Skocz do zawartości

lato nad jeziorami czyli czynny wypoczynek......


badboys2

czy ruszylbys odoma?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy ruszylbys odoma?

    • tak, odom sie nie sprawdzil do tej pory. pora na zmiane
    • nie, gosc sie ok, trzeba reszte wymieniac i wzmacniac


Rekomendowane odpowiedzi

Jendras żeby tylko miał pewność, że oni Kwame po pierwsze zatrzymają a po drugie, że zdąży wykurować się to byłbym całkowicie za, lubię gościa wciąż w niego wierzę i on z JO to niesamowicie pasujący do siebie defensywny duet, problem ja tu w tym wszystkim widzę taki, że obawiam się aby przypadkiem Kwame również nie był częścią tej wymiany co byśmy sobie mogli Troya Murphy'ego ściągnąć razem z jego pięknym kontraktem, idealnym do trójkątów jumperkiem i defensywną beznadziejnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO > LO + AB i wszystko w tym temacie..

 

Lakersi podobno próbują od Nuggets wyciągnać Camby'ego.. Nie wiem jak chcą to zrobić, ale miło słyszeć, że się starają.. Gdyby jakimś cudem udało się opchnać Kwame (który będzie miał problemy ze zdrowiem, podobnie jak Camby..) bylo by ciekawie.. JO + MC pod koszem = Stalowa defensywa..

 

Ale to raczej abstrakcja.. Może przy okazji jeszcze Artest i Banks? :lol:

Ważne że już coś się ruszyło, i wreście kogoś wytransferujemy.. może też MLE nie stracimy.. zobaczymy.. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeżeli dałoby się pozyskać Jo za Odoma i Bynuma to jestem za, ale jeżeli jeszcze kwame i do tego do nas przchodzi Troy to absolutnie nie :!: Niepotrzebny nam taki zawodnik. No a jakby dało się jeszcze Watsona za MLE i jakiegoś fajnego sf typu Artest :twisted: , ale ciekawe jak mielibyśmy go ściągnąć do nas skoro wszystkie karty przetargowe(czyt. Bynum, Odom) poszłyby za O'neala :?: Ale jak to każdy kibic Lakers mam nadzieję, a czyją ona matką jest to każdy wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest :twisted: , ale ciekawe jak mielibyśmy go ściągnąć do nas skoro wszystkie karty przetargowe(czyt. Bynum, Odom) poszłyby za O'neala :?: Ale jak to każdy kibic Lakers mam nadzieję, a czyją ona matką jest to każdy wie :D

 

No np. Artest do nas a Mike D. i jego super kontrakt prosto do Sacramento a do Indy jeszcze Kwame :wink: Tylko kim my wtedy będziemy grać na Centrze? Mihm'em? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy podpisujemy centra za MLE, powiedzmy Magloire( nie wiem czy dobrze napisalem :P), a przy wymianach nie pozbywamy się 19 picku i wybieramy rozgrywającego, czyli Acie Lawa, który okazuje się nowym Billupsem i zostaje ROY ze średnimi 15 ppg 12 apg i 3 spg :twisted: LOL ale wymyśliłem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO > LO + AB i wszystko w tym temacie..

 

Durne myślenie. Bez trzeciej opcji nic nie zwojujemy, wszystkie drużyny które liczą się w walce o mistrzostwo są zbudowane na 3 filarach i grupie role playerów. Walton czy Kwame nie są żadnym filarem, co najwyżej role playerami. Starałbym się za wszelką cenę zostawić Odoma. Kobe swoim wybrykiem w prasie popsuł nam możliwości negocjacji tradeów bo każdy teraz wie że zarząd pójdzie na każdą ofertę byle tylko Kobas nie odszedł. Moim zdaniem gdyby nie ten wybryk to Indy nie zarządałaby tylko 1 z dwójki Bynum Odom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO > LO + AB i wszystko w tym temacie..

