Skocz do zawartości

Typer PO e-NBA.pl


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ale niespodzianka ;] postawilem na final Cavaliers-Spurs i mam w sumie na dzis dzien w tej zabawie 190pkt, przegrywam tylko z jednym osobnikiem ;>.

 

Typowalem m.in. ze GSW pojada w 6 Mavs, ale polegna w drugiej rundzie ze zwyciezca pary Jazz-Rockets (tutaj wytypowalem w 7 rakiety, bylo odwrotnie). W Spurs-Denver bylem bezbledny (sas w 5). Strasznie zawiodlem sie na Lakers, ale mozna bylo tego sie spodziewac po tak popsutym roku przez kontuzje, no ale nie zmienia to takiego faktu, ze nie dawalem ani Suns ani Lakers wiekszych szans ze Spurs. W finale konferencji spodziewalem sie, ze bedzie gladki mecz Sas z Rockets (niestety byli to Jazz) i takim trikiem San Antonio trafili u mnie do finalu.

 

We wschodniej konferencji moze zaczne od Cavs, ktorych typowalem 4-0 vs Wizards (+). Wiedzialem z gory, ze ani Raptors ani Nets nie maja raczej wiekszych szans przeciwko Cleveland (typowalem pokonanie Raptors w 5). Wytypowalem jednak, ze z pary Raps-Nets wyjdzie zespol Bosha w 7 meczach (w rzeczywistosci wyszli New Jersey w 6). Takim sposobem Cavs znalezli sie u mnie w finalach konferencji. Po drugiej stronie typowalem m.in. Miami, ktore moim zdaniem w 7 meczach mieli wygrac z Bulls, ale pomylilem sie strasznie, Heat zostali rozstrzaskani w 4 spotkaniach. Pistons rzecz jasna gladko mieli pokonac 4-0 Orlando Magic. Dalej dalem ciala po calosci. Jako że Heat mieli zmierzyc sie z Pistons to i mieli spore szanse z nimi wygrac (magia matchupow), wytypowalem Heat w 7 meczach, a tak naprawde rywalem Stones byli Bulls, ktorzy troche powalczyli ale polegli w 6. Niespodziewanie wedlug mnie doszlo do konfrontacji Cavs vs Pistons, ktora wedlug mnie miala wygladac Cavs-Heat. Wytypowalem w kazdym razie zwyciestwo Cavaliers w 7 meczach (seria skonczyla sie w 6) i takim sposobem Cleveland stworzyli pare finalowa ze San Antonio Spurs.

 

Kogo wytypowalem do wygrania wszystkiego pozostanie narazie w tajemnicy, ale mozna sie domyslic ;). Patrzac realnie Cavs nie maja duzych szans przeciwko Spurs, ale kto wie? Mielismy juz kilka niespodzianek w tych PO.

 

Jest moze ktos jeszcze w tej zabawie, ktory typowal final Cavs-Spurs przed startem playoffow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Invite a Friend | Standings ostroga21's Bracket

Change Team Name

 

Playoffs Forum | Pick 'n Roll Forum | How to Play

 

League Name e-NBA.pl

League Creator Piotr P

League Type private

# Of Teams 18

Email an invite to this league

League Directory

Leave this League

Change team name

 

 

e-NBA.pl Standings

Rank Team User Name 1st Round Conf. Semifinals Conf. Finals The Finals Total

1 ostroga21 ostroga21 110 60 30 40 240

2 GRB Lublin barteg#27 70 50 30 40 190

2 hereim hereim 80 50 60 0 190

2 karl team karl malone 2005 70 50 30 40 190

3 polskyczlowiek polskyczlowiek 100 70 0 0 170

4 Karczy karczus 50 70 30 0 150

4 karsp karsp 70 50 30 0 150

5 Celon redblonek 70 30 40 0 140

5 Kily kily_fci 70 40 30 0 140

5 pietras pietras 70 40 30 0 140

6 Grabos grabos 60 60 0 0 120

6 szantan szantan 60 60 0 0 120

7 druzyna kfadrata kfadrat 70 40 0 0 110

7 Jmy jmy1776 60 50 0 0 110

7 Kraso kraso 60 50 0 0 110

8 jaro111 jaro111 70 20 0 0 90

8 WrobelSparow sparownbaraps 60 30 0 0 90

9 Van pkvanexel 60 0 0 0 60

 

tadam czyli WYGRAŁEM?????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.