Skocz do zawartości

NCAA 15/16


montana

Rekomendowane odpowiedzi

Ben Simmons report 

1. ojciec chrzestny w LSU - dlatego tam poszedl - nie wiem czy Rich Paul go tam wsadzil - w sensie godfathera - dzis w Jalen Jacoby podcast slyszalem 

2. Simmons nie jedzie na IO bo reprezentacja nie zaprosila go 2 lata temu wiec jest obrazony - podcast z Bogutem Bill Simmons 

3. nie beda grac w postseason

4. beznadzieja w regularze jak dawno nikt tego pokroju a rzekomo to najlepszy prospect since KD 

5. podobno (JalenJacoby) Benny nie byl lubiany i popularny wsrod kolegow z druzyny , no i kompletna wyjebka na szkolke (troche rozumiem

 

Ogolnie to nie jestem podjarany, very low on character - powiedzialbym w swoim anglopolsko jezycznym stylu , very low.

Nie wiem co to jest - kombinacja egocentryzmu Lebrona z ??? wszystko co najgorsze w stosunku do ludzi u Kobego

 

szkoda ze nas zasraja zaraz pozytywnym PRem

 

 

jesli chodzi o reszte draftu

Briscoe to raczej bedzie steal jak na ten draft - wszyscy tam stracili bo grali w trzech rozgrywajacych w s5 - a i tak zyskali grajac u Calipariego 

niech ktos mi powie po co brac BHielda w top 8 jak mozna miec to samo w 20-40 biorac Seldena, Valentinea GraysonaAllena 

dawno Calipari tak nie wtopil jak z Labasierrem 

nie wiem w ktorej druzynie z top6 draftu Kris Dunn gra w s5 nawet jesli tankuja w 2017 - Kings ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze Ingram wszedł na #1 - będzie trudniej go dostać.

 

Dla mnie od dobrych kilku tygodni gość jest do brania przed Simmonsem - i nie chodzi mi tu o charakter - Ingram może i jest mało problematyczny, ale ponoć skurwielem killerem też nie jest, a tacy ludzie jak Simmons zazwyczaj są winnerami.

 

Dla mnie brak rzutu Simmonsa jest tak masakryczny, że gość będzie nieefektywny i nie widzę u niego za bardzo opcji na zostanie przynajmniej solidnym jump shooterem. Może pogra troche w ASG, ale w PO nie widzę go wysoko - chyba, ze jako 3-4 opcję za wiele lat, gdzie w career high będzie rzucał 35% trojek przy 2 próbach na mecz. 

 

BTW: do lubianych tego Draftu zdecydowanie dołącza Buddy Hield, Valentine - byłoby niegłupio po któregoś zrobić trade up.

Szkoda, ze LALki już nie pozwolą się wyprzedzić Sunsom, bo z tą 4/5 można byloby tego cholernego Dunna/Murraya , może nawet Browna wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby Shaq gral w dzisiejszych czasach to by kazdy go chcial uczyc rzucac za 3 

nie kumam co to za akcja by kazdy rzucal za 3 ; jak Simmons dostanie pilke na 4 metrze to juz to nie bedzie minus 

czemu kazdy musi zaczynac akcje z  pilka na 7 metrze z jedna jedyna opcja zagrania 1on1; LEbron rzuca 29% za 3 w tym sezonie czyinna tragedia i jakos nie widze problemow ; bardzo sie 'ciesze' ze Antony Davis rzuca za 3 - mysle ze Pan Bog zeslal go na ziemie by wlasnie to robil a nie demolowal pod koszem 

 

Giannis, Westbrook, Wade - tez rzucaja ponizej 30% 

nie chce mi sie sprawdzac ile robi Blake ale podobnie 

 

jak ktos miazdy w srodku i okolicach to na jaki hoooy ma isc i rzucac za 3 ? 

 

przeciez tacy w/w zawodnicy nie powinni nigdy rzucac za 3 poza sytuacyjnymi sytuacjami ;]

 

nie robmy z Simmonsa kolejnego Kidda Gilchrista  

Edytowane przez ai3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bracketu - stawiam na Spartan z ich duetem Valentine (mój kandydat do wielkiego podskoczenia z obecnego 19 miejsca w DE) LeVert na obwodzie.

Levert to gra w Michigan, a nie Michigan State. Choć gra to też za duże słowo, bo od początku roku 2016 leczy kontuzje i od tego czasu zaliczył tylko 11 minutowy epizod. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby Shaq gral w dzisiejszych czasach to by kazdy go chcial uczyc rzucac za 3 

nie kumam co to za akcja by kazdy rzucal za 3 ; jak Simmons dostanie pilke na 4 metrze to juz to nie bedzie minus 

czemu kazdy musi zaczynac akcje z  pilka na 7 metrze z jedna jedyna opcja zagrania 1on1; LEbron rzuca 29% za 3 w tym sezonie czyinna tragedia i jakos nie widze problemow ; bardzo sie 'ciesze' ze Antony Davis rzuca za 3 - mysle ze Pan Bog zeslal go na ziemie by wlasnie to robil a nie demolowal pod koszem 

 

Giannis, Westbrook, Wade - tez rzucaja ponizej 30% 

nie chce mi sie sprawdzac ile robi Blake ale podobnie 

 

jak ktos miazdy w srodku i okolicach to na jaki hoooy ma isc i rzucac za 3 ? 

 

przeciez tacy w/w zawodnicy nie powinni nigdy rzucac za 3 poza sytuacyjnymi sytuacjami ;]

 

nie robmy z Simmonsa kolejnego Kidda Gilchrista  

Jakby Simmons miał jumper rookie LeBrona, Wade'a, Westbrooka, to nie byłoby gadki. 

Problemem Simmonsa nie jest tylko brak trójki, on w ogole nie ma jumpera - i pod tym względem jest cholernie blisko MKG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się , że dzisiaj Kentucky vs Providence więc będzie okazja zobaczyć Dunna i Murraya.
Co do Browna, któremu przypisuje się SUNS to znawcy twierdzą, że wybraliby 10/10 draftów Winslowa z zeszłorocznego draftu nad nim. I może i będzie z niego elitarny obrońca ale gość przez przewagę jaka ma dzięki swojemu atletyzmowi nie bardzo przykłada się do nauki zagrań ofensywnych. Dużo bardziej ludzie w Arizonie jarają się Benderem ajko typek, który może być naprawdę kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown ma potencjał. Minięcia, ciągu na kosz i atletyzmu Winslow może mu pozazdrościć.

 

Ale mnóstwo dziur w grze i ogólnie pytanie, czy poskłada to wszystko do kupy, bo jak na swoje warunki zdecydowanie za mało daje, poza scoringiem.

 

Bendera nie widziałem, ale czytałem sporo opinii, które raczej przed nim przestrzegają.

 

Julius, nie przesadzasz trochę? MKG miał totalnie zrypaną technikę. Simmons trafia 2/3 osobistych przy 9 próbach, poza tym to czwórka, więc i wymagania w tej kwestii trochę mniejsze. Ja myślę, że to nie jest jednak beznadziejny przypadek.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś linki do streamów? Albo dobrego VPN'a, żeby stream z Ncaa.com śmigał?

 

Ja wszystko oglądam tu: http://www.vipbox.sx/basketball :smile:

 

A co do Ingrama january to nie najgorszy meczyk, chłopak pokazuje klasę i nie sądzę, by Mock'i zmieniły się jakkolwiek w jego przypadku. Uważasz, że pasowałby u nas?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.