 

Durne myślenie. Bez trzeciej opcji nic nie zwojujemy, wszystkie drużyny które liczą się w walce o mistrzostwo są zbudowane na 3 filarach i grupie role playerów. Walton czy Kwame nie są żadnym filarem, co najwyżej role playerami. Starałbym się za wszelką cenę zostawić Odoma. Kobe swoim wybrykiem w prasie popsuł nam możliwości negocjacji tradeów bo każdy teraz wie że zarząd pójdzie na każdą ofertę byle tylko Kobas nie odszedł. Moim zdaniem gdyby nie ten wybryk to Indy nie zarządałaby tylko 1 z dwójki Bynum Odom.

Wcale nie musi być trzech filarów, najlepszy przykład to Lakers z SO i KB. Miami z tamtego roku, obecni Utah i Cleveland. Gdzie tu masz 3 filary? Poza tym KB-JO z miejsca staje się morderczym duetem. Zresztą przypominam- budowanie mistrzowskiej drużyny nie potrwa 1 sezon! Będzie JO, doda się PG za MLE, czy za Radman i pick (Bell, Blake czy Williams) i już jesteśmy drużyną o wiele lepszą niż byliśmy w tamtym sezonie. Za rok schodzi kontrakt Kwame, nie znam się na tym, ale za te pieniądze chyba możemy coś zdziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Shaq i Kobe, ale Jermaine to nie shaq:P Ale i tak myślę, że dwa "filary" sa jak najbardziej wystarczające do zbudowania contendera. A Kwame po nastepnym sezonie wcale bym nie zwalnial, ale podpisał go tylko na mniejszą kwotę. Kwame to bardzo dbry obrońca i w każdej drużynie się taki przydaje. No chyba, że byłaby okazja sprowadzć kogoś innego typu własnie Camby, chociaż może on nie ze względu na wiek (32 czy 33 lata), ale jakiegoś innego dobrze broniącego silnych potworów przeciwnika to wtedy Kwame może polecieć ;]

 

Ahh pożyjemy zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durne myślenie. Bez trzeciej opcji nic nie zwojujemy, wszystkie drużyny które liczą się w walce o mistrzostwo są zbudowane na 3 filarach i grupie role playerów. Walton czy Kwame nie są żadnym filarem, co najwyżej role playerami. Starałbym się za wszelką cenę zostawić Odoma. Kobe swoim wybrykiem w prasie popsuł nam możliwości negocjacji tradeów bo każdy teraz wie że zarząd pójdzie na każdą ofertę byle tylko Kobas nie odszedł. Moim zdaniem gdyby nie ten wybryk to Indy nie zarządałaby tylko 1 z dwójki Bynum Odom.

Moze i głupie myślenie ale bez Odoma nie dostaniemy JO. Indiana nie jest tak głupia, żeby za jednego zawodnika, może i przyszłościowego ale z nim nic pewnego, wymienić swojego dotychczasowego lidera. W przyszłosci moga opchnąć Lamar z kimś kto ma nieciekawy kontrakt (a mają z kim) za schodzące po sezonie i znowu czyszczą sobie salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskanie O'Neala, nawet za cenę LO i Bynuma to będzie na pewno krok w dobrym kierunku. Po tej całej szopce z Kobe, Pacers wiedzą że jesteśmy zdesperowani, wyciągną od nas co będą chcieli. W pierwszym sezonie będziemy jeszcze za słabi na Mavs i Spurs, ale tak jak pisze KB81 jednym tradem nie zbudujemy od razu dynastii. Konieczne będzie znalezienie 3 opcji, bo jednak uważam że sam duet KB&JO nie wystarczy. Ale ewentualne znalezienie odpowiedniej 3 opcji jest łatwiejsze niż znalezienie gościa pod kosz wykręcającego 20/10/3.

Wcale nie musi być trzech filarów, najlepszy przykład to Lakers z SO i KB. Miami z tamtego roku, obecni Utah i Cleveland. Gdzie tu masz 3 filary?

