napisalem ale ja nie jestem zwolennikiem Jo i ten gosc mnie jakos nie przekonuje ale zobaczy sie !! Zreszta niewazne z kim wazne by LAkres wrocili na szczyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie napisalem ze albo mieso albo pick tylko napisalem "i"

nie wiem czy to do mnie, ale... jaką to robi różnicę? czy mięso + pick czy mięso lub pick? obie wersje są niemożliwe.

Pomijam oczywiście kwestie gramatyczne, bo stwierdzenie czymś pomiędzy mięsem i pickiem wyraźnie wskazuje na LUB, a nie I.

 

co do tego czy jest to mozliwe to juz inna sprawa, Bosh to marzenie od dluzszego czasu wiec troche fantazji nie zaszkodzi ku pokrzepieniu serc

Bosh to marzenie, tak samo jak LBJ, Wade itd...o nich też możemy pomarzyć :) tylko po co? zejdź na ziemię, bo jak spadniesz (po naszych wspaniałych ruchach off sezonowych) z tej wysokości na której się obecnie znajdujesz to może boleć :)

 

Pau i JO w wersji ktora przedstawilem nie jest ani niemozliwe, ani smieszne, reszta to nie sa propozycje ani omawiane w konktekscie ewentualnych ruchow ani w kontekscie prawdopodobienstwa

Gdybyśmy mieli mięso z kończącymi się kontraktami, to w opcję z JO byłbym w stanie uwierzyć... Gasol jest moim zdaniem w tym momencie nie do ruszenia, przynajmniej dla nas. Bulls dawali sporo, ale jednak to było ciągle za mało, dlatego myślę, że Kwame + Bynum + pick to by było za mało dla Memphis. Także obie moim zdaniem są niemożliwe, chociaż nie śmieszne. Śmiech to wywołać mogły tylko propozycje z Amare, Boshem itp i może właśnie dlatego nie są omawiane :)

 

ps: Pietras, ale znalazles zdjecie Any Ivanovic :roll: ze swieca takiego szukac :roll: urocza i seksowna Ana na tym zdjeciu wyglada ani zmyslowo ani ladnie, chyba jej nie lubisz

Nie wiem czy zauważyłeś, ale wybrałem 19 zdjęć Any, więc wyrażaj się trochę ściślej... W każdym bądź razie każde zdjęcie wybrałem z jakiegoś konkretnego powodu i tylko część dlatego że wyszła na nim zmysłowo i ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam oczywiście kwestie gramatyczne, bo stwierdzenie czymś pomiędzy mięsem i pickiem wyraźnie wskazuje na LUB, a nie I.

scislej mowiac chodzilo mi albo o mieso+pick, albo cos pomiedzy czyli zawodnika ktory nie jest ani miesem,ani pickiem ale jest wart tyle co one

wyrazilem sie nie dosc jasno,sory

 

o nich też możemy pomarzyć tylko po co? zejdź na ziemię, bo jak spadniesz (po naszych wspaniałych ruchach off sezonowych) z tej wysokości na której się obecnie znajdujesz to może boleć

tyle razy sie spadalo, ze zaczyna to powoli sprawiac przyjemnosc

 

Nie wiem czy zauważyłeś

poki co niezauwazylem

 

ale wybrałem 19 zdjęć Any, więc wyrażaj się trochę ściślej... W każdym bądź razie każde zdjęcie wybrałem z jakiegoś konkretnego powodu i tylko część dlatego że wyszła na nim zmysłowo i ładnie

komentowalem to ktore miales o tamtej godzinie w profilu gdy pisalem posta czyli takie w bialym wdzianku... obecne zdjecie w "italskiej" bluzie jest swietne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co niezauwazylem

to odśwież parę razy ;)

 

komentowalem to ktore miales o tamtej godzinie w profilu gdy pisalem posta czyli takie w bialym wdzianku... obecne zdjecie w "italskiej" bluzie jest swietne

serwer zwraca losowe zdjęcie z wybranych przeze mnie gdy przychodzi żądanie od przeglądarki, a więc nie jestem w stanie sprawdzić jakie było wtedy zdjęcie, bo za każdym odświeżeniem jest inne, a powtarzają się stosunkowo żadko. Także jak trafisz znowu na to foto to zrób screena, albo opisz jakoś lepiej i na PM mi przyślij, bo ona na połowie fotek jest w czymś białym :)

 

ok, już koniec OT

 

PS. Byłbym zapomniał Jendras :wink: pasuje? Dołączona grafika

 

to chwilowa promocja ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer zwraca losowe zdjęcie z wybranych przeze mnie gdy przychodzi żądanie od przeglądarki, a więc nie jestem w stanie sprawdzić jakie było wtedy zdjęcie, bo za każdym odświeżeniem jest inne, a powtarzają się stosunkowo żadko. Także jak trafisz znowu na to foto to zrób screena, albo opisz jakoś lepiej i na PM mi przyślij, bo ona na połowie fotek jest w czymś białym :)

