Skocz do zawartości

NCAA 15/16


montana

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Widzę, że w tym roku ten temat był szalenie popularny. Sam też nie śledziłem zbytnio NCAA, no ale mamy zaraz March Madness i oczywiście bawimy się. 

 

Kosi już powysyłał zaproszenia do tych którzy grali rok temu, ale może jeszcze podasz info w tym temacie, dla wszystkich nowych graczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, widziałem ten temat, ale to nie to samo. W tym temacie powinna toczyć się dyskusja stricte o NCAA, a nie o prospectach, ale w sumie nie ma się co dziwić, że NCAA nie jest w ogóle popularne u nas, skoro nawet ja odpuściłem oglądanie, a jeszcze 2-3 lata temu byłem zapalonym fanem NCAA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czym się jarać . Te prospekty takie se.. Do tego nr 1 draftu nie wejdzie do MM od Bóg jeden wie kiedy ( i przypadku Noela nie liczę bo choć w momencie kontuzji był pewnym nr 1 a jego Kentucky nie weszło do MM to jednak insza inszość)

 

Taki Myles Turner by chyba teraz poszedł z nr 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w NCAA swoje 5 minut mają seniorzy, a w NBA panuje przekonanie, że 4 lata spędzone na uniwerku to marnowanie czasu, więc wybiera się takich, ale bez przekonania, a wśród młodszych nie ma zbyt dużo talentu dlatego mocki wyglądają tak jak wyglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisze cała czołówka tego draftu jest jakaś taka mało enbijejowska w nowoczesnym wydaniu. Niby fajni a się okaże że karierę bedą robili gracze wybrani w drugiej 10tce

LOL. To czemu nie wybiorą tych typowanych do drugiej 10, w czołówce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć? Kiedyś czytałem, że gość ma dobrą etykę pracy, pojawiło się jakieś sprzeczne info?

 

Trener twierdzi, że nie zgłosili sie do NIT bo chce popracować z zespołem po rozczarowującym sezonie a szczególnie po meczu z Texas, gdzie zdobyli 13 punktów w całej pierwszej połowie. Natomiast plotki mówią, że to decyzja Simmonsa, który ma się związać z Rich Paulem (Lebronem) a pomóc w decyzji ma mu zatrudnienie jego siostry w Klutch Sport bo tak się chyba ta agencja nazywa. No i wypłynał przy okazji mały fakcik, że zanim Simmons przybył do LSU to najpierw pracę dostał tam ktoś z jego rodziny (nie pamiętam już dokładnie kto). Łatwo odczytać między wierszami, że pojawia się gdzieś słowo korpupcja, kaperowanie młodego gracza itd. Dodatkowo jak wiemy gośc póki co nie ma pojęcia o obronie ale nie to ,że nie ma bo ma czas na naukę...on twierdzi, że jego obrona jest na bardzo dobrym poziomie. I wobec tego wszystkiego zaczyna się wyzej od niego stawiać Ingrama a zacznie juz na poważnie gdy ten zagra kilka dobrych meczów w turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć? Kiedyś czytałem, że gość ma dobrą etykę pracy, pojawiło się jakieś sprzeczne info?

 

Tak, ostatnio coraz głośniej się o tym mówi.

Najpierw wyszedł z ławki przez jakieś problemy akademickie, potem pojawiły się zarzuty, że w kluczowych meczach wygląda na zupełnie niezaangażowanego, wreszcie parę dni temu czytałem, że koledzy z Australii średnio wypowiadali się na temat jego charakteru.

 

Linków nie mam, ale jeden artykuł był bodaj na yahoo, a niepochlebnie wypowiadał się też o Simmonsie na twitterze Givony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwi mnie to, wiedzialem ze predzej czy pozniej Ingram bedzie 1 w mockach - juz teraz jest swietnym strzelcem, ma  ma niesamowite warunki, instynkt do obrony, (fakt ze jest nieregularny w defensywie, ale przypominam jego rocznik - 97) do tego nikt nie narzeka na jego charakter w przeciwienstwie do Simmonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.