Miami i Cleveland to wschód, czyli zupełnie inna bajka. Myślisz że Lakers ze wszystkimi swoimi kłopotami nie ograliby w tym roku Wizards bez Arenasa i Butlera ? Czy Nets z podkoszowym wymiataczem takim jak Mike Moore byliby dla nich za silni ? ECF jak nic. Jazz mają tylko dwa filary? Williams, Boozer, Okur to co by nie było goście pokroju all star. Do tego dochodzi jeszcze Kirilenko.

 

Na zachodzie każdy z głównych contenderów ma co najmniej 3 all starów

 

Suns - Nash, Amare, Barbosa, Marion

Spurs - Tim, Manu, Parker

Mavs - Dirk, Howard, Terry

 

Duet KB/JO raczej nie da nam mistrzostwa, ale to będzie dobry początek wzmocnień.

 

Choć właściwie to do czego potrzebny jest Pacers Odom ? Dlaczego Indianie ma na nim tak zależeć ? Oddanie JO to dla nich początek przebudowy. Po co im kolejny duży kontrakt ? Po co im kolejny SF/PF ?

 

Przecież na skrzydle mają :

Danny Granger - do 2010

Ike Diogu - do 2010

Mike Dunleavy - do 2011

Troy Murphy - do 2011

Shawne Williams - do 2011

 

Po co im przepłacony Odom i jego dwuletni kontrakt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami oprócz Shaqa i Wade'a ma masę zawodników drugoplanowych z których każdy może być trzecim filarem - Posey, Walker, Zo, Williams.

 

Cleveland - Bronek, Ilgas i Hughes, ostatnio szaleje Pavlovic i wnoszący masę dobrego Varejo..

 

Utah ma nawet 4 filary, chociaż Kirilenko trochę się popsuł.

 

Moim zdaniem LAL powinni puścić Kobasa do innego klubu i zacząć budować od nowa. Nie widzę żadnej możliwości żeby w przeciągu najbliższych 2-3 lat czyli najlepszych lat Kobe'ego zbudować contendera na zachodzie. Jak na mój gust to Kobe za rok sam odejdzie gdyż nawet z JO w składzie nie powalczą o nic więcej niż być może 2 runda PO a nie o to Bryant'owi przecież chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik spójrz na to w ten sposób jak oddamy i JO i Bynuma to pozostaje nam liczyć, że Mitch nie dysponując dużymi środkami da radę tych dwóch obudować odpowiednim supportem.

 

Poza tym Pacers wcale w negocjacjach nie mają jakiejś zajebistej pozycji O'Neal też mówił o odejściu tylko szybciej go uciszyli, ale jasne jest od dłuższego czasu, że nie chce zostać w Pacers i chce odejśc czy to do Knicks czy do Lakers. Zatrudnili O'Briena, który mówił o gracach, ale o swoim franchise playerze nie za wiele więc wcale nie są w dużo lepszej sytuacji od nas oni przecież tej drużyny nie wzmocnią bo nikt im nie da nikogo wartościowego za Murphy'ego, Dunlevy'ego czy Tinsleya, wartość tam mogą mieć Granger z Diogu, których nie będąchcieli oddać i właśnie O'Neal. Więc oni nie bardzo mogą sobie pozwolić na pozostawienie JO bo on prędzej czy później przestanie siedzieć cicho a wtedy Pacers będą mogli pomarzyć o takiej ofercie jak Bynum z Kwame, pick i coś tam jeszcze.

 

aha to z jakiegoś forum Pacers:

Henry Wolford of WTHR channel 13 reported tonight that JO has bought a home in the LA area

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie i jeszcze raz nie!

 

O'Neal za Bynuma i Odoma to ZDECDYOWANE przepłacenie ze strony LA! Ruch wręcz głupi zostawiający Lakers w tym miejscu, gdzie są obecnie. A dlaczego, to wystarczy przeanalizowac sklad ekipy po tym tradzie i ew. gre w takim zestawieniu...