Jeden skrypt, opanowany pare lat temu i ciagle szpana. To już było panie Piotrku.. Weź wymyśl coś nowego, zrób coś nowego a potem poszpanuj :twisted: :twisted: :twisted: :P

 

PI3TR45: już Ty się nie bój, nie jedyny Dołączona grafika za to Ty widzę po avie, że ciągle się jarasz przeźroczystością png :twisted: a co do jarania się skryptem php... równie dobrze można jarać się pascalem albo fortranem ;) wiocha... :) ale to temat na inny wątek, więc kończymy już ten off :wink:

 

 

bad motherfucker

hahahahahahaha 11/10 leże po prostu leżę :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT by PI3TR45: Koniec OT

 

A tak co do tradów to jakoś ucichła sprawa Garnetta. Czy nikt z was już w to nie wierzy? :twisted: Ja dalej mam nadzieję na jego przybycie do LA. Nie słychać i nie widać, żeby Lakers chociaż się nim interesowali, a przecież jeżeli Minny chce coś dostać za nr21 to muszą go oddać teraz lub za rok, bo za trzy lata Garnett będzie mógł podpisać z kim tylko chce. No chyba, że Kevinowi nie zależy na wygrywaniu i nie ma jaj jak Kobe i nie chce odchodzić. A może Lakers się nim interesują tyle że nikt o tym nie wie:PP ale wydaje mi się to niemożliwe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI3TR45 - ładnych parę godzin zajęło mi, zanim doszedłem do tego, o co chodzi. pasować to mi będzie, jak zostanie na stałe. :]

 

 

A teraz co do tematu:

 

 

1. Maciek, pojechałeś z fantasy. Amare, Bosh? łojojojojoj. W tej chwili to niestety JO i tylko JO. Za Bryanta raczej żadnych all-starów nie dostaniemy, jeśli oczywiście ostatecznie zechce odejść. Kobe ma klauzulę, która pozwalał mu odmówić transferu, więc w praktyce pójdzie tam, gdzie będzie chciał za cenę, jaką podyktuje przeciwnik, a którą raczej będziemy musieli zaakceptować. także w przypadku Knicks dostalibyśmy pewnie Francisa lub Marburego, Davida Lee i może coś jeszcze. Dlatego powinniśmy za wszelką cenę wzmocnić drużynę teraz.

 

2. W kwestii "budować pod" nie ma w ogóle o czym mówić. Bryant > Bynum. Budowa pod tego drugiego zajmie nam mnóstwo czasu, ma w sumie niewielkie szanse powodzenia, biorąc pod uwagę, że to nie czasy, kiedy można było wyczyścić salary i pozyskać wielką gwiazdą. A przy tym nie wiadomo, czy Bynum będzie w ogóle tego wart.

 

3. O Garnecie radzę zapomnieć. Tak samo o Gasolu. Nie zanosi się na to, żeby któryś z nich zmienił otoczenie. Zresztą, wszystko wskazuje na to, że Lakers skupili się na O'Nealu i na niego czekają. Wygląda jednak na to, że JO to nie jest jedyny planowany ruch. Ponoć nawet Kobe powiedział w rozmowie z Baronem, że to za mało. Wydaje się, że Lakers szykują się przede wszystkim na Artesta i może Camby'ego.

 

Podobno Kings chcą wygasający kontrakt i pick, dlatego Lakers walczą o zatrzymanie swojego wyboru w pierwszej rundzie. Tutaj czeka nas twarda walka z Heat. Ja jednak wolę Camby'ego. tu z kolei czytałem o zainteresowaniu Nuggets Farmarem i Waltonem.

 

Do tego dochodzą jeszcze plotki na temat Granta Hilla. Gdyby udało się pozyskać O"Neala, a potem kogoś z dwójki Artest/Camby + Hill za MLE/część MLE/minimum dla veta (pewnie to pierwsze), to byłoby geeenialnie.

 

4. Pacers chcą Odoma, bo jest znacznie lepszym graczem od Browna, Walsh go lubi, a kontrakt nie jest też takim problemem. Indiana to nie jest popularne miejsce dla wolnych agentów, poza tym zejście poniżej salary i tak zajęłoby więcej niż rok. Odom ma kontrakt jeszcze na dwa sezony, więc finansowo i tak to ich rajcuje. Poza tym mogą zawsze Lamara wymienić, a dostaną za niego bez wątpienia więcej, niż za Browna.

 

W każdym razie myślę, że i tak możemy zapomnieć o Odomie. Mi się nie specjalnie widzi w duecie z O'Nealem. tak czy inaczej, nie mogę się już doczekać draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.