 

Nie wiem dlaczego nie mialaby dac Indiana JO za Bynuma jako glówny kąsek i jakies miecho czy kontrakty. Kiedys uczestniczytli juz w podobnej wymianie, oddajac troche starszego Dale'a Davisa i biorąc calkowicie nieopierzonego O'Neala wlasnie, wiec wprawe w takim czyms mają i mysle ze ponownie liczą na takie cos. A jelsi tak jest, to trzeba to wykorzystac i nie dac sie wykorzystac w tym tradzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale czy naprawde sądzicie, że Indiana puści O'neala za Bynuma i jakichś mało potrzebnych grajków? Mi się wydaje, że nie ma co się łudzić na taki scenariusz. A Mitch musi coś zrobić, żeby Kobas się nie pluł więc wytrejduje Odoma i Bynuma za O'neala .

 

A skoro kupił już dom w LA to możemy się cieszyć z JO w LAkers??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja ciągle mam przeczucie, że to nie będize wymiana pomiędzy dwoma zespołami. Za dużo się o tym gada, zbyt pewne to jest i liczę na to, że będzie to wymiana bardziej złożona, pozbędziemy się przy okazji Kwame i zyskamy III opcje w ataku.. :wink: Bo ze Radman odejdzie nawet się nie łudze.. Bo jak napisał Van my jestesmy pod ścianą, Pacers też i dużo ta wymiana nie zmieni w rozkładzie sił, trzeba kombinować :o

 

BTW ciekawe co by Pacers powiedzieli na Bynuma, Farmara i Kwame? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik ja też mam takie przeczucie i marzy mi się Sacramento i Artest, ale nie wiem co Kings musieliby dostać.

 

A co do Kwame + Bynum + Farmar = JO to pewnie Indiana by na to poszła, ale Kwame to takie moje oczko w głowie i nie chciałbym go oddawać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade Brown/Bynum/Farmar za JO nie przejdzie choćby ze względu na salary. No i oddając Jordana to chyba byśmy musieli prosić Smusha o powrót 8)

 

A skoro kupił już dom w LA to możemy się cieszyć z JO w LAkers??

Garnett i Artest też mają domy w Los Angeles. Czyli jak nic szykuje nam się prawdziwy dream team :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami oprócz Shaqa i Wade'a ma masę zawodników drugoplanowych z których każdy może być trzecim filarem - Posey, Walker, Zo, Williams.

 

Cleveland - Bronek, Ilgas i Hughes, ostatnio szaleje Pavlovic i wnoszący masę dobrego Varejo..

 

Utah ma nawet 4 filary, chociaż Kirilenko trochę się popsuł.

Hmmm, zależyc o się rozumie przez pojęcie "filar". bo jeśli Okur jest filarem w Utah to ja im gratuluje. Ostatnio pokazał jak wartościowym zawodnikiem jest. o kirilence w tym sezonie wspominał nie będę. Ilgauskas, Hughes, proszę cie.

 

Porównaj sobie KB do TD i TP do JO. No i co, nie sądzisz, że nasze "filary" są mocniejsze.? Do tego mamy Waltona, Kwame, który potrafi dobrze bronić. Przy takim składzie są bardzo duże szanse na contendera. Nawet w przeciągu 2 lat, bo przecież JO jest w wieku Kobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A skoro kupił już dom w LA to możemy się cieszyć z JO w LAkers??

Garnett i Artest też mają domy w Los Angeles. Czyli jak nic szykuje nam się prawdziwy dream team :wink:

Heh no to nie miało być pytanie do was tylko poprostu takie głupie, retoryczne pytanie, na które nie oczekuja odopowiedzi.

 

A jakby się tak naprawdę zastanowić nad tym zakupem to może JO już coś wie i dlatego go kupił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.